Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-23, 21:25   #1921
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość

ja też ale ja dlatego, że naprawde nie umiem, dlatego ściśle się trzymam czegoś co podpatrzę - albo na makijażu w MACu albo na jakimś filmiku z YT - czyli połączenie kolorów i technika, sama raczej nie eksperymentuję - wyjątek to pigmenty z Daphne, bardzo łatwo mi się z nimi kombinuje
hahaha ja też, pozamawiałam sobie troszkę pigmentów, podobnych kolorem do tych makijaży i zobaczymy co wyjdzie

oczywiście, sekunda po sekundzie tak jak w tutorialu będę robić
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 22:19   #1922
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

może ja też obfocę swoje szminki? )
kama - które pigmaki zamówiłaś?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 08:03   #1923
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Totalnie nie kumam jak ma dzialac bezbarwna konturowka...
Jak każda inna, tylko bez koloru . Np. trzyma szminkę w ryzach, nie pozwala jej wyjść poza kontur ust, zapobiega rozmazywaniu się.

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Zacznę chyba eksperymentować teraz z konturówkami
tyle ciekawych podpowiedzi
a próbował ktoś konturówki Sisley? Co roku zdobywają te nagrody z In Style, że ponoć takie najlepsze, ale cena

OlaM ale piękna kolekcja szminek, podobna trochę do mojej
Flamingo rzeczywiście śliczna i kusicie dziewczyny tym Snobem
Też czytałam o konturówkach Sisley sporo dobrego- muszę je obadać, tylko pewnie największy u mnie problem będzie z kolorystyką .

Chętnie obejrzałabym Twoją kolekcję szminek . A Snob wart wypróbowania . Z Flamingo czekam natomiast do słonecznej wiosny, bo na razie nie mam na nią pomysłu.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A ja się muszę znowu pochwalić - dzięki wymianie z przemiłą wizażanką mam od dziś kolejną koralową szminkę macową w kolekcji - śliczną Ever Hip + dwa ciekawe cienie - Image Maker (nieco podobny do Club duochrom, ale bez brązu, raczej niebieskozielonkawy) i Grey Range (interesujący, jasnoszary).
Postaram się jutro wrzucić zdjęcia nowych nabytków na swatchowy, może spróbuję też zrobić fotkę przeglądową macowych szminek i błyszczyków, o ile uda mi się uchwycić kolory.
Gratuluję zdobyczy i życzę radości z ich używania .
Ciekawi mnie też, na ile Ever Hip jest podobna do Flamingo .

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
może ja też obfocę swoje szminki? )
kama - które pigmaki zamówiłaś?
Cóż za pytanie - pewnie, byłoby super .
Przy Twojej kolekcji to pewnie braknie miejsc na ciele do zeswatchowania wszystkich za jednym zamachem .

Btw - dostałam wczoraj Pink Pigeon - ale soczysty i neonowy kolor . Zastanawiam się tylko, gdzie i kiedy w takim odcieniu odważę się pokazać , bo szczerze mówiąc wyglądam w niej jak lalka Barbie i to taka z lat 80-tych .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 09:15   #1924
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A mnie się spodobała szmina Nicky Minaj, bardzo jestem ciekawa na żywo, bo z tego co widzę, jest ciut ciemniejsza od Saint Germain, a ta była własnie to ciut za jasna dla mnie, wiec Nicky powinna być ok
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:31   #1925
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A mnie się spodobała szmina Nicky Minaj, bardzo jestem ciekawa na żywo, bo z tego co widzę, jest ciut ciemniejsza od Saint Germain, a ta była własnie to ciut za jasna dla mnie, wiec Nicky powinna być ok
A kiedy powinny wejść one do sprzedaży? mi nie udało się upolować gagi, a na swatchach widzę że są bardzo podobne
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:51   #1926
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
A kiedy powinny wejść one do sprzedaży? mi nie udało się upolować gagi, a na swatchach widzę że są bardzo podobne
Pisało, ze w lutym. Nicky jest o jakiś jeden - półtora tonu ciemniejsza od Gagi. To taki Barbiowy róż,
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:56   #1927
bezgustu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Jestem od miesiąca zachwycona kosmetykami MAC Kiedyś dawno temu miałam puder mocno matujący tylko. Teraz zdecydowałam się na kropelki rozświetlające, FiX + i szpinkę czerwoną ( kolor Russian Red - polecam) i wszytskie są świetne
__________________
http://bezgustu.com
bezgustu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 12:50   #1928
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
może ja też obfocę swoje szminki? )
kama - które pigmaki zamówiłaś?
kasiu zamówiłam pigmaki MACa - odsypki od georginy z allegro
zobaczymy, co to będzie z moją trzęsącą się ręką
mi ostatnio (za pomocą przemiłej wizażanki ) przyszła czerwona kredka russian red i kolor crosswires
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:12   #1929
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Gratuluję zdobyczy i życzę radości z ich używania .
Ciekawi mnie też, na ile Ever Hip jest podobna do Flamingo .
Na słoczach wyglądają bardzo podobnie, w realu nie wiem. KLIK. Te zdjęcia ostudziły mój zapał

