Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-23, 18:55   #511
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Technakohl to twarda kredka w takim wykręcanym sztyfcie, ale na skórze fajnie się wtapia, ogrzana jest wystarczająco miękka, aby zrobić kreskę na linii wodnej. MUFE oczywiscie też ma genialne kredki, ale droższe nieco od Maca. Świetne są też z Urban Decay, jak dla mnie Zero jest najlepszą miękką czarną kredką świata.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 21:38   #512
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

dziewczyny, pomóżcie znów
nie mam u siebie maca, więc siostra chce mi sprawić prezent, stad moje pytanie - jeśli w podkładach jestem w odcieniu NW20, to studio finish concealer w tym samym odcieniu będzie dla mnie ok pod oczy? czy na cienie pod oczami już w innym odcieniu mam szukać?
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 22:10   #513
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Technakohl to twarda kredka w takim wykręcanym sztyfcie, ale na skórze fajnie się wtapia, ogrzana jest wystarczająco miękka, aby zrobić kreskę na linii wodnej. MUFE oczywiscie też ma genialne kredki, ale droższe nieco od Maca. Świetne są też z Urban Decay, jak dla mnie Zero jest najlepszą miękką czarną kredką świata.
Chyba sie skuszę na Technokhola z MACA, cenowo też całkiem przystępnie
Dzieki
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 22:27   #514
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Ci co wiedzieli kim jest Cindy Sherman i jaki ma dorobek na pewno się nie śmiali MAC to dzieki bogu nie IsaDora gdzie kazdy look jest papka - ale polkom niesamowicie sie podoba
mądre słowa

wiem, że troche nie na temat, nie krzyczcie, ładnie proszę , ale chciałam zapytać czy tę kolekcję i plakat (Cindy Sherman) mozna jeszcze gdzieś zobaczyć w PL?

Cindy Sherman dla Maca - od razu akcje tej marki ida u mnie w górę!
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 07:23   #515
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzień dobry

mądre słowa

wiem, że troche nie na temat, nie krzyczcie, ładnie proszę , ale chciałam zapytać czy tę kolekcję i plakat (Cindy Sherman) mozna jeszcze gdzieś zobaczyć w PL?

Cindy Sherman dla Maca - od razu akcje tej marki ida u mnie w górę!
Plakatów to chyba już nie, ale moze resztki kolekcji się gdzies ostały, w sumie testery powinny być, no chyba, że już je oddali do centrali - nie wiem jak oni z tym robią.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 07:48   #516
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

No są, są dostępne rzeczy z Cindy - wczoraj kupiłam pigment z tej kolekcji. Z tym że nie ma już ekpozycji ładnej, tylko trzeba pytać albo buszować wśród testerów.
Corii, wysłałam Ci maila wczoraj w nocy.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 07:51   #517
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

dziękuję ślicznie za odp to przejdę się dzisiaj w poszukiwaniu plakatu
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 08:28   #518
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

a ja mam pytanie: czy produkty do B2M muszą być naprawdę puste czy można oddać też tak 1/3 błyszczyka

nie bić jak głupie pytanie
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 08:49   #519
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie: czy produkty do B2M muszą być naprawdę puste czy można oddać też tak 1/3 błyszczyka

nie bić jak głupie pytanie
Nie wiem, jak z błyszczykami, ale ja kiedyś oddawałam opakowanie po szmince, powiedzmy z 1/5 zawartości, i przyjęli bez problemu . W końcu co to dla nich za różnica .
Co do B2M to zastanawiam się za to nad czymś innym - czy można oddać opakowanie po produkcie PRO? Niedługo skończę Set Powder'a i ciekawe, czy mi przyjmą pudełko po nim, bo w końcu w salonie, przynajmniej w PL, kupić go nie mogłam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 08:56   #520
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Co do B2M to zastanawiam się za to nad czymś innym - czy można oddać opakowanie po produkcie PRO? Niedługo skończę Set Powder'a i ciekawe, czy mi przyjmą pudełko po nim, bo w końcu w salonie, przynajmniej w PL, kupić go nie mogłam .
Jeśli na pudełku pisało B2M to powinni przyjąć bez problemu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 10:24   #521
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jeśli na pudełku pisało B2M to powinni przyjąć bez problemu.
Tak, zawsze na to w pierwszym rzędzie zwracam uwagę, ale tym razem zagapiłam się, kartonik od razu wywaliłam i zapomniałam spojrzeć, czy jest tam symbol B2M . Ale nic to, dopytam się przy okazji na miejscu w salonie - najwyżej pudełko po Secie się ze mną przejedzie tam i z powrotem .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 10:29   #522
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

