Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-11, 09:57   #151
karolaka88
Przyczajenie
 
Avatar karolaka88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

A może IBD? Sympatyczna cena, bo 49 zł i jakość też jest dobra, a i preparaty całkiem fajne mają.
Tu sobie popatrzcie:
http://www.aruba.rzeszow.pl/category/256-ibd
karolaka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:01   #152
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Płacę za swoje lakiery 2 razy mniej, a efekt mam na dwa miesiące - i co da się? Po prostu szukajcie po mniej znanych markach. Wtedy można kupić fajne rozwiązania za śmieszne grosze, a jakościowo może być nawet lepiej ;-)
tintana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 17:16   #153
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez malgoskaa_89 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi i mnie to na początku przygotowuje płytke czyli odsuwam skórki wycinam,pózńiej opiłowuje kształt, matowie pilnikiem daje primer perfect lady i 2xkolor,nabłyszczacz. Cleaner mam ntn,ale stosuje go na koniec by przemyc hybryde. (dodam tyle, kilka dni i się paznokcie nie tzrymaja)
Primer to za mało, pod kolor trzeba dać bazę, bez bazy lakier nie bedzie się trzymał.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 02:09   #154
maartuss
Przyczajenie
 
Avatar maartuss
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez tintana Pokaż wiadomość
Płacę za swoje lakiery 2 razy mniej, a efekt mam na dwa miesiące - i co da się? Po prostu szukajcie po mniej znanych markach. Wtedy można kupić fajne rozwiązania za śmieszne grosze, a jakościowo może być nawet lepiej ;-)
A mogłabyś napisać jakich firm używasz? Masz na myśli wcześniej wspominane przez ciebie "New nails"?
__________________
Life is too short , if you are not quick enough it will kick you out of the game. So pull you…
maartuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 18:07   #155
aaagggaaa2
Przyczajenie
 
Avatar aaagggaaa2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 10
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

ja mam hybrydy firmy kate nails i z activa 1 kolor obie firmy polecam. tylko z kate nails top zolknie przy jasnych kolorach typ cover
aaagggaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 08:12   #156
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

"Napisane przez Sabina_32
Ja już dawno przekonałam się do lakierów Ladys Nails Cosmetics. Dla mnie są najlepsze i w dodatku za całkiem dobrą cenę.
rozpoczynając przygodę z hybrydami dobrze jest wiedziec o nich jak najwięcej, myślę tu o sposobie nakładania, zdejmowania, to że lakiery muszą być idealnie wymieszane i cienko nakładane. Zresztą wyjaśnienia znajdują się w opisach produktowych i dodatkowych wiadomości. Frima LNC ma to u siebie na stronce. Z pewnością nie jest to to samo co malowanie zwykłymi lakierami.
Osobiście tanich zestawów nie polecam bo jakość tych z allegro ma wiele do życzenia. Kiedyś się o tym przekonałam i już dziękuję, wolę dopłacić i mieć coś lepszego."
Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
w jaki sposób zdjemujesz hybryde?
Bo moje z LNC trzeba bylo pilować
Nie mam z tym problemu
Należy pamietać, że czas usuwania lakierożelu z paznokci zależy również od ilości nałożonych warstw.
"Zmatuj paznokcie i zamocz je na 4–5 minut w miseczce do manicure, gdzie znajduje się UV Nail Polish Gel Remover (aceton kosmetyczny).
Możesz również rozciąć wacik bezpyłowy (na cztery), namoczyć go acetonem kosmetycznym, przyłożyć do paznokcia i owinąć ogólnie dostępną folią aluminiową.Odmoczony lakierożel najlepiej usuniesz za pomocą bloczka zamiast np. zcierać go za pomocą wacika bezpyłowego.
Następnie ponownie zanurz paznokcie na 4-5 min. do UV Nail Polish Gel Remover i ponownie usuń lakierożel z naturalnych paznokci.
Jeżeli lakierożel nałożony jest na paznokcie żelowe albo akrylowe a zależy nam na szybkim usunięciu wyłącznie warstwy lakierożelu to najlepszym wyjściem jest delikatne spiłowanie warstwy lakierożelu."
Wystarczy stosować się do zaleceń producenta. Jak kupowałaś w tej firmie lakiery to pewnie czytałaś te instrukcje http://pl.ladys-nails.eu/product-pol...r-Scarlet.html
Ja dodatkowo jeszcze delikatnie spiłowuje brzeg paznokcia (linię włosa) a na skórki aplikuję oliwkę.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 10:24   #157
d idi
Raczkowanie
 
Avatar d idi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 45
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Nigdy nie kupujcie Em Nail, kupiłam, hybrydy kiepskiej jakości, słabo kryją, nierówno kryją, szybko odchodzą.