Cytat:
Btw - dostałam wczoraj Pink Pigeon - ale soczysty i neonowy kolor . Zastanawiam się tylko, gdzie i kiedy w takim odcieniu odważę się pokazać , bo szczerze mówiąc wyglądam w niej jak lalka Barbie i to taka z lat 80-tych .
Na pewno wyglądasz pięknie Zawsze można wklepać paluchem trochę, ja tak robią z GAT i Candy Yum Yum dla delikatniejszego efektu. Ale to pewnie już wiesz
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:24   #1930
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak każda inna, tylko bez koloru . Np. trzyma szminkę w ryzach, nie pozwala jej wyjść poza kontur ust, zapobiega rozmazywaniu się.

Też czytałam o konturówkach Sisley sporo dobrego- muszę je obadać, tylko pewnie największy u mnie problem będzie z kolorystyką .

Chętnie obejrzałabym Twoją kolekcję szminek . A Snob wart wypróbowania . Z Flamingo czekam natomiast do słonecznej wiosny, bo na razie nie mam na nią pomysłu.
jak się dorobię nowego aparatu, to na pewno wstawię swoje swatche
(ja tam zdjęcia jakieś wrzucałam na początku tylko, ale nie wiem czy słynna awaria ich nie wcięła)
Ale chyba teraz przystopuję ze szminkami w sumie to mimo żalu nawet jestem zadowolona, że ta Iris do nas nie weszła
a widziałam, że masz YSL Rouge Volupte - warta swojej ceny tak przy dłuższym użytkowaniu? Bo tez mam na nią ochotę - w zimowej kolekcji mają taki piękny fiolet i czerwień


Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:42   #1931
caterinans
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Hey mam takie pytanie niedawno kupilam Studio Fix powder plus foundation Nc15. I nie wiem czemu ale bardzo mi sie sciera i mam pozniej strasznie sucha cere.. Nie wiem co jest powodem . Czy ktos moze mi pomoc? Czy powinnam wczesniej nakladac podklad a pozniej ten puder ? Prosze o pomoc.. Dzieki
caterinans jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 13:47   #1932
muchli
Raczkowanie
 
Avatar muchli
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Hej dziewczyny Widzę, że o kosmetykach MACa wiecie wszystko, dlatego chciałam prosić o radę. Czy mogłybyście mi polecić trwały bronzer (róż w kolorze bronzu?) w ładnym kolorze? Chodzi mi o to, żeby nie wpadł w marchewkę.
Przejrzałam KWC, ale ciężko mi wyłapać potrzebne informacje. Czy róże z serii mineralize są jeszcze gdziekolwiek dostępne? Taka ze mnie sierotka, że szukam, czytam, a dowiedzieć się nie mogę.
muchli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:54   #1933
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Na słoczach wyglądają bardzo podobnie, w realu nie wiem. KLIK. Te zdjęcia ostudziły mój zapał
Fakt, na tych swatchach wyglądają prawie tak samo.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Na pewno wyglądasz pięknie Zawsze można wklepać paluchem trochę, ja tak robią z GAT i Candy Yum Yum dla delikatniejszego efektu. Ale to pewnie już wiesz
Wyglądam tak sobie, szczerze mówiąc .
A patent z wklepywanie znam, ale za często nie stosuję - ale przy takich kolorach jak m.in. Pink Pigeon trzeba to będzie jednak zmienić, żeby ten "neon" trochę zgasić .

