Mała syrenka, jak zrobić strój - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-01, 21:11   #1
paulix3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4

Mała syrenka, jak zrobić strój


Cześć! Jestem tu nowa, to mój pierwszy post
Mam do Was pytanie, na sylwestra mamy się przebrać za postaci z Disneya.
Wybrałam "małą syrenkę" tylko tutaj się pojawia problem.. Nigdzie nie ma takiego stroju, więc pomyślałam, że uszyję go sama.
Tylko teraz narzuca się najważniejsze pytanie. Z jakiego materiału go uszyć chodzi mi o tą część przylegającą do ud i pupy, oraz ten tren, bo ja nie mam zielonego pojęcia... Załączam zdjęcia na którym jest ten strój, o taki efekt właśnie mi chodzi ( pupa i uda obcisłe, a reszta charakterystyczna dla syrenki )
Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mala syrenka.jpg (62,7 KB, 42 załadowań)
paulix3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 18:41   #2
MagdaBM1
Zakorzenienie
 
Avatar MagdaBM1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 520
GG do MagdaBM1
Dot.: Mała syrenka, jak zrobić strój

Tylko czy Ty się będziesz w tym dobrze bawić he, he.

Ja mojemu synowi szyłam masę strojów i brałam te najtańsze
Tutaj poprostu musisz iść do sklepu i popatrzeć jakie mają ładne zielenie - może satynka? a dół to jakieś przeźroczyste szyfonowate resztówki czy tiulowe. Patrząc nie jest to trudne do zrobienia ale ja bym Ci doradziła żebyś tą część spódniczowatą zrobiła sobie tylko przed kolana a reszta te zwiewki dla lepszego poruszania się
Także nawet bym popatrzyła w szmateksach czy nie ma zielonej spódniczki i bym do niej doczepiła te zwiewki
Powodzenia
__________________
Świąteczna wymianka pudełkowa - zapisy do 15.11. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=37513922 #post37513922
Zajączek, jajeczko, baranek - wymianka Wielkanocna zapisy do 31.01.https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=38467042 #post38467042
MagdaBM1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.