Czy zawsze macie ochote???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-12, 22:36   #1
zielony kocur
Raczkowanie
 
Avatar zielony kocur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 46

Czy zawsze macie ochote????


Witam, dziewczyny powiedzcie jak jest z Wami?....Pytam bo ja chyba jestem jakaś nie normalna niestety i juz mam siebie dosyć
Mam stałego partnera, który jak każdy normalny facet ma czasem ochotę na małe co nieco....tym bardziej że nie mieszkamy razem i rzadko jest okazja....ale niestety chyba mój organizm tego nie rozumie....Zawsze jak coś jest na rzeczy i ma do czegoś dojść moje ciało protestuje tzn. często nie czuję podniecenia a dotykanie tu i tam wcale nie jest przyjemne a raczej denerwujące...no tak sie czuję...trzeba dodać że za faceta chyba mam anioła cierpliwości bo to rozumie i czeka na odpowiedni moment (no czaaaaasem się udaje i jest nawet miło - ale to już święto narodowe)....ale martwi mnie to wszystko...chciałabym mu dac troche przyjemności ale jak zawsze coś sie ma dziać to łapię się na myśleniu - "o nie znoooowu coś"..... to sprawia że się czuje beznadziejnie kocham Go, ale moje ciało stawia opór....robot jakiś chyba jestem..... powiedzcie dziewczyny czy jest dla mnie jakaś rada?
zielony kocur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 22:50   #2
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

Wiesz mam podobnie. 3 tygodnie wakacji razem - praktycznie co noc, wieczorami przed samym snem. Wróciliśmy i jakoś nie chce mi się wcale Mimo że widujemy się codziennie to nie ma okazji by stworzyć taką przyjazną temu atmosferę a jak już to wychodzi nienaturalnie bo w środku dnia zasuwać rolety i zapalać świeczki ... ;p Po prostu nie masz takich potrzeb, póki nie jest to dla niego problemem to po co się zadręczać?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 23:13   #3
Savathus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 432
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

_____
__________________
Uważajcie, żeby życie wam tipsiorków nie połamało

Edytowane przez Savathus
Czas edycji: 2011-03-07 o 19:11
Savathus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 00:17   #4
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

od pewnego czasu też mam ten problem:/ zwalam to trochę na tabletki... ale to na prawdę frustrujące!
ach, i ciepła kąpiel, masaż i inne przyjemności sprawiają, że czuję się tylko bardziej senna
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 00:56   #5
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

hehe ja tak samo.
Ale mieszkając z razem ma się więcej spontanicznych okazji i to zbliżenie wypada tak naturalnie w różnych sytuacjach których nie doświadczy się mieszkając osobno.
Ja to sobie tak tłumacze
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 12:07   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

Cytat:
Napisane przez zielony kocur Pokaż wiadomość
Witam, dziewczyny powiedzcie jak jest z Wami?....Pytam bo ja chyba jestem jakaś nie normalna niestety i juz mam siebie dosyć
Mam stałego partnera, który jak każdy normalny facet ma czasem ochotę na małe co nieco....tym bardziej że nie mieszkamy razem i rzadko jest okazja....ale niestety chyba mój organizm tego nie rozumie....Zawsze jak coś jest na rzeczy i ma do czegoś dojść moje ciało protestuje tzn. często nie czuję podniecenia a dotykanie tu i tam wcale nie jest przyjemne a raczej denerwujące...no tak sie czuję...trzeba dodać że za faceta chyba mam anioła cierpliwości bo to rozumie i czeka na odpowiedni moment (no czaaaaasem się udaje i jest nawet miło - ale to już święto narodowe)....ale martwi mnie to wszystko...chciałabym mu dac troche przyjemności ale jak zawsze coś sie ma dziać to łapię się na myśleniu - "o nie znoooowu coś"..... to sprawia że się czuje beznadziejnie kocham Go, ale moje ciało stawia opór....robot jakiś chyba jestem..... powiedzcie dziewczyny czy jest dla mnie jakaś rada?
Jest kilka opcji:

- bierzesz tabletki i one sprawiają, że libido Ci spadło na poziom minusowy
- facet Cię nie podnieca, więc nie masz ochoty na seks z nim
- seks nie sprawia Ci przyjemności, nie czujesz się nim zaspokojona, fizycznie coś Ci nie odpowiada
- seks Cię nudzi - czyli nie ma jakichś bodźców, które są dla Ciebie podniecające, czegoś brakuje.
- czujesz presję, i w związku z tym tracisz całą ochotę bo nie ma spontaniczności, fajnej atmosfery, zaskoczenia.