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
jak się dorobię nowego aparatu, to na pewno wstawię swoje swatche
(ja tam zdjęcia jakieś wrzucałam na początku tylko, ale nie wiem czy słynna awaria ich nie wcięła)
Ale chyba teraz przystopuję ze szminkami w sumie to mimo żalu nawet jestem zadowolona, że ta Iris do nas nie weszła
a widziałam, że masz YSL Rouge Volupte - warta swojej ceny tak przy dłuższym użytkowaniu? Bo tez mam na nią ochotę - w zimowej kolekcji mają taki piękny fiolet i czerwień
Swatche z początku wątku to chyba prawie wszystkie "pozjadało".

Rouge Volupte lubię umiarkowanie i chyba ponownie nie kupię - jakoś tak za bardzo ślizga mi się po ustach, nie zawsze równo się nakłada ... Takie mam mieszane uczucia w stosunku do niej, ale konkretnych zarzutów to jakoś nie umiem sformułować Za to opakowanie ma super .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 14:12   #1934
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Próbowałam dzisiaj zapanować nad szminkmi - chciałam zrobić im zdjecia, ale cięzko uchwycić dokładnie realny kolor. W sztyfcie łatwiej to wychodzi, ale swatche na ręce to juz makabra, odpuściłam Bo jak widzę jak an swatchach 3 ciemne szminki prawie identycznie wychodza, a na żywo jest róznica i to spora, to mi sie odechciewa użerac ze sprzętem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-01-24 o 14:14
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 15:54   #1935
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Próbowałam dzisiaj zapanować nad szminkmi - chciałam zrobić im zdjecia, ale cięzko uchwycić dokładnie realny kolor. W sztyfcie łatwiej to wychodzi, ale swatche na ręce to juz makabra, odpuściłam Bo jak widzę jak an swatchach 3 ciemne szminki prawie identycznie wychodza, a na żywo jest róznica i to spora, to mi sie odechciewa użerac ze sprzętem
he he, tak to sobie tłumaczmy
ja też w ten sposób lubię usprawiedliwiać kosmetyczny nałóg i to, że prawie wszystkie mazidła do ust są w jednej tonacji (dla "zwykłych" ludzi w tych samych 3-4 kolorach )
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:53   #1936
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Chciałabym zakupić podkład Pro Longwear, niestety nie ma u mnie Maca...jestem zmuszona kupić przez internet. Pojawia się problem z dobraniem odpowiedniego odcienia....sprawdzałam na oficjalnej stronie.
Może orientujecie się czy odcienie NW 25, NW 30 oraz NW 35 wpadają w róż?
Tego chciałabym uniknąć, mam z natury delikatnie opaloną buzię, bez różowego odcienia.
Pani na allegro poleciła wybrać coś z odcieni NC, 30 lub 35 ale wydaje mi się, że są bardzo żółte.

Eh...szkoda, że nasz kraj jest taki zacofany. Do Warszawy mam najbliżej ale teraz kompletny brak czasu na wyjazd
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 17:02   #1937
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Kajolku to nie to, ze usprawiedliwiam
Bo ja mam róznorodne kolory szminek, ale serio na ręce na żywo sie rózniły przynajmniej o jeden ton i odcień, a aparat je unifikuje jako jeden kolor, wrrr.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 17:07   #1938
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

wrzuciłam na swatchowy swoje kredki, dopiero na fotach zobaczyłam, jakie niektóre są wymazane. Wydaje mi się, że niektóre odcienie są przekłamane, ale z mojej małej cyfrówki nic więcej nie wycisnę
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 17:25   #1939
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak każda inna, tylko bez koloru . Np. trzyma szminkę w ryzach, nie pozwala jej wyjść poza kontur ust, zapobiega rozmazywaniu się.
właśnie z tego co pamiętam tą benefitową jechało się poza konturem, ona była taka jakby woskowa? i na nią kredka nie nachodziła jakby... ale jakoś jej nigdy nie ogarnęłam...


Cytat:
Cóż za pytanie - pewnie, byłoby super .
Przy Twojej kolekcji to pewnie braknie miejsc na ciele do zeswatchowania wszystkich za jednym zamachem .

