Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-17, 11:20   #2131
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Pryzmy Givenchy

Tez bylam na beautyfly, ale tam jest opis, cena, ale tez komentarz, ze sa niedostepne. Napisalam maila i pani odpowiedziala, ze nie wie, czy beda i kiedy, buuuu
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 11:29   #2132
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Przepraszam, nie zauważyłam. Możesz napisać do tej sprzedawczyni z Allegro http://allegro.pl/show_user.php?search=Trapa i poprosić o sprowadzenie z Truskawki kiedy się tylko pojawi http://us.strawberrynet.com/makeup.a...d=314&goChar=G . Ja tak kupiłam swoje Ewentualnie poszukaj w zakończonych aukcjach kto sprzedawał ten odcień i napisz maila.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 11:33   #2133
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Smile Dot.: Pryzmy Givenchy

Dzieki
Jak nie wytrzymam, to najwyzej zamowie impertinent rose, o.
Pozdrawiam
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 16:50   #2134
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Pryzmy Givenchy

moj pierwszy raz z pryzmami dzis w sklepie..i nie kupilam nic.po pierwsze maly wybor kolorkow..:/ chcialam sie Was poradzic bo z tego co sprawdzalam i widzialam na wlasne oczy to prisme soft white po nalozeniu na skore tworza wrecz bialy kolor..nie chce wygladac jak mumia..zalezy mi na ozywieniu twarzy a nie wrecz odwrotnie.koloru light pastel nie bylo ale pani powiedziala ze to jest jeszcze jasniejszy niz soft white wiec juz sama niewiem.aa i jeszcze mialam problemy z ta gabeczka..puder wysypuje sie przez te dziureczki na gabeczke cczy jak??jesli pani w sephorze polecila mi nakladac sypkie pryzmy pedzlem to jak mam go u pryzmach zanurzyc?wytlumaczy mi to ktos..jesli juz kupie chcialabym umiec je nakladac czy jestescie biale po soft white??czy ktorych kolorek z prasowanych pryzm jest tez jasny ale moze bardziej ozywiajacy twarz?odpdaja wszystie kolorki wpadajace w brzoskwinie.. z gory dziekuje za pomoc a Wy czym nakladacie swoje pryzmy?i jak..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 19:06   #2135
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Majade u mnie już chyba są. Dzis się wybieram to je obmacam i dam znać czy sa kremowe czy bardziej pudrowe
Ryjku, dziękuję bardzo i czekam na wieści
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 10:05   #2136
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Wczoraj w Sephorze oglądałam Prisme Foundation , kosztują 180,00 złotych. Przede wszystkim są pudrowe i to mocno. Kolorystyka zaczyna się od 02 - Shaping Rose . Podobne są do Matmete tylko mocnej napigmentowane, czyli wg mnie będą bardziej kryły. Zaraz po aplikacji są bardziej widoczne na skórze niż Matmate , może po jakimś czasie stapiają się ze skórą, ale żeby to stwierdzić trzeba je ponosić na twarzy, a jak na razie nie miałam na to czasu. Ale niebawem kto wie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 10:13   #2137
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Pryzmy Givenchy

Majade niezastąpiona Contax mnie uprzedziła. Podpisuje sie pod wszystkim. Kobitka poinformowała mnie tylko, że nie są dość dobrze kryjące a szkoda.
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 10:21   #2138
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Wczoraj w Sephorze oglądałam Prisme Foundation , kosztują 180,00 złotych. Przede wszystkim są pudrowe i to mocno. Kolorystyka zaczyna się od 02 - Shaping Rose . Podobne są do Matmete tylko mocnej napigmentowane, czyli wg mnie będą bardziej kryły. Zaraz po aplikacji są bardziej widoczne na skórze niż Matmate , może po jakimś czasie stapiają się ze skórą, ale żeby to stwierdzić trzeba je ponosić na twarzy, a jak na razie nie miałam na to czasu. Ale niebawem kto wie
potwierdzam, bo sama oglądałam i byłam dość zdegustowana :P
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 10:31   #2139
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Dziękuję, Dziewczęta.
Ocho, czas chyba przelecieć się do Sephory i pomacać je osobiście. Chociaż opinia Contax >zaraz po aplikacji są bardziej widoczne na skórze niż Matmate< sprawia, że mają u mnie na wstępie minus dziesięć punktów
Zobaczymy
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 14:06   #2140
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Pryzmy Givenchy

