mikrodermabrazja - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-20, 18:22   #271
secretit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 46
Dot.: Mikrodermabrazja

Mam trądzik na twarzy, dekolcie i plecach. Nie jest to typowy młodzieńczy trądzik bardziej wygląda jak uczulenie. Byłam u dermatologa, ale muszę przyznać że ciężko znaleźć dobrego. W każdym bądź razie mi nie pomóg. Zastanawiam się właśnie nad tym zabiegiem. W opisach niby się też go leczy.

I jeszcze jedno pytanie czy widać efekty po jednym zabiego czy trzeba wykonać całą serię?
secretit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 19:18   #272
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Mikrodermabrazja

Na pewno jeden zabieg pomoże jedynie tymczasowo, we wszystkich takich metodach leczenia niezbędna jest cała seria
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 21:24   #273
secretit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 46
Dot.: Mikrodermabrazja

Zabieg działa na zasadzie ścierania naskórka? Czy coś w tym rodzaju? Przyznam, że lubię się opalać. Czy przed zabiegiem muszę mieć przerwę w opalaniu i czy rozjaśni mi się skóra (zejdzie opalenizna)?
secretit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 21:48   #274
PAUL7403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Wiadomości: 55
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez secretit Pokaż wiadomość
Mam trądzik na twarzy, dekolcie i plecach. Nie jest to typowy młodzieńczy trądzik bardziej wygląda jak uczulenie. Byłam u dermatologa, ale muszę przyznać że ciężko znaleźć dobrego. W każdym bądź razie mi nie pomóg. Zastanawiam się właśnie nad tym zabiegiem. W opisach niby się też go leczy.

I jeszcze jedno pytanie czy widać efekty po jednym zabiego czy trzeba wykonać całą serię?
Jeden zabieg to mniej więcej jak byś sobie zrobiła bardzo mocny peeling.Efekty widać tak po ok 10. dniach.Najlepiej wziąć serie.Tylko na takie zmiany ropne jak byś miała to nie bardzo ale jak tylko są krostki to napewno pomoże.Ja bardzo chwale sobie mikro twarz naprawde się poprawia.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez secretit Pokaż wiadomość
Zabieg działa na zasadzie ścierania naskórka? Czy coś w tym rodzaju? Przyznam, że lubię się opalać. Czy przed zabiegiem muszę mieć przerwę w opalaniu i czy rozjaśni mi się skóra (zejdzie opalenizna)?
Tak to jest zcierane naskórka za pomocą takiej głowicy diamentowej która podłaczona jest do pompy ssacej.Głowicą jeżdzi się po skórze ona w środku ma dziure gdzie zasysane jest powietrze.48 godz. po mikro nie powinno się opalać a pózniej wysoki filtr sie aplikuje ok25spf.Skóra napewno zjaśnieje ale warto zainwestować w taki zabieg.Przeprowadza sie go w serii co 2-3 tyg jak są zmiany tradzikowe cykl obejmuje wtedy ok5-10 zabiegów.A jak tylko pojedrnic sie chce skóre albo odmłodzić to co 3-4 tyg i cykl wtedy to ok5 zabiegów.Wypadało by powtórzyc go dwa razy do roku.
PAUL7403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 22:27   #275
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez secretit Pokaż wiadomość
Mikrodermabrazja (nie znalazłam wątku na ten temat)- ktoś poleca ktoś odradza? Jakie są wasze opinie na temat tego zabiegu?


zbiorcze:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=156972

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=120406

proszę kontynuowac dyskusję na wybranym wątku.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 10:59   #276
wielkikozak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 37
mikrodermabrazja

