Scent Bar II - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-26, 11:18   #1291
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Aggie125 została moderatorem
Tutaj też gratuluję Aggie
Rowniez gratuluje!!! Zdarzylam juz przejrzec - mam nadzieje ze bedzie rownie fajne jak Perfumy

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Na stoisku chlebowym trafilam na ciastka (w zalaczniku) i od razu pzrypomniala mi sie historia )

Kupilam kiedys sobie je bo slicznie wygladaly, okazalo sie, ze jest to typ ciastek jakich nie lubie. Zjadlam wiec jedno, drugie - akurat w ksztalcie swini zostalo. Mieszkalismy wtedy z kims.
Mowie do dziewczyny jednej, ze jak cos to w lodowce jest ciastko, ja nie zjem a on jak chce to prosze.

Moj tz naprawde nie przepadal na nia.

Ona tam sobie to ciacho zjadla a moj Tz podchodzi do mnie i rzecze do ucha:
Tera bedzie chamsko, osoby wrazliwe w sumie moga zaprzestac czytania, zeby potem nie bylo, ze 'olaboga'

'Dobra swinia wszystko zje... nawet swojego'
Zlosliwe ale swietne Lubie to meskie poczucie humoru

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nienawidzę licytacji!
Ostatnio przeszła mi koło nosa koszulka Trivium, bo zamiast czatować - zasnęłam.
Sabbath - to ty sypiasz?
Swoja droga tez nienawidze licytacji ... Kiedys koles mnie przelicytowal na 2 sekundy przed zakonczeniem ... myslalam ze rozszarpie. Teraz jak nie ma rewelacyjnej przebitki albo moge towar dostac bez problemu to juz nie kupuje na licytacji tylko normalnie w sklepie. Szkoda mi nerwow. Poza tym poczta notorycznie gubi mi paczki (ostatnio znowu PIT )

Slodk - ledwo co sie obrobilam is juz znowu mam zajecie do piatku wlacznie. Ech żizń...


Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:19   #1292
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Należy bez wątpienia.
Widziałam wszystkie filmy z Jego udziałem i wszystkie mi się podobały (niektóre mniej, inne bardziej) - zaczęło się od "Edwarda Nożycorękiego" i "Co gryzie Gilberta Grape'a", potem była "Żona astronauty", gdzie Johnny pokazał swoją "ciemniejszą i mniej słodką stronę" i "Blow" a potem wszystkie pozostałe.
Urzekł mnie w "Marzycielu", rozbawił w "Ed Wood" i jako Willy Wonka w "Charlie i fabryka czekolady", przypadł do gustu w "Rozpustniku", pokochałam go za "Czekoladę", a moje serce ostatecznie podbił rewelacyjną rolą w filmie "Sekretne okno", natomiast "Jeździec bez głowy" i trylogia "Piraci z Karaibów" utwierdziły mnie w przekonaniu, że to rzeczywiście mój ukochany aktor ()

No to Myszko - mamy współnego Idola ... uwielbiam filmy z J.D ... jest rewelacyjnym aktorem - potrafi chyba wszystko ... Moim zdaniem mógłby zagrać nawet bez żadnej kwestii - sama twarz, mimika, oczy są u niego narzędziem do gry .... Bardzo go cenię

Cytat:
Napisane przez _Adelajda_ Pokaż wiadomość
ja takze jestem na naszej klasie
ale zadnej z wizazanek nie wycziłam
No ja też a chciałabym
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:22   #1293
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ja N-K uważam za niezły pomysł, ale śmieszy mnie to, ze niektórzy dopisują sobie znajomych tylko po to aby mieć ich jak największą liczbę, czasami sama dostaje zaproszenia od osób z którymi słowa nie zamieniłam, totalna głupota

Bardzo chętnie dopisze sie do klasy perfumeryjenej, a co tam
nie przyjmuje takich zaproszen. tak samo jak od Kubusia Puchatka, Harry Pottera, Macka Zakoscielnego i Rodu Ań
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:22   #1294
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar II

