Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-20, 08:24   #931
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Ja nigdy nie podawałam probiotyku i mamy pierwszy problem z kupą.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co u was?

U nas standardowo pobudka przed 6.00. Właśnie zjadłam kakao z miodem i dopijam zieloną herbatę
Wczorajszy dzien spedzilysmy w domu, bo mnie zasypało. Wieczorem odświeżyliśmy wyjazd, a teraz znowu pada snieg.

Muszę sobie zrobic ban na zakupy - ostatnio tyle rzeczy kupiłam+trochę sprzedałam na grupie FB, ze az musiałam zapisać co mam do odebrania a co do zostawienia, zeby sie nie pogubić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My od dwóch dni mamy pobudkę o 7, a nie o 6
U Was śnieg, a u nas od wczoraj w końcu bez wiatru i bez mrozu w ciągu dnia, krokusy już wychodzą u mnie na ogrodzie i tulipany dzisiaj pójdziemy w końcu na spacer.

Taedio biedny Niko ciągle go katar męczy

Ja porządki będę robić od przyszłego tygodnia, coś bym upiekła na Święta ale nie mogę się zdecydować co

Darietta gdzie się podziewasz??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 08:35   #932
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
U nas to chyba banan, bo rzeczywiście często je..
Siemię lniane po prostu dosypujesz? Czy mielisz jakoś jeszcze? Amarantus mam, będę cześciej podawać. Marchewki mało je, ziemniak to samo. On w ogóle tak mało je stałych posiłków, że dla mnie to zaparcie to kosmos. Je wszystkiego po 4-5łyżeczek i koniec. W sobotę wypił prawie pełen kubeczek doidy rosołu z makaronem i marchewką i to był największy posiłek w jego karierze.
Czopek chyba nie pomógł, bo wydusił zbitą kupę która była na końcówce i wypadł, podałam jeszcze raz ale dopiero po 4h zrobił znowu trochę zbitej kupki i trochę rzadkiej, może już będzie lepiej..



Jeju niech już ta choroba u Amelki się skończy
Matko jak to sam taki maluszek?! Nie potrafię sobie tego wyobrazić, nie mogłabym normalnie funkcjonować wiedząc, że moje malutkie dziecko leży samo w szpitalu... No ale może nie było wyjścia, nie chcę też oceniać nie znając sytuacji



Dobrze że u Ciebie też lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Xzora ja nie podaję probiotyku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie czopek potrafi dodatkowo zatkać albo powodować u dziecka ból, dlatego my w ogóle nie dajemy. Dodatkowo dużo wody dajemy też, bo błonnik musi mieć sporo wody, inaczej działa wręcz odwrotnie.
Swoją drogą, probiotyki tez pomagają.

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Jak dajesz to siemię ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Siemię zawsze mielę na kilka dni i wstawiam w pojemniczku zamkniętym do lodówki, aczkolwiek chyba kupię też mielone, bo to upierdliwa robota bez młynka. Albo po prostu dosypuję do jedzenia (np. do śniadania), albo robię gluta i zastępuje jajko (po jajku ma póki co wysypkę) np. w plackach.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 08:47   #933
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Ja sie w wir porządków nie rzuciłam chociaż wczoraj był kominiarz i musiałam zetrzeć całą podłogę na dole.
Co do ciast - jakies tradycyjne upiekę dla M. Ostatnio na Boże Narodzenie piekłam Napoleonkę. Dla siebie raczej nie bede nic piekła, pewnie zrobię kulki z daktyli.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 09:07   #934
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

My wlasnie wróciliśmy z pobrania krwi. Chcialam jej zrobic żelazo i ogolnie morfologie, bo juz zapasy moje na pewno.wyczerpaly sie, wiec zobacze jak to wyglada. Super babeczka ta od noworodków. Mala nawet nie zaplakala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 09:24   #935
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Ale bym zjadła Napoleonke 🍰

Karolina, super że badania bezbolesne

Ostatnio się zważyłam. Niknę w oczach. Wiem że dla Was to mało budujące ale niedługo chyba zniknę. Chuda szczapa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 10:18   #936
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Ale bym zjadła Napoleonke