słuchajcie, a jak jest z oddawaniem do B2M opakowań pełnowymiarowych, ale pochodzących z setów, np jak teraz Technakohl z zestawu świątecznego? Na nim jest napis, że nie jest przeznaczony do sprzedaży indywidualnej, ale jest przecież pełnowymiarowy i ma takie samo opakowanie, jak normalny. Hm?
Bo miniatur nie można, prawda?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 10:30   #523
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak, zawsze na to w pierwszym rzędzie zwracam uwagę, ale tym razem zagapiłam się, kartonik od razu wywaliłam i zapomniałam spojrzeć, czy jest tam symbol B2M . Ale nic to, dopytam się przy okazji na miejscu w salonie - najwyżej pudełko po Secie się ze mną przejedzie tam i z powrotem .
moim zdaniem muszę przyjąć.. to czy to produkt PRO czy nie, nie ma większego znaczenia
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 10:52   #524
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
moim zdaniem muszę przyjąć.. to czy to produkt PRO czy nie, nie ma większego znaczenia
Też tak myślę, ale zobaczymy w praktyce .

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
słuchajcie, a jak jest z oddawaniem do B2M opakowań pełnowymiarowych, ale pochodzących z setów, np jak teraz Technakohl z zestawu świątecznego? Na nim jest napis, że nie jest przeznaczony do sprzedaży indywidualnej, ale jest przecież pełnowymiarowy i ma takie samo opakowanie, jak normalny. Hm?
Bo miniatur nie można, prawda?
Nie wiem, jak to jest, ale kurczę - opakowanie, to opakowanie, jak plastik - to powinni przyjmować - ale tu pewnie logika nie jest wyznacznikiem i trzeba się dostosować do ich reguł, które we wszystkich niuansach nie są mi znane .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 11:31   #525
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A ja właśnie "wynalazłam" użycie cienia Shadowy Lady nałożonego Mixing Medium - pięknie się prezentuje - mocna ciemna śliwka - ideał jako liner do różowych cieni i fioletów
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:10   #526
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak z błyszczykami, ale ja kiedyś oddawałam opakowanie po szmince, powiedzmy z 1/5 zawartości, i przyjęli bez problemu . W końcu co to dla nich za różnica .
Co do B2M to zastanawiam się za to nad czymś innym - czy można oddać opakowanie po produkcie PRO? Niedługo skończę Set Powder'a i ciekawe, czy mi przyjmą pudełko po nim, bo w końcu w salonie, przynajmniej w PL, kupić go nie mogłam .
Ja oddawałam opakowanie po pomadce, której w PL nie ma bi nie było - przyjęli bez problemu.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 14:17   #527
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Witam
czy ktoś zetknął się z MAC bio performance sponge? Byłam dziś w salonie i zachwalano mi tę gąbkę do makijażu (coś jak beauty blender), podobno jest lepsza, trwalsza od BB i w "tajemnicy" powiedziano mi że lepsze to to niż pędzel 187 .
Macie jakieś doświadczenia?
Aha, bardziej jajkowata kosztuje 79 zł, płaskie gąbeczki chyba ok 39.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MHTA012.jpg (8,2 KB, 12 załadowań)
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:46   #528
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Pytałam o tę gąbkę w Macu - szczerze mi powiedziano, że nie warto jej kupować, bo jest zrobiona z porowatej substancji i po kilku użyciach jest do wyrzucenia, tak jak te lateksowe gąbki do podkładu, które można kupować w zbiorczych opakowaniach. Tymczasem mój BB (ten oryginalny) wytrzymuje (przy codziennym praniu) i 4 miesiące i sprawuje się faktycznie lepiej niż 187.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:57   #529
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Pytałam o tę gąbkę w Macu - szczerze mi powiedziano, że nie warto jej kupować, bo jest zrobiona z porowatej substancji i po kilku użyciach jest do wyrzucenia, tak jak te lateksowe gąbki do podkładu, które można kupować w zbiorczych opakowaniach. Tymczasem mój BB (ten oryginalny) wytrzymuje (przy codziennym praniu) i 4 miesiące i sprawuje się faktycznie lepiej niż 187.
Dzięki Najadko
Dobrze że miałam odrobinę zdrowego rozsądku i nie uległam namowom. Swoją drogą na youtubie gossmakeupartist wypowiada się o niej bardzo dobrze...
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 16:57   #530
demona177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Ostrów
Wiadomości: 60
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