Witam mam 17 lat na zimie chcialbym zrobic cos z moja twarza otoz wykonywac co miesiac zabiegi mikrodermabrazja i moje pytanie czy za ta cene 200zl co miesiac sa dosyc dobre efekty jak na ta cene ? intersuje mnie calkiej inna twarz jaka mam teraz chcialbym miec gladka bez wagrow,rozszezonych porow i wygule inna skora.
Moje przyczyny
tradzik,blizny,wagry,rozs zezone pory,i ogolnie jakby twarz u tego ktory sie rok niemyl.Intersuje mnie gladka twarz.
wielkikozak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 14:42   #277
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: mikrodermabrazja

Przecież w internecie i oczywiście na wizażu jest wiele informacji na temat mikrodermabrazji.
Sama chciałam sobie zrobić, ale trochę żal mi pieniędzy. Tańszym i wg. mnie lepszym sposobem są peelingi chemiczne wykonywane w domu. Na gładką, "inną" twarz trzeba sobie zapracować niestety ale jest do osiągnięcia, niestety jeszcze mi do tego daleko, ale mam już sporo za sobą (czyt. sporo złuszczonej skóry ; d) Zapraszam do zapoznania się z forum "Biochemia kosmetyczna" : )
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 21:51   #278
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: mikrodermabrazja

zapraszam do wątków zbiorczych poświeconych temu zabiegowi.

ten zamykam.

Na przyszłość :wizaż-> wyszukiwarka-> lektura-> zakładanie wątku.
To jest właściwa kolejność.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 13:22   #279
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: mikrodermabrazja

jade do Polski na 3 tygodnie i zastanawiam sie nad pojsciem do kosmetyczki.daloby rade zrobic 3 mikro w 3 tygodnie i czy jest w ogole sens?dodam, ze zalezy mi glownie na rozjasnieniu przebarwien.blizn po tradziku mam malo.
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 12:00   #280
malinowy gosc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: poznań:)
Wiadomości: 6
GG do malinowy gosc
Dot.: mikrodermabrazja

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2116933 0]jade do Polski na 3 tygodnie i zastanawiam sie nad pojsciem do kosmetyczki.daloby rade zrobic 3 mikro w 3 tygodnie i czy jest w ogole sens?dodam, ze zalezy mi glownie na rozjasnieniu przebarwien.blizn po tradziku mam malo.[/QUOTE]


Ja radzę mikrodermabrazję wykonać po wakacjach lub w pochmurne dni..bardzo narusza strukturę skóry i w okresie letnim jest niewskazana..ale może kosmetyczka powie Ci coś innego..

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja80 Pokaż wiadomość
hejka,dzis miałam robioną pierwszą mikrodermabrazję korundową,zapłaciłam 180 zł (zaznaczam, ze to cena samej mikrodermabrazji), cena trochę powalająca w przeciwieństwie do efektu,no ale nie zrażam się bo będę ten zabieg kontynuować.Muszę trochę odciążyć portfel więc wypróbuję mikroderm.z Mary Kay.Aha zapomniałam dodać,że nie mam cery problematycznej,żadnych przebarwień itp.

niezła cena jak na jeden zabieg..a ta z Mary Kay jest naprawdę godna polecenia..i wystarczy Ci pewnie na 5, 6 miesięcy..tylko podczas wakacji musisz uważać..najlepiej robić ją na wieczór...bo to zabieg naruszający strukturę skóry.. rozumiem, że masz swoją konsultantkę z Mary Kay?
malinowy gosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 11:38   #281
kristof007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: mikrodermabrazja