Bo we wszystkim trzeba mieć umiar

plusem jest to, że odnalazłam psiapsiułkę, którą straciłam niespodziewanie w czasie wakacji pomiędzy II i III klasą podstawówki .... poza tym nie udzielam się nagminnie
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:24   #1295
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
No ja też a chciałabym

Komu można wysłać PW aby nas zaprosił?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:25   #1296
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
nie przyjmuje takich zaproszen. tak samo jak od Kubusia Puchatka, Harry Pottera, Macka Zakoscielnego i Rodu Ań
Ja wśród znajomych mam tylko znajomych - to racja,zętakie "wyścigi" to przegięcie
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:33   #1297
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Bo we wszystkim trzeba mieć umiar

plusem jest to, że odnalazłam psiapsiułkę, którą straciłam niespodziewanie w czasie wakacji pomiędzy II i III klasą podstawówki .... poza tym nie udzielam się nagminnie

ale trzymasz rękę na pulsie
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 11:37   #1298
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
ale trzymasz rękę na pulsie
puls - ważna rzecz
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:39   #1299
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A co do spotkań na iluś tam -lecie matury - wysłuchałam sprawozdania z jednego takiego i cieszę się, ze akurat miałam wymówkę w postaci sesji i nie musiałam się na nim pojawić. Wizja 30-tu paru osób, które wyczytywane alfabetycznie wstaja i relacjonują co to tam one w życiu osiągnęły - czytaj: liczba mężów i dzieci i zajmowane stanowiska poewoduje u mnie autentyczny dreszcz obrzydzenia. Mamy się spotykać bo jest nam miło spędzać czas we własnym towarzystwie, czy po to, żeby pomasować sobie ego licytując się co kto w zyciu osiagnął? Dziękuję, znam przyjemniejsze rozrywki.
Nie zawsze tak jest

Miałam obawy, żeby się spotkać z moją klasą z liceum (12 lat po skończeniu szkoły) bo myślałam, że właśnie tak sztywno będzie, na szczęście poszłam i było świetnie - impreza jak za dawnych czasów. Rozmawialiśmy szczerze, bez ogródek ani chwalenia sie, a ludziom różnie się ułozyło życie...


W NK konto mam, ale jakoś rzadko zaglądam
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica









Edytowane przez nebraska
Czas edycji: 2008-02-26 o 12:33
nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:41   #1300
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
to przepraszam, ale o której kończyła się ta aukcja, że TY spałaś ?
Koło południa.

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Należy bez wątpienia.
Widziałam wszystkie filmy z Jego udziałem i wszystkie mi się podobały (niektóre mniej, inne bardziej) - zaczęło się od "Edwarda Nożycorękiego" i "Co gryzie Gilberta Grape'a", potem była "Żona astronauty", gdzie Johnny pokazał swoją "ciemniejszą i mniej słodką stronę" i "Blow" a potem wszystkie pozostałe.
Urzekł mnie w "Marzycielu", rozbawił w "Ed Wood" i jako Willy Wonka w "Charlie i fabryka czekolady", przypadł do gustu w "Rozpustniku", pokochałam go za "Czekoladę", a moje serce ostatecznie podbił rewelacyjną rolą w filmie "Sekretne okno", natomiast "Jeździec bez głowy" i trylogia "Piraci z Karaibów" utwierdziły mnie w przekonaniu, że to rzeczywiście mój ukochany aktor ()
Mój ukochany nie. W ogóle nie mój typ. Ale szanuję go. I lubię spory odestek filmów, w których grał.

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
A nie moglaś ustawić snipa (snip.pl)? Wiem, że to nie te emocje, ale chyba radość z wygranej wystarczy
Mogłam w sumie.

Tyle, że poprzednią koszulkę Trivium kupiłam u tego sprzedającego za mniej niż połowę ceny, którą tym razem ustawiłam. No... Nie spodziewałam się (idiotka). Za głupotę się płaci.

