Co nosić do bluzek bez pleców? :P - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-20, 19:04   #1
Phouka
Przyczajenie
 
Avatar Phouka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Talking

Co nosić do bluzek bez pleców? :P


Drogie dziewczyny! Chciałabym nosić sukienki i bluzki z odkrytymi plecami, a także te tzw bluzki tuby, ale bez stanika ani rusz w moim przypadku. Źle się bez niego czuję, jakoś tak nieswojo, no nie umiem no. Czy istnieje coś, co mogłabym nosić do takich rzeczy? Na allegro znalazłam coś takiego, ale nie wiem czy to by sie sprawdziło... Tu macie linka do wglądu. Kupiłam w sumie taki "staniczek", ale za mały rozmiar, więc nie stwierdze czy to rzeczywiście tkaie skuteczne. na pewno dziwne i obawiam się, że możnaby sie wtym nieźle pocić latem... Jak myslicie?

http://www.allegro.pl/item322861896_..._gratisem.html


A oprócz tego, czy znacie coś innego? Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam. ; )
Phouka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:14   #2
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

No te silikony moim zdaniem nie sprawdzą się u Ciebie, jeśli masz duże z piersi, a z tego co napisalas tak wnioskuję. Moze lepszy bylby zwykly biustonosz ale bez ramiączek? są takie, któe mają miseczki wykończone silikonę, dlatego stanik nie obsuwa się ani nie odstaje.

Biustonosz z link to raczej taki "zakrywacz", na pewno ich nie unosi. Po prostu nie widac, ze nie masz stanika. Duże piersi będzie chyba obciązac
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:21   #3
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

Un Bra odradzam. Sama posiadam i miałam na sobie to paskudztwo tylko raz. Nie wygodne, okropne w zakładaniu < przyklejaniu>. Osobiście czułam dyskomfort. Bałam się że mi się odklei <mimo że trzymał się mocno>

Ja do tub noszę zwykle staniki, tyle że ramiączka zamieniam na bezbarwne lub takie, które dobrze się trzymają na piersiach bez nich. <podobno dobrze dobrany biustonosz powinien się trzymać sam >

Ciuszków bez pleców staram sie nie kupować a te co mam sięgają do połowy pleców. W tedy zakładam stanik ze specjalnie obniżonym zapięciem. Coś w tym stylu: http://www.allegro.pl/item328190500_...senia_711.html

Odradzę Ci też te biustonosze z silikonowym tyłem według mnie brzydko wyglądają i są nie wygodne
__________________
or

>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:25   #4
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

a mi sie wydaje, ze to by sie mogło nie trzymac.. jakos do mnie nie przemawia :P
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:43   #5
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

Kiedyś myslałam o tmy un-bra, ale chyba byłby za mały. Silikonowych tyłów ani ramiaczek nie trawię. Są jeszcze takie naklejki unoszące biust, chyba w HM widziałam, ale nie testowałam, ja po prostu olewam stanik.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 20:13   #6
Phouka
Przyczajenie
 
Avatar Phouka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

To niedobrze w takim razie. NIe mam więc pojęcia co zrobić. Kupiłam sobie sukienkę bez pleców z nadzieją, że będę ją nosić (plecy sa odsłonietę aż do cześci lędźwiowej). No cóż, chyba że jakimś cudem się przemogę choc watpie, bo material jest abrdzo cieniutki i mialabym wrazenie,ze widac wszystko... :P
Dzięki za odpowiedzi wam wszystkim.
A jeszcze pytanie do Angel. Powiedz mi czy przynajmniej Twoje piersi były dzieki temu ułożone tak jak chciałaś? podniesione etc> Czy po prostu zakryte, jak ejdna z wczensiejszych wizazanek pisala.
Phouka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 20:30   #7
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

Raczej zakryte. Nie byłam zadowolona z efektu :/ Chyba zadaniem tego staniczka jest bardziej powiększenie biustu niż ładne go ułożenie A po za tym denerwował mnie fakt że jest on bardzo śliski. Ogólnie się rozczarowałam.

Przypomniał mi się trik mojej znajomej. Miała bluzeczkę całkowicie odsłaniającą tył, brak kaski na stanik i zbliżającą się imprezę.
Twórczo podeszła do tematu i przerobiła zwykły biustonosz.