Pojawily sie w Lumiere,ale nie ma jeszcze odcieni ani opisu
http://www.lumiere.pl/product_info.p...Nowo-----.html
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 19:58   #2141
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Oglądałam dziś nową kolekcję. Na pierwszy ogień poszły : nowy róż i cienie. Cienie maja zupełnie nie moje kolory - nie zaprzątałam sobie nimi głowy. Mocno rozczarował mnie za to róż. Spodziewałam się innego efektu po tym zestawieniu kolorów. Powtórzę to , co napisałam na różanym wątku: strasznie słabo napigmentowany. Potarty (przez wszystkie cztery odcienie) daje jasny, nieco majtkowy (ale w pozytywnym znaczeniu) delikatny różowy odcień. Efekt jest mocno pudrowy, jak na róż aż za bardzo. Mało świetlisty, nie nadrobinkowany,może nawet za matowy (ale ostatnio mocno sie nabłyszczam, więc moja ocena może być spaczona). Coraz częściej Givenchy fantastycznie prezentuje się wizualnie a w ogóle nie podoba mi się w użyciu.
Przy następnej okazji pomacam dokładniej nowe kompakty.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 20:19   #2142
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Maju, a gdzie zmacałaś tą najnowszą kolekcję?
I kurczę, znów najjaśniejszy odcień trzeba będzie (ewentualnie) kanałami zdobywać. Portugalia jest dobrze zaopatrzona? Nie wiem czy się awanturować i nalegać na włoskie wakacje czy przyjąć propozycję Portugalii
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 20:27   #2143
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Aga, w galerii na Grunwaldzkim, w Sephorze. Ładnie tam jeszcze, czysto, testery nie uświnione, niemal raj
Na wszelki wypadek się nie awanturuj, Givenchy nie jest tego warte. A w Portugalii pewnie znajdziesz całkiem niezłe kąski
Czyli znów dystrybutor nas potraktował jak troszkę ciemniejsze typki?

Jakby co, będę znowu jechać w pażdzierniku na południe, do P., może będą jasne odcienie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 20:31   #2144
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Dzięki za propozycję muszę je obadać, może pojawią się niedługo recenzje na MUA
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 20:44   #2145
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: Pryzmy Givenchy

Witam serdecznie

Ja także od dłuższego czasu choruję na pryzmy, ale no cóż...nie potrafię zdecydować się na kolor.
Zależy mi, aby na twarzy uzyskać czysty beżyk bez domieszki różu ani żółci. Myślałam o Delicate Beige, ale obawiam się, że mimo nazwy może być dla mnie za ciemny.

Czy któraś uprzejma Wizażanka mogłaby po krótce scharakteryzować mi odcień Delicate Beige, ewentualnie zaproponować jakiś czysty beżyk pryzm??
Dziękuję
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 08:12   #2146
Krissie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 248
Question Givenchy: Subli'mine vs. Subli'mine

Cześć, po przeszukaniu forum nie udało mi się znaleźć odpowiedzi, na nurtujące mnie pytanie: jaka jest różnica między tymi dwoma podkładami Givenchy - tzn Subli'mine (Fluid Foundation Continuous Color Radiance) i Subli'mine (Modelling Color Makeup Continuous Color Radiance)? Ktoś może wie/widział/używał?
Ten pierwszy ma sporo bardzo pochlebnych opinii na KWC i sporo osób go ma, ale może uda nam się ustalić czym się różni od tego drugiego
Krissie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 11:35   #2147
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Givenchy: Subli'mine vs. Subli'mine