Witam

Jestem nowy na tym forum znalazlem je przypadkiem na necie .
Mam kilka pytan do was odnosnie mikrodermabrazji .
Mieszkam w uk i znalazlem maly gabinet gdzie przeprowadzaja mikrodermabrazje diamentowa cena dosc atrakcyjna 5 zabiegow 30 min 160 f albo 1h 210 zakonczony masazem twarzy szyi plecow , tak czy owak znalazlem slyszalem ze jest to ok zabieg i tak rzeczywiscie jest potwierdzam jestem po drugum zabiegu teraz co dwa tyg kazdy.
Co mnie martwi i nie mam pojecia co to moze byc a boje sie ich pytac po moga powiedziec ze jestem moze chory i przestana wykonywac tego typu zabieg dla mnie. jestem typem zdrowym odpowiednia nisko tluszcowa dieta witaminy przez caly dzien zdrowa albo bardzo zdrowa zywnosc . Po pierwszym zabiegu to byl 1h zabieg wszystko ok ale jak juz wstalem to juz na recepcji dziwnie sie czulm taki jakis oslabiony lekko zawrot glowy dziwny zbagatelizowalem to ale juz kilka godzin pozniej bol brzucha wyrazne oslabienie i biegunka odwodnienie nie wiem dlaczego popilem wode i znowu bol toaleta Nastepny dzien wracam powoli do zdrowia i zastanawiam sie czy to kosmetyki maseczki wiem ze nie moge pic kofeiny mam tinnitus moze zenszen w kosmetykach nie mam pojecia .Dwa tyg puzniej wpadam na ten sam zabieg ale juz 30 min i po zabiegu to samo slabszy nie moge pic zaraz toaleta wyrazne oslabienie organizmu przez caly dzien, i biegunka 2 razy ,bol zoladka , odwodnienie organizmu co jest nie tak nawet nastepnego ranka czuje ze w moim zoladku lekki bol czy mozliwe zeby kosmetyki ktorych ona uzywa podraznialy moj system nerwowy sam nie wiem . z witamin biore multivitamine gotu kole 250mg i 1200mg soje lecytine
kristof007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 13:10   #282
ppaauullaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 182
Dot.: mikrodermabrazja

Czy uważacie że jednorazowa mikrodermabrazja ma sens ? Otóż miałam niedawno manualne oczyszczanie i kawitacje i kosmetyczka mi polecila mikrodermabrazje tylko nie chce robić serii ponieważ uważam że moja skóra jest ok kosmetyczka też tak mówila mam tendencje do wagrów jedynie kosmetyczka powiedziała że po lecie to jest dobre aby usunąć marwty naskórek i już sama nie wiem oczekuje na pomoc Wasza dziewczynki
ppaauullaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 18:14   #283
mysz_musli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: mikrodermabrazja

Jak ktoś chce to tu jest oferta za pół ceny: http://www.wartorazem.pl/index.php/main/oferty/Warszawa ale moim zdaniem ten zabieg trzeba powtórzyć kilka razy. Ale zawsze na tej pierwzej można oszczędzić. Moim zdaniem, ze 3-4 zabiegi w odstępach co kilka tygodni.
mysz_musli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 13:56   #284
HoniaHonda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: mikrodermabrazja

Witam wszystkich!Szukam dobrej mikrodermobrazji w Poznaniu,interesuje mnie też dobra cena.Czy ktoś może coś polecić?
I jeszcze jedno pytanie jakie kosmetyki stosują te salony,czy ktoś to wie?
Dziękuję!
HoniaHonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 17:09   #285
bialy_mis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: mikrodermabrazja

Hej, nie moge znaleźć wątku zbiorczego, a ten dotyczący mikrodermabrazji jest najświeższy, więc napiszę tu. Z tego co czytałam, taki konkretny problem nie byl poruszany

