W stylu lat 80-tych. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-23, 13:27   #1
Darus
Rozeznanie
 
Avatar Darus
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 626

W stylu lat 80-tych.


szykują mi się otrzęsiny. tematem przewodnim są lata 80-te. mam problem z tym, co na siebie włożę myślałam o spódniczce lub spódnicy, lecz kupiłam sobie już rurki specjalnie na tę okazję. zastanawiam się nad zestawem rurki + luźna bluzka w tym stylu. dziewczyny, gdzie ja mogę taką kupić ??! na allegro nic mi nie wpadło w oko. jak już to rozmiar 44, a mi potrzeba S. bardzo proszę o adresy sklepów z ciuchami i dodatkami w stylu lat 80-tych oraz fotki bluzek, spódnic, sukienek, dodatków - wszystko może się przydać. z góry bardzo dziękuję i czekam na odpowiedzi.
__________________
nieuleczalnie przenikam przez sciany, wybieram te ladne, wytapetowane, by z toba pic herbate z cytryna.
Darus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 13:39   #2
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: W stylu lat 80-tych.

Wiesz ja mam taką bluzkę kupiona w New Yorkerze (mozna ją tez było dostać w okey'u) z napisem "keep the 80s alive" taka z nietoperzowymi rękawami. A dodatki to chyba jakis plasik.
http://allegro.pl/show_item.php?item=258205967
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 13:48   #3
Darus
Rozeznanie
 
Avatar Darus
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 626
Dot.: W stylu lat 80-tych.

dzięki. ach. będę musiała poszukać new yorkera, bo zakochałam się w opisie twojej bluzeczki

fajna ta bluzka z allegro, tylko kurczę szkoda, że brązowa i aukcja zakończona już.

te lata 80-te nie wiem czemu z różem mi się kojarzą.

może ktoś jeszcze mi pomoże ? dodatki, bluzka, etc. ?
__________________
nieuleczalnie przenikam przez sciany, wybieram te ladne, wytapetowane, by z toba pic herbate z cytryna.
Darus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 13:58   #4
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: W stylu lat 80-tych.

Wiesz nie wiem czy będą te bluzeczki w new yorkerze. Moja akurat jest grafiotowa z wielkim rózowym napisem. Wpisz sobie w allegro "kimono" to sobie może jakąś znajdziesz. A jesli kupilas rurki to może do nich getry[kupisz w h&m (nie chodzi mi o legginsy)] i do tego buty na obcasie takie w szpic. I plastikowa gruba bransoletka.
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 14:00   #5
Darus
Rozeznanie
 
Avatar Darus
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 626
Dot.: W stylu lat 80-tych.

dziewczyny,a jak wam się podobają te bluzki ? który kolor lepszy ?
http://allegro.pl/item257914798__tun...czerwien_.html
http://allegro.pl/item256169362__tun...oski_roz_.html

znalazłam jeszcze takie bransoletki:
http://allegro.pl/item259886224_nowe...uk_rozowe.html
http://www.allegro.pl/item258769040_...eth_bijou.html
http://www.allegro.pl/item258261140_...tmosphere.html

i jak ? ;>
__________________
nieuleczalnie przenikam przez sciany, wybieram te ladne, wytapetowane, by z toba pic herbate z cytryna.
Darus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 14:02   #6
Darus
Rozeznanie
 
Avatar Darus
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 626
Dot.: W stylu lat 80-tych.

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Wiesz nie wiem czy będą te bluzeczki w new yorkerze. Moja akurat jest grafiotowa z wielkim rózowym napisem. Wpisz sobie w allegro "kimono" to sobie może jakąś znajdziesz. A jesli kupilas rurki to może do nich getry[kupisz w h&m (nie chodzi mi o legginsy)] i do tego buty na obcasie takie w szpic. I plastikowa gruba bransoletka.
będę musiała do wawy jechać. w białymstoku nie ma h&m ani new yorkera. ale cóż. jak ci się podoba to co znalazłam ? ^ patrz wyżej
__________________
nieuleczalnie przenikam przez sciany, wybieram te ladne, wytapetowane, by z toba pic herbate z cytryna.
Darus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 14:20   #7
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: W stylu lat 80-tych.