Cytat:
Napisane przez Krissie Pokaż wiadomość
Cześć, po przeszukaniu forum nie udało mi się znaleźć odpowiedzi, na nurtujące mnie pytanie: jaka jest różnica między tymi dwoma podkładami Givenchy - tzn Subli'mine (Fluid Foundation Continuous Color Radiance) i Subli'mine (Modelling Color Makeup Continuous Color Radiance)? Ktoś może wie/widział/używał?
Ten pierwszy ma sporo bardzo pochlebnych opinii na KWC i sporo osób go ma, ale może uda nam się ustalić czym się różni od tego drugiego
Ten drugi dokładnie nazywa się Subli'mine Sculpt Light- czyli lepiej 'rzeźbi' twarz, domyślam się, że ma też dawać efekt większego wygładzenia skóry twarzy.

Tu są oba:
http://www.lumiere.pl/advanced_searc...27mine&x=0&y=0

A tu opisy ze strony Givenchy:
http://www.parfumsgivenchy.com/make_..._8_72_362.html
http://www.parfumsgivenchy.com/make_..._8_73_368.html
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 18:57   #2148
Krissie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 248
Dot.: Givenchy: Subli'mine vs. Subli'mine

Dzięki Sisleys, miałam nadzieję, że może znajdzie się, ktoś kto ma lub miał tego Sculpt Light'a, ale na razie chyba nie pozostaje mi nic innego, jak prowadzić badania teoretyczne i na próby praktyczne atakować Sephory
Krissie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 11:53   #2149
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Testery prasowanych pryzm na Allegro, różne kolory KT 70 zł
http://www.allegro.pl/item230397058_...ge_tester.html
również pastelowe
A także inne produkty i testery Givenchy u tego sprzedawcy.

Edit: sypkie #01
http://www.allegro.pl/item230598802_...pastel_01.html


Jeśli chodzi o Prisme Foundation to podpisuję się pod wrażeniami Contax.
Dość kryjące, pudrowe i początkowo widoczne na skórze w taki mączny sposób. Moim zdaniem dobre na zimę, kojarzą mi się z kołderką na twarz. Na lato wydają się być zbyt ciężkie.
Bardzo jestem ciekawa odcienia #1 no ale u nas póki co nie ma na niego szans.
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2007-08-27 o 19:51
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 19:03   #2150
czarnaorchidea
Rozeznanie
 
Avatar czarnaorchidea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 745
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Inermiss Pokaż wiadomość
Witam serdecznie

Ja także od dłuższego czasu choruję na pryzmy, ale no cóż...nie potrafię zdecydować się na kolor.
Zależy mi, aby na twarzy uzyskać czysty beżyk bez domieszki różu ani żółci. Myślałam o Delicate Beige, ale obawiam się, że mimo nazwy może być dla mnie za ciemny.

Czy któraś uprzejma Wizażanka mogłaby po krótce scharakteryzować mi odcień Delicate Beige, ewentualnie zaproponować jakiś czysty beżyk pryzm??
Dziękuję
Moim zdaniem nie powinien być dla ciebie za ciemny. Ja też nie należę do śniadych, a posiadam pryzmy Delicate Beige i jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem one nawet trochę rozjaśniają mi twarz, ale nie wiem jak będzie w Twoim przypadku Radziłabym spróbować w perfumerii, jest w nich jeden ciemniejszy kolor, jakby Ci już nic nie pasowało, możesz kupić DB i zakleić ten otworek z tym najciemniejszym
__________________
"Natura jest niewygodna. Trawa jest twarda, wilgotna, pełna obrzydliwych insektów. Gdyby natura była wygodna, ludzkość nie wymyśliłaby architektury."
Oscar Wilde


Edytowane przez czarnaorchidea
Czas edycji: 2007-08-27 o 21:21
czarnaorchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 20:56   #2151
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Prisme Foundation to podpisuję się pod wrażeniami Contax.

