Pachnieć jednym cały czas? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-19, 12:49   #151
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Uważacie, że kobieta powinna pachniec różnie czy mieć jeden zapach na cale życi

Kobieta zmienna jest, czyli powinna miec klilka flaszek, w zaleznosci od nastroju, obioru itp.
To tak jakby miec jedne buty czy jedna torebke. Niemozliwe
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 12:52   #152
chytrusek_lisek
Raczkowanie
 
Avatar chytrusek_lisek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 246
Dot.: Uważacie, że kobieta powinna pachniec różnie czy mieć jeden zapach na cale życi

No pewnie, że tak! Jedne perfumy, jedna sukienka, jedna para butów i całe życie ta sama fryzura Megarozpoznawalność gwarantowana.
chytrusek_lisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 12:56   #153
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Uważacie, że kobieta powinna pachniec różnie czy mieć jeden zapach na cale życi

Tu do poczytania na ten temat:
Pachnieć jednym cały czas?
Wiernosc do grobowej deski
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 13:02   #154
Freyyka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Uważacie, że kobieta powinna pachniec różnie czy mieć jeden zapach na cale życi

Cytat:
Napisane przez chytrusek_lisek Pokaż wiadomość
No pewnie, że tak! Jedne perfumy, jedna sukienka, jedna para butów i całe życie ta sama fryzura Megarozpoznawalność gwarantowana.
__________________
Time you enjoy wasting is not wasted time...

Szukam koreczka do Słonika Kenzo 50 ml Odwdzięczę się
Freyyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 13:03   #155
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Uważacie, że kobieta powinna pachniec różnie czy mieć jeden zapach na cale życi

Cytat:
Napisane przez chytrusek_lisek Pokaż wiadomość
No pewnie, że tak! Jedne perfumy, jedna sukienka, jedna para butów i całe życie ta sama fryzura
i jeden kot, jak umrze, to sie wypcha
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 13:13   #156
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Uważacie, że kobieta powinna pachniec różnie czy mieć jeden zapach na cale życi

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Pamietam na studiach moja koleżanka zawsze mówila: zamierzam pachnieć tylko tymi perfumami i nie bede kupować innych. Chce byc kojarzona po zapachu, chce zeby mezczyzni mnie kojarzyli z tym jednym zapachem i zawsze wiedzieli, ze beda go czuc jak sie do mnie przytula.

Uważacie, ze kobieta powinna wybrac jeden zapach na cale zycie czy miec rozne perfumy i korzystac z nich w zależnosci od okazji?
No miałam zamiar pachnieć całe życie tymi jedynymi znalezionymi - ale co jakiś zapach zdobywał moją głowę i serce to go wycofywali i zaczynało się szukanie.więc teraz raczej trzymam się jednego nurtu wytrwale ale już nie jednego zapachu

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Kobieta zmienna jest, czyli powinna miec klilka flaszek, w zaleznosci od nastroju, obioru itp.
To tak jakby miec jedne buty czy jedna torebke. Niemozliwe

No z butami to ja bym na Twoim miejscu nie mówiła na wyrost -rozmawiasz z miłośniczką pewnego rodzaju butów, które są wszechstronne - tylko na mnie rozpadają się po 2 latach od nieustającego używania
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 13:59   #157
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Uważacie, że kobieta powinna pachniec różnie czy mieć jeden zapach na cale życi

W zyciu. To bylaby dla mnie najwieksza kara. Zreszta nie kazdy zapach pasuje do kazdej okazji, by ograniczac sie do jednego. I fakt, dziwne pytanie jak na takie forum :|
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 14:12   #158
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: Uważacie, że kobieta powinna pachniec różnie czy mieć jeden zapach na cale życi

W sumie może chciałabym pachnieć jednym i tym samym (kończy się flakon- kupuję następny, prosta sprawa, nie ma poszukiwań, dylematów, chcic itp.)
No właśnie- chciałabym. Jednak jest to NIEMOŻLIWE !!! Kocham perfumy i to, że mogę je dobierać do nastroju, stroju, pory dnia czy roku.