Chciałam zapytać o Tifton, fajne kolorki mają, ale opinii na ich temat nie znam, wypowiedzcie się proszę.

Ja używam Cosmetics Zone, jestem zadowolona ale szukam niedrogiej alternatywy na pojemność 5 ml, zamówiłam Charbonne, czekam na kuriera.
d idi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 10:42   #158
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

oo tiftonie piszą dziewczyny na forum.wzorki.info, z tego co czytałam to polecają
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 11:20   #159
BeLovedEm
Przyczajenie
 
Avatar BeLovedEm
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 15
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Diewczyny mam problem ze zdjęciem hybrydy :/ jak wcześniej pisałam, miałam robioną na Jessice i Mistero Milano. Masakra! Po acetonie nie puszczało, więc spiłowałam pilnikiem, a moje paznokcie wygladały tak jakbym dopiero co co zdjęła z nic akryl. Czy to moja wina czy wina produktów, którymi miałam robione paznokcie? Jestem w trakcie kompletowania pierwszego zestawu do hybrydy i nie ukrywam, że zaczynam się coraz bardziej zniechęcać Help!
BeLovedEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 17:50   #160
monikaa wroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

witam
dziewczyny ja mam problem z paroma rzeczami przy hybrydach może to też przyczyna tego że dużo moczę rece w wodzie po 4 dniach zaczynają się ścierać , po drugie top coat po przemyciu cleanerem nie świeci się ładnie taki pół matowe wychodzą mam baze i top ( w jednym z neonail ) , a lakiery estetiq no i jeszcze jedna sprawa pazurki wyglądają jak bym je spiłowała od razu po zrobieniu czyli wolny brzeg nie jest zalany a staram się to robić dokładnie .. polećcie mi jakiś top który ładnie błyszczy ale nie za drogi taki do 35 zł ,zobaczcie ten wolny brzeg na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131208_135029.jpg (106,8 KB, 225 załadowań)

Edytowane przez monikaa wroc
Czas edycji: 2013-12-14 o 17:51
monikaa wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 10:21   #161
aaagggaaa2
Przyczajenie
 
Avatar aaagggaaa2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 10
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

prawda! najważniejsza jest baza i top

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

tez mi sie tak na poczatku scieral wolny brzeg a zasada jest taka ze musisz kazda warstwe hybrydy poczynajac od bazy zaciagac lekko pod spod paznokcia
aaagggaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 14:56   #162
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez monikaa wroc Pokaż wiadomość
witam
dziewczyny ja mam problem z paroma rzeczami przy hybrydach może to też przyczyna tego że dużo moczę rece w wodzie po 4 dniach zaczynają się ścierać , po drugie top coat po przemyciu cleanerem nie świeci się ładnie taki pół matowe wychodzą mam baze i top ( w jednym z neonail ) , a lakiery estetiq no i jeszcze jedna sprawa pazurki wyglądają jak bym je spiłowała od razu po zrobieniu czyli wolny brzeg nie jest zalany a staram się to robić dokładnie .. polećcie mi jakiś top który ładnie błyszczy ale nie za drogi taki do 35 zł ,zobaczcie ten wolny brzeg na zdjęciu
ja uzywam bazy LNC to jest 2w1 baza i finish , kiedys kupiłam cleaner firmy mollon i tak samo matowił mi hybryde po przemyciu jak uzywałam orginalny z LNC było ok błyszczały sie super.. teraz kupiłam cleaner z la femme i jest ok wiec moze jest to wina składu cleanera
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 00:28   #163
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Hej dziewczyny, czy któraś z Was używa lakierów OPI gelcolor? sama je ostatnio kupiłam i jestem bardzo zadowolona (wcześniej kilkukrotnie robiłam hybrydy u kosmetyczek i tylko przy OPI byłam w pełni zadowolona z efektów, dlatego zainwestowałam ). Jeśli któraś z Was ich używa- dajcie proszę znać, mam parę pytań .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 06:42   #164
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez d idi Pokaż wiadomość
Nigdy nie kupujcie Em Nail, kupiłam, hybrydy kiepskiej jakości, słabo kryją, nierówno kryją, szybko odchodzą.

Chciałam zapytać o Tifton, fajne kolorki mają, ale opinii na ich temat nie znam, wypowiedzcie się proszę.