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ja N-K uważam za niezły pomysł, ale śmieszy mnie to, ze niektórzy dopisują sobie znajomych tylko po to aby mieć ich jak największą liczbę, czasami sama dostaje zaproszenia od osób z którymi słowa nie zamieniłam, totalna głupota

Bardzo chętnie dopisze sie do klasy perfumeryjenej, a co tam
Tez uważam, że pomysł świetny. Odkopał mnie miedzy innymi kumpel, który nauczył mnie jeździć na rowerze.

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Sabbath - to ty sypiasz?
Dziś wydaje mi się, że ostatni raz spałam sto lat temu. Jak Nie-Śpiąca Królewna.

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
nie przyjmuje takich zaproszen. tak samo jak od Kubusia Puchatka, Harry Pottera, Macka Zakoscielnego i Rodu Ań
Też nie. Dlatego pomysł wizażowej klasy mnie zdziwił.
Mam w znajomych znajomych-ludzi i wszystkich naprawdę znam. No, poza niektórymi Wizażankami, które znam tylko wirtualnie.

A Nasza Klasa pozwoliła mi przede wszystkim odkopać wiele starych kontaktów pozaszkolnych. Bo jednak ludzie, z którymi łączyło mnie tylko wspólne miejsce podłączenia do edukacyjnej machiny rzadko dzielili moje pasje i odchyły.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:42   #1301
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Nie zawsze tak jest
Oczywiście, ze nie zawsze, wszystko zalezy od ludzi. Ja mam po prostu takie a nie inne doświadczenia i one mnie zniechęcają do takich kontaktów "na siłę".
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 11:56   #1302
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Wiesz, my mamy taki fajny patent - wrzucamy listę w sieć. Pomyłki wykluczone, dubli unikamy przez konsultacje.
Świetny patent

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Wizażowa "klasa" jest fajnym pomysłem, ale ja nie skorzystam, nie chcę żeby przez n-k ktoś odnalazł mnie tutaj.

Jeszcze przy moim kretyńskim nicku...

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Co do naszej-klasy to osobiście mnie to forum odrzuca i przyprawia o odruch wymiotny. Przepraszam, może ja dziwna jestem, ale jak chcę z kimś utrzymywać kontakt to go utrzymuję. Poza tym "Powrót do przesłości" nigdy nie był moim ulubionym filmem....
Może nie odrzuca, ale tak generalnie...

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Wizja 30-tu paru osób, które wyczytywane alfabetycznie wstaja i relacjonują co to tam one w życiu osiągnęły - czytaj: liczba mężów i dzieci i zajmowane stanowiska poewoduje u mnie autentyczny dreszcz obrzydzenia. Mamy się spotykać bo jest nam miło spędzać czas we własnym towarzystwie, czy po to, żeby pomasować sobie ego licytując się co kto w zyciu osiagnął? Dziękuję, znam przyjemniejsze rozrywki.
WHAAAT?!
Brrrr...
Coś okropnego...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:58   #1303
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ale właściwie po co?
Od razu zastrzegam: nie mówię, że to zły pomysł. Pytam tylko po co, skoro na sieci widujemy się tu.
Mnie też to pytanie się nasunęło

Mam profil na nk, ale już nie zaglądam.
Jak zaczęłam dostawać zaproszenia od kolegów, którzy na mieście udają, że mnie nie znają to doszłam do wniosku, że to jakaś głupota.

Sabbacie, serdecznie polecam snajpery aukcyjne, snip.pl i snajper.net. Ten drugi fajniejszy - więcej darmowych strzałów, a oczywiście można zalogować się na obu.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 12:00   #1304
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Serdecznie gratuluję nowego "wyjęczanego" forum a Aggie zazielenienia

Co do naszej-klasy to osobiście mnie to forum odrzuca i przyprawia o odruch wymiotny. Przepraszam, może ja dziwna jestem, ale jak chcę z kimś utrzymywać kontakt to go utrzymuję. Poza tym "Powrót do przesłości" nigdy nie był moim ulubionym filmem....
A juz myślałam, że tylko ja tak mam
Ufffffff
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 12:04   #1305
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
WHAAAT?!
Brrrr...
Coś okropnego...
No niestety, ale tak właśnie było - chyba nic dziwnego, ze perspektywa dalszych spotkań wydaje mi się mało atrakcyjna. Tym bardziej, że mężów i dzieci nie posiadam (co najwyżej kochanków ) więc czym tu sie chwalić?

