Help me!!! Pomocy wizażynki:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-24, 12:43   #1
Martyna0666
Raczkowanie
 
Avatar Martyna0666
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 265
Unhappy

Help me!!! Pomocy wizażynki:)


Witajcie dziewczyny!
Wiem, że wiele z Was potrafi szyć. Chciałabym prosić Was o pomoc. Przedstawię Wam dwie cudowne dla mnie sukienki. Jedną z nich bardzo chciałabym mieć.
1 sukienka - potrzebuję wskazówek jak ją uszyć, najlepiej jakąś instrukcję np.: z gazety burda którą mam tylko jedną (scany gazety) Prosze o wskazówki - to dla mnie bardzo ważne.
2. sukienka - też proszę o wskazówki... ma ona wszyty taki staniczek dlatego nie trzeba już nosić biustonosza. Może macie jakieś gotowe plany, instrukcje na takie sukienki?

* Jeśli żadna pani nie będzie mi chciała pomóc to możne któraś zobaczy podobne sukienki w sklepach internetowych?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Galeria-Centrum-199zl_large.jpg (14,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mango-249zl_large.jpg (17,2 KB, 44 załadowań)
Martyna0666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 07:13   #2
ona34Mazury
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: Help me!!! Pomocy wizażynki:)

witaj,ja widuję często podobne kiecki zwyczajnie na ciuchach za grosze -często są w idealnym stanie ale jeśli nie to możesz je wykorzystać jako pierwowzór-rozpruć i zrobić wykrój własnej-nawet rozmiar bywa odpowiedni.Ja osobiście szyję "na oko" tzn z miary sama sobie kroję jak mi fantazja podpowiada.Co do sukienki ze staniczniem to możesz mieć kłopot z wszyciem gąbkowych miseczek-może łatwiej pociąć stary stanik?Niestety wykrojów nie dodaję bo nie mam
ona34Mazury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 09:00   #3
siabaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Help me!!! Pomocy wizażynki:)

Cytat:
Napisane przez Martyna0666 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Wiem, że wiele z Was potrafi szyć. Chciałabym prosić Was o pomoc. Przedstawię Wam dwie cudowne dla mnie sukienki. Jedną z nich bardzo chciałabym mieć.
1 sukienka - potrzebuję wskazówek jak ją uszyć, najlepiej jakąś instrukcję np.: z gazety burda którą mam tylko jedną (scany gazety) Prosze o wskazówki - to dla mnie bardzo ważne.
2. sukienka - też proszę o wskazówki... ma ona wszyty taki staniczek dlatego nie trzeba już nosić biustonosza. Może macie jakieś gotowe plany, instrukcje na takie sukienki?

* Jeśli żadna pani nie będzie mi chciała pomóc to możne któraś zobaczy podobne sukienki w sklepach internetowych?
Witaj. Jeśli chodzi o te sukienki to bardzo podobny wykrój jest w ostatniej burdzie 1/2009 Szycie krok po kroku. Ukazuje się dwa razy do roku i są tam gotowe wykroje, które trzeba tylko wyciąć. Jeśli chodzi o wszywany biustonosz to osobiście radzę kupić sobie samo trzymający się biustonosz z silikonu, który dokleja się na mokro do piersi. Super sprawa i można wykorzystać do innych kreacji z odkrytymi plecami.
siabaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.