Rada zależy od tego który z tych punktów pasuje najlepiej Może to coś innego, to co napisałam przyszło mi na myśl tak "na szybko".
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 12:50   #7
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

hm, miałam taki czas, że w ogóle mi się nie chciało - i problem okazał się banalny, infekcja pochwy. może u Ciebie też powód jest równie prosty?
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 16:21   #8
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

odp do tytułu: tak, zawsze mam ochote

Takie objawy jak opisujesz miałam przy swoim eks. Jego dotyk nie sprawiał mi przyjemności m.in. z tego powodu się rozstaliśmy. Przy obecnym chłopaku mam cały czas ochote na seks.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 18:39   #9
lennyGIRL
Raczkowanie
 
Avatar lennyGIRL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 246
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

Na początku związku przeważnie zawsze miałam ochote na pieszczoty, jednak od ok pół roku mogę leżeć obok mojego faceta nago i kompletnie nic mnie nie rusza... Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, próbuje to rozgryźć... Oczywiście są dni kiedy mam ochote i sama coś zainicjuje, ale to dosłownie ze 2 razy w miesiącu

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
- czujesz presję, i w związku z tym tracisz całą ochotę bo nie ma spontaniczności, fajnej atmosfery, zaskoczenia.
...i to chyba jest mój głowny powód Mój TŻ nie zmusza mnie do niczego, ale ja czuje że on całuje mnie (robi masaż, pieści, dotyka, itp..) ale zaraz potem oczekuje czegoś w zamian...
__________________

Life is like a coin
you can spend it any way you want to
but you can only spend it once
l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n . . .
lennyGIRL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 18:44   #10
luksia
Zadomowienie
 
Avatar luksia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 104
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

a może po prostu nie jesteś na to jeszcze gotowa?

wiesz że facet potrzebuje bliskości, rozumiesz to i chcesz mu to dać ale może nie jesteś jeszcze gotowa na kontakt fizyczny? za bardzo się nakręcasz i za dużo o tym myślisz może jak wrzucisz na luz i przestaniesz myśleć o tym to wszystko samo się potoczy?
troszeczkę cierpliwości i wyrozumiałości dla siebie samej a będzie dobrze zobaczysz


trzymam kciuki

a co do pytania w temacie to ostatnio sama się zastanawiam czemu nie mam ochoty na pieszczoty... ale mam nadzieję że szybko to minie w końcu zawsze to ja miałam większą "chcicę"
__________________
...najlepsze,
co mężczyzna może uczynić dla swoich dzieci,
to kochać ich matkę...



Z.

Edytowane przez luksia
Czas edycji: 2009-08-13 o 18:47
luksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 22:24   #11
zielony kocur
Raczkowanie
 
Avatar zielony kocur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 46
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

dziękuje za odpowiedzi...
dziś było znów to samo....któryś dzień z kolei kiedy mamy wolne mieszkanie i możemy pobyć ze sobą... ale niestety znów to samo....nawet całowanie nie sprawiało mi żadnej przyjemności....widzę że mój TŻ traci cierpliwośc ale nie marudzi...ale to jego spojrzenie....i co gorsza wiem, że obwinia siebie o to....a przecież sie stara...ehhh....
Przysłał mi sms, że "wie, że to przez niego, że kiepski jest, że nie potrafi mi dac przyjemności.."... Przecież to nie jest jego wina...
Już sama nie wiem, mam ochote siedzieć w kącie i ryczeć.... za co taka kara

ehhh....

luksia:
a może po prostu nie jesteś na to jeszcze gotowa?

w wielku 25 lat raczej powinno juz sie być gotowym na to i owo....chyba że ja naprawdę jestem odmieńcem....