Karolina, super że badania bezbolesne

Ostatnio się zważyłam. Niknę w oczach. Wiem że dla Was to mało budujące ale niedługo chyba zniknę. Chuda szczapa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moge podzielić sie z tobą moim apetytem. Ostatnimi dniami jem non stop. Wczoraj to nawet nie zliczę ile zjadłam - było duzo chleba, kiełbasy, miruna, nalesniki...
A dzisiaj do godz 10.15 zjadłam:
Omlet z niecałych trzech jaj, 2 nalesniki z komosy z nadzieniem paprykowym
Kakao z miodem
Szklankę smothie marchew, banan, jabłko
5 naleśników z komosy z nadzieniem paprykowym z serem kozim
Zrobię sobie kawę i postaram sie teraz chociaż przez 3h nie jeść!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 10:26   #937
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Xzora, ale ja jem! To nie tak że ja nie mam apetytu. Może te posiłki nie są jakieś bardzo super zbilansowane ale na śniadanie potrafię wciągnąć 3-4 kromki chleba + owsianka/kaszka po młodym. Potem zawsze musli, jakiś owoc. Obiad gotuje codziennie i zawsze z mięsem/rybą bo dla mojego chłopa bez mięsa to nie obiad. Na kolację też się muszę porządnie najeść żeby nie dojadać w nocy. W międzyczasie jogurt codziennie praktycznie. Ja nie wiem czemu mi tak waga leci -.-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

A Ty jesteś bardzo aktywna to może zapotrzebowanie wieksze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-20, 10:39   #938
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
No właśnie czopek potrafi dodatkowo zatkać albo powodować u dziecka ból, dlatego my w ogóle nie dajemy. Dodatkowo dużo wody dajemy też, bo błonnik musi mieć sporo wody, inaczej działa wręcz odwrotnie.

Swoją drogą, probiotyki tez pomagają.







Siemię zawsze mielę na kilka dni i wstawiam w pojemniczku zamkniętym do lodówki, aczkolwiek chyba kupię też mielone, bo to upierdliwa robota bez młynka. Albo po prostu dosypuję do jedzenia (np. do śniadania), albo robię gluta i zastępuje jajko (po jajku ma póki co wysypkę) np. w plackach.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
My wlasnie wróciliśmy z pobrania krwi. Chcialam jej zrobic żelazo i ogolnie morfologie, bo juz zapasy moje na pewno.wyczerpaly sie, wiec zobacze jak to wyglada. Super babeczka ta od noworodków. Mala nawet nie zaplakala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My właśnie wróciliśmy z pobrania krwi ale my typowo na alergię ale Morfologia z rozmamazrm też ma być . Jesi będzie coś z hemoglobina to będziemy wiedzieć że z żelazem też .

A ja jej drugiego paczka. Budyniem w posypce z kokosa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 11:21   #939
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają



Nie mam ostatnio czasu na wizaż.
39 st minęło. Chyba od zębów, ale ewidentnie coś ją boli bo nie może spać w nocy. Nie chce dalej nic jeść. Pić jak zawsze też.

Zapomniałam wam napisac, że tydzień temu byłyśmy na baby kino. Czarna pantera. Czułam się jak VIP. Prywatna winda. Cała sala nasza. Panie przyniosły maty, zabawki, przewijak i pieluchy. Stwierdzilismy, że spr w rzędach VIP a jak będzie źle to zejdziemy na dół. Nie było jednak takiej konieczności. Film trwał 2.5h. Bez reklam.
Pół filmu siedziała u tż na kolanach, a drugie pół spała na mnie.

Widziałam, że był temat butów. Ja mam elefanten po chrzesniaku. Jednak nie wiem czy zdążę jej ubrać.

Wczoraj przyszła barierka na schody. W samą porę bo juz była na drugim schodku.

Wynieslismy też ławę z salonu. Ma metalowe wstawki na rogach. Zamontowalismy zabezpieczenia i Pestka jedno zerwała. Rozciela sobie czoło i nabiła guza. Także aktualnie ma 40mk2 salonu do własnej dyspozycji.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Zdrówka dla Ami!

Pestycyda też byłam u fryzjera i mam grzywkę. Wyglądam zupełnie inaczej; )

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co u was?

U nas standardowo pobudka przed 6.00. Właśnie zjadłam kakao z miodem i dopijam zieloną herbatę
Wczorajszy dzien spedzilysmy w domu, bo mnie zasypało. Wieczorem odświeżyliśmy wyjazd, a teraz znowu pada snieg.

