Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-14, 22:51   #1651
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Nie szkodzi, od ekspertow lepsze sa empirystki

Poczekam do apogeum zimy, moze jeszcze zbledne, jak nie, to wtedy bede szukac rozwiazania bardziej skomplikowanego dzieki za wskazowki

Wysłane z bliżej nieokreślonego momentu w czasoprzestrzeni
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 16:58   #1652
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Czy można dodać czegoś do dry-flo z madzideł, żeby tak nie wysuszała? Bo okropnie mnie ściąga po niej ostatnio, mimo użycia kremu nawilżającego i dodatkowo filtra: /
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 17:04   #1653
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Czy można dodać czegoś do dry-flo z madzideł, żeby tak nie wysuszała? Bo okropnie mnie ściąga po niej ostatnio, mimo użycia kremu nawilżającego i dodatkowo filtra: /
Może puder perłowy, jedwab albo alantoinę?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 18:24   #1654
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, wypadlam troche z mineralomaniactwa i wracam jako corka manotrawna.. z pytaniem.. ktore mineralki maja mocne krycie i sa takie "kremowe"? pasowaly mi zawsze Lumiere VV..

Myslalam o MEOW, ale wysylka droga, potem o LL ale ponoc slabo kryja, Earthnicity za malo kolorow,
Lucy mialam, ale maska murowana po nich.. EDM odpada, nie pasowaly mi, JR minerals z Australii byly spoko, lecz dosc dlugo czekalam na nie
po Buff'd mialam maske..

Co byscie mi polecily? mam cere tlusta i tradzikowa mimo prawie 30stki..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2013-10-21 o 18:57
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 13:00   #1655
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wypadlam troche z mineralomaniactwa i wracam jako corka manotrawna.. z pytaniem.. ktore mineralki maja mocne krycie i sa takie "kremowe"? pasowaly mi zawsze Lumiere VV..

Myslalam o MEOW, ale wysylka droga, potem o LL ale ponoc slabo kryja, Earthnicity za malo kolorow,
Lucy mialam, ale maska murowana po nich.. EDM odpada, nie pasowaly mi, JR minerals z Australii byly spoko, lecz dosc dlugo czekalam na nie
po Buff'd mialam maske..

Co byscie mi polecily? mam cere tlusta i tradzikowa mimo prawie 30stki..
bardzo mocno kryjące sa podkłady kryjące z annabelle
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 21:09   #1656
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

oo i widze ze wysylka 20zl przy pelnowymiarowym podkladzie, no to niezle

dzieki! napewno wyprobuje..

Poki co jednak zamowilam Earthnicity, bo daja 8f voucher, a na bank skorzystam z ich oferty pozniej.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 10:54   #1657
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Witam dziewczyny, czytałam że podkłady mineralne są dobre do cery trądzikowej to prawda?
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 11:15   #1658
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Czekoladka2210 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, czytałam że podkłady mineralne są dobre do cery trądzikowej to prawda?
To zależy od wielu rzeczy m.in. od przyczyny trądziku. Na pewno są lepsze dla osób, które:
-stosują naturalną pielęgnację
-nie lubią tradycyjnych, silikonowych podkładów
-lubią lekki makijaż
-mają problem ze znalezieniem dobrego odcienia drogeryjnego podkładu, zwłaszcza dla jasnej karnacji
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 12:23   #1659
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny potrzebuje pomocy.
Szukam zamiennika korektora intensive fair z EDM i każdy kolejny zakup to porażka.
Nie znalazłam nic co by kryło tak jak on i miało idealny odcień.

Próbowałam nowego korektora z edm Fair, korektorów z Annabelle, Amiele, Meow, BareMinerals, Lauress

W miare dobry efekt przynosiło mieszanie multi-tasking z EDM z najjaśniejszym Blusche, ale teraz i Blusche zniknęło. A sam Multitasking niestety nie pasuje mi, a też mam wrażenie, że nie kryje tak dobrze.