Jeśli chodzi o innych - z sentymentem wspominam Ciocię i jej perfumy używała ich niezmiennie. Więc jeśli komuś to pasuje, to czemu nie?
__________________
Poszukiwałam korka do Mystery NC.
Znalazłam na All- korek z prawie pełnym flakonem

iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 14:16   #159
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Uważacie, że kobieta powinna pachniec różnie czy mieć jeden zapach na cale życi

A mnie się w teorii podoba taka wizja - konkretny zapach kojarzony z moją osobą, jego mgiełka w powietrzu i już rozanielony TŻ myśli, że oto nadciągam
W praktyce to nierealne, mam już 9 ukochanych zapachów i z żadnego nie umiem zrezygnować - inna sprawa, że są w podobnych klimatach więc TŻ już kojarzy mnie z tymi nutami.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 14:20   #160
Freyyka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Uważacie, że kobieta powinna pachniec różnie czy mieć jeden zapach na cale życi

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
No miałam zamiar pachnieć całe życie tymi jedynymi znalezionymi - ale co jakiś zapach zdobywał moją głowę i serce to go wycofywali i zaczynało się szukanie.więc teraz raczej trzymam się jednego nurtu wytrwale ale już nie jednego zapachu

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------




No z butami to ja bym na Twoim miejscu nie mówiła na wyrost -rozmawiasz z miłośniczką pewnego rodzaju butów, które są wszechstronne - tylko na mnie rozpadają się po 2 latach od nieustającego używania
kochana, zdradź koniecznie co to za wszechstronne buty, mój mąż by cię ozłocił na szczęście on tu nie zagląda
__________________
Time you enjoy wasting is not wasted time...

Szukam koreczka do Słonika Kenzo 50 ml Odwdzięczę się
Freyyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 14:21   #161
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Uważacie, że kobieta powinna pachniec różnie czy mieć jeden zapach na cale życi

Cytat:
Napisane przez Freyyka Pokaż wiadomość
kochana, zdradź koniecznie co to za wszechstronne buty, mój mąż by cię ozłocił na szczęście on tu nie zagląda
Stawiam na glany
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 14:23   #162
OlaVS
Zadomowienie
 
Avatar OlaVS
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 164
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Ja mam to samo - niby chciałoby się mieć ten JEDEN JEDYNY, ale w praktyce... no, jest zupełnie inaczej. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle - w każdym razie zaczęło sie od poszukiwań JEDYNEGO, a skończyło się na wielu...
__________________

OlaVS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 14:23   #163
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Uważacie, że kobieta powinna pachniec różnie czy mieć jeden zapach na cale życi

Achhh, wyszukiwarka. Łączę ;]

Odnośnie tematu. Znałam osobę która nosiła tylko Eternity i chyba nadal jest temu zapachowi wierna - co daje z dziesięć lat. Podziwiam.
Ja muszę mieć wybór. Możliwość mieszania, zmieniania, dopracowywania, dopasowywania do siebie i swoich humorów. Fakt, większość zapachów [w domyśle, zapachów które mam, uwielbiam i używam] jest do siebie podobna, należy do tej samej kategorii - ale nie wiem, czy potrafiłabym się zdecydować na tylko jeden.

Gdybym musiała... Black Cashmere.
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"

Edytowane przez Bellatrix
Czas edycji: 2010-03-19 o 15:37 Powód: nawias.
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 15:25   #164
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Uważacie, że kobieta powinna pachniec różnie czy mieć jeden zapach na cale życi

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Gdybym musiała... Black Cashmere.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 15:45   #165
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
No z butami to ja bym na Twoim miejscu nie mówiła na wyrost -rozmawiasz z miłośniczką pewnego rodzaju butów, które są wszechstronne - tylko na mnie rozpadają się po 2 latach od nieustającego używania
No dobra, ale czy chodzisz w nich swiatek, piatek czy niedziela? A do tego lato, zima? Albo plaza, gory? No trza miec choc jedna pare inna, tak samo z perfumami

Swoja droga, moja sasiadka uzywa tylko jednych perfum, niestety jest to ciezki zapach i o ile w zime ujdzie, to w lato makabra
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 16:07   #166
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Jakbym miała pachnieć tylko jednymi perfumami przez całe życie, znienawidziłabym je... Juz po paru dniach używania działają mi na nerwy i muszę zmienić na całkiem inne
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 16:16   #167
Freyyka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Uważacie, że kobieta powinna pachniec różnie czy mieć jeden zapach na cale życi