Obcięła tył <od miseczki do miseczki> zrobiła takie zakładeczki żeby "zaczepy" od ramiączek wchodziły i zaczepiła w poziomie 2 ozdobne ramiączka <takie błyszczące>

Wyglądało to bardzo ładnie i delikatniej od tych szerokich silikonowych tyłów do tego fajnie współgrało z bluzką.
__________________
or

>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 20:58   #8
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

Kup stanik przeznoczony do takich ubrań -np taki jak ten, do którego link podała Angel. Mam kilka takich staników i świetnie sie sprawdzają, najlepiej jeśli pasek, którym oplata się w talii (lub niżej) jest silikonowy -wtedy nawet jeśli się przesunie to jest prawie niezauważalny.

Un bra ci odradzam, po założeniu (mam rozmiar C) piersi były zniekształcone, a rowek iędzy nimi zamiast wyglądać seksownie nabrał okropnego kształtu, w dodatku jest to nie wygodne i pewnie cały czas towarzyszyłaby ci obawa czy oby za moment nie spadnie...
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 23:14   #9
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 695
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość

Un bra ci odradzam, po założeniu (mam rozmiar C) piersi były zniekształcone, a rowek iędzy nimi zamiast wyglądać seksownie nabrał okropnego kształtu, w dodatku jest to nie wygodne i pewnie cały czas towarzyszyłaby ci obawa czy oby za moment nie spadnie...
a ja sobie własnie ten staniczek zakupiłam na allegro... teraz czytam opinię o nim i nie są najlepsze;/ ale jak juz dostanę przesyłkę to sama sie przekonam dobrze że nie był nie wiadomo jak drogi
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 23:31   #10
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

Hmm... ja mam zupełnie inne zdanie na temat tych 'przylepnych' staniczków na allegro Kupiłam sobie taki na sylwestra i byłam ( i jestem) z niego bardzo zadowolona, trzyma się naprawdę mocno mimo szaleństw na parkiecie Faktycznie nie nadaje się na co dzień bo wiadomo skóra nie oddycha ale na jakieś specjalne okazje jest idealny

Minusem jest to że jest bardzo trudny w zakładaniu/przylepianiu ale chwila cierpliwości i wszystko się udaje
Wygląd piersi oczywiście zależny jest od tego jak go założymy, nie ma co oczekiwać takiego efektu jak przy normalnych staniczkach (ładne uniesienie i powiekszenie biustu - przy staniczku sylikonowym nie jest to możliwe bo biust ciągnie go trochę w dół wiadomo grawitacja)ale ja jestem z niego zadowolona i szczerze mogę go polecić
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 00:13   #11
Phouka
Przyczajenie
 
Avatar Phouka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

Angel, dzięki za odpowiedź i myślę, że spróbuję sobie zrobić taki stanik, jak zrobiła Twoja koleżanka, zobaczymy co z tego wyjdzie. :P Dobrze, że na razie i tak mi nie śpieszno do takiego stanika,ale jeszcze trochę i nadejdzie lato, no i będę musiała równie twórczo podejść do tego. :P
No to chyba raczej nie kupię sobie tej Un Bry, choć w sumie nie jest droga. ; )
hmm, Strzałko, a jaki masz romiar tej unbry? Wybacz za tak mało dyskretne pytanie, ale wydaje mi się, że rzeczywiście im większy, tym gorzej po prostu.
Phouka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 00:20   #12
biankapianka
Raczkowanie
 
Avatar biankapianka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 145
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=biankapianka


może to Cię jakoś zainspiruje, mi pomogło
biankapianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 06:46   #13
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

Jeśli plecy nie są całkowicie odkryte tylko do połowy lub nieco niżej to sprawdzi się stanik z odczepianymi ramiączkami, taki z wiązaniem na karku albo po prostu z obniżonym zapięciem na plecach. Silikonowe ramiączka bym odradzała - są widoczne- i nieeleganckie.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 11:31   #14
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

No może z tym rozmiarkiem macie ację Ja akurat mam rozmiarek B więc nieduży
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 11:38   #15
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Silikonowych tyłów ani ramiaczek nie trawię.
To tak jak i ja.