Proszę pomóżcie, bo juz brak mi pomysłów
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 12:42   #1660
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja mam mieszaną cerę i trądzik, no i często mam tak więcej pryszczy i potrzebuje jakiegoś podkładu bądź pudru który będzie dobrze krył ale nie zapychał, możecie mi coś polecić tak do 50 zł?
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 12:48   #1661
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Czekoladka2210 Pokaż wiadomość
Ja mam mieszaną cerę i trądzik, no i często mam tak więcej pryszczy i potrzebuje jakiegoś podkładu bądź pudru który będzie dobrze krył ale nie zapychał, możecie mi coś polecić tak do 50 zł?
Może spróbuj Lumiere lub Meow? Bardzo dobrze wspominam też Blushe, ale w tej chwili już pewnie nigdzie nie dostaniesz.... Ja mam jeszcze niecałe opakowanie w zanadrzu, takie moje niezawodne koło ratunkowe.
Na chwilę obecną Lumiere zawsze mogę zaufać i mam pewność, że nie zawiedzie. No i nie podkreśla u mnie suchych skórek Co prawda ja mam formulę VV, ale jest też oczywiście kryjąca. Choć polecam stosowanie mineralnego korektora, bo czasem jednak te kryjące podkłady mogą zapchać i niejednokrotnie się ważą na cerach tłustych i mieszanych.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 12:56   #1662
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Czekoladka2210 Pokaż wiadomość
Ja mam mieszaną cerę i trądzik, no i często mam tak więcej pryszczy i potrzebuje jakiegoś podkładu bądź pudru który będzie dobrze krył ale nie zapychał, możecie mi coś polecić tak do 50 zł?
Jeśli szukasz czegoś kryjącego i poniżej 50 zł to w grę wchodzi głównie (z dostępnych w Polsce) Annabelle Minerals formuła kryjąca. Amillie kryje chyba mniej i jest "jednoformułowa". Te podkłady zamówisz tylko w internecie i potrzebujesz do nich odpowiedniego pędzle, którego też raczej nie kupisz stacjonarnie. Jeśli Cię to nie odstrasza to przede wszystkim spróbuj określić poziom jasności swojej cery i jej tonacje (różowa, żółta, oliwkowa itp). Bardzo pomagają w tym swatche na blogach, jest ich sporo.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 13:50   #1663
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Może spróbuj Lumiere lub Meow? Bardzo dobrze wspominam też Blushe, ale w tej chwili już pewnie nigdzie nie dostaniesz.... Ja mam jeszcze niecałe opakowanie w zanadrzu, takie moje niezawodne koło ratunkowe.
Na chwilę obecną Lumiere zawsze mogę zaufać i mam pewność, że nie zawiedzie. No i nie podkreśla u mnie suchych skórek Co prawda ja mam formulę VV, ale jest też oczywiście kryjąca. Choć polecam stosowanie mineralnego korektora, bo czasem jednak te kryjące podkłady mogą zapchać i niejednokrotnie się ważą na cerach tłustych i mieszanych.