Cytat:
Napisane przez Darus Pokaż wiadomość
szykują mi się otrzęsiny. tematem przewodnim są lata 80-te. mam problem z tym, co na siebie włożę myślałam o spódniczce lub spódnicy, lecz kupiłam sobie już rurki specjalnie na tę okazję. zastanawiam się nad zestawem rurki + luźna bluzka w tym stylu. dziewczyny, gdzie ja mogę taką kupić ??! na allegro nic mi nie wpadło w oko. jak już to rozmiar 44, a mi potrzeba S. bardzo proszę o adresy sklepów z ciuchami i dodatkami w stylu lat 80-tych oraz fotki bluzek, spódnic, sukienek, dodatków - wszystko może się przydać. z góry bardzo dziękuję i czekam na odpowiedzi.

ostatnio widzialam takie luzne duze bluzeczki w new yorkerze i terranowie szczegolnie ta w NY wpadla mi w oko... kolorek tez byl lprzesliczny fiolet taki mocny
pozdrawiam
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 14:22   #8
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: W stylu lat 80-tych.

To tak bransoletki mi się podobają wszytkie. Najbardziej: http://www.allegro.pl/item258769040_...jou.html#photo
a nietoperze fajne tylko czerwony nie pasuje do rózu i jakoś nie widzi mi sie mówiąc szczeże, różowy fajny i jeśli masz zamiar iść w nim tylko na jedną impreze to mozna kupic. Ale na mój gust wysłalabym maila do sprzedającego, bo kiedyś sprzedawał czarne kimona tylko szybko się rozeszły czy jeszcze będzie sprzedawał je.
http://www.allegro.pl/item258685537_...erz.html#photo
http://www.allegro.pl/item259190507_...chy.html#photo
gdyby nie te grochy^^
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 14:25   #9
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: W stylu lat 80-tych.

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
ostatnio widzialam takie luzne duze bluzeczki w new yorkerze i terranowie szczegolnie ta w NY wpadla mi w oko... kolorek tez byl lprzesliczny fiolet taki mocny
pozdrawiam
Jeśli byś taką kupiła i do tego rózowe dodatki. Miodzio! I jeszcze gdyby gdzieś znalazł różowe getry a szpilki to jakie masz najlepiej czarne.
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 14:31   #10
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: W stylu lat 80-tych.

http://images.google.pl/imgres?imgur...%3Dpl%26sa%3DG
w prawdzie nie jest to link do allegro z ciuchami ale moze znajdziesz tu fajna inspiracje
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 14:40   #11
Darus
Rozeznanie
 
Avatar Darus
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 626
Dot.: W stylu lat 80-tych.

dziewczynki dziękuję wam serdecznie. postaram się zajrzeć do NY, choćby nie wiem co !
jeśli nie to kupię chyba tą różową tuniczkę-kimono i którąś z różowych bransoletek. ale jeszcze się poradzę mamy albo przyjaciółek. może coś podpowiedzą.
do tego jeszcze muszę sobie jakieś buty dobrać. nie pójdę w adidkach czy czarnych trampkach co do szpilek to raczej nie, bo jestem do szpilek za wysoka ;] chyba.
__________________
nieuleczalnie przenikam przez sciany, wybieram te ladne, wytapetowane, by z toba pic herbate z cytryna.
Darus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 14:41   #12
Darus
Rozeznanie
 
Avatar Darus
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 626
Dot.: W stylu lat 80-tych.

Cytat:
Napisane przez Dezzire Pokaż wiadomość
http://images.google.pl/imgres?imgur...%3Dpl%26sa%3DG
w prawdzie nie jest to link do allegro z ciuchami ale moze znajdziesz tu fajna inspiracje

podoba mi się to. rzeczywiście inspiracja. dzięki
__________________
nieuleczalnie przenikam przez sciany, wybieram te ladne, wytapetowane, by z toba pic herbate z cytryna.
Darus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 16:26   #13
Darus
Rozeznanie
 
Avatar Darus
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 626
Dot.: W stylu lat 80-tych.

hoop.
__________________
nieuleczalnie przenikam przez sciany, wybieram te ladne, wytapetowane, by z toba pic herbate z cytryna.
Darus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 17:43   #14
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: W stylu lat 80-tych.