Asienka:
Takie objawy jak opisujesz miałam przy swoim eks. Jego dotyk nie sprawiał mi przyjemności m.in. z tego powodu się rozstaliśmy.

to wcale nie zabrzmiało jak pocieszenie.....sama myśl o tym że mogłabym sie z nim rozstać przyprawia mnie o dreszcze, tym bardziej że jesteśmy ze soba już dosyć długo, jesteśmy zaręczeni i planujemy ślub.... i jak tu czytac takie rzeczy....buuuuu ;-(


mal_a_gosia

hm, miałam taki czas, że w ogóle mi się nie chciało - i problem okazał się banalny, infekcja pochwy.

mal_a_gosia, przepraszam, że pytam, ale w jaki sposób bylo to problemem? Tzn nie chciałaś bo Cię bolało czy po prostu nie miałaś najzwyczajniej ochoty?
Pytam bo mnie nic nie boli ani nie mam żadnej infekcji.....a ochoty i tak brak...


lexie:
- bierzesz tabletki i one sprawiają, że libido Ci spadło na poziom minusowy
- nie, nie biorę tabletek

- facet Cię nie podnieca, więc nie masz ochoty na seks z nim
- nie, raczej to nie to...czasami miewam ochotę, ale to naprawdę daaaaaaawno było i bardzo rzadko.....

- seks nie sprawia Ci przyjemności, nie czujesz się nim zaspokojona, fizycznie coś Ci nie odpowiada
- seks Cię nudzi - czyli nie ma jakichś bodźców, które są dla Ciebie podniecające, czegoś brakuje.
- ano to jest właśnie ten mój problem, że zabawy z Tż nie sprawiają mi tej przyjemności jaka powinny....... matko, ja chyba jakiś robot jestem.....

- czujesz presję, i w związku z tym tracisz całą ochotę bo nie ma spontaniczności, fajnej atmosfery, zaskoczenia.
- też prawda, kolejny dzień, idę do Tżta, zjemy coś, włączamy sobie film....i tak sobie oglądamy atmosfera gęstnieje a ja myśle "no pewnie dziś znów będzie coś więcej, a ja znów nie mam ochoty...."...ekstra....i tak się dzieje....trelemorele rączka tu, rączka tam, bluzeczka się zdejmuje, całowanie...a ja leże i....się gapie w tv i myślę...matko znów...i znów nic nie czuję....ehhh....


czuję się tak jakby pieszczoty nie były mi potrzebne, nie czuję chęci, ochoty, lubię się przytulić, pocałować Tżta tu i tam, być z nim, ale nie mam ochoty aby całował moje ciało, nie mam ochoty na namiętne pocałunki, na różne inne zabawy.....


masakra jakaś....
zielony kocur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 22:30   #12
Savathus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 432
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

_____
__________________
Uważajcie, żeby życie wam tipsiorków nie połamało

Edytowane przez Savathus
Czas edycji: 2011-03-07 o 19:03
Savathus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 23:05   #13
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

zielony kocur , doskonale Cię rozumiem. I podejrzewam ,że tutaj problem jest po prostu wrodzone niskie libido. Pocieszę Cię- jest nas na prawde sporo, wbrew temu co mogłoby się wydawać czytajac fora Grunt to wyjasnić wszystko partnerowi, nim jego frustracja zniszczy Wasz związek, uświadomić go ,ze to absolutnie nie jego ,ani nie twoja wina. Po prostu- każdy z nas jest inny. Pamiętajcie też ,że udany związek opiera się na pewnych kompromisach, także w sferze seksu.. Powodzenia!
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 23:16   #14
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

Ja mam zawsze ochotę, autentycznie
A bierzesz tabletki antykoncepcyjne? One mogą to powodować. Według mnie powinnaś pójść do seksuologa, on skieruje Cię na specjalne badania określające współczynnik libido, czy coś tam innego wskazującego na Twój popęd. Nie wiem, nie znam się, ale jedna dziewczyna na wątku "zazdroszczę zaręczonym" pisała o tym i ona właśnie takie badania odbyła. Jak się tym zainteresujesz to poszukaj i poczytaj
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 23:17   #15
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