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Stawiam na glany
eeee, ja nawet glany musiałam mieć wysokie, niskie, czarne, bordowe... chyba jestem model nieuleczalny jeśli chodzi o buty

fajnie jest mieć signature scent, ale przecież kobieta zmienną jest, nie wyobrażam sobie pachnieć całe życie tym samym - przecież zmieniamy się, dojrzewamy, tym samym zmienia nam się tez zapachowy gust
mozna miec coś ulubione, ale chyba nie przez całe życie

zresztą, ja nawet meble musze poprzestawiać co jakiś czas, więc o czym tu mówić
__________________
Time you enjoy wasting is not wasted time...

Szukam koreczka do Słonika Kenzo 50 ml Odwdzięczę się
Freyyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 17:35   #168
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Uważacie, że kobieta powinna pachniec różnie czy mieć jeden zapach na cale życi

Ja używam cały czas ten zapach.
Carolina Herrera New York.
lubię takie ostre,zdecydowane zapachy.
Na uczelni, czy praktykach studenckich jestem/byłam rozpoznawana po zapachu
Koleżanka zawsze mówi,wiem że już jesteś. Czułam perfumy na schodach
Próbowałam też Givenchy Organza, Dior Dolce Vita, Herrera Sexy 212.
I inne z niższej półki, ale ta zdrada zawsze kończyła się na jednym flakonie
Moja znajoma również jest wierna jednemu zapachowi Chanel Coco Mademoiselle.

__________________



Bloguję

Edytowane przez joanna453
Czas edycji: 2010-03-19 o 17:41
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 17:53   #169
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Uważacie, że kobieta powinna pachniec różnie czy mieć jeden zapach na cale życi

Cytat:
Napisane przez joanna453 Pokaż wiadomość
Ja używam cały czas ten zapach.
Carolina Herrera New York.
lubię takie ostre,zdecydowane zapachy.
Na uczelni, czy praktykach studenckich jestem/byłam rozpoznawana po zapachu
Koleżanka zawsze mówi,wiem że już jesteś. Czułam perfumy na schodach
Próbowałam też Givenchy Organza, Dior Dolce Vita, Herrera Sexy 212.
I inne z niższej półki, ale ta zdrada zawsze kończyła się na jednym flakonie
Moja znajoma również jest wierna jednemu zapachowi Chanel Coco Mademoiselle.
Podziwiam, chociaż zdarzały mi się w życiu długie ciągi tylko z jednym zapachem to teraz bym się nie potrafiła tak ograniczyć
ale to tak fajnie mieć swój signature scent
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 19:54   #170
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Uważacie, że kobieta powinna pachniec różnie czy mieć jeden zapach na cale życi

Cytat:
Napisane przez joanna453 Pokaż wiadomość
Ja używam cały czas ten zapach.
Carolina Herrera New York.
lubię takie ostre,zdecydowane zapachy.
Na uczelni, czy praktykach studenckich jestem/byłam rozpoznawana po zapachu

Moja znajoma również jest wierna jednemu zapachowi Chanel Coco Mademoiselle.
Moim zdaniem ciężko uczynić signature scent z Coco Mademoiselle, Euphorii, czy Light Blue

Ja w czasach (wczesno)studenckich pachniałam głównie Caroliną Herrerą 212 Sexy. Dalsza rodzinka i znajomi orientowali się, że nawiedziłam rodzinny dom, po pachnącej 212 sierści kota Scenka była zawsze te sama - przytulanie futrzaka i tekst: "Ooo, Miśka przyjechała..." To było fajne.