Przez wiele lat mialam trądzik, leczony na miliard sposobów, m.in. hormonalnie, efekty były słabe, teraz, mając 23 lata, nadal czasami wyskakują mi czasami pojedyncze wykwity, ale większym problemem są blizny i przebarwienia. Poszłam do dermatologa, zapytać o kwasy niestety byłam wtedy wyjątkowo zsypana, dostałam duac i isotrexin do stosowania po razie w tygodniu na noc, a co do kwasów to pani dr powiedziała, że to juz na własną rękę, ale skoro cos mi wyskakuje, to mogą nie chcieć robic. poszłam do kosmetyczki pare dni pozniej juz bez tych syfów, ale zamiast kwasów (skóra była przesuszona) zrobiła mi mikrodermabrazje diamentową. Zaczełam tez stosowanie tych przepisanych maści, plus jeszcze acne-derm na dzien, a na noc w te dni kiedy nie smarowałam sie lekami, mocne nawilzanie. No i moja skóra stała sie strasznie podrażniona i przesuszona. Wczoraj poszłam po dwóch tygodniach na drugą mikrodermabrazje i pani kosmetolog mi powiedziala, ze nie wolno łączyć mikrodermabrazji i isotrexinem (izotretinoina). A w necie wyczytałam, ze to nie tak, ze nie wolno, ale faktycznie występują w takich sytuacjach podrażnienia, bo działanie żrące jest nasilone.

Zapisałam sie do dermatologa na za dwa tygodnie, dzień pozniej na trzecią mikrodermabrazje. poradzcie mi, odstawic ten isotrexin do czasu wizyty u dermatologa? Nie chciałabym rezygnować teraz z mikrodermabrazji, chciałabym zrobic jeszcze 4 mikrodermabrazje do konca roku, modląc sie ze nic nowego nie wyskoczy, smarując sie duakiem i moze wtedy wrócic do isotrexinu? Czy moge jednak stosować równolegle z bardzo silnym nawilzaniem? Boje sie tez, bo wyczytałam, ze po isotrexinie moze nastąpic wysyp, bo skora sie oczyszcza, a nie chcialabym, zeby mnie wysypało na mojej nowej bezdziobowej twarzy. Prosze, pomóżcie
bialy_mis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 12:37   #286
kongoset
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Exclamation Dot.: mikrodermabrazja

Jak chcecie zobaczyć moją twarz zaraz po zabiegu i kilka dni po nim, to proszę
Nic dodać, nic ująć
Dwa tygodnie wyjęte z życia.
I choć minęło 1,5 m-ca,do dziś leczę blizny
Salon profesjonalny,efekty zaskakująco mierne

Edytowane przez kongoset
Czas edycji: 2010-11-23 o 12:51 Powód: zmiana wielkości zdjęcia
kongoset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 15:40   #287
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Unhappy Dot.: mikrodermabrazja

Ja byłam wczoraj (to był mój 8 lub 9 zabieg-robię średnio raz w miesiącu). Ogólnie bardzo polecam mikro diamentową, świetnie oczyszcza, wygładza itd. Ale po wczorajszym zabiegu bardzo piekła mnie jedna strona twarzy. Miałam potem maskę algową, ale jak wróciłam do domu nałożyłam jeszcze maskę odżywczo-kojącą do cery wrażliwej z Iwostina, bo nadal skóra była czerwona i podrażniona. Posmarowałam na noc alantanem (kremem) i jak rano wstałam skóra wyglądała jak spalona kwasami: czerwona z ciemnymi plamkami (jakby strupkami...) Nic nie miałam na twarzy, żadnych zaskórników, zmian itd. A teraz wygląda to okropnie Dodam, że na drugiej stronie, czole, brodzie wszystko jest jak zawsze-gładkie, świeże, bez podrażnień. Tylko ten jeden policzek...Obawiam się, czy nie zostaną mi po tym ślady, tzn.po tych brązowych strupkach...Mam nadzieję, że mi to po prostu się złuszczy jak skóra po kwasach i będzie ok, ale dziwi to, że w innych miejscach nic się nie stało? Zabieg był dość mocny tym razem, ale podrażnienie tylko tam... Wygląda to jakby wydrapane zostały jakieś zaskórniki nie widoczne gołym okiem i to są ślady po nich... Co myślicie?
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 10:09   #288
kongoset
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Exclamation Dot.: mikrodermabrazja

Swoją decyzję o mikrodermabrazji podjęlam z powodu drobnych zaskórników podskórnych-/drobnych białawych grudek/które coraz liczniej gromadziły się na mym licu,głównie na policzkach.
Nie miałam na twarzy żadnych zmian ropnych,które byłyby oczywistym przeciwwskazaniem do zrobienia tego zabiegu

