kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 12:49   #931
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Jestem zla jak pies, zamowienie z 2/03 nie przyszlo, wiec moge sie juz z nim pozegnac, a oprocz trzech podkladow i trzech pudrow wykonczeniowych byla tam tez Ambrozja... kurde, tyle kasy :/
Chyba poczta polska wysunela sie na pierwsze miejsce nawet przed PKP na mojej liscie ulubiencow...
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 12:53   #932
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Jestem zla jak pies, zamowienie z 2/03 nie przyszlo, wiec moge sie juz z nim pozegnac, a oprocz trzech podkladow i trzech pudrow wykonczeniowych byla tam tez Ambrozja... kurde, tyle kasy :/
Chyba poczta polska wysunela sie na pierwsze miejsce nawet przed PKP na mojej liscie ulubiencow...
Czemu już ma nie przyjść, ktoś tu pisał zdaje się, że Annie pisała, że zamówienia z początku marca wysłała chyba dopiero w połowie marca (mam nadzieję, że nic nie pokręciłam).
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 13:25   #933
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja i lucy
formula Original, kolor fair.
ciut za różowa w stosunku do szyi, ale lepiej niż sandy fair
myślę, ze osoby używające najjaśniejszych kolorów edm spokojnie mogą testować fair, w opakowaniu wygląda prosiaczkowato ale wtapia się cudnie.
Mam jeszcze pale olive i o dziwo kolor również się stapiał, tylko że mam go w formule light która jest jakimś nieporozumieniem- znika, warzy się, już po nałożeniu wygląda brzydko.
I teraz nie wiem czy testować jeszcze pale olive w formule original czy machnąć rękę na minimalnie za różowy kolor. A może kombinować z mieszankami?

Podoba mi się zapach ambrozji. Nie jestem przekonana czy chcę jej więcej, ale próbkę zużyję z przyjemością.

czas na biga


dudkaaa, współczuję, u mnie na razie PKP bije wszelkie rekordy. Każdy kontakt (częsty niestety) to mega frustracja. Dobrze, ze z pocztą się lubię (odpukać!).

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2010-03-26 o 13:28
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 13:27   #934
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Czemu już ma nie przyjść, ktoś tu pisał zdaje się, że Annie pisała, że zamówienia z początku marca wysłała chyba dopiero w połowie marca (mam nadzieję, że nic nie pokręciłam).
Zgadza się. Wysyłane były dopiero 9-12 marca. Ja też się niecierpliwię ale cóż... Jeszcze nie wszystkie przesyłki dziewczynom z końca lutego doszły.. No cóż nasza kochana poczta
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 13:33   #935
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ślicznie! to pierwsze albo drugie foto powinnaś wrzucic na avka... prawdę mówiac jak pierwszy raz zobaczyłam kiedyś tam Twoje foto to nie mogłam uwierzyc, że to ta sama osoba co na avku
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 13:49   #936
oki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Jestem zla jak pies, zamowienie z 2/03 nie przyszlo, wiec moge sie juz z nim pozegnac, a oprocz trzech podkladow i trzech pudrow wykonczeniowych byla tam tez Ambrozja... kurde, tyle kasy :/
Chyba poczta polska wysunela sie na pierwsze miejsce nawet przed PKP na mojej liscie ulubiencow...
No coś Ty - ja mam nadzieję dostać jeszcze moje zamówinie wysłane 24 II a Ty nie wiesz kiedy Twoje zostało wysłane...
Ale fakt tak samo jestem wściekła na pocztę myślę nawet o wyskrobaniu do nich jakiegoś listu z zażaleniem
oki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 14:12   #937
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Mnie troszkę żal, że Lucy u mnie sie nie spisała
Ale czekam na próbeczki Lucy Light, zobaczymy co z tego wyniknie
No tak, jak się czyta opisy jak wyżej to faktycznie żal. Julianka ja już dostałam swoją próbeczkę LL i powiem, że jest nieźle. Nic mi się nie waży, kryję u mnie prawie tak samo jak oryginalna, tylko odcień mam trochę za jasny (właśnie się zastanawiam czym go trochę przyciemnić).
Jeszcze ją popróbuję, bo nałożyłam ją pierwszy raz wczoraj popołudniu i dziś drugi raz. Oprócz odcienia naprawdę jest ok, dużo lepiej niż EDM. Edm o tej porze to musiałam już zdecydowanie poprawiać a Lucy Light nie muszę, trzyma się.
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 14:29   #938
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Eti
(...) jest nieźle. Nic mi się nie waży, kryję u mnie prawie tak samo jak oryginalna, tylko odcień mam trochę za jasny (właśnie się zastanawiam czym go trochę przyciemnić).
Jeszcze ją popróbuję, bo nałożyłam ją pierwszy raz wczoraj popołudniu i dziś drugi raz. Oprócz odcienia naprawdę jest ok, dużo lepiej niż EDM.
O! Dobrze wiedzieć że krycie podobne .
Też tak ładnie Ci sie wtopiła w skórę jak original?
Eti, to dawaj na bieżąco znać jak reagujesz, czy wszytsko jest ok i jak wrażenia
Ciekawa jestem bardzo
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 14:52   #939
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny, czy próbki i bigi są już bez tego "sławnego" składnika w sprzedaży? Chyba to byla ambrozja ale nie jestem pewna..
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 14:55   #940
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy próbki i bigi są już bez tego "sławnego" składnika w sprzedaży? Chyba to byla ambrozja ale nie jestem pewna..
coffeeberry czy coś w ten deseń, ambrozja to serum, nie wiem ale chyba tak ja z 9 .03 otrzymałam jeszcze z tym dodatkiem bo na ulotce pisało

Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-03-26 o 14:56
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 14:55   #941
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Julianka_7007
O! Dobrze wiedzieć że krycie podobne .
Też tak ładnie Ci sie wtopiła w skórę jak original?
Eti, to dawaj na bieżąco znać jak reagujesz, czy wszytsko jest ok i jak wrażenia
Ciekawa jestem bardzo
Wtopił mi się podobnie i też podobnie kryje, minimalnie mniej. Tylko widzisz ja jestem zadowolona, a powyżej dziewczyny narzekały na tą formułę, więc nie wiadomo jak to u Ciebie będzie.
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 15:01   #942
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
coffeeberry czy coś w ten deseń, ambrozja to serum, nie wiem ale chyba tak ja z 9 .03 otrzymałam jeszcze z tym dodatkiem bo na ulotce pisało
No właśnie.. chodziło o coffeeberry. Chciałabym zamówić kolejne próbki jak już będą takie, z których ewentualnie można by nabyć biga.
A te nowe podkłady bez coffeeberry będą w identycznych odcieniach jak z czy ciut inne? Wiecie może ?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 15:15   #943
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
No właśnie.. chodziło o coffeeberry. Chciałabym zamówić kolejne próbki jak już będą takie, z których ewentualnie można by nabyć biga.
A te nowe podkłady bez coffeeberry będą w identycznych odcieniach jak z czy ciut inne? Wiecie może ?
ale podejrzewam, że te same chociaż ostatnio zamówiłam próbkę cream a miałam z poprzedniego zamówienia w domu i mimo że skład ten sam to odcień jakby ciutke inny ale moze już mam urojenia i wydziwiam...same woreczki napewno gorszej jakości niż poprzednie bo można je łatwiej..uszkodzić , ale to taki nieważny szczegół, liczy się wnętrze
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 15:16   #944
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja zauważyłam te np Cream w formule Light ma inny odcień w woreczku niż Cream OCC.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 15:20   #945
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam te np Cream w formule Light ma inny odcień w woreczku niż Cream OCC.
ja cały czas w orginalnej formule ale tak jak mówię może coś mi na wzrok padło...tym bardziej,że skład ten sam
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 15:25   #946
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Rozi- Ty i Lucy jestescie na siebie skazane Pieknie lezy na twojej buzi.

Niestety ja drugi dzien testuje formułe klasyczną i jakos nie dla mnie Lucy...
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 16:47   #947
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

na PayPalu mam kasę tylko na jednego biga i nie wiem ,którego brać light medium OCS czy original?
originalem trochę machę robię bo jak daję mało nie kryje a OCS wygląda bardzo naturalnie a krycie takie samo.i co dziwne obydwa są kremowe.Myślałam,że tylko original to takie masełko.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 16:55   #948
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

właśnie przejrzałam się w lustrze i
pory jak gejzery... świecę się jak psu nie powiem co...
więc Lucy Light to ja podziękuję
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 16:56   #949
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
może w koncu znalazłaś coś dla siebie
ja miałam dokładnie taką samą reakcję, gdy pierwszy raz nałożyłam podkład Lucy Minerals.

ja też uważam, ze różnica pomiędzy formułami jest ogromna.
testowałam wszystkie cztery i cieszę się, że zaczęłam od oryginalnej. Podejrzewam, że gdyby było inaczej, to moja przygoda z Lucy skonczyłaby się po pierwszym teście.