Czy formuła VV Lumiere mogłaby się sprawdzić jako korektor? Jak myślisz? Nigdy nie miałam do czynienia z tą formułą, ale skoro jest aż tak kryjąca...Dotychczas używam w tej roli podkładu średnio kryjącego z Lauress i spisuje się nawet lepiej od ich korektora, jakoś lepiej leży mi na skórze. Jednak do Lauress'a nie ma już zbytnio dostępu, więc będę musiała rozglądać się za czymś innym.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 15:23   #1664
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;43393711]Czy formuła VV Lumiere mogłaby się sprawdzić jako korektor? Jak myślisz? Nigdy nie miałam do czynienia z tą formułą, ale skoro jest aż tak kryjąca...Dotychczas używam w tej roli podkładu średnio kryjącego z Lauress i spisuje się nawet lepiej od ich korektora, jakoś lepiej leży mi na skórze. Jednak do Lauress'a nie ma już zbytnio dostępu, więc będę musiała rozglądać się za czymś innym.[/QUOTE]
Nie wiem, jeśli masz duże przebarwienia czy plamy, to chyba nie do końca.... Nie jest kryjąca aż tak, ja zaproponowałam zamiast kryjących [jak wypomniałam, chociażby ważenie się kosmetyku na tłustych/mieszanych cerach], lżejszą + korektor do strategicznych miejsc. Myślę, że taki duet będzie lepszy dla cer problematycznych, niż zakrywanie kolejnymi warstwami cięższego, kryjącego podkładu.
A co do samej VV; generalnie nie mam większych problemów ze skórą, jak, trądzik czy jakieś mega przebarwienia, ale jednak są i nieustannie z nimi wałczę + rumień na szczytach policzków i dwie cienkie warstwy bez problemu wszystko zakrywają
Nie mam mowy także o efekcie ciasta, nawet z filtrami super współpracuje, dobrze się trzyma i nie zapycha. I jak pisałam, nie podkreśla suchych partii, a potrafię mieć ich sporo.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-10-23 o 15:24
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 17:45   #1665
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Nie wiem, jeśli masz duże przebarwienia czy plamy, to chyba nie do końca.... Nie jest kryjąca aż tak, ja zaproponowałam zamiast kryjących [jak wypomniałam, chociażby ważenie się kosmetyku na tłustych/mieszanych cerach], lżejszą + korektor do strategicznych miejsc. Myślę, że taki duet będzie lepszy dla cer problematycznych, niż zakrywanie kolejnymi warstwami cięższego, kryjącego podkładu.
A co do samej VV; generalnie nie mam większych problemów ze skórą, jak, trądzik czy jakieś mega przebarwienia, ale jednak są i nieustannie z nimi wałczę + rumień na szczytach policzków i dwie cienkie warstwy bez problemu wszystko zakrywają
Nie mam mowy także o efekcie ciasta, nawet z filtrami super współpracuje, dobrze się trzyma i nie zapycha. I jak pisałam, nie podkreśla suchych partii, a potrafię mieć ich sporo.
Brzmi zachęcająco. Przy zamówieniu zestawu próbek wezmę jedną VV, kolor wezmę taki jak mój podkład w innej formule, może nie będzie się wiele różnił Oby pasował, miałabym dużą porcję korektora za grosze
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 19:56   #1666
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;43397106]Brzmi zachęcająco. Przy zamówieniu zestawu próbek wezmę jedną VV, kolor wezmę taki jak mój podkład w innej formule, może nie będzie się wiele różnił Oby pasował, miałabym dużą porcję korektora za grosze [/QUOTE]
No jako korektor to właśnie nie jestem pewna czy się sprawdzi Ale na całości jest dla mnie rewelacyjny.
a jaką masz formułę? Bo flawless jest kryjąca typowo. A ja się coraz częściej przymierzam co cashmere. Chciałabym coś z lekko satynowym wykończeniem, ciekawe, czy ona je zapewni i czy ogolenie się u mnie sprawdzi. Jak na razie najlepiej w tej kwestii działa typowy podkład dla mieszańców, który wzbogacam mikami z kolorówki...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 00:56   #1667
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

a jeslo minerałki wchodzą w zmarszczki ja nie mam wogóle zmarszczek, ale waz mi sie pod oczami, to powoduje pogłębiaie sie ich?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 01:03   #1668
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
No jako korektor to właśnie nie jestem pewna czy się sprawdzi Ale na całości jest dla mnie rewelacyjny.
a jaką masz formułę? Bo flawless jest kryjąca typowo. A ja się coraz częściej przymierzam co cashmere. Chciałabym coś z lekko satynowym wykończeniem, ciekawe, czy ona je zapewni i czy ogolenie się u mnie sprawdzi. Jak na razie najlepiej w tej kwestii działa typowy podkład dla mieszańców, który wzbogacam mikami z kolorówki...
Ja stosuję właśnie Cashmere. Flawless mam 2 próbki (męczę od chyba 1,5 roku) i używam czasem "na szybko", jak akurat mam cerę wymagającą większego krycia (a wariuje mi od prawie roku :/). Nie lubię jej na dzień, bo u mnie jest widoczna na twarzy. Ok,rozumiem. Jak się VV nie sprawdzi w roli korektora, to po prostu próbkę zużyję na całą twarz

