Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-14, 15:01   #1921
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
vril jesteś boska z przymrużenia oka uśmiałam się do szczerych łez

dzisiaj przyszły moje nowe meteoryty i chyba wtopiłam dwie stówy z czego się potwornie cieszę ryzyk fizyk, ale adrenalinka za to jak skoczyła, o mało nóg nie połamałam jak biegłam do furtki do listonosza
Mad i jak,wypróbowałas je juz??


Vril skąd ja to znam ,tylko ze mam-5 wiec szkła to mus inaczej widze niczym obrazy impresjonistów
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 15:06   #1922
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ja lubię Guerlain,ale mnie dwa razy zawiódł .Raz,puder rozświetlający z szafirem,nawet fajny,ale nie za te pieniądze,jakość nie jest adekwatna do ceny.Dwa,Terracotta dla blondynek,uwielbiam ją,ale to jest nienormalne,by po kilku miesiącach sporadycznego używania mi skamieniała.Za te pieniądze chcę mieć coś trwalszego.
Ja się nie skusiłam na ten puder rozświetlający. Chyba po przeczytaniu kilku opinii na Wizażu.

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość

dzisiaj przyszły moje nowe meteoryty i chyba wtopiłam dwie stówy z czego się potwornie cieszę ryzyk fizyk, ale adrenalinka za to jak skoczyła, o mało nóg nie połamałam jak biegłam do furtki do listonosza
Moje też i tak samo leciałam do drzwi, żeby otworzyć listonoszowi
Jestem po pierwszych testach i na razie jest ok. Ale musze użyć kilka razy, żeby wydać jakąś sensowną opinię.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 15:06   #1923
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Vril, bo Ty należysz do nielicznego grona szczęściarzy jak widać na mnie Creme Fondante w ogóle się nie wchłania, nic a nic. U mnie np. softy ładnie i długo matują colorstaya, ale już na skin tonic na jakieś 3-4h, choć nie dopuszczają później do smalcu na twarzy (wczoraj nałożyłam makijaż ok. 18, pojechałam na pocztę, wróciłam, siostra wlazła później do naszej łazienki guamem się okładać więc nie mogłam zmyc makijażu i do 22:10 chodziłam na stepperze - i wciąż miałam tylko delikatny błysk na skórze)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 15:17   #1924
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Madlaine, no zebys wiedziala - sama doktorka orzekla, ze trzeba wziasc poprawke na to, co mowie, po tym jak probowalam doczytac sie Agaty Christie na podswietlanej tablicy, na ktorej jako zywo widnial wg okulistki rzad cyferek

Mirianka to mozemy sobie galki podac Ja wchodzac do parku widze bezzmiennie "Sosne" Paula Signaca na kazdym drzewie i wcale mi z tym zle nie jest, dopiero mi niedawno uswiadomiono, ze slepote sie leczy, a nie hoduje ku pokrzepieniu duszy A moze ja wole gapiac przez okno widziec "Gwiazdzista noc" van Gogha(?) No, dobra, wkurza mnie tylko podwojne widzenie - ale to szczegol - zawsze skupiam sie na tym "wyrazniejszym" rzedzie liter

Agnieska dzieki Bardziej sie czuje po tym, co mowisz jak czlowiek, nie jak Alien

W temacie - jak wygladaja Pucci na golej skorze? Daja zloty poblask? Tak sie zastanawiam jak sie one maja do Beige Chic i czy po samoopaleniu nadadza sie na filtr dla mnie, co by zlocista poswiata "opalenizne" podkreslic
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 15:18   #1925
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

A ja zachorowałam na te Softy,kiedy ja do tej Polski pojadę .U mnie bida jakaś z tymi pryzmami,kilka dni temu byłam znów w Douglasie,a tam dwa pudełka pryzm,oczywiście softów brak .Dodatkowo jak na złość,każdy z nich jest zadowolony i moje polowanie na nie na targowisku nie przynosi rezultatów .Ehhh.Chyba moje beżowe pójdą w świat,za ciemne się zrobiły,albo użyje trochę samoopalacza .
Co do meteorytów,wciąż jestem ogromnie z nich zadowolona .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 15:24   #1926
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Madlaine, no zebys wiedziala - sama doktorka orzekla, ze trzeba wziasc poprawke na to, co mowie, po tym jak probowalam doczytac sie Agaty Christie na podswietlanej tablicy, na ktorej jako zywo widnial wg okulistki rzad cyferek