Co do takich bluzek, to moze po prostu dobra bardotka wystarczy?
Ja na swojej studniowce, po raz pierwszy mialam wlasnie stanik bez ramiaczek. A moje mama stwierdzila, ze zle beda wygladac ramiaczka czarne od stanika, nawet pod czarnymi ramiaczkami od sukienki, wiec kupilam bardotke, ktora miala na dole pasek silikonowy, coby stanik nie spadl . To bylo hm, 3 lata temu, ale mysle, ze teraz nadal takie produkuja . Ale to sie sprawdza, oczywiscie tylko w przypadku nie calkowicie odkrytych plecow .
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 13:12   #16
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

Latem, jak kupiłam sobie 2 bluzki bez pleców też miałam ten problem
No i tak:
-Un bra odradzam-miałam go założyć na studniówkę (noszę rozmiar B)ale w tym czymś piersi wyglądały tragicznie i piżgłam to do kąta
-pomysł koleżanki Angel jest bardzo fajny-chyba sama wykombinuję
A tymczasem do takich bluzek mam dwa wyjscia- latem np. nad morzem, zakładałam najzwyklejszą górę od bikini, tak że widać było zawiązane sznureczki z tyłu- fajnie to wyglądało-tak wakacyjnie albo ewentualnie zwykły stanik,ale nie taki typowy biały czy czarny, tylko kolorowy-ja kupiłam sobie w H&M taki fajny czarny ze srebrnym połyskiem, i mimo że to zwykły stanik to wygląda nieźle.
Aaale mam zamiar kupić sobie mniej więcej taki staniczek http://www.allegro.pl/item330128515_...pu_disco_.html tylko że srebrny-myśle że tez bedzie wyglądał całkiem nieźle.

Najlepiej wyglądają gołe plecy, ale ja np nie lubię swoich piersi, wydaje mi się że są zbyt nisko, po prostu moim zdaniem są obwisłe mimo że nie są duże. Taki ich kształt niestety, i ja bez stanika czułabym się tragicznie.
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 13:32   #17
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

a ja mialam taki stanik silikonowy cala noc na dyskotece i spisal sie swietnie tylko trzeba go umiejetnie zalozyc tez posidam bluzki bez plecow i powiem szczerze ze mozna czasem zalozyc kolorowy stanik albo zwykly w kolorze blzuki i fajnie to wyglada. lepiej niz taki stanik z silikonowym tylem ktory i tak widac. mozna takze zapiac ramiczko na szyji a zostawic tylko sam pasek na plecach
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 14:11   #18
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

W moim przypadku nie nosze wcale staników do takich bluzek, biust mam średnio-mały, więc zgorszenia nie sieję...
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 14:51   #19
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

a to nie jest tak ze wlasnie osoby z malym biustem powinny nosic stanik? a te z duzym nie musza. no jeszcze zalezy jaka bluzka, bo niektore sa ladnie wykonczone i biust sie w nich uklada jak nie sa takie luzne...
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 15:16   #20
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

po co malym biustom staniki? nigdy tego nie rozumialam.. tak samo jak opinia ze maly biust to na plaze tylko push-up. dla mnie glupota.

bluzki bez plecow uwielbiam i nosze bez niczego ewentualnie z naklejkami roznymi zaslaniajacymi sutki.
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 15:19   #21
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

Ja mimo, iz moj biust do malegro nie nalezy, jak mialabym mniejszy, na pewno nie wyszlabym bez stanika, nienawidze widoku odstajacych sutkow .
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 15:22   #22
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

sutki to akurat nie problem zakleic
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 16:24   #23
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

Hm...ja nie posiadam żadnych kompleksów, uważam wręcz to za atut - nic mi nie skacze nadmiernie, a jędrne będą długo...oj długo.
Wiele znanych dziewczyn z m. biustem chodzi bez staników i uważam, że z tego powodu - nie wyglądają gorzej, a wręcz tak naturalnie ;D
__________________
Tak, to ja.

Edytowane przez biala
Czas edycji: 2008-03-22 o 17:21
biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 16:42   #24
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

Ale żeby chodzić bez stanika, nieważne czy z małym czy dużym biustem, wg mnie piersi muszą mieć ładny kształt. Co z tego że nie mam dużych piersi, skoro wyglądają jak dwie wiszące skarpety ( - ja ich na prawdę nie cierpię ) są mało krągłe, i wydaje mi się że są dużo niżej niż powinny być. A fuj. Jak ktos ma ładny, krąglutki biust to niezależnie od rozmiaru będzie ładnie wyglądać np. Eva Longoria czesto bez stanika chodzi, biuścik ma malutki, ale wygląda ładnie.
Aż strach pomyśleć co będzie jak kiedyś dziecko urodzę
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 15:30   #25
paulita612
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2
Dot.: Co nosić do bluzek bez pleców? :P

dokładnie mam ten sam problem myśle ze warto by sie przekonac to tych sylikonowych przyklejanych miseczek, dafinitywny precz z silikonowymi ramiączkami...... ochyda!!!
paulita612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.