Może baletki w szpic albo po prostu baletki, ale do nich getry albo smieszne skarpety.
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 18:39   #15
Darus
Rozeznanie
 
Avatar Darus
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 626
Dot.: W stylu lat 80-tych.

baletki ... widziałam kiedyś takie zajefajne w ccc. ale pewnie ich już nie ma ;] no cóż. pójdę i zobaczę jutro. a jak żadnych nie znajdę to chyba wezmę balerinki, takie z odkrytymi palcami ..
__________________
nieuleczalnie przenikam przez sciany, wybieram te ladne, wytapetowane, by z toba pic herbate z cytryna.
Darus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 20:16   #16
krepa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 854
GG do krepa
Dot.: W stylu lat 80-tych.

Może to cos Ci pomoże:
Lata 80-te są uważane za okres kiczu, w którym obowiązywał przede wszystkim kolor i połysk. Nieodzownym elementem były: legginsy i botki za kostkę, swetry w rozmiarze XXL i połyskujące paski.


TRENDY LAT 80.
  • kolorowe bluzy sportowe i krótkie szorty
  • legginsy barwne i urzekająco świetliste, można nosić niemal do wszystkiego: krótkich spódniczek, ze sztucznych, świetlistych materiałów lub jeansu, bufiastych spódnic, a także kolorowych, obszernych tunik, sukienek i swetrów w rozmiarze XL.
  • rurki dopasowane i świecące, uszyte z wyrazistych materiałów w awangardowych zestawieniach.
  • plastikowa i błyszcząca biżuteria (duże bransolety, plastikowe klipsy i kolczyki, świecące spinki do włosów, kolorowe frotki)
  • lakierowane szpilki, płaskie pantofle w niesymetryczne wzory, kolorowe trampki, srebrne adidasy
  • odważne łączenie złota i srebra (srebrne paski, spinki do włosów, brokatowe opaski do włosów)
  • modne wzory: czarno - białe paski, grochy, kolorowe niesymetryczne wzory
  • zestawienia kolorystyczne: biel i czerń, a także róż, zieleń, turkus, fiolet, czerwień, pomarańcz, żółty, srebro i złoto
  • błyszczące topy z nadrukami
  • grube paski z lakierowanej skóry urozmaicane elementami srebra, złota i brokatu
  • bardzo mocny, charakterystyczny makijaż (kolorowe, brokatowe cienie, mocno wytuszowane rzęsy, ciemne odcienie ust)
  • mocno natapirowane włosy, niesymetryczne długości włosów
  • WĄSKI DÓŁ - spodnie" rurki", przylegające do ciała legginsy
  • OBSZERNA GÓRA - szerokie bluzki w typie "motylkowym", tuniki w stylu punckowym, swetry w czarno - białe pasy
  • topy i koszulki z nadrukami
  • torby w kolorze srebrnym lub złotym, szerokie paski z dużymi klamrami wzbogacone łańcuszkami, agrafki
  • kolorowe, lakierowane paski, getry na stopy zakładane do lakierowanych szpilek i legginsów, a także jeansowych rurek
  • wełniane rękawiczki do łokci, bez palców
  • dodatki: absolutnym hitem był plastik i wszystko, co z niego zrobione, a mianowicie plastikowe kolczyki lub babcine klipsy, wielkie bransolety w awangardowe wzory oraz szerokie lakierowane paski,a także cienkie paski w kolorze złota lub srebra. Pasują również dodatki w stylu: wełniane getry na kostki, długie szale w czarno - białe pasy a także odważne, nieszablonowe nakrycia głowy.
Królowa punck rocka
W latach 80. przedzierał się także styl punck rockowy, w którym dominowała czerń. Cechowało go odważne łączenie skórzanych spodni z eleganckimi sukienkami i połyskującymi żakietami, a dokończeniem dzieła była mocną dawka biżuterii i wyrazisty makijaż.

edit: dołaczam fotki znalezione w necie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 98d_2004_03_05ahistoria11m.jpg (28,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4371.jpg (64,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roxette2.jpg (25,2 KB, 12 załadowań)
__________________


Edytowane przez krepa
Czas edycji: 2007-10-23 o 20:57
krepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 22:47   #17
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: W stylu lat 80-tych.

Proponuje poogladac sobie teledyski z muzyka lat 80-tych. Na pewno znajdziesz mnostwo inspiracji.

