Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 14:57   #2341
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja w godzinę miałam zrobione pachy, bikini głębokie i całe nogi Tak się teraz zastanawiam czy to nie za szybko, niby większość było robione większą głowicą i z tego co widziałam to w miarę dokładnie, ale sama już nie wiem A wy dziewczyny jaką głowicą macie robioną depilację?

Edytowane przez For3verYoung
Czas edycji: 2014-05-06 o 14:59
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 15:59   #2342
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
Ja w godzinę miałam zrobione pachy, bikini głębokie i całe nogi Tak się teraz zastanawiam czy to nie za szybko, niby większość było robione większą głowicą i z tego co widziałam to w miarę dokładnie, ale sama już nie wiem A wy dziewczyny jaką głowicą macie robioną depilację?
Strasznie krótko jak na taki obszar, ale ja w sumie miałam robione tą malutką głowicą...
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 16:30   #2343
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
Ja w godzinę miałam zrobione pachy, bikini głębokie i całe nogi Tak się teraz zastanawiam czy to nie za szybko, niby większość było robione większą głowicą i z tego co widziałam to w miarę dokładnie, ale sama już nie wiem A wy dziewczyny jaką głowicą macie robioną depilację?
U mnie też wszystko trwa godzinkę. Ale ja robię Vectusem, a ten laser ma zdecydowanie większą głowicę.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 16:55   #2344
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ta mniejsza ma 9 mm x9 mm, a duża 22 mm x35 mm więc jest sporo większa i czas mojej depilacji chyba też jest w miarę normalny. Gdybym miała wszystkie partie depilowane małą głowicą, to chyba bym nie wytrzymała tyle

Edytowane przez For3verYoung
Czas edycji: 2014-05-06 o 16:57
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 17:48   #2345
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nogi 3 godziny... Nie wyobrażam sobie
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 17:59   #2346
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Nogi 3 godziny... Nie wyobrażam sobie
A w czym problem, beirze sie gazete i czyta, albo tablet i po necie smiga i wsio zlatuje, jak z bicza
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 19:13   #2347
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A w czym problem, beirze sie gazete i czyta, albo tablet i po necie smiga i wsio zlatuje, jak z bicza
Może dla ciebie to nie problem, mnie depilacja boli i z fotela wstaję z mokrym tyłkiem.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 19:30   #2348
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Może dla ciebie to nie problem, mnie depilacja boli i z fotela wstaję z mokrym tyłkiem.
No to zawsze mozesz zrezygnować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 19:38   #2349
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to zawsze mozesz zrezygnować
O co ci chodzi?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 07:09   #2350
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny a czy mogę się w ogóle opalać jeśli mam tylko zabiegi na twarz? tzn wiadomo na twarz krem 50uv do tego ręcznik zakrywający te miejsca które potrzeba ... czy takie opalanie wchodzi w grę?
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 08:40   #2351
distriction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mam pytanie do Was dziewczynki ostatnio przeczytałam taką opinię o depilacji laserowej w internecie i ciekawi mnie czy Wy gdzieś też już o tym słyszałyście, i co o tym myślicie?

"Wiele osób decyduje się np na depilację laserową a nie wie jakie mogą byc jej negatywne skutki. Laser ma zamykac czy niszczyc naczynka krwionośne odżywiające cebulkę włosa. No i fajnie, w efekcie włos ma nie odrastac. Tylko że nikt nie mówi, że jako skutek uboczny moze byc także brak jędrności skóry bo skóra gorzej ukrwiona robi się mniej jędrna."
distriction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 09:24   #2352
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ajm91 -małą głowicą 1h 15min?
Właśnie u mnie jest mała głowica (nie malutka, tylko ciut większa) -tak mi powiedziano. Zabieg trwa 3h. Teraz nie dziwcie się dlaczego ciągle zwlekam! Książki czytam skulona, więc cięzko może być.
Fakt, że raczej są dokładne.
For3verYoung - miałaś większą głowicą

Sądzę że to będzie też zależne od ilości włosków i numer zabiegu... Chociaż przeraża mnie sam fakt...
Pachy robią króciutko "porównywalnie jak wąsik".