Mirianka to mozemy sobie galki podac Ja wchodzac do parku widze bezzmiennie "Sosne" Paula Signaca na kazdym drzewie i wcale mi z tym zle nie jest, dopiero mi niedawno uswiadomiono, ze slepote sie leczy, a nie hoduje ku pokrzepieniu duszy A moze ja wole gapiac przez okno widziec "Gwiazdzista noc" van Gogha(?) No, dobra, wkurza mnie tylko podwojne widzenie - ale to szczegol - zawsze skupiam sie na tym "wyrazniejszym" rzedzie liter
No kuszą tymi Pucci kuszą
Vril no to gała ja tak samo robiłam,wyrazniejszy jest prawdziwszy i podawaj ręke własnie jemu,nie temu obok no ale mam szkła i jest dobrze tylko szkoda ze jak przeglądam sie w lusterku wieczorem po zdjęciu szkieł to mam twarz taką ładną,gładką bez zadnej skazy a zakładam szkła i "ja chyba musze isc do dermatologaa "
oki,koniec off topu
(Sosna jest śliczna)
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 15:36   #1927
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
tylko szkoda ze jak przeglądam sie w lusterku wieczorem po zdjęciu szkieł to mam twarz taką ładną,gładką bez zadnej skazy a zakładam szkła i "ja chyba musze isc do dermatologaa "
Dobilas mnie Tez mi sie ciagle (zwlaszcza ostatnio) wydaje, ze mam wreszcie cere jak ta lala, a tu takie buty To ja nie chce patrzalek, wole zyc w blogiej nieswiadomosci...
EOT

Lucidity 06 mozna porownac do czegokolwiek? Inny puder o tym kolorze i odcieniu. Czy rzeczywiscie on jest jeden, jedyny?
Moze mi ktos porownac meteoryty Pucci-BC-WR? Aneta prosze
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 15:42   #1928
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dobilas mnie Tez mi sie ciagle (zwlaszcza ostatnio) wydaje, ze mam wreszcie cere jak ta lala, a tu takie buty To ja nie chce patrzalek, wole zyc w blogiej nieswiadomosci...
EOT

Lucidity 06 mozna porownac do czegokolwiek? Inny puder o tym kolorze i odcieniu. Czy rzeczywiscie on jest jeden, jedyny?
Moze mi ktos porownac meteoryty Pucci-BC-WR? Aneta prosze
No WR są najbardziej rozświetlające ze wszystkich mateorytów,które posiadam.BC są delikatne,drobinki są złoto-beżowe,natomiast Pucci są również delikatne,ale drobinki są...takie neutralne,podobnie jak w Mythic,jednak uważam,że Mythic mogą dawać różowy odcień na skórze a Pucci są transparentne na mojej twarzy.Ale namieszałam,co?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 15:56   #1929
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

W takim razie nie mam co liczyc na zlota poswiate przy Pucci? To zostane przy swoich WR, BC i PF, a sloneczny efekt zalatwie Illiminatorem EL.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 16:04   #1930
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
W takim razie nie mam co liczyc na zlota poswiate przy Pucci? To zostane przy swoich WR, BC i PF, a sloneczny efekt zalatwie Illiminatorem EL.

Raczej nie.Dla pewności sprawdziłam to w świetle sztucznym i dziennym,ze zwykłym lusterkiem i 5-krotnie powiększającym ,drobinek jest niewiele.Te meteoryty tak inaczej upiększają,rozjaśniają bez widocznych drobin.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 16:04   #1931
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Pryzmy Givenchy

Ja nie w temacie pryzmowym, ale chciałam powiedzieć, Vril, że właśnie poplułam monitor kawą, czytając o twoich okulistycznych przygodach!