Fotka, którą wstawiłam pokazuje tylko jedną część twarzy.
Tę,którą miałam najbardziej zmasakrowaną po zabiegu i na której pojawiły się szokująco- ohydne zmiany zapalne
Dlatego, raczej nie prędko zdecyduję się na kolejne oczyszczanie twarzy tą metodą.
Zatem, droga poprzedniczko,albo zostaną Ci przebarwienia i blizny po tych ciemnych strupkach, albo odpadną one w trakcie złuszczania się skóry.
Życzę Ci, by Twoja skóra szybko wróciła do zadowalającego Cię stanu.
kongoset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 19:38   #289
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: mikrodermabrazja

Twoje zdjęcia są szokujące!U mnie wygląda to podobnie, ale w nieco łagodniejszej wersji i bez tych grudek (chyba są efektem głębokiego oczyszczania czasami po kwasach miałam podobne stany, jak skóra się oczyszczała z wszelkich zanieczyszczeń....) Do tej pory nie miałam żadnych zastrzeżeń do tego zabiegu, ale na kolejny chyba już się nie zdecyduję...
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 14:59   #290
geppardzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: mikrodermabrazja

Ja od jakiegos czsu chodzę na mikrodermabrazje za 55 zł . Pani Agnieszka robi mi zabieg na twarz i szyje na koniec wciera ampułkę serum a jak chce to maske algowa ale to juz platne dodatkowo. Twarz wyraznie mi sie porawila i nie trace na to fortuny! Niektore dziewczyny pisza ze płaca nawet 200 zl. chyba mam szczescie ze nie przeplacam
geppardzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 14:00   #291
wichrowe_wzgorza
Raczkowanie
 
Avatar wichrowe_wzgorza
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toronto
Wiadomości: 89
Dot.: mikrodermabrazja

a ja mam pytanie odnośnie różnicy miedzy diamentową a korundową. Wcześniej wyczytałam, że korundowa jest mocniejsza, tu ktoś pisał, że diamentowa jednak.. nie wiem więc jak to jest.
dopiero zaczęłam zastanawiać się nad tym zabiegiem, chodzi mi o przebarwienia i blizenki głównie, wiem, że muszę się nastawić na dobre kilka zabiegów...
mam więc pytanie. Jaki rodzaj mikro byłby lepszy na pierwszy raz? diam czy kor? i rozumiem, że wskazana jest ochrona filtrami na co dzień po zabiegach? nie chce dorobić się kolejnych problemów..
PS. Czy któraś z Was miała pogorszenie po zabiegu? Czy raczej nie muszę się tego obawiać?
PS2. czytałam też o peelingu kawitacyjnym, ale to chyba daje zupelnie inny efekt, i raczej dla przebarwien nie bedzie ukojeniem..?
wichrowe_wzgorza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 18:20   #292
wichrowe_wzgorza
Raczkowanie
 
Avatar wichrowe_wzgorza
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toronto
Wiadomości: 89
Dot.: mikrodermabrazja

ponawiam pytanie
wichrowe_wzgorza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 17:28   #293
piiinkpoint
Przyczajenie
 
Avatar piiinkpoint
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez wichrowe_wzgorza Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie odnośnie różnicy miedzy diamentową a korundową.
mialam mikrodermabrazję korundową (przynajmniej tak mi się wydaje,mialam ją z 2 lata temu )
http://www.mikrodermabrazja.info/rodzaje.php na tej stronie jest duzo info o roznicach
po zabiegu nie mialam zaczerwien ani podraznien a jedynie sliczną porcelanową cerę niestety moja dermatolog nie poinformowala mnie ze potrzebuję kilku zabiegów i w efekcie znowu mam koszmarnie roszezone pory.
stąd moje pytanie - ile zabiegów poleciłybyście mi przy rozszerzonych porach i problemie ze świeceniem się skóry?
__________________
piiinkpoint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 16:12   #294
wichrowe_wzgorza
Raczkowanie
 