witam! szukajac imformacji o MAC trafiłam tutaj i chciałam się zapytać skąd wiecie kupując przez internet, że kosmetyk jest oryginalny ?? opakowania są jakoś oznakowane ??
Właśnie zaczynam swoja przygodę z tą firmą i oczywiście nie mieszkam w pobliżu sklepu stacjonarnego MAC ale znalazłam ciekawą ofertę na allegro
http://allegro.pl/cienie-mac-paleta-...951631552.html,
http://allegro.pl/paleta-mac-180-kol...937794263.html
http://allegro.pl/mac-paleta-na-cien...955171167.html
tylko nie wiem czy warte są mojej uwagi. Szukam oczywiście palet do cieni albo pustych boxów aby stworzyć własną paletę! będę wdzięczna za pomoc
p.s. spr sprzedający z początku postu i albo nie mają MAC w ofercie albo sprzedający już usunął konto! Jeśli ktoś zna sprzedawce z allegro z oryginałami niech poda nick !
demona177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 17:17   #531
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

O Macowej? A nie o tej dostępnej np. na Love Make-up? To inna jest chyba, albo ja coś pokręciłam.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 17:31   #532
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
O Macowej? A nie o tej dostępnej np. na Love Make-up? To inna jest chyba, albo ja coś pokręciłam.
http://www.youtube.com/watch?v=lBIz2FnlyJ8
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 18:10   #533
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Witam
czy ktoś zetknął się z MAC bio performance sponge? Byłam dziś w salonie i zachwalano mi tę gąbkę do makijażu (coś jak beauty blender), podobno jest lepsza, trwalsza od BB i w "tajemnicy" powiedziano mi że lepsze to to niż pędzel 187 .
Macie jakieś doświadczenia?
Aha, bardziej jajkowata kosztuje 79 zł, płaskie gąbeczki chyba ok 39.

Tą ze zdjęcia mam i używam już od 2 miesięcy. Jestem z niej bardzo zadowolona. Świetnie rozprowadza matchmastera, rewlelacyjnie dochodzi w kąciki oczy i przy nosie. Dla mnie najlepsza rzecz z akcesoriów, którą kupiłam w MACu.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:57   #534
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

2x Podróba, jedynie pusta paleta jest oryginalna i nawet w sklepowej cenie.
Jak masz pytania odnośnie aukcji, to wklejaj linki i zawsze dziewczyny i chłopak pomogą zweryfikować produkty.
Odnośnie oryginalnych produktów powinien być jakiś link w pierwszym poście lub poszukaj informacji na blogach.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 22:15   #535
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Za tydzień lece do lądka jak ktoś chce to mogę jeszcze dla dwóch osób zrobić zakupy