Ja jeszcze dodam, że to, że nie ma się ochoty na seks (no, nie zawsze, ale bywa że się nie ma) nie znaczy jeszcze, że jest się z nieodpowiednim facetem. Każdy może nie mieć ochoty, czasem "jednorazowo", a czasem przez dłuższy czas, choćby z powodu stresującego okresu w życiu. No naprawdę nie przeginajcie, ludzie mają różne libido i nie zawsze im się chce Niezależnie od partnera.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 23:45   #16
MrsCandy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 669
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

To normalne, ale pogadaj z Nim o tym na spokojnie I poeksperymentujcie
Ahaa.. To wcale nie oznacza, że musisz faceta zmienić
__________________
'Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciepła.'

Edytowane przez MrsCandy
Czas edycji: 2009-08-24 o 23:31
MrsCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 01:24   #17
Bachata
Raczkowanie
 
Avatar Bachata
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 183
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

Cytat:
Napisane przez zielony kocur Pokaż wiadomość
- też prawda, kolejny dzień, idę do Tżta, zjemy coś, włączamy sobie film....i tak sobie oglądamy atmosfera gęstnieje a ja myśle "no pewnie dziś znów będzie coś więcej, a ja znów nie mam ochoty...."...ekstra....i tak się dzieje....trelemorele rączka tu, rączka tam, bluzeczka się zdejmuje, całowanie...a ja leże i....się gapie w tv i myślę...matko znów...i znów nic nie czuję....ehhh....


czuję się tak jakby pieszczoty nie były mi potrzebne, nie czuję chęci, ochoty, lubię się przytulić, pocałować Tżta tu i tam, być z nim, ale nie mam ochoty aby całował moje ciało, nie mam ochoty na namiętne pocałunki, na różne inne zabawy.....
Pozwoliłam sobie zacytować tylko fragment, bo opisuje on dokładnie to, co czułam będąc z moim byłym. Też mieliśmy mało okazji do bycia sam na sam, bo i ja i on mieszkaliśmy z rodzicami. Obraził się na mnie kiedyś, że nie chcę z nim uprawiać seksu, dlatego zawsze, gdy mieliśmy mieszkanie tylko dla siebie, wszystko odbywało się według tego samego schematu, jaki opisałaś. Film, chwila oglądania, niby przytuleni i on się zabierał do rzeczy. Zawsze wyglądało to tak samo, więc bez większego zaangażowania pozwalałam mu na 'skorzystanie' z mojego ciała, a mój umysł był gdzieś daleko - czasem oglądałam film, czasem planowałam kolejny dzień albo zastanawiałam się, co muszę zrobić na uczelnię. Na szczęście nie był długodystansowcem i miałam wszystko szybko z głowy. Ale ja często naprawdę chciałam obejrzeć ten cholerny film i pogadać o tym, co obejrzeliśmy... Po pewnym czasie poczułam się sprowadzona zupełnie do roli dmuchanej lali. Jeśli tylko było wolne mieszkanie, to nieważne, czy chciałam się wygadać, czy o czymś opowiedzieć, on i tak robił swoje. Nigdy nasza bliskość fizyczna nie była emocjonalna, czyli jakieś pocałunki, głaskanie, przytulenie i tyle, zawsze wiązało się to tylko z pożądaniem. Kiedy wyraźnie prosiłam go, żeby tylko się do mnie przytulił, to on i tak prędzej czy później zaczynał się do mnie dobierać. Najgorszy moment był, kiedy miałam okres i nie chciałam uprawiać z nim seksu, ale jak leżeliśmy i oglądaliśmy film, to on i tak musiał wpakować rękę w moje majtki. Nie sprawiało mi to żadnej przyjemności, miałam ochotę uciec, a jego podniecenie było dla mnie wręcz obrzydliwe. Krótko po tym rozstaliśmy się. Napisałam to wszystko, żebyś nie czuła się osamotniona w swoich odczuciach. Nie jest moją radą zerwanie, bo u mnie nałożyło się na to bardzo dużo spraw i właściwie do większości wątków na intymnym mogłabym podać przykład mojego byłego jako ten negatywny. U mnie problemy rozwiązały się po zmianie faceta. Oglądając z nim film najczęściej dotykaliśmy/głaskaliśmy tylko swoje dłonie, a dawało mi to więcej przyjemności i bliskości niż seks z ex. Spróbuj wytłumaczyć swojemu chłopakowi, że potrzebujesz bliskości fizycznej, która nie wiąże się tylko z namiętnością i seksem.
Bachata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 09:06   #18
Sunflower25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zza gór i lasów :)
Wiadomości: 144
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