Muszę sobie zrobic ban na zakupy - ostatnio tyle rzeczy kupiłam+trochę sprzedałam na grupie FB, ze az musiałam zapisać co mam do odebrania a co do zostawienia, zeby sie nie pogubić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zawsze zapisuje gdzie robie zwrot i co kupuje

Ostatnio mam fazę na rzeczy do domu
Wymieniam wszystkie dodatki. Całkiem inne mieszkanie

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Zrobiłam też wstępną listę ozdób na roczek Pestki - wyszło 1500 zł! Nie wiem jak! Muszę zrobić selekcję

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Poprostu płaszcz z zary jest na mnie za duży. Na Tobie będzie pewnie podobnie wyglądał.

Edytowane przez morelle_
Czas edycji: 2018-03-20 o 11:22
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 11:28   #940
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Xzora, ale ja jem! To nie tak że ja nie mam apetytu. Może te posiłki nie są jakieś bardzo super zbilansowane ale na śniadanie potrafię wciągnąć 3-4 kromki chleba + owsianka/kaszka po młodym. Potem zawsze musli, jakiś owoc. Obiad gotuje codziennie i zawsze z mięsem/rybą bo dla mojego chłopa bez mięsa to nie obiad. Na kolację też się muszę porządnie najeść żeby nie dojadać w nocy. W międzyczasie jogurt codziennie praktycznie. Ja nie wiem czemu mi tak waga leci -.-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

A Ty jesteś bardzo aktywna to może zapotrzebowanie wieksze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie waga leci przez KP... O dziwo u mnie tez cały czas w dół przy takich ilościach jedzenia, tyle ze bardzo powoli spada

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
My wlasnie wróciliśmy z pobrania krwi. Chcialam jej zrobic żelazo i ogolnie morfologie, bo juz zapasy moje na pewno.wyczerpaly sie, wiec zobacze jak to wyglada. Super babeczka ta od noworodków. Mala nawet nie zaplakala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, ze Ala nawet nie zapłakała

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Dzięki




My właśnie wróciliśmy z pobrania krwi ale my typowo na alergię ale Morfologia z rozmamazrm też ma być . Jesi będzie coś z hemoglobina to będziemy wiedzieć że z żelazem też .

A ja jej drugiego paczka. Budyniem w posypce z kokosa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kciuki za wyniki!
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość


Nie mam ostatnio czasu na wizaż.
39 st minęło. Chyba od zębów, ale ewidentnie coś ją boli bo nie może spać w nocy. Nie chce dalej nic jeść. Pić jak zawsze też.

Zapomniałam wam napisac, że tydzień temu byłyśmy na baby kino. Czarna pantera. Czułam się jak VIP. Prywatna winda. Cała sala nasza. Panie przyniosły maty, zabawki, przewijak i pieluchy. Stwierdzilismy, że spr w rzędach VIP a jak będzie źle to zejdziemy na dół. Nie było jednak takiej konieczności. Film trwał 2.5h. Bez reklam.
Pół filmu siedziała u tż na kolanach, a drugie pół spała na mnie.

Widziałam, że był temat butów. Ja mam elefanten po chrzesniaku. Jednak nie wiem czy zdążę jej ubrać.

Wczoraj przyszła barierka na schody. W samą porę bo juz była na drugim.

Wynieslismy też ławę z salonu. Ma metalowe wstawki na rogach. Zamontowalismy zabezpieczenia i Pestka jedno zerwała. Rozciela sobie czoło i nabiła guza. Także aktualnie ma 40mk2 salon do własnej dyspozycji.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Zdrówka dla Ami!



Pestycyda też byłam u fryzjera i mam grzywkę. Wyglądam zupełnie inaczej; )

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------





Ja zawsze zapisuje gdzie robie zwrot i co kupuje



Ostatnio mam fazę na rzeczy do domu

Wymieniam wszystkie dodatki. Całkiem inne mieszkanie

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Zrobiłam też wstępną listę ozdób na roczek Pestki - wyszło 1500 zł! Nie wiem jak! Muszę zrobić selekcję

Biedna Pestka z tym brakiem apetytu i rozciętym czołem. Klaudia tez regularnie gdzieś walnie głową. Apetyt na szczęście jej dopisuje. Dobrze, ze macie juz barierkę.
Super takie kino! Zazdroszczę wypadu. Do fryzjera i mi wypadałoby sie wybrac. Ale i tak tylko odświeżę fryzurę. Myślałam o jakimś dłuższym bobie, jednak doszłam do wniosku, ze bez sensu. Przy Klaudii i tak muszę miec związane włosy.
Pochwał sie dodatkami w mieszkaniu. Ja dzisiaj zamówiłam próbki tkanin na zasłony. Myśle nad pokojem dla Klaudii. Po nim chce naszą sypialnie trochę zmienić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 11:37   #941
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Kupiłam poduszki do salonu. Kwiaty. Pościel do sypialni. Chodniki do łazienek i ceramikę. Duzi tego wyszło. Sztucce Gerlacha bo była świetna cena w home&you. Pestce poduszkę i jakieś drobiazgi
Kilka rzeczy w załączniku

Właśnie ja zrobilam grzywkę na bok, ale po nocy jest na całej szerokości. Miałam tak w drugiej klasie podstawówki. W sumie fajnie.