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2013-10-24 o 01:05
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 08:47   #1669
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Umiałybyście coś jeszcze polecić?
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 08:49   #1670
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;43404050]Ja stosuję właśnie Cashmere. Flawless mam 2 próbki (męczę od chyba 1,5 roku) i używam czasem "na szybko", jak akurat mam cerę wymagającą większego krycia (a wariuje mi od prawie roku :/). Nie lubię jej na dzień, bo u mnie jest widoczna na twarzy. Ok,rozumiem. Jak się VV nie sprawdzi w roli korektora, to po prostu próbkę zużyję na całą twarz [/QUOTE]
Ja miałam jakiś czas temu całkiem spore problemy z cerą, ale sięgnięcie po krem do cery trądzikowej niemal problem rozwiązał A dodam, że nawet w okresie dojrzewania nie miałam takich akcji... Ale u mnie hormony szaleją, wiec to pewnie przez to.
Jednak faktem jest, że ogólnie mam cerę wymagająca, niby mieszaną, ale czasem zachowuje się jak tłusta a czasem jest wyschnięta na wiór. W dodatku od jakiegoś roku postanowiła uraczyć mnie naczynkami... No i mam sporą tendencję do przebarwień, ale ich pozostałość to głównie moja wina, jak zaczynam kombinować przy wągrach :/
Ale VV ładnie mi wszystko zakrywa Jak mam gorsze chwile z cerą i coś tam się pojawi, to wystarczy, że odrobinę więcej podkładu złapię dosłownie krawędzią pędzelka i delikatnie wklepię w skórę, więc to trochę jak korektor działa.
Ja tak sobie pomyślałam o tej cashmere, bo ma dobre opinie, dedykowana w zasadzie cerom podobnym do mojej, więc to taka trochę mniej matowa alternatywa mogłaby być w moim odczuciu
No nic, pozostaje przetestować na sobie. Choć znając życie, skłonna będę bardziej ku zakupowi mniejszego słoiczka, niż próbek
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 09:31   #1671
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a jeslo minerałki wchodzą w zmarszczki ja nie mam wogóle zmarszczek, ale waz mi sie pod oczami, to powoduje pogłębiaie sie ich?
Chyba tylko wizualne. Ja mam dwie sztuki zmarszczek i też mi w nie włażą, rady na to chyba nie ma. Pod tym względem to podkłady silikonowe są lepsze.

Cytat:
Napisane przez Czekoladka2210 Pokaż wiadomość
Umiałybyście coś jeszcze polecić?
Marek minerałów nie ma aż tak dużo, zwłaszcza przy ograniczeniu cenowym, żeby wymieniać po kilkanaście produktów. Z tego co tu napisałyśmy da się coś wybrać, więc jeśli Cię minerały interesują, to zamów próbki i testuj -bez tego jest mało prawdopodobne, że za pierwszym razem trafisz na swój kolor. Na pewno odradzam zamawianie w ciemno dużego opakowania, jeśli się nigdy z minerałami nie miało do czynienia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 09:55   #1672
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Chyba tylko wizualne. Ja mam dwie sztuki zmarszczek i też mi w nie włażą, rady na to chyba nie ma. Pod tym względem to podkłady silikonowe są lepsze.


a no to dobrze

ja własnie przenosze sie na tylko mineralne, juz wole zeby włazily,niz miec normalny podklad na twarzy
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 14:29   #1673
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Prawdopodobnie będę miała ten zachwalany przez Was filtr z Neutrogeny Zobaczymy co to za cudo
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 15:27   #1674
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Zdecydowałam się na Annabelle, tylko możecie mi wytłumaczyć jak się wybiera odcień?
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 16:38   #1675
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie będę miała ten zachwalany przez Was filtr z Neutrogeny Zobaczymy co to za cudo
...ja akurat zakupu nie ponowię Przy częstszym stosowaniu kompletnie się nie sprawdził. natomiast Biore jestem zachwycona.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 16:53   #1676
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
...ja akurat zakupu nie ponowię Przy częstszym stosowaniu kompletnie się nie sprawdził. natomiast Biore jestem zachwycona.
Dasz linka? I napisz jaką masz cerę
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 17:18   #1677
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dasz linka? I napisz jaką masz cerę
Ja kupowałam dawno i nie wiem, czy ta aukcja jest jeszcze dostepna, ale chpodzi mi generalnie o Aqua rich i zdobyłam bo na ebayu. Następnym razem chcę wypróbować inny, tez od Biore, ale o konsystencji musu.
Cerę mam mieszaną, skłonną do przesuszeń i przetłuszczania. Aha, i do zapychania
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 17:19   #1678
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Czekoladka2210 Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na Annabelle, tylko możecie mi wytłumaczyć jak się wybiera odcień?
Jakiego odcienia podkładu używasz teraz, jeśli używasz? Może ktoś go tu zna i potrafi porównać z kolorami Annabelle. Poza tym pooglądaj swatche na blogach i w wątku o Anabelle
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=621970