Z kolei kiedy robiłam kurs na prawko, mój instruktor pewnego dnia przywitał mnie tekstem: "Próbowałem zapamiętać zapach twoich perfum, ale codziennie masz inne... Pogubiłem się"
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler

Edytowane przez Layila
Czas edycji: 2010-03-19 o 19:57
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 20:06   #171
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Uważacie, że kobieta powinna pachniec różnie czy mieć jeden zapach na cale życi

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Stawiam na glany
Ja klasyczne Martensy przemycam już nawet do roboty... Aco tam!!
A co do zapachu -jest pewnie jakiś, do którego wracam częściej, jednak ostatnimi czasy zauważam u siebie przerażającą transformację -całę życie słodkości mnie pociągały, a teraz jakoś tak ziółka... Więc chyba raczej nie wchodzi w rachubę jeden i ten sam...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 11:41   #172
KomEwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z gałęzi
Wiadomości: 858
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Należę do drugiej grupy.


Perfum taka masa i są olśniewające. Żal by było nie pokosztować tych różności. I nawet gdyby ktoś stworzył zapach tylko dla mnie, to i tak próbowałabym także i innych. Ponieważ mój głód perfumeryjny nie wypływa z tego, że nie znalazłam perfum, które są moim dopełnieniem. Problemem jest raczej to, że znalazłam ich zbyt wiele.
W swojej niewierności jestem jednak wierna. Owszem, mój chwilowy nr 1, przestaje być nr 1, ale tylko na jakiś czas. Może być pewny, że powrócę do niego z miłością i uwielbieniem, musi tylko minąć trochę czasu.
Prawie nigdy zapach, który mi się podobał nie idzie w odstawkę na zawsze. Wydaje mi się, że w moim słowniku perfumeryjnym słowo "zawsze" przestało istnieć.

Wiecie, właściwie nie wyobrażam sobie noszenia tego samego zapachu przez lata. A dlaczego? Bo ja się nieco uodparniam. Po kilku, najdalej kilkunastu dniach używania odrobinkę obojętnieję na ich piękno, a to przecież zbrodnia.
I jeszcze jedno: zdarzają się zapachy, które mój nos i serce łączą tylko z określonymi okolicznościami lub porą roku. Np. Sensuous będą zawsze zapachem grudniowym, świąteczno-zimowym. Ja nie będę miała na nie ochoty w lipcu, choć pewnie wiele osób uzna, że latem wspaniale rozkwitają. Dlatego, choć teraz Sensuous leżą nieco zapomniane, a triumfy święci, dawniej nie lubiany Angel, to jeśli dożyję grudnia, Sensuous powstaną jak feniks z popiołów. A do grudnia, Angel będzie o mnie walczył z dziesiątkami innych konkurentów.
__________________
Sun Tzu prawie powiedział:
"Jeżeli przeciwnik jest jak ziemia - bądź jak powietrze.
Jeżeli przeciwnik jest jak ogień ......- sp....dalaj, bo z ogniem nie ma żartów!"

Edytowane przez KomEwa
Czas edycji: 2010-03-20 o 11:44 Powód: dopisek
KomEwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 12:08   #173
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

ja bardzo bym chciała pachnieć jednym jedynym zapachem i przez to pragnienie mam sterty flaszek to jak poszukiwanie świętego Graala
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 13:02   #174
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Uważacie, że kobieta powinna pachniec różnie czy mieć jeden zapach na cale życi

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Podziwiam, chociaż zdarzały mi się w życiu długie ciągi tylko z jednym zapachem to teraz bym się nie potrafiła tak ograniczyć
ale to tak fajnie mieć swój signature scent
testowałam, testowałam aż w końcu wybrałam ten który najbardziej mi odpowiada i zaczęłam się ograniczać tylko do niego.

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ciężko uczynić signature scent z Coco Mademoiselle, Euphorii, czy Light Blue
zgadzam się

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Ja w czasach (wczesno)studenckich pachniałam głównie Caroliną Herrerą 212 Sexy. Dalsza rodzinka i znajomi orientowali się, że nawiedziłam rodzinny dom, po pachnącej 212 sierści kota Scenka była zawsze te sama - przytulanie futrzaka i tekst: "Ooo, Miśka przyjechała..." To było fajne.

Z kolei kiedy robiłam kurs na prawko, mój instruktor pewnego dnia przywitał mnie tekstem: "Próbowałem zapamiętać zapach twoich perfum, ale codziennie masz inne... Pogubiłem się"
z Sexy 212 też mam bardzo miłe wspomnienia.
Na początku używałam je na dzień, a New York wieczorem
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.