Avatar wichrowe_wzgorza
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toronto
Wiadomości: 89
Dot.: mikrodermabrazja

piiinkpoint - mogę Cię jeszcze spytać, czy nie miałaś problemów skórnych typu trądzik przy robieniu mikro? ja niestety borykam się z tym problemem nadal, zwłaszcza w okolicy okresu. Ale miko chcę zastosować głównie do rozszerzonych porów, przebarwień i szarości skóry. więc przy sobie myślę że pewnie jakieś 6-8 zabiegów, oby nie więcej ;/ bo to dość drogie z tego co widzę...
wichrowe_wzgorza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 02:26   #295
misiaapril
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: mikrodermabrazja

hej kochane!! fantastyczna oferta- mam do odsprzedania zabieg mikrodermabrazji diamentowej na twarz dekolt i szyję+ serum na twarz dekolt i szyję + masaż tych partii ciała kupione na gruponie, ważne do lipca za jedyna 75 zł. Gabinet Motylem jestem w Warszawie, Bemowo. Jak któraś jest chętna piszcie na misiaapril@gmail.com
odsprzedaję tylko dlatego że jestem z Krakowa a konferencja w wawie na którą się wybierałam została odwołana a samo jechanie tam do kosmetyczki nie ma sensu
misiaapril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 17:39   #296
minus
Wtajemniczenie
 
Avatar minus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 724
GG do minus
Question Mikrodermabrazja

Czy któraś z Was drogie wizazanki miała przeprowadzany zabieg mikrodermabrazji? Jakie skutki?

Piszcie, dzielcie się wrażeniami
minus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 19:28   #297
anetus77
Raczkowanie
 
Avatar anetus77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Mikrodermabrazja

ja byłam dziś i jestem bardzo zadowolona buźka gładziutka nawet czerwona nie jestem , po zabiegu miałam kolagen kawitacje i algi
cera wyglada świeżo i zdrowo za 2 tyg ide znowu polecam
__________________

anetus77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 21:12   #298
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Mikrodermabrazja

anetus77 a moge zapytac ile kosztowała Cie mikrodembrazja?? I czy to prawda , ze wskazana jest dla osob po 25 roku zycia ?
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 22:46   #299
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Mikrodermabrazja

mialam ten zabieg 5 razy przed studniowka, by pozbyc sie tradziku [laczanoy z peelingiem]. Nie moge powiedziec, ze nie pomogl, aczkolwiek za takie pieniadze spodziewałam się lepszego efektu . Prawie w stu procentach wyleczyłam trądzik lekami, ale taka mikrodermobrazja calkiem ladnie rozjasnia blizny po tradziku

nic nie boli, nie mialam jakos szczegolnie bardzo zaczerwienionej skory [moze jedynie po zabiegu]. Lekarka ostrzegała mnie, ze do kilku dni po zabiegu skora moze sie luszczyc, jednak nic takiego sie nie dzialo Generalnie nie jestem jakims wielkim fanem tej metody.

PS. wątków o podobnej tematyce jest kilka, mozesz rowniez tam poczytac opinie. Nawet w 1 z nich wyrazalam dokladniej swoja opinie na ten temat ;]
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 12:12   #300
anetus77
Raczkowanie
 
Avatar anetus77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
anetus77 a moge zapytac ile kosztowała Cie mikrodembrazja?? I czy to prawda , ze wskazana jest dla osob po 25 roku zycia ?
cały zbieg kosztował 150zł(mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, kolagen i maska algowa) nie prawda jest ze dopiero po 25rż mozna ten zabieg robic ja mam 23 ale i wczesniej tez mozna oczywiscie nie mowie tu o dzieciach
__________________

anetus77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-13 11:11:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.