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie: czy produkty do B2M muszą być naprawdę puste czy można oddać też tak 1/3 błyszczyka

nie bić jak głupie pytanie
można

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak z błyszczykami, ale ja kiedyś oddawałam opakowanie po szmince, powiedzmy z 1/5 zawartości, i przyjęli bez problemu . W końcu co to dla nich za różnica .
Co do B2M to zastanawiam się za to nad czymś innym - czy można oddać opakowanie po produkcie PRO? Niedługo skończę Set Powder'a i ciekawe, czy mi przyjmą pudełko po nim, bo w końcu w salonie, przynajmniej w PL, kupić go nie mogłam .
mozna po set powder spokojnie

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
słuchajcie, a jak jest z oddawaniem do B2M opakowań pełnowymiarowych, ale pochodzących z setów, np jak teraz Technakohl z zestawu świątecznego? Na nim jest napis, że nie jest przeznaczony do sprzedaży indywidualnej, ale jest przecież pełnowymiarowy i ma takie samo opakowanie, jak normalny. Hm?
Bo miniatur nie można, prawda?
pełnowymiarowe od setów to na 100%, a miniatury czasami przyjmują zalezy jaki mają humor
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 00:34   #536
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A ja sie podłącze pod pytanie, czy opakowania po cieniach muszą mieć metalowe foremki? Nakupiło mi się parę cieni i chciałabym je przeprowadzić do paletki i oddać pudełeczka?

Pozatym kupiłam dziś tego Technokhola coście wczoraj polecali, wzięłam czarny choć kolor brązowy earthline był też prześliczny i chyba się skuszę,.... no i tak ok godziny 17 w pracy sie podmalowałam nim, w sensie najbardziej zależało mi na linii wodnej bo babeczki w MACu właśnie mówiły że on tam siedzi i sie dlugo trzyma, ale po ok 4 godzinach już w mojej linii wodnej było szaro-czarne błotko a pod linią rzęs artystyczny smokey eyes. Czy ja za dużo wymagam, czy tak powinno być? Czy to normalne, że tak krótko? Przecież ani nie płakałam ani nic

Jeszcze chciałam podpytać jakich baz używacie i jak długo Wam trzyma make up?
Ja używam niby takiej świetnej Urbana fioletowej i kłade na podkład ale nie pudrowany niczym. I na to jakiś jasny cień bazowy i potem jakiś kolor i np. takie cienie matowe MAc jak copperplate trzymają mi się tak sobie blakną po jakimś czasie, a takie błyszczące jak np. perłowe guerlain dłużej. Najdłużej trzyma mi się grupa warstwa jakiejś jasnej perły i eyeliner taki ze słoiczka, ale to w sumie taki prosty dość makijaż.
Już niewiem co i jak testować, dzisiaj Pani polecała paint pota wziąć, ale chciałąm się najpierw spytać o radę bo nie chce z czymś znowu nie trafić. Ja też może mam duże wymagania ale wychodzę z domu np. o godzinie 11 rano i wracam o 23 w nocy czyli chciałoby się, żeby te oczy jakoś wyglądały cały dzień ale to aż 12 godzin czy może ja za dużo chcę?

Weźcie coś napiszcie, poratujcie tzn nie zeby to była sprawa życia i śmierci, ale same wiecie jak coś wkórza jak sie nie udaje makijaż, może ja coś źle robie sama niewiem ;]


Poza tym pochwalę się kupiłam jeszcze bardzo ładny cień w kolorze brun i jutro testuje
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 01:32   #537
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
A ja sie podłącze pod pytanie, czy opakowania po cieniach muszą mieć metalowe foremki? Nakupiło mi się parę cieni i chciałabym je przeprowadzić do paletki i oddać pudełeczka?
nie muszą.. wystarczy sam plastik
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 07:38   #538
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Pozatym kupiłam dziś tego Technokhola coście wczoraj polecali, wzięłam czarny choć kolor brązowy earthline był też prześliczny i chyba się skuszę,.... no i tak ok godziny 17 w pracy sie podmalowałam nim, w sensie najbardziej zależało mi na linii wodnej bo babeczki w MACu właśnie mówiły że on tam siedzi i sie dlugo trzyma, ale po ok 4 godzinach już w mojej linii wodnej było szaro-czarne błotko a pod linią rzęs artystyczny smokey eyes. Czy ja za dużo wymagam, czy tak powinno być? Czy to normalne, że tak krótko? Przecież ani nie płakałam ani nic

