Dodatki Do Złotej Sukni Dla Brunetki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-14, 13:16   #1
Szyszuniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 48
Exclamation

Dodatki Do Złotej Sukni Dla Brunetki.


Witam Kupilam sobie złota suknie satynowa na studniowke . Mam ciemne wlosy Niebieskie oczy i zamierzam wybrac sie pare razy na solarium wiec troszku ściemniję Ale mam problem z dodatkami...buty kolczyki branzoletka..itp. Myslalam nad czarnymi butami i złoto czarną bizuteria.. no i czarna torebka.. jak myslicie bedzie ok ? A moze srebro? chociaz jakos nei jestem przekonana do srebra aby pasowalo do zlotej sukni...mozee macie jakies propozycje. BLAGAM O POMOC ;* poniezej wklejam zdjeciu sukni bardzo podobnej do mojej ztym ze moja jest wiazana na szyje.
Szyszuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 12:09   #2
sweet18
Raczkowanie
 
Avatar sweet18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 210
GG do sweet18
Dot.: Dodatki Do Złotej Sukni Dla Brunetki.

Podpisuje sie rowniez pod watkiem- tylko ja mam sukienke w kolorze miedzianym i rowniez nie wiem jakie dodatki... myslalam o dodatkach w kolorze brazu- co wy na to???
sweet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 19:34   #3
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Dodatki Do Złotej Sukni Dla Brunetki.

Coprawda moja 100-dniówka była w zeszłym roku, ale że miałam złotą bluzkę, to mogę się wypowiedzieć na temat dodatków. Nie lubię złota, więc żadne złote dodatki nie wchodziły w grę.
Osobiście uważam, że do złotej sukienki pasowałyby czarne dodatki. Złota biżuteria i złota sunkia to już chyba zbyt złota mieszanka Ja wybrałam do złotej bluzki długie wiszące czarne kolczyki i ta kompozycja sprawdziła się u mnie w 100% Coprawda nie potrzebowałam dodatków na szyję (bluzeczka była ze stójką), ale jakiś ładny czarny naszyjnik chyba ładnie skomponuje się ze złotą suknią??

Pozdrawiam
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 19:03   #4
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Dodatki Do Złotej Sukni Dla Brunetki.

U mnie ten sam problem, mam złota sukienke taka troszke balowa ale do kolan tez zloty to taki bardziej karmelowy kolor satyny.


Czarne buty odradzam podobnie jak większosc moich znajomych jak przyyłozylismy do sukienki czarny jakos takie to przytłaczające było, wydaje mi sie że lepiej coś bardziej spokojnego moze beż?

Co sądzicie? Jakies jasne dodatki?
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 19:08   #5
karrrmelek
Rozeznanie
 
Avatar karrrmelek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 810
Dot.: Dodatki Do Złotej Sukni Dla Brunetki.

Ja chyba wybrałabym brązowe albo miedziano-brązowe dodatki Wydaje mi się, że nie będą się zlewały ze złotem ani za bardzo od niego odstawały. Ewentualnie można spróbować z beżowym/ kremowym kolorem, ale wtedy to już o wiele delikatniej wyjdzie. Zależy jak intensywny jest ten złoty kolor
__________________


to shop
or not to shop
what a very silly question
karrrmelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.