Shazney - do Vectusa się przymierzam, ale jest jeden gabinet i dziwne opinie o nim słyszałam... ;/ Corii chodziło o to, że jak któraś z nas stwierdzi podczas zabiegu, że ona już nie może wytrzymać to po prostu mówi i przerywa zabieg. Zawsze można zrezygnować. Nikt na siłę nas nie trzyma

Sądzicie, że można spać? Wyspałabym się, hahahahhahaha

satie - A jak pisałam Tobie na samym początku to nie czytałaś.
Możesz. Ja tak miałam w ubiegłym roku. Ale wytrzymałam do połowy lipca Brązowe plecki, biała buźka. Tylko nie zapominaj smarować buzi co 2h. I oczywiscie coś na twarzy dodatkowo będzie mile widziane! Bez kremu nie wychodź na spacer
A mówiłaś że ciągle w pracy siedzisz... ;P Niektórzy przez szybę w samochodzie potrafią się opalić

distriction - teraz są kremy, balsamy... na jędrny biust, pośladki... zawsze nim można posmarować inną część ciała i po problemie! Dla mnie skutkiem ubocznym była i jest obawa poparzenia! Dlatego ciężko się jest przełamać. Ale jak pójdziesz pierwszy raz i będziesz zadowolona to z następnym będzie lepiej
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 09:57   #2353
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez satie Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy mogę się w ogóle opalać jeśli mam tylko zabiegi na twarz? tzn wiadomo na twarz krem 50uv do tego ręcznik zakrywający te miejsca które potrzeba ... czy takie opalanie wchodzi w grę?
A jesteś w trakcie zabiegów czy po? Teoretycznie taka ochrona powinna wystarczyć, ale nikt nie da Ci 100% pewności, że nie dostaniesz żadnych przebarwień. Każda skóra jest inna więc ciężko ocenić Ja np. w tym roku nie zamierzam się w ogóle opalać, bo mam niestety skłonność do powstawania przebarwień i muszę uważać.

Edytowane przez For3verYoung
Czas edycji: 2014-05-07 o 09:59
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 10:18   #2354
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Shazney - do Vectusa się przymierzam, ale jest jeden gabinet i dziwne opinie o nim słyszałam... ;/ Corii chodziło o to, że jak któraś z nas stwierdzi podczas zabiegu, że ona już nie może wytrzymać to po prostu mówi i przerywa zabieg. Zawsze można zrezygnować. Nikt na siłę nas nie trzyma
No tak, lasery na pewno są skuteczne, najważniejsze jednak w czyich rękach się on znajdzie. Ale Skrzaciku, przecież depilacja laserowa boli, więc chyba każdy wie na co się decyduje. Ja godzinę spokojnie wytrzymuje, chociaż jest ciężko, ale gdybym miała robić same nogi przez 3, no to nie wiem czy bym wyrobiła... Ot, moja zwykła opinia na ten temat. To tak jakby powiedzieć: uważasz, że w twoim mieście jest bardzo zanieczyszczone powietrze, to nie oddychaj

Jestem dopiero po drugim zabiegu, nie oceniam jeszcze efektów. Ale coś czuję, że czeka mnie długa droga...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 11:52   #2355
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Corii[/URL] chodziło o to, że jak któraś z nas stwierdzi podczas zabiegu, że ona już nie może wytrzymać to po prostu mówi i przerywa zabieg. Zawsze można zrezygnować. Nikt na siłę nas nie trzyma
No dokładnie o to mi chodziło
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 12:46   #2356
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Ajm91 -małą głowicą 1h 15min?
Właśnie u mnie jest mała głowica (nie malutka, tylko ciut większa) -tak mi powiedziano. Zabieg trwa 3h.
Właśnie u mnie zabieg robiony był bardzo dokładnie - obserwowałam cały czas, bo w poprzednim salonie depilację zrobiono mi "byle jak".

Pani w salonie powiedziała, że całe nogi trwają tam 3 godziny, a same łydki 1,5
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 13:37   #2357
laveau
Przyczajenie
 
Avatar laveau
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Orientuje się ktoś, czy ewentualne wahania hormonalne nie spowodują nawrotu sierści?