Jeszcze chciałam podpytać jakich baz używacie i jak długo Wam trzyma make up?
Ja używam niby takiej świetnej Urbana fioletowej i kłade na podkład ale nie pudrowany niczym. I na to jakiś jasny cień bazowy i potem jakiś kolor i np. takie cienie matowe MAc jak copperplate trzymają mi się tak sobie blakną po jakimś czasie, a takie błyszczące jak np. perłowe guerlain dłużej. Najdłużej trzyma mi się grupa warstwa jakiejś jasnej perły i eyeliner taki ze słoiczka, ale to w sumie taki prosty dość makijaż.
Już niewiem co i jak testować, dzisiaj Pani polecała paint pota wziąć, ale chciałąm się najpierw spytać o radę bo nie chce z czymś znowu nie trafić. Ja też może mam duże wymagania ale wychodzę z domu np. o godzinie 11 rano i wracam o 23 w nocy czyli chciałoby się, żeby te oczy jakoś wyglądały cały dzień ale to aż 12 godzin czy może ja za dużo chcę?

Weźcie coś napiszcie, poratujcie tzn nie zeby to była sprawa życia i śmierci, ale same wiecie jak coś wkórza jak sie nie udaje makijaż, może ja coś źle robie sama niewiem ;]


Poza tym pochwalę się kupiłam jeszcze bardzo ładny cień w kolorze brun i jutro testuje
Zadna kredka na linii wodnej nie będzie się trzymała w pełnej krasie dłużej niźli parę godzin. U mne w tym miejscu najdłużej wytrzymują Fludliney. Natomiast aby przedłużyć trwałość kredki na waterline można nałożyć na nią pędzelkiem cień w takim samym kolorze.
Ale w sumie i tak to sprawa indywidualna. Jednym się trzyma dłuzej innym krócej.

Baza UD sama w sobie jest super, uważam iż zupełnie niepotrzebnie dajesz pod nia podkład, tym bardziej, że używasz cielistego cienia jako bezy - bez przesady z taką liczbą kosmetyków na oku, bo potem własnie mogą blaknąć.
Wystarczy sama UD i an to cienie. Owszem można paint pota na bazę przed cieniem, minimalnie to przedłuża twrałość makijażu i intensywność, ale bez przesady. Zresztą tutaj również to sprawa indywidaulna wszystko zalezy od skóry - tłustej-suchej, od pomieszczenia w którym przebywamy (klima), etc.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 13:15   #539
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A ja tylko dodam, że ponoć Technakohle potrzebują ok. 2 minut na wyschnięcie na oku i potem są trwałe. Nie wiem tylko, co to oznacza - czy trzeba siedzieć z odchyloną powieką przez 2 min? W każdym razie ja nie czekam i mój Brown Border trwa na mnie od 8 rano do 20 bez problemu i błotkowania.
Co do baz - teraz testuję Too Faced, też niezła i ciut tańsza niż Urban Decay. A bazy stosuję zwykle tak, że nakładam je na gołą powiekę, czekam moment, na to daję Paint Pota w kolorze, który będzie mi pasował do cieni (albo białego Chromaline'a) i dopiero na to cienie czy pigmenty. I też cienie nie blakną przez 10 godzin spokojnie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 13:34   #540
demona177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Ostrów
Wiadomości: 60
Smile Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
2x podróba, jedynie pusta paleta jest oryginalna i nawet w sklepowej cenie.
Jak masz pytania odnośnie aukcji, to wklejaj linki i zawsze dziewczyny i chłopak :d pomogą zweryfikować produkty.
Odnośnie oryginalnych produktów powinien być jakiś link w pierwszym poście Lub poszukaj informacji na blogach.
dziękuję za pomoc ! Zastanowię się nad wyprawą na zakupy do wrocławia
demona177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.