Ja używam Cosmetics Zone, jestem zadowolona ale szukam niedrogiej alternatywy na pojemność 5 ml, zamówiłam Charbonne, czekam na kuriera.
Tifton jest ok.Ładnie sie nakłada-utwardza-nosi i odmacza

Cytat:
Napisane przez BeLovedEm Pokaż wiadomość
Diewczyny mam problem ze zdjęciem hybrydy :/ jak wcześniej pisałam, miałam robioną na Jessice i Mistero Milano. Masakra! Po acetonie nie puszczało, więc spiłowałam pilnikiem, a moje paznokcie wygladały tak jakbym dopiero co co zdjęła z nic akryl. Czy to moja wina czy wina produktów, którymi miałam robione paznokcie? Jestem w trakcie kompletowania pierwszego zestawu do hybrydy i nie ukrywam, że zaczynam się coraz bardziej zniechęcać Help!
Mistero Milano????Przecież one się ładnie odmaczają.
Może powinnaś trochę top spiłować i dopiero kompres...
Zazwyczaj pomaga.
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:23   #165
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez BeLovedEm Pokaż wiadomość
Diewczyny mam problem ze zdjęciem hybrydy :/ jak wcześniej pisałam, miałam robioną na Jessice i Mistero Milano. Masakra! Po acetonie nie puszczało, więc spiłowałam pilnikiem, a moje paznokcie wygladały tak jakbym dopiero co co zdjęła z nic akryl. Czy to moja wina czy wina produktów, którymi miałam robione paznokcie? Jestem w trakcie kompletowania pierwszego zestawu do hybrydy i nie ukrywam, że zaczynam się coraz bardziej zniechęcać Help!
Mistero Milano baza/top w jednym nie odmacza się, mięknie ale do spiłowania. Najlepiej spiłować lekko wierzchnią warstwę a potem dopiero odmoczyć kolor. I przede wszystkim używać pilnika z jak największą gradacją żeby nie zniszczyć paznokci! A mimo wszystko bardzo uważać, często sprawdzać paznokcie pod każdym kątem.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 16:23   #166
brunetka23l
Przyczajenie
 
Avatar brunetka23l
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

dziewczyny poszukuje dobrej Bazy i top
może byc 2 w 1 stoswałam alle paznokcje ale nie byłam zadowolona paznokcie hybrydowe wytrzymywały tylko tydz.
Możecie doradzić?
__________________
„Zachowaj tylko te wspomnienia, które dają ci radość.”
brunetka23l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 17:08   #167
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez brunetka23l Pokaż wiadomość
dziewczyny poszukuje dobrej Bazy i top
może byc 2 w 1 stoswałam alle paznokcje ale nie byłam zadowolona paznokcie hybrydowe wytrzymywały tylko tydz.
Możecie doradzić?
Gelish, Mistero Milano, Indigo
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 10:48   #168
BarbaraR91
Raczkowanie
 
Avatar BarbaraR91
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 50
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Powiem wam jak to u mnie wyszło. Może dostanę kilka "hejtów", ale trudno.
Pisałam już wcześniej, że zrobiłam sobie u kosmetyczki hybrydę marki GELISH Harmony i byłam baaardzo zadowolona. Wytrzymały mi ponad miesiąc. Nie miałam czasu iść ponownie i ukrywałam odrosty pod zwykłym lakierem. Wtedy właśnie zorientowałam się jak bardzo brakuje mi malowania ich różnymi kolorami w małych odstępach czasu. Jednak znów poszłam do kosmetyczki, a ona ściągnęła mi hybrydę pilnikiem! Byłam zrozpaczona, bo zdecydowałam się na hybrydy, żeby tego uniknąć. Założyła mi nowy nabytek salonu, czyli hybrydy firmy Color it!. Przestrzegam przed tą firmą! To jakaś porażka... Po 4 dniach wróciłam do salonu złożyć reklamację na dwa paznokcie, które w połowie już odeszły. Na dodatek jeden z nowych paznokci już następnego dnia dziwnie się rozwarstwił i nie dało się niczym tego ukryć. Wróciłam więc do salonu na ściągnięcie hybryd (olaboga, znów pilnikiem!) i zamówiłam sobie na święta komplet z samą bazą od Mistero Milano. Jestem bardzo zadowolona. Chodzę z nią cały czas. Na niej noszę różne lakiery, które trzymają się dużo dłużej niż na czystych paznokciach. Dla mnie to rozwiązanie idealne, paznokcie nie łamią się. Hybryda, dzięki samej bazie, jest płaska i nie odróżnia się od reszty paznokcia przy odrostach. Serdecznie polecam dla tych, którzy lubią często zmieniać kolory

Edytowane przez BarbaraR91
Czas edycji: 2013-12-23 o 10:50
BarbaraR91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 11:10   #169
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