Pozdrawiam!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 16:12   #1932
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Aneta dziekuje. Tym bardziej odpuszczam, bo po co mi kolejne meteoryty skoro efekt podobny do tych co mam.
Jeszcze niech mnie ktos wyleczy z Prismissime Skin Fusion

Basia ja tu zadnych anegdot nie opowiadam - szczera prawda ostrym wizgiem leci. Udana jest po prostu Jak sokoli wzrok rozdawali, to ja furtem za blada twarza stalam... i sie dorobilam - cholery jasnej.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 16:14   #1933
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Lucidity 06 mozna porownac do czegokolwiek? Inny puder o tym kolorze i odcieniu. Czy rzeczywiscie on jest jeden, jedyny?
Kolorystycznie jest bardzo podobny do transparentnego Blended Face Powder Clinique (08). Tyle że dla mnie Cliniq. bardziej matuje a Lu jest taki hmm... naturalnie skrzący.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 16:17   #1934
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Ooo... w dziuple kopane, zachcialo mi sie dowiadywac Ide stad...
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 16:30   #1935
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
No WR są najbardziej rozświetlające ze wszystkich mateorytów,które posiadam.BC są delikatne,drobinki są złoto-beżowe,natomiast Pucci są również delikatne,ale drobinki są...takie neutralne,podobnie jak w Mythic,jednak uważam,że Mythic mogą dawać różowy odcień na skórze a Pucci są transparentne na mojej twarzy.Ale namieszałam,co?

U mnie jest mniej więcej tak samo. Zrobiłam eksperyment i wyciągnęłam wszystkie różowe kulki z Pucci i wiecie co? Osiągnęłam efekt Meteorytów idealnych
Te różowe zużyję na policzki jako róż, bo wyglądają super naturalnie.



Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Kolorystycznie jest bardzo podobny do transparentnego Blended Face Powder Clinique (08). Tyle że dla mnie Cliniq. bardziej matuje a Lu jest taki hmm... naturalnie skrzący.

Trudno mi się z tym zgodzić... Wg mnie Lucidity jest jaśniejszym pudrem i takim zupełnie transparentnym, a Clinique bardziej beżowym. Może to kwestia tego, że Lucidity jest rozświetlający, a Clinique nie.
L lekko rozjaśnia mi twarz, a Clinique nie.

Majade, kiedyś wklejała zdjęcia porównawcze L 1 i 6, możecie dziewczyny ich poszukać i zobaczyć różnicę między 1 i 6. Zwłaszcza, że 1 można obejrzeć u nas w sklepach.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 16:33   #1936
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
U mnie jest mniej więcej tak samo. Zrobiłam eksperyment i wyciągnęłam wszystkie różowe kulki z Pucci i wiecie co? Osiągnęłam efekt Meteorytów idealnych
Te różowe zużyję na policzki jako róż, bo wyglądają super naturalnie.

U mnie tych różowych kulek jest zaledwie 6,więc nie wiem,czy wyjmując je zauważę jakąś różnicę.Poza tym jeszcze nie rozdzielałam żadnych swoich meteorytów .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 16:39   #1937
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
U mnie tych różowych kulek jest zaledwie 6,więc nie wiem,czy wyjmując je zauważę jakąś różnicę.Poza tym jeszcze nie rozdzielałam żadnych swoich meteorytów .

U mnie tych jasno różowych jest 5, a tych ciemniejszych 7. Po wyciągnięciu widać różnicę na mojej twarzy
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 16:42   #1938
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
U mnie tych różowych kulek jest zaledwie 6,więc nie wiem,czy wyjmując je zauważę jakąś różnicę.Poza tym jeszcze nie rozdzielałam żadnych swoich meteorytów .
w moich jest 8 kulek purpurowych i 6 różowych, drobinki wydaja się być złote,
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 16:43   #1939
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
U mnie tych jasno różowych jest 5, a tych ciemniejszych 7. Po wyciągnięciu widać różnicę na mojej twarzy
To masz na myśli i jasne i ciemne,czyli wszystkie różowe wyjąć?Jutro spróbuję.Ja mam 6 jasnych i 6 ciemnych .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 16:45   #1940
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pryzmy Givenchy

