slub i wesele kolezanki w maju co mam z soba zrobic zeby sie dobrze na nim czuc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-28, 00:30   #1
fisha25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Post

slub i wesele kolezanki w maju co mam z soba zrobic zeby sie dobrze na nim czuc


Witam pisze do was po raz drugi. na poczatku maja mam slub i wesele mojej kolezanki a zupelnie nie wiem jak powinnam sie do niego przygotowac jaki makijaz w co sie ubrac. Moze mi pomozecie troche. bardzo was prosze.
Ps. Jestem w tym makijazu na niebiesko, byl on robiony tak sobie zeby sprawdzic jak by sie czula. zostal zrobiony przez dziewczyne ktora sie zajmuje takim rzeczami.
Czekam na wasza jakas porade jesli chodzi o wesele. to jest moje aktualne zdjecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12_b_big.jpg (94,8 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fotka z dnia 8 marca 2006 (od zwolka).JPG (101,2 KB, 183 załadowań)
fisha25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 08:57   #2
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: slub i wesele kolezanki w maju co mam z soba zrobic zeby sie dobrze na nim czuc

na pewno zmieniłabym Ci oprawki-okrągłe i jajowate odpadają! Musisz mieć takie, które zaostrzą Ci rysy- plastikowe, w fajnym , nie md łym kolorze. To samo z włosami, ostrzejsza fryzura, b. zdecydowany kolor. A propos stroju- spiczaste dekolty i zero wzorków!
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 08:58   #3
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: slub i wesele kolezanki w maju co mam z soba zrobic zeby sie dobrze na nim czuc

makijaż- sorki, ale nie podoba mi się, nie widzę, żeby był robiony przez profesjonalistkę- róż i błękit??? ładna masz buzię ale nie uzywaj takich połączeń.
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 09:46   #4
chanell85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 103
Dot.: slub i wesele kolezanki w maju co mam z soba zrobic zeby sie dobrze na nim czuc

Cytat:
Napisane przez muron
na pewno zmieniłabym Ci oprawki-okrągłe i jajowate odpadają! Musisz mieć takie, które zaostrzą Ci rysy- plastikowe, w fajnym , nie md łym kolorze. To samo z włosami, ostrzejsza fryzura, b. zdecydowany kolor. A propos stroju- spiczaste dekolty i zero wzorków!
popieram,oprawki raczej nie pasuja.Plastiki i raczej prostokatne
Koniecznie musisz zrobic cos z włosami,nie wiem tylko w ktora strone--czy bardziej rozjasnic czy przyciemnic-ale "zaostrzony " kolor bedzie lepszy
co do makijazy to nie podoba mi sie koleo szminki--nie pasuje do tego cienia,tak jakos to wyglada...hmmm,ciezko mi powiedziec,ale nie podoba mi sie to połaczenie.
A co do kolorow ktore Ci pasuja to moze dziewczyny sie tym zajma bo ja akurat na tym niespecjalnie sie znam
__________________
chanell85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:32   #5
chanell85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 103
Dot.: slub i wesele kolezanki w maju co mam z soba zrobic zeby sie dobrze na nim czuc

jeszcze bym henne brwi zrobiła
__________________
chanell85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:30   #6
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: slub i wesele kolezanki w maju co mam z soba zrobic zeby sie dobrze na nim czuc

sorki za szczerosc ale w 1 momencie pomyslalam ola Boga dzieciaku kto Cie tak zmarnowal tym makijazem ja nie zajmuje sie profecjonalnie ale moim zdanie wogle nie te kolory nie tak pociagniete cienie, nie ta szminka a juz na pewno nie ten roz hmm a moze to rumience

tak jak dziewczynki mowia bardziej prostokatne okularki ale ja bym dala delikatne a nie plastki na pol twarzy
1. henna na brwi i rzesy
2. delikatne cienie hmm jakies beze, troszke brazu, napewno nie ten odcien niebieskiego
masz piekne niebieskie oczka mozna cos ze zlotem wiac czarna kredka lub cien zarysowac linie rzes
3. szminka bardziej naturalna ewentualnie toffi rozowe
4. bardzo mocno wytuszowac rzesy tak zeby firanki sie robily
5. do ubranek to ja bym dala zywsze kolory - nie tylko patykowate modelki moga chodzic w kolorze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0204-YP-STME.02B[1].jpg (28,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (36,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (39,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makeup15.jpg (56,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zýoto.jpg (55,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zýoty2.jpg (26,8 KB, 18 załadowań)
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 12:06   #7
chanell85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 103
Dot.: slub i wesele kolezanki w maju co mam z soba zrobic zeby sie dobrze na nim czuc

fisha25 -- bywasz tu jeszcze ??
bo chciałam zapytac czy moze zastosowałas ktoras z naszych rad??
__________________
chanell85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 13:03   #8
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Wink Dot.: slub i wesele kolezanki w maju co mam z soba zrobic zeby sie dobrze na nim czuc

Witaj
Makijaż niestety nie jest ładny i zupełnie nie dodaje Ci uroku;-)
Przepraszam jeżeli sprawiłam Ci przykrość ale skoro naszym celem ma być doradzanie i poprawienie czyjegos wyglądu takie uwagi są niezbędne;-)
Co do stroju dobrze by było odsłonić szyje- sukienka w serek z głębokim wycięciem byłaby wskazana. Ramiączka raczej grube. Unikaj poziomych pasków.Sukienka nie może być obcisła - powinna opływac ciało. Unikaj błyszczących materiałów.
Makijaż w zalezności od stroju jaki wybierzesz. Jednak ja unikałabym niebieskiego- poleciłabym Ci raczej kolory stonowane i spokojne- którymi mogłabyś ładnie wymodelować twarz. Unikaj kolorów mocnych i krzykliwych.

pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (18,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarna1.jpg (21,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieska1.jpg (20,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balenc1.jpg (48,0 KB, 5 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 16:10   #9
chanell85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 103
Dot.: slub i wesele kolezanki w maju co mam z soba zrobic zeby sie dobrze na nim czuc

chyab założycielki topicu juz nie ma
__________________
chanell85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 18:19   #10
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: slub i wesele kolezanki w maju co mam z soba zrobic zeby sie dobrze na nim czuc

mam podobny kolor oczu i chociaż wszędzie czytam że do zielonego/niebieskiego pasują brazy i beże, ja w takich wyglądam okropnie, jakbym byla zmeczona. uzywam blyszczacych, szarych albo zielonych/turkusowych cienii, wiec moze i Ty sprobuj
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 18:42   #11
fisha25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Dot.: slub i wesele kolezanki w maju co mam z soba zrobic zeby sie dobrze na nim czuc

Cytat:
Napisane przez chanell85
chyab założycielki topicu juz nie ma
przepraszam zadko tu jestem na pewno ktoras z rad zastisuje wesele mam dopiero na poczatku maja wiec mam jeszcze czasu troche. dzieki za rady wasze i wypowiedzi. fisha
fisha25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.