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
A juz myślałam, że tylko ja tak mam
Ufffffff
Aragonte, mnie też ulżyło, ze nie jestem odosobniona

Wiecie co, moja skóra doprowadza mnie do szewskiej pasji!Poszłam sobie zaszyc oczko w pończosze - ludzka rzecz, kobietom się takie rzeczy zdarzają. I parę razy dotknęłam - bo nawet nie "zadrapałam" igłą po łydce. I w tej chwili wyglądam, jakby mi ktoś noge pokrzywami wychłostał, normalnie koszmar

Za to może będę miała ShaalNurka
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 12:13   #1306
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
No niestety, ale tak właśnie było - chyba nic dziwnego, ze perspektywa dalszych spotkań wydaje mi się mało atrakcyjna. Tym bardziej, że mężów i dzieci nie posiadam (co najwyżej kochanków ) więc czym tu sie chwalić?
No co Ty??!!!??!!??!! Właśnie tym nawet nie wiesz, jak reszta będzie dyszała z zazdrości ......
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 12:16   #1307
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
No co Ty??!!!??!!??!! Właśnie tym nawet nie wiesz, jak reszta będzie dyszała z zazdrości ......
Powiadasz...? to na następne pójdę i będe się chwalić
BTW - Katty, świetny podpis, właśnie przeczytałam i chichoczę do ekranu
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 12:16   #1308
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Wizja 30-tu paru osób, które wyczytywane alfabetycznie wstaja i relacjonują co to tam one w życiu osiągnęły - czytaj: liczba mężów i dzieci i zajmowane stanowiska poewoduje u mnie autentyczny dreszcz obrzydzenia. Mamy się spotykać bo jest nam miło spędzać czas we własnym towarzystwie, czy po to, żeby pomasować sobie ego licytując się co kto w zyciu osiagnął? Dziękuję, znam przyjemniejsze rozrywki.
U mnie ta odleglość byla o tyle problemem, że ja mialam 10 lat, jak zmienilam szkolę

O Matko, no tak, to straszna wizja. Nie, akurat jeśli chodzi o moje liceum, to wlaściwie gdzieś tam kontakty byly utrzymywane, a w tej chwili i tak wiemy, kto się ożenil, a kto nie, dzieci widujemy na wrzuconych zdjęciach, ale jakoś nie robi to chyba na nikim wrażenia, a 10-lecie organizujemy sobie sami (jest okazja, żeby w miarę dużo osób zjechalo się w jedno miejsce, niezależnie jak daleko wyjechali).
A co kto osiągnąl... Takich mieliśmy 2-3 u nas może, co potrzebują się polechtać, więc dość szybko zginęli w odmętach wspomnień rzucanej żaby, schowanego w biurku jeża i innych.
Poza tym świętowaliśmy sobie juz 5-lecie (ale wtedy jeszcze w miarę większość byla w PL, a przybylo jakieś 20 osób, bo część nie wiedziala) i bylo super - tour de knajp

Po prostu wszystko zależy od ludzi. Przyznam, że na spotkanie ludzi z ostatniej podstawówki też bym nie pojechala - bylam outsiderem, więc po co. Ale klasę w liceum mialam fajną