....
co do pilnika...całą hybryde Ci spiłowała aż do Twojego paznokcia? czy tylko wierzch i na reszte kompres z wacików z płynem do ściągania?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 11:15   #170
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Wczoraj zrobiłam pazurki z nową bazą GELISH i jestem baaaardzo zadowolona!
Jest bardzo wydajna
Super się rozprowadza na paznokciu
Idealnie się na nią nakłada lakier ( w tym wypadku CZ)
Polecam ogromnie!

teraz tylko czekać jak się będą zachowywały pazurki w codziennym użytkowaniu
a moje świąteczne pazurki w innym wątku aby nie zaśmiecać
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 13:31   #171
BarbaraR91
Raczkowanie
 
Avatar BarbaraR91
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 50
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
co do pilnika...całą hybryde Ci spiłowała aż do Twojego paznokcia? czy tylko wierzch i na reszte kompres z wacików z płynem do ściągania?
Aż do paznokcia...
BarbaraR91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 13:56   #172
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez BarbaraR91 Pokaż wiadomość
Aż do paznokcia...
brrrrrrrrrrrr az mnie ciary przeszły
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 15:20   #173
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez BarbaraR91 Pokaż wiadomość
Aż do paznokcia...
......
ojjj......

nie zareagowałaś? trzeba Jej było zwrócić uwagę dlaczego tak robi.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 19:44   #174
BLANCKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Baza i top w jednym to tańsza wersja ale dużo lepiej nabłyszcza top finish bez przecierania np.MAX albo INS.Sprawdziłam.Działa.
BLANCKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 22:22   #175
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez BLANCKA Pokaż wiadomość
Baza i top w jednym to tańsza wersja ale dużo lepiej nabłyszcza top finish bez przecierania np.MAX albo INS.Sprawdziłam.Działa.
Dużo lepiej nabłyszcza? Nie widziałaś jak wyglada baza/top Mistero milano. Piękny błysk, nic nie matowieje przez cały czas.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 11:22   #176
beata455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Gelac są bardzo dobre, u mnie się sprawdzają.
beata455 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 16:21   #177
MalgorzataD
Zadomowienie
 
Avatar MalgorzataD
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 316
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Witajcie,

Przygodę z maniciure hybrydowym postanowiłam rozpocząć i ja We wrześniu rozpoczęłam szkołę kosmetyczną, ale paznokciami dopiero będę zajmowała się na II roku, więc chciałabym zacząć już teraz by się trochę podszkolić.
Naczytałam się trochę o tym wszystkim i właściwie może to i lepiej, bo mało brakowało, a zamówiłabym zestaw z allegro, który pewnie okazałby się niewypałem.
Zdecydowałam się złożyć sobie zestaw z CND Shellac - bardzo przez wszystkich polecany i moja kosmetyczna, do której do tej pory chodziłam również pracuje na tych hybrydach, więc myślę, że to dobry wybór.
Mam jednak pytanie - czy polecacie jakiś internetowy sklep, gdzie mogłabym skompletować sobie te wszystkie produkty?
MalgorzataD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 08:57   #178
sawicka1983
Przyczajenie
 
Avatar sawicka1983
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 22
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

co do CND shellac to na początek nie wiem czy bym kupowała tak drogie kosmetyki,jakbyś dobrze przejrzala wątki o hybrydach to dziewczyny polecają cosmetic Zone i myślę że na początek dla użytku własnego będą ok,

jak dla mnei CND shellac ma słaby wybór kolorów
sawicka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 09:19   #179
MalgorzataD
Zadomowienie
 
Avatar MalgorzataD
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 316
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Uwierz mi, że dokładnie czytałam nie tylko ten wątek, ale moja decyzja na temat zakupu CND Shellac poparta została 3 opiniami u kosmetyczek, które stosują te hybrydy Wolę wydać więcej, ale mieć pewność, że będzie wszystko ok zwłaszcza, że chcę poćwiczyć na koleżankach i nie chciałabym ich zawieźć tym, że produkty mam za słabe
MalgorzataD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 10:06   #180
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez MalgorzataD Pokaż wiadomość
Uwierz mi, że dokładnie czytałam nie tylko ten wątek, ale moja decyzja na temat zakupu CND Shellac poparta została 3 opiniami u kosmetyczek, które stosują te hybrydy Wolę wydać więcej, ale mieć pewność, że będzie wszystko ok zwłaszcza, że chcę poćwiczyć na koleżankach i nie chciałabym ich zawieźć tym, że produkty mam za słabe
ja osobiście używam z niższej pólki wiec nie pomoge w doborze sklepu internetowego, ale uwazam ze koncząc szkołę w tym kierunku wiążesz swoją pracę z tym zawodem także mysle ze odrazu inwestując w lakiery z najwyższej półki to dobry wybór
trzeba sobie renowe wyrabiać od początku
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-21 07:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.