1 krok: wybór poziomu. Jeśli masz bardzo, bardzo jasną cerę, to może kolory z poziomu Fairest będą dla Ciebie dobre. Jeśli bardzo jasną/jasną to poziom Fair/Light. Jeśli ciemniejszą to Medium, ale medium jest już dość ciemne. Jak nie jesteś pewna to zamawiasz próbki z dwóch lub trzech poziomów.
2 krok: wybierasz kolorystykę: Natural są chłodne, różowawe, Beige trochę bardziej neutralne. Wiele osób ma żółtawy odcień i pasują im Goldeny.
3 krok: wybór formuły, czyli u Ciebie kryjąca.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 18:35   #1679
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jakiego odcienia podkładu używasz teraz, jeśli używasz? Może ktoś go tu zna i potrafi porównać z kolorami Annabelle. Poza tym pooglądaj swatche na blogach i w wątku o Anabelle
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=621970

1 krok: wybór poziomu. Jeśli masz bardzo, bardzo jasną cerę, to może kolory z poziomu Fairest będą dla Ciebie dobre. Jeśli bardzo jasną/jasną to poziom Fair/Light. Jeśli ciemniejszą to Medium, ale medium jest już dość ciemne. Jak nie jesteś pewna to zamawiasz próbki z dwóch lub trzech poziomów.
2 krok: wybierasz kolorystykę: Natural są chłodne, różowawe, Beige trochę bardziej neutralne. Wiele osób ma żółtawy odcień i pasują im Goldeny.
3 krok: wybór formuły, czyli u Ciebie kryjąca.

Akurat testuję Annabelle i odniosę się do pogrubionego. Najjaśniejsze odcienie Fairest Annabelle nie są niestety dla bardzo, bardzo jasnych cer. Dla jasnych cer - mogą być okej, ale dla bardzo bardzo jasnych będą już za ciemne Porównując je do poziomów Meow oceniłabym je tak w przedziale 2-3 Ja sama jestem tak pomiędzy bardzo jasną cerą, a jasną i dla mnie są już ciut za ciemne, szczególnie, że na swatcha na ręce, a twarzy potrafią się różnić nawet jednym tonem.
Odcienie Fair za to już są dla przeciętnie jasnych cer, dla mnie to już ciemność Przepraszam, ale po prostu mam już takie zboczenie jako bladolica z wielkim problemem znalezienia odcieni dla siebie :P

Ale, dla ułatwienia dorzucę swoich parę swatchy:
http://2.bp.blogspot.com/-PIT41hQGqf...A/s1600/10.jpg
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 19:20   #1680
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jakiego odcienia podkładu używasz teraz, jeśli używasz? Może ktoś go tu zna i potrafi porównać z kolorami Annabelle. Poza tym pooglądaj swatche na blogach i w wątku o Anabelle
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=621970

1 krok: wybór poziomu. Jeśli masz bardzo, bardzo jasną cerę, to może kolory z poziomu Fairest będą dla Ciebie dobre. Jeśli bardzo jasną/jasną to poziom Fair/Light. Jeśli ciemniejszą to Medium, ale medium jest już dość ciemne. Jak nie jesteś pewna to zamawiasz próbki z dwóch lub trzech poziomów.
2 krok: wybierasz kolorystykę: Natural są chłodne, różowawe, Beige trochę bardziej neutralne. Wiele osób ma żółtawy odcień i pasują im Goldeny.
3 krok: wybór formuły, czyli u Ciebie kryjąca.
Używam na przemian Kobo odcień ivory i Maybelline odcień ligt
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.