Zaginięcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-26, 15:27   #1
marysienka332211445566
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 48

Zaginięcie


Nie wiem czy w dobrym miejscu zakładam wątek, ale w zasadzie nie wiem gdzie go założyć.
Nie wiem co zrobić. Sprawa wygląda tak. Moja kuzynka-18lat-wyjechała do Anglii w zeszłym tygodniu. I słuch po Niej zaginął. Tzn zabrała ze sobą dwa telefony ale od czasu gdy miała być na miejscu telefony są wyłączone. Jej rodzina się o Nią nie martwi, mają to gdzieś. To rodzina w stylu- masz 18 lat to wynoś się z domu. Więc na Nich nie można liczyć.
Powiedzcie co można w takim przypadku zrobić? Martwię się o Nią. W zasadzie nie mam żadnych informacji na temat tego gdzie mogłaby teraz być.
Nie wiem jak Jej szukać. Może potrzebuje pomocy.
Czy ktoś się orientuje, kto mógłby mi pomóc w takiej sytuacji?
A i nie wchodzi w rachubę sytuacja, że telefony są na złość lub coś w tym stylu wyłączone.
Pytałam się znajomego policjanta co zrobić w tej sytuacji- powiedział, że to najbliższa rodzina powinna się zainteresować. Ale co jak się nie interesuje?
Doradźcie......
__________________
marysienka332211445566 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 17:14   #2
malinadas
Raczkowanie
 
Avatar malinadas
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mallorca
Wiadomości: 60
GG do malinadas
Dot.: Zaginięcie

Wyrazy wspolczucia. Ja niewiem co mozna zrobic w takim przypadku, poszukaj na internecie informacji a najlepiej zglosci to do ambasady Polskiej w Anglii, A nie wiesz do kogo poleciala nie zostawila zadnego adresu ani miejsca do ktorego leci pracowac. Bo jezeli nie to jest bardzo trudna sprawa. Twoja kuzynka jest mloda i napewno jeszcze glupiutka, moze tym sposobem chce udowodnic swojej rodzinie ze stac ja na wiecej niz mysla. Daj jej jeszcze czasu, moze sie odezwie.
malinadas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.