kurde, dlaczego w moich różu musi być najwięcej, jak ja go tak nie lubię, faktycznie chyba wyjmę je i oddam komuś jako róż, bo mi nijak różowy kolor nie pasuje na dodatek w moich jest masa pyłku na dnie i to różowego
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 16:55   #1941
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
w moich jest 8 kulek purpurowych i 6 różowych, drobinki wydaja się być złote,
To się wkurzylam, bo myślałam, że ja mam jakieś okradzione Meteoryty


Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
To masz na myśli i jasne i ciemne,czyli wszystkie różowe wyjąć?Jutro spróbuję.Ja mam 6 jasnych i 6 ciemnych .
A tutaj widzę, że dodają inną ilość różowych kulek.
Tak, ja wyjęłam wszystkie


Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
kurde, dlaczego w moich różu musi być najwięcej, jak ja go tak nie lubię, faktycznie chyba wyjmę je i oddam komuś jako róż, bo mi nijak różowy kolor nie pasuje na dodatek w moich jest masa pyłku na dnie i to różowego

Może spróbuj ich najpierw użyć jako różu? Bo bardzo ładnie i naturalnie wyglądają na policzkach. Ja tylko delikatnie musnęłam nimi policzki i bardzo mi się podobały.

Ja już swoje rozbroiłam: kulki podzieliłam, pyłek (też mam różowy) odsypałam do osobnego pojemniczka i będzie robił za sypki róż lub cienie.

Ja na razie mam tylko Winter Radiance i Pink Fresh w całości, bo nie muszę z nimi kombinować. Mythic, Velours i Beige Chic są rozgrzebane i podzielone na różne kombinacje
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 17:07   #1942
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

To juz zguplam z tym Lu Porownawcze zdjecie Majade 01vs06 znam - piekne 06 wyglada jak szlachetna maka

Ja wlasnie rozdzielilam swoje PF - wywalilam wszystko rozowe i tymi pomaranczami posmarowalam twarz z LRP CF50+ i WR. Bardziej mnie zmatowily i... przyciemnily - wygladam jak maznieta brazerem - calkiem do rzeczy (tylko czemu one sa tak mocno perfumowane ). Bede walic na filtr przez najblizsze dni wszystkie meteoryty w roznych kombinacjach i zobacze, ktore najlepiej podejda. W sierpniu nad morze wyjazd i musze sprawdzic, co najlepiej na filtrze wyglada. Podejrzewam, ze albo stanie na miniaturce BC albo na oderwanym slonecznym prasownacu EL.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 17:16   #1943
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
To juz zguplam z tym Lu Porownawcze zdjecie Majade 01vs06 znam - piekne 06 wyglada jak szlachetna maka
Poczłapałam się obu przyglądać i istotnie clinique jest nieco bardziej beżowy dokładnie jak pisze Margaretka, ale na twarzy już tych różnic kolorystycznych nie łapię. Na usprawiedliwienie mam tyle, że stwierdzone - 0,5 w obu okach i żadnej korekcji oraz chwilowe zwątpienie kosmetyczne
zdjęcie obu:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1178619241

Na twarzy wydają mi się całkiem podobne, ale zdjęcie temu faktycznie przeczy. Nie mieszam więcej
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 17:23   #1944
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość

Może spróbuj ich najpierw użyć jako różu? Bo bardzo ładnie i naturalnie wyglądają na policzkach. Ja tylko delikatnie musnęłam nimi policzki i bardzo mi się podobały.