Poza tym moze cos z tego:
http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,873,...5,0,2.html?v=2
http://www.tripletsandus.com/80s/fashion.htm#Fashion
http://www.fashion-era.com/power_dressing.htm
http://www.zimbio.com/80'S+Style+And+80'S+Fashion
http://www.eightyeightynine.com/culture/big-hair.html - fryzurki
http://www.eightyeightynine.com/culture/legwarmers.html
__________________
CaRpE DiEm

Edytowane przez Anuska77
Czas edycji: 2007-10-23 o 23:10 Powód: uzupelnienie
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 15:52   #18
Darus
Rozeznanie
 
Avatar Darus
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 626
Dot.: W stylu lat 80-tych.

krepa
-
bardzo ci dziękuję za te informacje. bardzo mi się przydały i przydadzą. skopiuję je sobie i wydrukuję chyba za fryzurki też dziękuję.

Anuska77
- teledyski pooglądam. z gorączki sobotniej nocy czy dirty dancing. fajnie, że chciało ci się szukać tych stronek. ach.

jak dobrze, że na wizażu zawsze można się kogoś poradzić. dzięęękuję.
__________________
nieuleczalnie przenikam przez sciany, wybieram te ladne, wytapetowane, by z toba pic herbate z cytryna.
Darus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 20:11   #19
krepa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 854
GG do krepa
Dot.: W stylu lat 80-tych.

Zawsze do usług...
__________________

krepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 21:51   #20
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: W stylu lat 80-tych.

Cytat:
Napisane przez krepa Pokaż wiadomość
Zawsze do usług...


"Goraczka sobotniej nocy" to jeszcze lata 70-te ale "Dirty dancing" jak najbardziej 80-te
__________________
CaRpE DiEm
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 16:24   #21
Darus
Rozeznanie
 
Avatar Darus
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 626
Dot.: W stylu lat 80-tych.

ech.. to mnie koleżanki w błąd wprowadziły, co do tej gorączki sobotniej nocy. dzięki, że mi powiedziałaś

i chyba kupię tę. nic innego mi nie wpadło w oko. ;]

http://allegro.pl/item256169362__tun...oski_roz_.html

ps. zamówiłam. zobaczymy jak przyjdzie czy będzie dobre i jak będę wyglądać.
__________________
nieuleczalnie przenikam przez sciany, wybieram te ladne, wytapetowane, by z toba pic herbate z cytryna.

Edytowane przez Darus
Czas edycji: 2007-10-25 o 17:20 Powód: uzupełnienie
Darus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 17:43   #22
krepa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 854
GG do krepa
Dot.: W stylu lat 80-tych.

Do tej tuniki założ jakieś połyskujące legginsy, i takie getro-skarpety kolorowe i szpilki obowiązkowo. Wykończ strój fryzurą natapirowaną i sztuczną biżuterią. Nie kupuj wszystkiego w jednym kolorze. Aha jeszcze mi przyszło coś do głowy. Nie wiem czy są dostępne jeszcze takie jednodniowe spraye do włosów (np.zielone, fioletowe etc.). Skojarzyłam sobie, że wtedy były modne takie róznokolorowe pasemka. Jak będziesz miala cały stroj to zrób fotkę i zamieśc ją we watku.
__________________

krepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 11:25   #23
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: W stylu lat 80-tych.

Cytat:
Napisane przez krepa Pokaż wiadomość
Do tej tuniki założ jakieś połyskujące legginsy, i takie getro-skarpety kolorowe i szpilki obowiązkowo. Wykończ strój fryzurą natapirowaną i sztuczną biżuterią. Nie kupuj wszystkiego w jednym kolorze. Aha jeszcze mi przyszło coś do głowy. Nie wiem czy są dostępne jeszcze takie jednodniowe spraye do włosów (np.zielone, fioletowe etc.). Skojarzyłam sobie, że wtedy były modne takie róznokolorowe pasemka. Jak będziesz miala cały stroj to zrób fotkę i zamieśc ją we watku.


Oprocz tego bylo modne wowczas noszenie przepasek we wlosach ale takich robionych z wloczki czy czegos w tym stylu (plecionych jak warkocz). Kobiety, ktore cwiczyly aerobik mialy cos takiego we wlosach.
__________________
CaRpE DiEm
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 12:39   #24
krepa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 854
GG do krepa
Dot.: W stylu lat 80-tych.

Wklejam jeszcze fotki znalezione przed chwilka w sieci.

Nie musisz kupowac wszystkiego w sklepach. Popatrz w second handach. Na pewno znajdziesz cos ciekawego i oryginalnego na te okazję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 80s-clothes-womens.jpg (26,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 80s-party.JPG (41,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19224.jpg (31,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1081165-medium.jpg (26,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 494124132lzXZVE_ph.jpg (74,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg madonna2.jpg (30,4 KB, 21 załadowań)
__________________

krepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 13:50   #25
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: W stylu lat 80-tych.