i tego własnie nie rozumiem. skoro formuła Light jest pozbawiona tylko dodatków w postaci coffeberry, witaminy C i alantoiny a wygląda kompletnie inaczej (w moim przypadku bardzo, bardzo źle), to jednak te dodatki mają chyba ogromne znaczenie... Mimo, iż na stronie Lucy jest napisane, że ta formuła ma dokładnie takie samo krycie i zachowuje się tak samo jak Original. Guzik prawda...
aż się boję sprawdzać, jak formuła bez coffeeberry się zachowuje...
no no.. czy naprawdę te 2% alantoiny i 1% wit. C mogą robić aż taką różnicę dziwne to.. ale mam dokładnie takie same spostrzeżenia co do lucy light
a OCC - lepiący się potwornie tynk, noł goł po prostu

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam te np Cream w formule Light ma inny odcień w woreczku niż Cream OCC.
mam podobne odczucia, OCS i OCC to nie te same kolory co oryginal, jaśniejsze są

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Rozi- Ty i Lucy jestescie na siebie skazane Pieknie lezy na twojej buzi.
Niestety ja drugi dzien testuje formułe klasyczną i jakos nie dla mnie Lucy...
taaa... gdyby na mnie Lucy tak wyglądało..
koniec końców nie dla mnie chyba firma ja nie wiem, co się stało, ale po początkowych zachwytach nie ma śladu..
ładnie toto wygląda w czasie 15 minut od nałożenia - 2 godziny po, potem masakra, lampa, pory-kratery (ja wiem, że mam duże, ale bez przesady no.. ), warzenie na środku czoła, przy nosie.. ja się poddaję

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2010-03-28 o 05:31
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 16:58   #950
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Ja i lucy
formula Original, kolor fair.
ciut za różowa w stosunku do szyi, ale lepiej niż sandy fair
myślę, ze osoby używające najjaśniejszych kolorów edm spokojnie mogą testować fair, w opakowaniu wygląda prosiaczkowato ale wtapia się cudnie.
Mam jeszcze pale olive i o dziwo kolor również się stapiał, tylko że mam go w formule light która jest jakimś nieporozumieniem- znika, warzy się, już po nałożeniu wygląda brzydko.
I teraz nie wiem czy testować jeszcze pale olive w formule original czy machnąć rękę na minimalnie za różowy kolor. A może kombinować z mieszankami?

Podoba mi się zapach ambrozji. Nie jestem przekonana czy chcę jej więcej, ale próbkę zużyję z przyjemością.

czas na biga


dudkaaa, współczuję, u mnie na razie PKP bije wszelkie rekordy. Każdy kontakt (częsty niestety) to mega frustracja. Dobrze, ze z pocztą się lubię (odpukać!).
Na Avku wyglądasz tak groznie że strach się bac a tu delikatnie ,swiezo,promiennie i radosniePodkład stopił sie super z cera
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 17:12   #951
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
taaaa, a to ja nie mogłam "odpowiednio fioletowego odcienia fioletu" znaleźć?


do testowania, oczywiście, ja wszystko kupuję "do testowania"
nie no, ja nie uważam, że pędzle EDM są beznadziejne. ja bardzo lubię pędzle EDM
Ale...

przy formule Light nie tylko moje czoło krzyczało "zdejmij to"... każdy milimetr skóry wrzeszczał wręcz

ja wciąz nie mogę się nadziwić, jak kapryśna jest Lucy. Rano na szybko maznęłam się formułą Original (bo lekcje zaczynałam i uczniów straszyć nie chciałam . I było super.
Potem zmyłam wszystko, starannie wklepałam krem, odczekałam, dokładnie rozprowadziłam podkład, a i tak jest ciut gorzej niż rano... Nie jest źle. Ale gorzej
Cathy ok ok obie jesteśmy drobiazgowe i dokładne

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Ja i lucy
formula Original, kolor fair.
ciut za różowa w stosunku do szyi, ale lepiej niż sandy fair
myślę, ze osoby używające najjaśniejszych kolorów edm spokojnie mogą testować fair, w opakowaniu wygląda prosiaczkowato ale wtapia się cudnie.
Mam jeszcze pale olive i o dziwo kolor również się stapiał, tylko że mam go w formule light która jest jakimś nieporozumieniem- znika, warzy się, już po nałożeniu wygląda brzydko.
I teraz nie wiem czy testować jeszcze pale olive w formule original czy machnąć rękę na minimalnie za różowy kolor. A może kombinować z mieszankami?