Ja już swoje rozbroiłam: kulki podzieliłam, pyłek (też mam różowy) odsypałam do osobnego pojemniczka i będzie robił za sypki róż lub cienie.
nie, nie, moje róże są nieróżowe - beżowe, brązowe, oranżowe, brzoskwiniowe i ich kombinacje, zero różu, ani na poliki, ani na oczy, koszmarnie wygląda z moimi piegami

pewnie trafią na targowisko, jak reszta
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 17:24   #1945
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Ladnie to tak, z ludzi sie nabijac i smichy-chichy uskuteczniac

Majade na zdjeciu widac, ze oba jasne, wiec sie pol-tonami nie przejmuj. Chodzilo mi o to czy coskolwiek jest "podobnego" do Lu 06, wiadomo, ze identico nie znajdzie. Skoro piszesz, ze Clinique jest bardziej matujacy to sklaniam sie ku Lu. Myslisz, ze moze zastapic Softy? Dziekuje
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 17:28   #1946
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
nie, nie, moje róże są nieróżowe - beżowe, brązowe, oranżowe, brzoskwiniowe i ich kombinacje, zero różu, ani na poliki, ani na oczy, koszmarnie wygląda z moimi piegami
Mad sprobuj na nalozony swoj roz, na szczyty policzkow dac troche rozowego rozu czy Pucci. Tak nalozony rozowy kolor daje swiezosci i lekkosci makijazowi. Wyglada to naprawde ladnie i u piegusa choc sama nie wierzylam, zanim sama tak sie nie pomalowalam.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 17:37   #1947
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Mad sprobuj na nalozony swoj roz, na szczyty policzkow dac troche rozowego rozu czy Pucci. Tak nalozony rozowy kolor daje swiezosci i lekkosci makijazowi. Wyglada to naprawde ladnie i u piegusa choc sama nie wierzylam, zanim sama tak sie nie pomalowalam.
obecnie powstrzymują mnie jeszcze wrażliwe naczynka, od temperatury szaleją więc i tak mam trochę zaróżowione poliki, zwłaszcza że nie używam teraz podkładu na dzień tylko tonujący filtr biodermy, ale sprawdzę sobie przy wieczorowym makijaży, jak będę gdzieś lazła z przyjaciółmi
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 17:37   #1948
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ladnie to tak, z ludzi sie nabijac i smichy-chichy uskuteczniac

Majade na zdjeciu widac, ze oba jasne, wiec sie pol-tonami nie przejmuj. Chodzilo mi o to czy coskolwiek jest "podobnego" do Lu 06, wiadomo, ze identico nie znajdzie. Skoro piszesz, ze Clinique jest bardziej matujacy to sklaniam sie ku Lu. Myslisz, ze moze zastapic Softy? Dziekuje

Uważam, że Clinique nie jest podobny do Lu 06 Nawet pomijając delikatną różnicę kolorystyczną, to jest pudrem matującym i nie nadaje twarzy rozjaśnienia, tak jak Lu.

Lu jest tez inne niż Pryzmy. Pryzmy są drobniej zmielone, ale dokładnie koloru Ci nie porównam, bo nie używałam na twarzy, a dopiero wtedy potrafiłabym dobrze porównać.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 17:43   #1949
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ladnie to tak, z ludzi sie nabijac i smichy-chichy uskuteczniac

Majade na zdjeciu widac, ze oba jasne, wiec sie pol-tonami nie przejmuj. Chodzilo mi o to czy coskolwiek jest "podobnego" do Lu 06, wiadomo, ze identico nie znajdzie. Skoro piszesz, ze Clinique jest bardziej matujacy to sklaniam sie ku Lu. Myslisz, ze moze zastapic Softy? Dziekuje
No dla Ciebie obowiązkowo LU, Clinique Cię zmatuje dokumentnie - jest świetny dla błyszczących się samodzielnie
Lu nie lśni obłędnie i szaleńczo ale jak przywrzeć nosem do lustra widać szlachetne migotanie Jako miłośniczka blasku zapewne jeszcze coś na niego nałożysz
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 17:59   #1950
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Jako miłośniczka blasku
No, bez takich, bo wyjde na dziunie z remizowej jamprezy

Tak z opisow, to sie teraz zastanawiam czy Lu nie bedzie na twarzy (nie w formie) przypomiac efektu jaki daje mi prasowany Diorlight 601
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.