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Nie zawsze tak jest
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 12:23   #1309
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Scent Bar II

a ja zarowno w podstawówce jak i w LO miałam swietne klasy
ta z LO to juz w ogole była cudowna, do dzis postykamy sie co rok, w najgorszym razie co dwa lata

n-k traktuje bardzo z przymruzeniem oka, i bardziej odnawiam tam znajomosci pozaklasowe lub pozaszkolne

i nie patrze na to czym wielu znajomych czy nie, czesm dodaje kogos z kim zaniemiałm kilka słow na szkolnej dyskotece, albo byłam raz w zyciu przez dwa tygodnie na kolonieach - ale to fajne jest, przynajmnjiej teraz powiemy sobie "czesc" na ulicy, a czapka mi z głowy nie spadnie

no chyba ze kogos nie lubiłam, wtedy to co innego, takich osob nie dodaje
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 12:26   #1310
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Burn, zgadzam się z każdym słowem, a zwłaszcza z tym podkreślonym. Ja film obejrzałam dzięki uprzejmości swojego ex, który dał mi płytke (wiem, zapewne piracką - ale nie żałuję, żałowałabym gdybym miała wydac jakiekolwiek pieniądze i odsiedzieć swoje gdzieś w kinie).

Mnie się to kojarzy z poruszanym kilka stron temu tematem upodobań muzycznych i kwestii "jak ty, Polak/ Polka mozesz nie lubić Chopina?!" wygłoszone tonem świętego oburzenia przez osobę, która z 99% prawdopodobieństwem nie rozpoznałaby utworu Chopina, nawet gdyby ja ogłuszył.
Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Margot, Burn - podpisuje sie pod tym co powiedzialyscie o filmie wszystkimi konczynami. W ogole mecza mnie te ckliwo-sentymentalne partiotyczne nuty "w sosie patosie". W ogole ... temat na dluzsza syskusje

Nat
Tak tak,to zdacydowanie tmat rzeka.Trudno znaleźć ludzi myślących podobnie bo większość sie zachwyca bo tak wypada

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Bylismy na chwile w sklepie chwile temu, jednym z marketow, ktorego nie lubie. Ale blisko to po chleb podjechalismy.

Na stoisku chlebowym trafilam na ciastka (w zalaczniku) i od razu pzrypomniala mi sie historia )

Kupilam kiedys sobie je bo slicznie wygladaly, okazalo sie, ze jest to typ ciastek jakich nie lubie. Zjadlam wiec jedno, drugie - akurat w ksztalcie swini zostalo. Mieszkalismy wtedy z kims.
Mowie do dziewczyny jednej, ze jak cos to w lodowce jest ciastko, ja nie zjem a on jak chce to prosze.

Moj tz naprawde nie przepadal na nia.

Ona tam sobie to ciacho zjadla a moj Tz podchodzi do mnie i rzecze do ucha:
Tera bedzie chamsko, osoby wrazliwe w sumie moga zaprzestac czytania, zeby potem nie bylo, ze 'olaboga'

'Dobra swinia wszystko zje... nawet swojego'

Ja do tej pory sie smieje na wspomnienie


Zmeczona jestem, nawet nie mam sil powtorzyc i przegladnac notatek.
urocza historia i urocze ciastka

Aggie gratuluję

Co do naszej klasy to też oczywiście jestem
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 12:35   #1311
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
No niestety, ale tak właśnie było - chyba nic dziwnego, ze perspektywa dalszych spotkań wydaje mi się mało atrakcyjna. Tym bardziej, że mężów i dzieci nie posiadam (co najwyżej kochanków ) więc czym tu sie chwalić?
Jak to czym?? Kochankami


Trzymam kciuki za Shaal Nura
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 12:36   #1312
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
10-lecie organizujemy sobie sami (jest okazja, żeby w miarę dużo osób zjechalo się w jedno miejsce, niezależnie jak daleko wyjechali).
My też sami się skrzyknęliśmy - jakoś tok przed świętami, wtedy nawet emigranci wracają na stare śmieci
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 12:36   #1313
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Sabciu ale świetne zdj na NK, a te z łukiem masz taka średniowieczną urodę (w pozytywnym sensie oczywiście)

Gdyby ktoś chciał mnie dodać do listy znajomych proszę o PW to podam imię i nazwisko.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 12:38   #1314
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Scent Bar II