Co do tego, że zabieg mam 2 tygodnie po 1szym - kosmetyczka mówiła, że włosy od samego początku są w innej fazie wzrostu (tj. już na pierwszym zabiegu) i kolejny zabieg ma wyrównać poprzedni.
Niby ma sens, tylko czemu dosłownie WSZĘDZIE robią w większych odstępach? Ze względu na niemożliwe koszty?
laveau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 14:06   #2358
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
No tak, lasery na pewno są skuteczne, najważniejsze jednak w czyich rękach się on znajdzie. Ale Skrzaciku, przecież depilacja laserowa boli, więc chyba każdy wie na co się decyduje. Ja godzinę spokojnie wytrzymuje, chociaż jest ciężko, ale gdybym miała robić same nogi przez 3, no to nie wiem czy bym wyrobiła... Ot, moja zwykła opinia na ten temat. To tak jakby powiedzieć: uważasz, że w twoim mieście jest bardzo zanieczyszczone powietrze, to nie oddychaj

Jestem dopiero po drugim zabiegu, nie oceniam jeszcze efektów. Ale coś czuję, że czeka mnie długa droga...
Analogia nietrafiona, bo oddychać jakoś trzeba, a na laser chodzenia przymusu nie ma. Kazda sie decyduje z własnej nieprzymuszonej woli. Wiec marudzenie typu ze tyle to trwa, to nie na miejscu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 17:51   #2359
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Analogia nietrafiona, bo oddychać jakoś trzeba, a na laser chodzenia przymusu nie ma. Kazda sie decyduje z własnej nieprzymuszonej woli. Wiec marudzenie typu ze tyle to trwa, to nie na miejscu.
Och, przepraszam, pani Moderator, już milknę
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 11:44   #2360
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ajm91 Pokaż wiadomość
Właśnie u mnie zabieg robiony był bardzo dokładnie - obserwowałam cały czas, bo w poprzednim salonie depilację zrobiono mi "byle jak".

Pani w salonie powiedziała, że całe nogi trwają tam 3 godziny, a same łydki 1,5
hmmm, to jest pocieszające
Shazney - oj boli, boli. Ale to tak jak z depilatorem - za pierwszymi razami boli, a po xx razie jest zupełnie inaczej

Przymusu oddychania też nie ma A jak nie chcemy wdychać zanieczyszczonego powietrza to możemy chodzić w maseczkach bądź przeprowadzić się tam gdzie powietrze jest czyściejsze. Rozwiązanie jest, hihihii

satie jest w trakcie zabiegów.

laveau - trzeba mieć wyregulowane wahania hormonalne, bo inaczej Ci nie zadziała laser tak jak powinien.Przynajmniej tak kojarze z wcześniejszych wypowiedzi. I u mnie w jednym gabinecie było takie pytanie w ankiecie.
Co do włosów w innej fazie wzrostu-zgodze się. Bo u mnie pierwsze odrastają po 2 tyg a inne po miesiącu.
Powiem tak: u mnie przestrzegają bardzo terminów. Inne salony z jakiś powodów też robią pewne odstępy czasowe. Sprawdziłaś to. Dziewczyny tutaj pisały o swoich odstępach...
Jeśli chcesz, to wydaj 600zł. To twoja decyzja. =]
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 23:10   #2361
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez laveau Pokaż wiadomość
Orientuje się ktoś, czy ewentualne wahania hormonalne nie spowodują nawrotu sierści?
Sama mam wahania hormonalne, byłam u lekarza - niby wszystko było ok, wyniki dobre, a teraz znów coś się dzieje Zależy jakie to wahania hormonalne, u niektórych osób nie są one p/wskazaniem i efekty depilacji są dobre, u innych natomiast włosy nadal odrastają.. Ja jestem po 2. zabiegu i jeśli efekt będzie znów dosyć słaby to zrezygnuję. Niestety wahania hormonalne nie zawsze da się wyregulować, bo to trochę błędne koło ( jak przyjmuje się leki jest wszystko ok, a po odstawieniu- powtórka z rozrywki- czasem z jeszcze gorszym skutkiem). Poza tym podczas przyjmowania większości leków hormonalnych, nie powinno się korzystać z depilacji laserowej.
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 11:44   #2362
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