Dość kryjące, pudrowe i początkowo widoczne na skórze w taki mączny sposób. Moim zdaniem dobre na zimę, kojarzą mi się z kołderką na twarz. Na lato wydają się być zbyt ciężkie.
Bardzo jestem ciekawa odcienia #1 no ale u nas póki co nie ma na niego szans.
Ogladalam je jeszcze raz i odcienie, ktore sa u nas sa beznadziejne. 02 jest jasna, ale zeby nie bylo za wesolo w odcieniu rozowym a 03 jest w ladnym cieplym bezowym odcieniu , ale dla mnie za ciemna.


Ryjku mam prosbe jak bedziesz w perfumerii to zerknij na 01 - jaka ma tonacje i odcien?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 21:34   #2152
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Nakręcacie mnie na te pryzmy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 16:24   #2153
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez czarnaorchidea Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie powinien być dla ciebie za ciemny. Ja też nie należę do śniadych, a posiadam pryzmy Delicate Beige i jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem one nawet trochę rozjaśniają mi twarz, ale nie wiem jak będzie w Twoim przypadku Radziłabym spróbować w perfumerii, jest w nich jeden ciemniejszy kolor, jakby Ci już nic nie pasowało, możesz kupić DB i zakleić ten otworek z tym najciemniejszym
Ja chyba się pomyliłam, miało być Elegant Beige Nie wiem co mi z tym Delicate Beige, tak mi się jakoś to ubzdurało
Przeglądam różne zdjęcia i opinie na temat tego kolorku i niektóre Wizażanki piszą, że jednak za ciemny. Nie miałabym wątpliwości i kupiłabym go gdybyśmy mieli np. lipiec, ale teraz kiedy lato się już kończy nie będę ryzykować, bo ja zbyt nerwowo znoszę rozczarownia

Bardzo podoba mi się kolorek WHITE CHIC i nie powiem, bardzo mnie intryguje... Myślę, że on będzie najodpowiedniejszy dla mnie. Czy ten kolorek posiada drobinki?? Bo wiem, że niektóre odcienie mają drobinki, a niektóre rozświetlają samą woalką i ja właśnie wolałabym te drugie.

A poza tym chciałabym się dowiedzieć czy jest jakaś różnica w efekcie końcowym pomiędzy Pryzmami sypkimi, a prasowanymi??? Słyszałam, że któreś z nich dobrze kryją, a o to mi najbardziej chodzi.

Pozdrawiam wszystkie Wizażanki zakochane w Givenchy

Acha, nie lubię testować kosmetyków w perfumeriach, bo nie odpowiada mi tamtejsze oświetlenie i zawsze kiedy wydaje mi się, że odcień jest w porządku, po wyjściu i w kontakcie z naturalnym światłem okazuje się nietrafiony i w ogóle jakiś inny...
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 16:33   #2154
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Inermiss Pokaż wiadomość

Acha, nie lubię testować kosmetyków w perfumeriach, bo nie odpowiada mi tamtejsze oświetlenie i zawsze kiedy wydaje mi się, że odcień jest w porządku, po wyjściu i w kontakcie z naturalnym światłem okazuje się nietrafiony i w ogóle jakiś inny...
Witaj

Niestety, w przypadku pryzm musisz chyba polubić testy na własnej skórze mimo oświetlenia w sklepach. Kilka dziewczyn (w tym ja) mimo wielokrotnych prób, testów i wielu dyskusji tutaj po prostu "przejechało się" na kolorach pryzm. Przez internet, bez wiedzy jaką dokładnie masz cerę nie da się nic doradzić. Ja się w każdym razie tego nie podejmuję. Nie chcę mieć na sumieniu nieudanego wydatku 200 zł.