Fajnie, że Klaudia ma apetyt. Ja nie wiem co z moja

Zasłony też by mu się przudały. Takie porządne.

Co będziesz robić w sypialni? Ja już zmieniłam pokój Pestce. W sumie tylko pościel i ochraniacz, a całkiem inaczej wygląda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 2018-03-10 17.21.59.png (399,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2018-03-10 18.27.13.jpg (74,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: png 2018-03-10 17.45.17.png (300,9 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg poszewka-distiing.jpg (218,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stroik-lavendollino.jpg (114,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg poduszka-gotowa-seve-70-inspire,main.jpg (83,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Poszewka-Taigarden (1).jpg (190,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20180316_082038.jpg (76,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg poszewka-boist.jpg (129,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg komplet-sztuccow-tune.jpg (33,6 KB, 51 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-20, 11:37   #942
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Morelle, to teraz Cię nie poznam fajnie że Pestka ma cały salon dla siebie. Oby ta gorączka już nie wróciła a mała odzyskała apetyt! Pochwal się jak już urządzisz mieszkanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 11:41   #943
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

W ogóle w pepco są świetne, grube rajtuzy antypoślizgowe po 5 zł. Kupiłam 3 pary. Sprawdzają się

A to Pestka 2 tyg temu na basenie
Ja stroju dalej nie mam. Z hm zwróciłam bo wyglądałam koszmarnie w takim kroju.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AirBrush_20180309182341.jpg (87,9 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20180319_191154.jpg (68,2 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2018-03-11-09-23-34.jpg (41,4 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20180316_094557.jpg (103,2 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2478432601993028916.jpg (181,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg -10220348348443726.jpg (58,8 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg hmgoepprod (6).jpeg (33,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg -1909665143-1372798263.jpg (176,2 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20180227_195110.jpg (62,8 KB, 61 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 11:42   #944
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Morelle, to teraz Cię nie poznam fajnie że Pestka ma cały salon dla siebie. Oby ta gorączka już nie wróciła a mała odzyskała apetyt! Pochwal się jak już urządzisz mieszkanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jeszcze trochę czasu zajmie jutro muszę się spakować i juz mi słabo! !!

Dzięki jak tam buczacy Wojciech?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 11:49   #945
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Morelle - fajne dodatki. Skąd ta długa biała poduszka w czarne paski? Sztućce tez chce kupić

W sypialni chce zmienić lampki nocne na czarne, kupić narzutę, lustro. Zrobię tez sobie toaletkę, tylko tutaj muszę lusterko z oświetleniem kupic. Do tej pory malowałam sie w salonie, a w sypialni mam duzo gorsze światło.

Super wyglądacie na basenie! Ładnie ci z taką grzywką na bok. Pestka jaką juz ma gęstą czuprynę. Moja dalej łysol.IMG_1521542871.860961.jpg

Strój kąpielowy tez chce kupić na wyjazd do Bułgarii. No, ale czekam do maja w razie jakby mi sie biust miał zmienić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 12:00   #946
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
W ogóle w pepco są świetne, grube rajtuzy antypoślizgowe po 5 zł. Kupiłam 3 pary. Sprawdzają się

A to Pestka 2 tyg temu na basenie
Ja stroju dalej nie mam. Z hm zwróciłam bo wyglądałam koszmarnie w takim kroju.
Pieknie wygladasz, macierzyństwo Ci sluzy a Pestka 😍😍😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 12:01   #947
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Morelle - fajne dodatki. Skąd ta długa biała poduszka w czarne paski? Sztućce tez chce kupić

W sypialni chce zmienić lampki nocne na czarne, kupić narzutę, lustro. Zrobię tez sobie toaletkę, tylko tutaj muszę lusterko z oświetleniem kupic. Do tej pory malowałam sie w salonie, a w sypialni mam duzo gorsze światło.