Jednym slowem styl lat 80-tych to: kicz, kicz i jeszcze raz kicz. Mysle, ze ta tunika, blyszczace legginsy plus kolorowe getry beda, plastikowa bizuteria, natapirowane wloski, jakies ostre kolory na paznokciach beda jak najbardziej odpowiednie.
__________________
CaRpE DiEm
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 14:32   #26
Darus
Rozeznanie
 
Avatar Darus
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 626
Dot.: W stylu lat 80-tych.

Cytat:
Napisane przez krepa Pokaż wiadomość
Do tej tuniki założ jakieś połyskujące legginsy, i takie getro-skarpety kolorowe i szpilki obowiązkowo. Wykończ strój fryzurą natapirowaną i sztuczną biżuterią. Nie kupuj wszystkiego w jednym kolorze. Aha jeszcze mi przyszło coś do głowy. Nie wiem czy są dostępne jeszcze takie jednodniowe spraye do włosów (np.zielone, fioletowe etc.). Skojarzyłam sobie, że wtedy były modne takie róznokolorowe pasemka. Jak będziesz miala cały stroj to zrób fotkę i zamieśc ją we watku.
bardziej myślałam o rurkach do tej tuniki, bo w sklepie są tylko czarne legginsy (zresztą czarne to ja mam), ale jeszcze poszukam. co do tych sprayów to dobry pomysł. wybiorę się do drogerii i zapytam. tylko się boję. moja koleżanka miała przykre doświadczenie i chodzi ruda.

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość


Oprocz tego bylo modne wowczas noszenie przepasek we wlosach ale takich robionych z wloczki czy czegos w tym stylu (plecionych jak warkocz). Kobiety, ktore cwiczyly aerobik mialy cos takiego we wlosach.
jakieś przepaski albo kucyk na boczku. też był modny. no, albo ostatecznie rozpuszczone.

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Jednym slowem styl lat 80-tych to: kicz, kicz i jeszcze raz kicz. Mysle, ze ta tunika, blyszczace legginsy plus kolorowe getry beda, plastikowa bizuteria, natapirowane wloski, jakies ostre kolory na paznokciach beda jak najbardziej odpowiednie.
dokładnie. kiczowate lata. plastikową biżuterię zakupię koniecznie i ostre kolory na paznokciach też jak najbardziej.

Jak już będę miała cały strój to postaram się wkleić fotki.

dziękuję wam bardzo mocno. ;*
__________________
nieuleczalnie przenikam przez sciany, wybieram te ladne, wytapetowane, by z toba pic herbate z cytryna.
Darus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 17:13   #27
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: W stylu lat 80-tych.

A przypomnialo mi sie jeszcze, ze kobietki wtedy nosily szpilki do...skarpetek, takich krotkich np. z koronkami oczywiscie razem z polyskujacymi leginsami. Obcasy takie w kaczuszke (o zgrozo).

Wklej fotki, na pewno wszystko bedzie fajnie wygladac
__________________
CaRpE DiEm
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 19:05   #28
Darus
Rozeznanie
 
Avatar Darus
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 626
Dot.: W stylu lat 80-tych.

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
A przypomnialo mi sie jeszcze, ze kobietki wtedy nosily szpilki do...skarpetek, takich krotkich np. z koronkami oczywiscie razem z polyskujacymi leginsami. Obcasy takie w kaczuszke (o zgrozo).

Wklej fotki, na pewno wszystko bedzie fajnie wygladac
a rzeczywiście. skarpetki + szpilki - teraz też sobie przypomniałam. w wielu filmach widziałam

no wkleję, wkleję ^^ tylko się boję, że nie będzie się wam podobać
__________________
nieuleczalnie przenikam przez sciany, wybieram te ladne, wytapetowane, by z toba pic herbate z cytryna.
Darus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 20:25   #29
prinston_girl
Rozeznanie
 
Avatar prinston_girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 564
Dot.: W stylu lat 80-tych.

Podbijam;]

Dziewczyny w srode ide na impreze w stylu lat 80-tych i potrzebuje inspiracji;]
chodzi mi o cos w czym bedzie mi wygodnie i się nie uparuje;] i jakie fryzury były wtedy modne?;> z góry dziękuje za pomoc
__________________

prinston_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.