Zaziuniu, ja chętnie
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 12:43   #1315
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
rzymam kciuki za Shaal Nura
Nie dziękuję, zeby nie zapeszyć, wieczorem bedę wiedziała, to się pochwalę (albo pożalę).
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 12:50   #1316
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar II

W kontekście nk jeszcze

Dostalam zaproszenie od koleżanki, którą znalam - jak mi się wydawalo - z liceum (ale z innej klasy). Patrzę - wyszla za kolegę z liceum. Uśmiechnęlam się - kolejna para, która przetrwala liceum, potem studia, teraz są razem. W świecie królujących rozwodów to dość budujące...
Aż nagle odkrylam, że ona ze mną chodzila do podstawówki (też do innej klasy), a w liceum rzeczywiście natknęla się gdzieś na mojego kumpla i tak bywala na większości imprez, wpadala do nas, że dalabym glowę, że chodzila z nami do jednej szkoly
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 13:04   #1317
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Sabciu ale świetne zdj na NK, a te z łukiem masz taka średniowieczną urodę (w pozytywnym sensie oczywiście
To z lukiem jest niesamowite... I luk piękny (Sabbath wie, że ona też, to już nie będę kadzić ) Kurde, nie strzelalam od 8 lat, ale ja tylko metalowy mialam, daleko mu bylo do takiego klimatu...

Sabbath - robiony na zamówienie?
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2008-02-26 o 15:10
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 13:06   #1318
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Na nk najbardziej mnie rozczuliły koleżanki z podstawówki, które są już mamami Niestety denerwuje mnie fakt, że dostaję zaproszenia od ludzi, których spotkałam raz czy dwa w życiu, albo których wręcz nie darzę sympatią- i jakoś nie odczuwam potrzeby przyjmowania tych zaproszeń. Nie wiem czy to niegrzeczne, ale myślę sobie, że przecież ten portal jest dla ludzi, którzy się naprawdę lubią i mają o sobie miłe wspomnienia, a nie poto, żeby nabijać sobie liczbę znajmych.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 13:08   #1319
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Scent Bar II

Zaziuniu, poszło
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 13:08   #1320
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez _Adelajda_ Pokaż wiadomość
Homyczku żyrafa jest fantastyczna
aczkolwiek dziwnie bym sie czuła, gdyby na mnie łypała w takim miejscu...
Adelajdo nie jest tak źle. Ja się już przyzwyczaiłam

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Homyczku, a czemuż tj żyrafie postawiłaś perwersyjnie wiaderko tak wysoko zaraz dam znać TOZ :P
Katty, wiaderko pełni rolę dyżurnego łazienkowego śmietnika na waciki

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Homyku nie smieje sie wrecz przeciwnie ,ta zyrafa idealnie pasuje do calosci .
Czy ja sie myle? to prosze sprostowac ,ale w zapach tez to sa Twoje klimaty ( cieplo ,drewno, biel, afryka) bardzo ,bardzo mi sie podoba ,bardzo,no jeszcze raz bardzo
Czarnazuzuiu wiesz, jakoś tak przez przypadek z tą Afryką wyszło: drzwi - model Kongo, terakota - etnic brown, żyrafa, a w szufladzie Harmatan Noir i Un The Au Sahara...

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Homyku, świetny pomysł z żyrafą.
A Twoja łazienka to, to co tygryski lubią najbardziej
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Żyrafa jest przednia A łazienka bardzo harmonijna. Z pewnością miło w niej oddawać się relaksującej kąpieli
Tymeno, Contax


Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Homyczku, na pewno nie zapomnimy nie ma obaw
A co do uwstecznienia, to też ostatnio tak miałam
O tak


Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Homyku, nie zapomnimy o Tobie Nie ma takije opcji




Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
No niestety, ale tak właśnie było - chyba nic dziwnego, ze perspektywa dalszych spotkań wydaje mi się mało atrakcyjna. Tym bardziej, że mężów i dzieci nie posiadam (co najwyżej kochanków ) więc czym tu sie chwalić?
Kolekcją perfum
Żartuję.


Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Za to może będę miała ShaalNurka
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.