A różnice pomiędzy prasowankami i sypańcami były już wielokrotnie tutaj omawiane, przejrzyj wątek (przy okazji to bardzo fajny relaks) CO do występowania drobinek zdania są podzielone
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 19:17   #2155
dziewczyna_z_pomarańczami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 94
Dot.: Pryzmy Givenchy

Dziewczyny, pomozcie dobrac odcien podkladu Sulb'mine Nie wiem jak kolory prezentuja sie w rzeczywistosci, nie mam tez jak 'pomacac', bo perfumerii w poblizu nie mam. Zastanawiam sie nad: 102 Exact Champagne, 104 - Exact Vanilla, 105 - Exact Macadamia
http://www.parfumsgivenchy.com/make_...2_364_298.html

Naleze do bladolicych, a zakupiony niedawno (rowniez w ciemno) Fleur de Teint 520 Beige Clair okazal sie za ciemny. Jesli macie porownanie np. z Mary Kay nr 300 jest dla mnie prawie idealny (Teint Idole Lancome odcien Beige Diaphane rowniez za ciemny). Szukam odcienia z przewaga zoltego pigmentu niz rozowego. Na najjasniejszy wyglada mi 105 - Exact Macadamia, ale kolor wyswietlany na monitorze moze przeklamywac. Troche mi szkoda Fleur de Teint, ale z Givenchy mozna dostac na allegro te najjasniejsze odcienie w przeciwienstwie do Guerlain.
dziewczyna_z_pomarańczami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 20:46   #2156
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Jeśli pasuje Ci odcień nr 300 z MK, to wcale taka blada nie jesteś najjaśniejszy żółtawy z Subli'mine będzie 104, ale myślę że dla Ciebie będzie zbyt jasny. Nie wiem jaki jest nr 300 z MK, ale miałam jaśniejszy i i tak był za ciemny. Może rzeczywiście weź 105
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 21:18   #2157
dziewczyna_z_pomarańczami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 94
Dot.: Pryzmy Givenchy

Agnieska, przegladam kolorystyke i teraz wydaje mi sie, ze 102 jest najjasniejszy (pasowaloby nawet wg numeracji - im 'dalej' tym ciemniejszy), ale Ty tu jestes ekspertem Z kjolei 104 -Exact Vanilla wyglada mi na odcien rozowy, ale pewnie monitor przeklamuje. Nie wiem, boje sie, ze ten 105 - Exact Macadamia moze byc za ciemny (kolejnej wpadki juz bym nie zniosla ).

Jeszcze tutaj:
http://www.strawberrynet.com/makeup....neId=4924#4924

dziewczyna_z_pomarańczami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 15:42   #2158
dziewczyna_z_pomarańczami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 94
Dot.: Pryzmy Givenchy

Nie wiem jak rozszyfrowac kod, zeby odczytac date produkcji Givenchy, pamietam ktos kiedys sobie z tym poradzil, mi nic nie czyta: REF P 080104

tu: http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage
dziewczyna_z_pomarańczami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 16:23   #2159
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_z_pomarańczami Pokaż wiadomość
Nie wiem jak rozszyfrowac kod, zeby odczytac date produkcji Givenchy, pamietam ktos kiedys sobie z tym poradzil, mi nic nie czyta: REF P 080104

tu: http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage
Givenchy ma 4-znakowy kod (kombinacja cyfr i liter). Obejrzyj jeszcze raz opakowanie, na pewno znajdziesz na nim wybity taki kod czarnym tuszem. Zazwyczaj jej wybijany na spodzie opakowania, na naklejce z opisem produktu, tuz pod nazwa i numerem odcienia danego kosmetyku.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 16:50   #2160
dziewczyna_z_pomarańczami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 94
Dot.: Pryzmy Givenchy

Ok, dzieki Vril
dziewczyna_z_pomarańczami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.