For3verYoung, kobieta chce być piękna, a tu nie może.
To jest najgorsze.
Ale jak się słyszy i o 7 zabiegach, to na drugim czasem szkoda kończyć. Tylko pytanie czy dodatkowe 5 faktycznie na nas zadziała? Ehhh...
Życzę udanych zabiegów!
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 13:03   #2363
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
For3verYoung, kobieta chce być piękna, a tu nie może.
To jest najgorsze.
Ale jak się słyszy i o 7 zabiegach, to na drugim czasem szkoda kończyć. Tylko pytanie czy dodatkowe 5 faktycznie na nas zadziała? Ehhh...
Życzę udanych zabiegów!
Dzięki, no właśnie najgorsze jest to, że nie wiadomo czy te włosy odrosną czy nie, ja założyłam sobie, że zrobię max. 5 zabiegów,chociaż zobaczę jak to będzie. W sumie równie dobrze po ciąży też włosy mogą odrosnąć, lub po kilku latach, a tego nie można przewidzieć. Póki co u mnie minęło prawie 2 tyg. od drugiego zabiegu i włosy wypadają. Na 3. zabieg jestem umówiona po 8 tyg. od poprzedniego, ale wcześniej tzn. między 1 a 2 depilacją miałam przerwę 10 tyg. i tak się zastanawiam czy teraz pójść po 8 czy po 10
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 21:44   #2364
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
D W sumie równie dobrze po ciąży też włosy mogą odrosnąć, lub po kilku latach, a tego nie można przewidzieć.
Ja słyszałam, że włosy NIE mogą odrosnąć - po prostu pojawiają się nowe w innym miejscach. Te cebulki, które zostaną wypalone są już martwe na amen
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 13:51   #2365
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ajm91 Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że włosy NIE mogą odrosnąć - po prostu pojawiają się nowe w innym miejscach. Te cebulki, które zostaną wypalone są już martwe na amen
Też tak słyszałam, ale mam nadzieję, że nowe się już nie pojawią
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 09:13   #2366
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wydaje mi sie to zbyt piękne. Na pewno pojawia się nowe. Ja zamierzam zacząć od sierpnia lydki. mam nadzieje ze bd miala spokój na jakieś 2 lata...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 13:58   #2367
bim bam bom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny,
jestem tu nowa, ale troszkę już poczytałam ten wątek.
Nigdy nie miałam robionego zabiegu depilacji laserowej. Na pierwszy ogień chcę pozbyć się włosów z łydek. Wyjeżdżam na wakacje w sierpniu nad polskie morze, pewnie chciałabym trochę się poopalać, o ile w ogóle nadarzy się sposobność (z naszą pogodą nigdy nic nie wiadomo).

Czy jest sens wykonywać teraz pierwszy zabieg?
W różnych salonach otrzymywałam różne odpowiedzi na to pytanie i jestem trochę zdezorientowana... Wiem, że zabrałam się za to za późno, ale wizja gehenny jaką przeżywam co roku przed założeniem spódniczki lub krótkich spodenek mnie przeraża (jasna skóra, ciemne włoski, po goleniu odrastają właściwie natychmiast - rano golę nogi a wieczorem już mam małe włoski, gin nie chce mnie skierować na badania hormonalne, bo twierdzi, że wyolbrzymiam problem - przy okazji jeśli macie do polecenia niezłego lekarza to czekam na sugestie).

Jestem z Warszawy, najbardziej skłaniałam się ku Depiclinic i StudioLaser, ale jestem otwarta na inne propozycje. Możecie polecić jakiś salon?
bim bam bom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 14:25   #2368
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie to zbyt piękne. Na pewno pojawia się nowe. Ja zamierzam zacząć od sierpnia lydki. mam nadzieje ze bd miala spokój na jakieś 2 lata...
No pewnie jakieś się pojawią, ja się tylko martwię tym, że za kilka lat znów będzie tyle włosów, ile przed depilacją, a to byłoby wyrzucenie kasy w błoto.
Cytat:
Napisane przez bim bam bom Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
jestem tu nowa, ale troszkę już poczytałam ten wątek.
Nigdy nie miałam robionego zabiegu depilacji laserowej. Na pierwszy ogień chcę pozbyć się włosów z łydek. Wyjeżdżam na wakacje w sierpniu nad polskie morze, pewnie chciałabym trochę się poopalać, o ile w ogóle nadarzy się sposobność (z naszą pogodą nigdy nic nie wiadomo).