Btw - dostałam wczoraj Pink Pigeon - ale soczysty i neonowy kolor . Zastanawiam się tylko, gdzie i kiedy w takim odcieniu odważę się pokazać , bo szczerze mówiąc wyglądam w niej jak lalka Barbie i to taka z lat 80-tych .
myślę że mogłoby nie starczyć... samych zwykłych macowych szminek mam 38
Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
kasiu zamówiłam pigmaki MACa - odsypki od georginy z allegro
zobaczymy, co to będzie z moją trzęsącą się ręką
mi ostatnio (za pomocą przemiłej wizażanki ) przyszła czerwona kredka russian red i kolor crosswires
oj no to ja sie domyśliłam, chciałam spytać które kolorki )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 17:48   #1940
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Na żywo Flamingo i Ever Hip są różne zupełnie, Ever Hip zbliżona raczej do łososiowej Jazzed czy Cut a Craper. Flamingo jest bardziej różowa, właśnie jak flamingi-ptaszyska. No i konsystencję mają inną też, bo jedna do lustrzak, a Ever Hip to Cremesheen przecież. Dziś nie zdążyłam, ale jutro spróbuję pokazać te różnice i obok siebie moje koralowce właśnie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 20:11   #1941
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

nie chce spamować w swatchowym więc tu piszę
Corii, chodziło mi właśnie o to, o czym pisze kasiaj85 - o porównanie kolorystyczne. Dla mnie nie jest problemem wycięcie (edytowanie) tych fotek albo na nowo obfotografowanie samych MACów, ale właśnie chciałabym, by ktoś zauważył podobieństwa/różnice. Np dla mnie odkryciem było że MAC Permaplum to prawie to samo, co MUFE 6L, której kolor uwielbiam. Moim zdaniem to bardzo przydatne, jeśli ktoś ma ulubiony kolor z innej firmy i szuka czegoś podobnego z MAC
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 21:26   #1942
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
nie chce spamować w swatchowym więc tu piszę
Corii, chodziło mi właśnie o to, o czym pisze kasiaj85 - o porównanie kolorystyczne. Dla mnie nie jest problemem wycięcie (edytowanie) tych fotek albo na nowo obfotografowanie samych MACów, ale właśnie chciałabym, by ktoś zauważył podobieństwa/różnice. Np dla mnie odkryciem było że MAC Permaplum to prawie to samo, co MUFE 6L, której kolor uwielbiam. Moim zdaniem to bardzo przydatne, jeśli ktoś ma ulubiony kolor z innej firmy i szuka czegoś podobnego z MAC

jak dla mnie to jest super pomysł, działa w obie strony - ktoś chce kupić MACa a ma MUFE, albo ma MUFE i chce na coś zmienić (na MACa znaczy )
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 21:32   #1943
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Na żywo Flamingo i Ever Hip są różne zupełnie, Ever Hip zbliżona raczej do łososiowej Jazzed czy Cut a Craper. Flamingo jest bardziej różowa, właśnie jak flamingi-ptaszyska. No i konsystencję mają inną też, bo jedna do lustrzak, a Ever Hip to Cremesheen przecież. Dziś nie zdążyłam, ale jutro spróbuję pokazać te różnice i obok siebie moje koralowce właśnie.
Wiem, wiem Tylko na zdjęciach bardzo podobnie wyglądają

Fajny post o macowych szminach KLIK Się dziewczyna namachała

Piękne zbiory Dziewczyny

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2012-01-24 o 21:33
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 21:55   #1944
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Wiem, wiem Tylko na zdjęciach bardzo podobnie wyglądają

Fajny post o macowych szminach KLIK Się dziewczyna namachała

Piękne zbiory Dziewczyny
BOSKIE!!!! moze by tak do pierwszego posta?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 22:13   #1945
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Wow, te zdjęcia naprawdę robią wrażenie
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 22:29   #1946
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

dobrze, ze akurat temat szminek, przyznaje i sama nie wiem jak to sie stalo, nie mam zadnej (jeszcze) mam pyt czy te kolory to jakas limitowana edycja czy dostepne w regularnej sprzedazy?
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 07:35   #1947
dosiaq
Raczkowanie
 
Avatar dosiaq
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Ale jedną butelkę czy 3 m-ce i przerwa?
Zawartość jednej butelki musi być zużyta w ciągu 3 m-cy od otwarcia Teraz chyba lepiej się wyraziłam