Podoba mi się zapach ambrozji. Nie jestem przekonana czy chcę jej więcej, ale próbkę zużyję z przyjemością.

czas na biga


dudkaaa, współczuję, u mnie na razie PKP bije wszelkie rekordy. Każdy kontakt (częsty niestety) to mega frustracja. Dobrze, ze z pocztą się lubię (odpukać!).
Rozi, pięknie jest masz skórę niczym anioł

ja dzisiaj użyłam pale Olive, nieco zbyt jasny ale odcieniowo idealny

Emilio na avku Rozita ma minę moderatorską
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-03-26 o 17:13
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 18:06   #952
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Wiem wiem respekt musi byc ,Vril też trochę straszy
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 18:11   #953
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Eti
Wtopił mi się podobnie i też podobnie kryje, minimalnie mniej. Tylko widzisz ja jestem zadowolona, a powyżej dziewczyny narzekały na tą formułę, więc nie wiadomo jak to u Ciebie będzie.
No jasne, wiem
Dlatego piszę, że chetnie poczytam Twoje opinie.
Nie chce się zniechęcać, tylko pozytywnie nastroić
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 18:21   #954
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

jeśli chodzi o krycie , według mnie jest nieporównywalne aż z jakąkolwiek firmą..kilkoma drobinkami można zrobić makijaż jak dwoma warstwami blusche
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 19:00   #955
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Wydaje mi się, ze nagle ocieplenie moze miec wpływ na wygląd Lucy. Wczoraj latalam na słoncu kilka godzin i zaczęłam się świecić. To jednak i tak nieporównywalne swiecenie do tego, jakie mialam w początkach uzywania Lucy. Tu chyba pielęgnacja ma duże znaczenie, bo jakos mniej wiecej z Lucy wprowadziłam codziennie tonik glikolowy. Oba produkty razem trochę podsuszają, na noc się mocno nawilzam i jest - odpukać - świetnie.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 19:54   #956
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

D-o-s-t-a-ł-a-m!
Pierwsze wrażenia:
-wielka radość po zobaczeniu koperty w skrzynce
-wyciągam torebki - kolory boskie, takie normalne, trochę żółte, ale bez przesady, bez przegięć w żadną stronę
-nałożyłam LHK na hialuron z olejem - i CUDO , krycie bardzo dobre, kolor muszę obejrzeć w dziennym, ale podkład od 5 h nic a nic się nie ruszył, nie daje płaskiego matu tylko takie wrażenie świeżej skóry
Tyle, że - bardzo podobnie, też praktycznie idealnie :p wygladam w Lumiere FF/VV, więc no....- ale pewnie i tak biga kupię, żeby mieć zamiennik

Jedyne co mi nie odpowiada to estetyka koperty, poczułam się młodo, bardzo młodo, na jakieś 12 lat
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 20:54   #957
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Moja lucynka na wymiankę pójdzie niby wszystko ładnie, kolor ok (creamy bisque) i wykończenie ale dla mnie jednak za 'ciężki' i po paru godzinach miałam uczucie takiej brudnej,lepkiej skóry... no nie wiem jak to ująć najbardziej lubię matte edm, więc luśka to chyba rzeczywiście za ciężki kaliber (nałożyłam jedną warstę z trzech malutkich ziarenek).
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 23:25   #958
oki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy próbki i bigi są już bez tego "sławnego" składnika w sprzedaży? Chyba to byla ambrozja ale nie jestem pewna..
Chodzi o Coffeeberry
Ja właśnie przed chwilą dostałam maila od Annie że jak zamówię biga przed 5 kwietnia to dostanę z Coffeeberry

No więc się pewnie skuszę bo dzisiaj zrobiłam sobie test bojowy - na twarzy w trakcie anginy i antybiotyków (wyglądam okropnie - nos czerwony przesuszony, jakieś krostki, plamki itp ) nałyżyłam na jedną połówkę Lucy Original, na drugą Lumiere Cashmere - Lucy ładniej wygładziło zmarszczki mimiczne i nierówności, Lumiere tak dobrze sobie z tym nie poradziło i dłużej trwało wtapianie się w skórę. Różnica nie aż tak duża nie mniej jednak zachęciła mnie skutecznie do kupna biga

Edytowane przez oki
Czas edycji: 2010-03-26 o 23:28
oki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 23:28   #959
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez oki Pokaż wiadomość
Chodzi o Coffeeberry
Ja właśnie przed chwilą dostałam maila od Annie że jak zamówię biga przed 5 kwietnia to dostanę z Coffeeberry

oo.. a ja tu jakieś kombinacje uskuteczniam, proszenie Wizażanek, tajemnicze kody do annie..
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 06:08   #960
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ech, to trochę bez sensu z tym coffeberry. Ja zamówiłam 19 marca i pewnie też dostanę jeszcze starą formułę. Na szczęście podkład tylko jeden, a pewnie będzie za ciemny, więc jakby mi się Lucy spodobała, to i tak będę musiała dobrać próbki i może już będą te nowe. A róże to chyba się nie zmienią, nie?
Byłoby śmiesznie, gdyby pozbycie się jednego składnika, który się taki trochę wydawał naciągany, miałoby zmienić wszystkie podkłady.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.