Rekrutacja na dwa kierunki- POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-15, 09:21   #1
ewelyn0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Unhappy

Rekrutacja na dwa kierunki- POMOCY


Jestem zainteresowana studiami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Niestety, obawiam się, że z pierwszego "rzutu" mogę się nie dostać. Jako zabezpieczenie wybrałam inny kierunek na Uniwersytecie Wrocławskim, na który mam już większe szanse. NA UE jednakże zależy mi bardziej i chciałabym składać odwołanie i czekać na obniżenie progów. Wobec tego mam pytanie- czy jeśli na UWr dostanę się od razu, mam tam złożyć oryginał papierów, jednocześnie czekając na obniżenie na UE, czy też złożenie jednoznacznie skreśla mnie z listy chętnych na UE? Można później przenieść papiery, czy lepiej w ogóle nie składać na UWr? Nie chcę zostać w ogóle bez kierunku, jeśli okazałoby się, że na UE nawet po obniżeniu się nie załapałam. Liczę na pomoc, ponieważ kompletnie tego nie pojmuję, a jest to dla mnie sprawa ważna. Na domiar złego panie w dziekanacie nie były tak miłe, żeby udzielić mi jakichkolwiek informacji... Liczę na to, że wśród Wizażanek znajdą się osoby, które wiedzą coś więcej na ten temat, proszę o pomoc.
ewelyn0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 09:40   #2
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Rekrutacja na dwa kierunki- POMOCY

Uczelnie nie mają informacji, na którą uczelnię złożyłaś jeszzcze papiery Więc śmiało składaj, a później zabierzesz papiery.
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 09:44   #3
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacja na dwa kierunki- POMOCY

Rejestrując się na 2 kierunki na różnych uczelniach, odwiedzasz 2 strony rekrutacji, prawda? Więc uczelnia X nie wie, że rejestrujesz się też na uczelnie Y, więc nie ma możliwości żeby na tej podstawie skreslali Cię z listy.
Jasne, że można zabrać wcześniej złożone papiery i dostarczyć je na inną uczelnię. Musisz tylko napisać świstek, że chcesz je odebrać i zanieść na UWr.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 10:45   #4
ewelyn0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Rekrutacja na dwa kierunki- POMOCY

O, jak dobrze, że są osoby, które wiedzą coś więcej na ten temat. A jest jakiś ostateczny termin, do kiedy mogę wybrać papiery i przenieść na drugą? Bo wiem, że później jest zamieszanie z tymi legitymacjami studenckimi itd...



I tak z innej beczki: jest tu może ktoś, kto studiował/studiuje na UE we Wrocławiu i chciałby udzielić mi jakichś informacji na temat życia uczelni? Szczególnie zainteresowana jestem MSG
ewelyn0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 10:51   #5
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Rekrutacja na dwa kierunki- POMOCY

Odebrać papiery możesz w każdym momencie, ale składać do jakiegoś określonego terminu, musisz poszukać w zasadach rekrutacji
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 10:56   #6
ewelyn0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Rekrutacja na dwa kierunki- POMOCY

Dziękuję bardzo, bardzo!
ewelyn0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 12:12   #7
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacja na dwa kierunki- POMOCY

Jest cały wątek o UE Wrocław, poszukaj
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.