Zespół TEXAS - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-09, 23:12   #1
niebieska85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4

Zespół TEXAS


hej dziewczyny! czy któraś z was miała na swoim weselu albo słyszała na zywo jak grają? chodzi mi o zespoł z zamościa Podobaja mi się ich demo na stronie, ale przydałaby się jakaś opinia od kogos kto słyszał na zywo
niebieska85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 07:06   #2
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Zespół TEXAS

ja na razie nie pomogę, bo zespołu nie słyszałam na żywo, ale podpisaliśmy z nimi umowę, wokalistka wywarła na nas bardzo dobre wrażenie na spotkaniu.
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 08:28   #3
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Zespół TEXAS

Hej, też nie słyszałam ich na żywo, ale tak się złożyło, że mój brat był na weselu gdzie grał Texas. Pożyczył płytę z weselem i obejrzałam jak poprowadzili zabawę (przywitanie młodych, pierwszy taniec oraz oczepiny) i mogę stwierdzić, że zrobili na mnie dobre wrażenie. Jeśli chodzi o jakość muzyki i śpiewu, to niestety trudno było ocenić, gdyż jakość nagrania pozostawiała wiele do życzenia.
Dodatkowo rozmowa z wokalistką, przy podpisywaniu umowy, utwierdziła nas, że zespół powinien spełnić nasze oczekiwania.
jagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 12:53   #4
niebieska85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zespół TEXAS

Dzięki dziewczyny pod względem muzycznym wydają się być bardzo ok. Zastanawiam się jak zabawiają gości byłam juz na nich wlasciwie zdecydowana, tylko wlasnie ta sprawa calej zabawy jeszcze mnie ciekawi ale po waszych wypowiedzialch jestem bardziej na tak
niebieska85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 21:08   #5
kffiatusheq
Raczkowanie
 
Avatar kffiatusheq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 262
Dot.: Zespół TEXAS

Hej, ja byłam na weselu, gdzie grali (październik 2009) i było fajnie - wokalistkę znam jeszcze ze świetnych występów w kościelnym chórze, jest naprawdę niezła! Z tego co pamiętam była perkusja co mnie zaskoczyło My nie chcieliśmy zespołu, tylko DJ'a, ale rozważałabym TEXAS gdybym miała wybierać zespół.
kffiatusheq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.