Czy jest sens wykonywać teraz pierwszy zabieg?
W różnych salonach otrzymywałam różne odpowiedzi na to pytanie i jestem trochę zdezorientowana... Wiem, że zabrałam się za to za późno, ale wizja gehenny jaką przeżywam co roku przed założeniem spódniczki lub krótkich spodenek mnie przeraża (jasna skóra, ciemne włoski, po goleniu odrastają właściwie natychmiast - rano golę nogi a wieczorem już mam małe włoski, gin nie chce mnie skierować na badania hormonalne, bo twierdzi, że wyolbrzymiam problem - przy okazji jeśli macie do polecenia niezłego lekarza to czekam na sugestie).

Jestem z Warszawy, najbardziej skłaniałam się ku Depiclinic i StudioLaser, ale jestem otwarta na inne propozycje. Możecie polecić jakiś salon?
U mnie było to samo- włoski rano goliłam, a wieczorem już czułam odrost Jeśli teraz pójdziesz na 1. zabieg, 2. będzie w połowie/ pod koniec lipca (mniej więcej po 10 tyg.) i przez 2 tyg. nie będziesz mogła się opalać, 3. zabieg miałabyś wtedy pod koniec września- zależy czy chcesz się mocno opalać, czy nie, bo jeśli na tym 3. zabiegu miałabyś jeszcze opaleniznę to trzeba będzie zmniejszać parametry (a chodzi o to, żeby z kolejnymi zabiegami zwiększać moc lasera). U mnie akurat 3. zabieg na nogi wypadnie na koniec czerwca/początek lipca, ale ja nie zamierzam się opalać w tym roku.

Edytowane przez For3verYoung
Czas edycji: 2014-05-14 o 14:26
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 17:42   #2369
bim bam bom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No właśnie babka z jednego salonu (laser LightSheer) doradziła mi, żebym przyszła pod koniec maja i zrobiła sobie przed wakacjami jedną sesję na łydki. Stwierdziła, ze i tak poczuję sporą różnicę na wakacje, bo będę miała mniej włosków. A kolejną sesję doradziła na jesieni. Powiedziała, że wydłuży się odstęp między zabiegami, co nie zmniejszy efektu zabiegu, bo na jesieni, tak samo jak po 8 tyg. będziemy działać na następną "seria" włosków.

Z kolei w innym salonie (LightSheer Duo) powiedzieli mi, że najlepiej przyjść we wrześniu-październiku. Bo teraz jedna sesja i tak nic nie da, a tylko mogą mi się porobić przebarwienia...

I jak tu się w tym odnaleźć?
bim bam bom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 20:56   #2370
laveau
Przyczajenie
 
Avatar laveau
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez bim bam bom Pokaż wiadomość
No właśnie babka z jednego salonu (laser LightSheer) doradziła mi, żebym przyszła pod koniec maja i zrobiła sobie przed wakacjami jedną sesję na łydki. Stwierdziła, ze i tak poczuję sporą różnicę na wakacje, bo będę miała mniej włosków. A kolejną sesję doradziła na jesieni. Powiedziała, że wydłuży się odstęp między zabiegami, co nie zmniejszy efektu zabiegu, bo na jesieni, tak samo jak po 8 tyg. będziemy działać na następną "seria" włosków.

Z kolei w innym salonie (LightSheer Duo) powiedzieli mi, że najlepiej przyjść we wrześniu-październiku. Bo teraz jedna sesja i tak nic nie da, a tylko mogą mi się porobić przebarwienia...

I jak tu się w tym odnaleźć?
Po pierwsze, moja kosmetyczka i każda inną, której pytałam, twierdzi że po 1-szym zabiegu nie zobaczysz żadnej różnicy. (ja sama dopiero po 2gim zauważyłam pierwsze wypadające włoski, niezbyt wiele zresztą)
Po drugie, opalone nogi=mniejsza skuteczność zabiegu=więcej kaski
Po trzecie, u mnie babka mówiła że 3-5tyg. minimum się nie opalać po zakończeniu, bo inaczej grożą przebarwienia.

I po czwarte, mój zabieg był 2tyg później-nie wiem, czy wyciągnęli ode mnie kase, czy akurat dzięki temu szybciej skończę-ale jak jesteś zdesperowana to myślę, że nie zaszkodzi zapytać czy tego 2go zabiegu nie możesz mieć szybciej, wtedy zdążysz do lata przerwać i rzeczywiście będzie jakaś różnica.
laveau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.