---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
No właśnie, właśnie? Bo że się wit. C utlenia, to wiem. Pewnie żywotność opakowania ograniczona. Ale czy trzeba przerwę robić?
Jeśli stosujesz FlavoC 8% to nie trzeba robić przerwy, natomiast przy FlavoC Forte, trzeba odczekać 3 lub 6 m-cy przed rozpoczęciem kolejnego opakowania. Dokładnie można wszystko wyczytać z ulotki

Edytowane przez dosiaq
Czas edycji: 2012-01-25 o 07:49
dosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 07:36   #1948
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
właśnie z tego co pamiętam tą benefitową jechało się poza konturem, ona była taka jakby woskowa? i na nią kredka nie nachodziła jakby... ale jakoś jej nigdy nie ogarnęłam...
Oj, nawet tej Benefitowej nie znam i chyba raczej odpuszczę zapoznawanie się z nią

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
myślę że mogłoby nie starczyć... samych zwykłych macowych szminek mam 38
38 szminek ... tylko MAC'owych ...

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
nie chce spamować w swatchowym więc tu piszę
Corii, chodziło mi właśnie o to, o czym pisze kasiaj85 - o porównanie kolorystyczne. Dla mnie nie jest problemem wycięcie (edytowanie) tych fotek albo na nowo obfotografowanie samych MACów, ale właśnie chciałabym, by ktoś zauważył podobieństwa/różnice. Np dla mnie odkryciem było że MAC Permaplum to prawie to samo, co MUFE 6L, której kolor uwielbiam. Moim zdaniem to bardzo przydatne, jeśli ktoś ma ulubiony kolor z innej firmy i szuka czegoś podobnego z MAC
Ja uważam, że to bardzo dobry pomysł . Większość z nas sięga także po produkty różnych innych firm i takie porównanie jest bardzo pomocne . A skoro na swatchach pojawiają sie produkty MAC, to chyba żadnych zasad nie naruszamy .

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
dobrze, ze akurat temat szminek, przyznaje i sama nie wiem jak to sie stalo, nie mam zadnej (jeszcze) mam pyt czy te kolory to jakas limitowana edycja czy dostepne w regularnej sprzedazy?
MAC ma mnóstwo kolorów w stałej ofercie (np. GAT, Snob, Pervette itd.) i to w różnych wykończeniach (mniej i bardziej kryjących lub błyszczących). Oprócz tego wiele kolorów pojawia sie tylko w limitowanych kolekcjach (jak np. opisywane tu ostatnio Ever Hip, Flamingo czy Pink Pigeon). W każdym razie jest z czego wybierać .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 07:39   #1949
dosiaq
Raczkowanie
 
Avatar dosiaq
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Czemu?

Nie ma ograniczeń co do żywotności danego serum, że po 3 miesiącach od otwarcia jest już do wywalenia. Po prostu przez 3 miesiące najlepiej, najsilniej działa, ale po tym czasie nadal można je stosować.
Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość


Też mam to Flavo-C, odlałam pół buteleczki koleżance i już chyba z 1,5 miesiąca je mam, a ono zużyło się w niewielkim stopniu. Z tym, że ja stosuję je tylko na noc, bo wit. C przetłuszcza skórę i strefa T świeci mi się jak...
Krem La Roche-Posay Active C też ma fajne działanie, buzia robi się taka gładziutka Chyba nawet lepiej na mnie działa niż to serum.

***


Ale wracając do MACa -
można sobie kupić samo opakowanie na róż, bez wkładu? Ile to kosztuje? A może któraś z Was ma takie opakowanie na zbyciu?


Wit.C się utlenia i serum nie spełnia swojej roli. Oczywiście stosować możesz bo krzywdy Ci nie zrobi, ale czy będzie działać?

Wszystkie informacje, które podaję o FlavoC można przeczytać w ulotce Tak, tak zawsze dokładnie czytam ulotki preparatów, które stosuję

Edytowane przez dosiaq
Czas edycji: 2012-01-25 o 07:50
dosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 14:44   #1950
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Wrocławianki, będę 5marca we WRO, można by jakieś spotkanie zrobić, co wy na to

Bojkot tylko nie idz wieczorem do pracy
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.