Super wyglądacie na basenie! Ładnie ci z taką grzywką na bok. Pestka jaką juz ma gęstą czuprynę. Moja dalej łysol.Załącznik 7479551

Strój kąpielowy tez chce kupić na wyjazd do Bułgarii. No, ale czekam do maja w razie jakby mi sie biust miał zmienić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale się zmieniła! Moja tez juz się buja

To jeszcze stara fryzura.

Poduszka z Leroy

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Pieknie wygladasz, macierzyństwo Ci sluzy a Pestka 😍😍😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziękuję
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 12:04   #948
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Wlasnie gdzie kupie fajny stroj kapielowy nie za miliony? Mam z calzedoni ale na pewno w stanik nie zmieszcze sie :/ chce cos tylko na ten rok bo moze potem biust wroci do normalnosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 12:21   #949
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Wlasnie gdzie kupie fajny stroj kapielowy nie za miliony? Mam z calzedoni ale na pewno w stanik nie zmieszcze sie :/ chce cos tylko na ten rok bo moze potem biust wroci do normalnosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam stroje z hm i vs. Ale żaden nie spełnia obecnie moich oczekiwań
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-20, 12:22   #950
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Xzora teraz jest tak tylko włosy spiete byle jak do spania.

Łazienka u mamy - wybaczcie bałagan w tle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2018-03-20-12-20-35.jpg (86,2 KB, 83 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 12:22   #951
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Sill kurczę to mój wczoraj zjadł proszek z łyżeczki a dzisiaj rozrobiłam z woda to tez wypił

Pestycyda Niko ma tez kaszel wiec to nie zeby


Morelle pokaz inspiracje na roczek
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 12:27   #952
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Sill kurczę to mój wczoraj zjadł proszek z łyżeczki a dzisiaj rozrobiłam z woda to tez wypił

Pestycyda Niko ma tez kaszel wiec to nie zeby


Morelle pokaz inspiracje na roczek
Candy bar

Party box
1001 dekoracji - tutaj usunęli mi koszyk a nie zrobiłam screena wrrr
I ślubne zakupy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2018-03-19-20-30-23.jpg (83,7 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2018-03-19-20-23-57.jpg (109,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2018-03-19-11-38-21.jpg (78,7 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2018-03-19-19-28-11.jpg (88,3 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2018-03-19-19-47-17.jpg (65,4 KB, 59 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 12:50   #953
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Udało mi się odtworzyć koszyk z pamięci, ale nie jestem pewna czy wszystko mam
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 12:52   #954
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja mam stroje z hm i vs. Ale żaden nie spełnia obecnie moich oczekiwań
No wlasnie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 12:53   #955
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Widziałam jeden fajny na basenie - w sklepie. Jednak cena 200 zł to dla mnie gruba przesada.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 13:02   #956
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Candy bar



Party box

1001 dekoracji - tutaj usunęli mi koszyk a nie zrobiłam screena wrrr

I ślubne zakupy
Bedzie ślicznie
U mnie pierwsze urodziny bedą bez motywu, moze kilka balonów kupie. I tak to bedzie kameralna impreza dla dorosłych + Klaudia

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Widziałam jeden fajny na basenie - w sklepie. Jednak cena 200 zł to dla mnie gruba przesada.

Ja za swoj dałam jakies 350zl i chyba z 9 lat juz go mam, czyli wychodzi 39zl na rok

Kurier przyniósł mi zamowienie z Inglota. Moj poprzedni podkład albo ściemniał, albo mi sie przez zimę twarz rozjaśniła i słabo to wyglądało. Ten z Inglota jest idealnie dopasowany z kolorem mojej skory.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 13:58   #957
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Morelle śliczne
Ja chce co roku robic z jakimś motywem przewodnim, ciekawa jestem kiedy braknie mi pomysłów
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 14:58   #958
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Zamówienie z Gemini IMG_1521554298.617344.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 14:59   #959
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Candy bar



Party box

1001 dekoracji - tutaj usunęli mi koszyk a nie zrobiłam screena wrrr

I ślubne zakupy

Śliczne
Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Morelle śliczne
Ja chce co roku robic z jakimś motywem przewodnim, ciekawa jestem kiedy braknie mi pomysłów

Mi się też marzy z motywem dodatkowo marzy mi się moja 25 impreza urodzinowa z motywem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 15:10   #960
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Devilek do mnie przyszło wczoraj
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 22:32:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.