Synergen zdecydowanie na + - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Synergen

Notka

Klub Recenzentki Synergen 50 użytkowniczek testuje nowe produkty Synergen. Poznaj ich recenzje!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-03-05, 18:33   #1
balam88
Raczkowanie
 
Avatar balam88
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 111

Synergen zdecydowanie na +


Kosmetyki Synergen otrzymałam 19 lutego i od tego dnia stosuje je codziennie, czyli dziś mija równo 2 tygodnie. Oto moje spostrzeżenia

Plasterki dla mnie strzał w 10 plasterek dobrze się trzyma, mam wrażenie, że wyciąga to co się nazbierało, plasterki naklejałam na noc, rano pryszcze były mniej zaczerwienione, mniejsze i nie bolały (nie wiem czy tez tak macie że jak się pryszczol "zbiera" to boli przy najmniejszym dotknięciu), były wyraźnie wysuszone i goiły się dużo szybciej, jest to najlepszy specyfik jaki stosowałam punktowo na pryszcze, wiadomo cudów nie ma, ale polubiliśmy się z plasterkami
Pianka piękny malinowy zapach, dobrze oczyszcza, nie wysusza - cud malina po prostu jedynie co mogę zarzucić to wydajność, po 2 tyg stosowania rano i wieczorem 1/3 opakowania prawie zużyta a standardowo żel do mycia twarzy wystarcza mi na 3 miesiące, jednak mam wrażenie, że odkąd stosuję piankę moje wągry się zmniejszyły więc na pewno panka zagości u mnie na dłużej
Tonik ładnie pachnie, dobrze odświeża twarz i usuwa resztki makijażu, jednak po tygodniu zauważyłam suche punkciki na policzkach, które przypisałam alkoholowi w składzie toniku, odstawiłam więc tonik i wszystko wróciło do normy, u mnie się nie sprawdził ale zauważyłam, że siostra go podebrała więc się na pewno nie zmarnuje
Krem matujący ehh... i tu mam problem,sama nie wiem co sądzić o nim, już samo opakowanie nie zachęca (wygląda trochę tandetnie), zapach super, konsystencja ok, matuje ale na max 2 godziny, nie zauważyłam żeby wysuszał, krem jest zielony i to jest dużym plusem,pozwala wyrównać koloryt skóry, właściwie to czy go użyję czy nie, nie ma dużego znaczenia pod względem matowania skóry bo w połowie dnia mój nos świeci się tak samo, krem tak jak i tonik trafił do siostry i ona z kolei jest nim zachwycona więc nie wiem

moja ocena dla całego zestawu to solidne 4 na 5 z czego pianka i plasterki są na 5+ i na pewno kupię je ponownie, nie spodziewałam się że kosmetyki Synergen są tak dobrej jakości, na pewno wypróbuję inne produkty

Edytowane przez balam88
Czas edycji: 2013-03-05 o 18:36
balam88 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Synergen


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.