A ja powiem troszkę inaczej. Jeżeli główny problem to fakt, że seks nie sprawia Ci przyjemności, to zdecydowanie da się ten problem rozwiązać. Wiem, bo miałam podobnie. Tylko wspomnę, że też z eksem ale to nieistotne, bo nie chodzi o zmianę partnera.
Jeżeli kąpiel i masaż nie działają na Ciebie (nie przejmuj się, mi też po gorącej kąpieli przy przygaszonym świetle chce się spać ), to spróbujcie czegoś innego.
Zdecydowanie musisz powiedzieć partnerowi, że chcesz spróbować czegoś innego, inaczej niż do tej pory. Spróbujcie (tak bez nacisku, że po tym wszystkim co będziecie robić misicie się kochać) przekonać się co Ci sprawia przyjemność. Może dotyka lub całuje Cię zbyt mocno/lekko, może nie do końca tak jakbyś chciała...Tylko bez napięcia - taka zabawa. A jak juz będziecie mieli jakieś pojęcie o tym co do tej pory było nie tak, to proponuję zaopatrzyć się w czerwone winko (poprawia ukrwienie okolic intymnych), wypijcie sobie troszkę (czy tam więcej, zależy czy lubicie) i do dzieła . Tylko bez presji i nacisku. Lajcik!!

Odpowiedź moja : od roku mam ochotę prawie zawsze (no, oprócz okresu, ale to ze względów wyłącznie estetycznych), a jeśli ochoty nie mam to pozwalam mojemu TŻtowi na to żeby spróbował tą ochotę u mnie wywołać Baaaardzo często mu się udaje. Ale powtarzam już nie wiem który raz BEZ PRESJI. Bo zmuszać się nie ma co. Hehe jak Ci będzie przyjemnie to nie ma mowy o zmuszaniu chyba, że mowiąc "jeszcze"!
Życzę powodzenia

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Aha i jeszcze : konieczna jest szczera rozmowa, bez obwiniania się, czy partnera. Powiedz, że chcesz sprawdzić co sprawia Ci przyjemność, na pewno nie odmówi I MÓW MU koniecznie jak chcesz a jak nie chcesz. To jest na prawde skuteczne. Sama w ten sposób rozwiązałam problem u siebie. To wymaga tylko chęci i troszkę czasu
Sunflower25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 11:10   #19
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja jeszcze dodam, że to, że nie ma się ochoty na seks (no, nie zawsze, ale bywa że się nie ma) nie znaczy jeszcze, że jest się z nieodpowiednim facetem. Każdy może nie mieć ochoty, czasem "jednorazowo", a czasem przez dłuższy czas, choćby z powodu stresującego okresu w życiu. No naprawdę nie przeginajcie, ludzie mają różne libido i nie zawsze im się chce Niezależnie od partnera.
Zgadzam się całkowicie. Nie daj sobie wmówić, że musisz zmienić faceta i wszystko będzie grało! Nie sprowadzajmy seksu do jedynego wyznacznika udanego związku! Grunt to, aby oboje partnerzy znali przyczynę i rozumieli to ,ze druga osoba ma ochotę na seks dużo rzadziej..
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 11:51   #20
ciupilupka
Raczkowanie
 
Avatar ciupilupka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 36
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

niemartw się dużo dziewczyn mataki sam problem jak Ty np ja.. nie mam w ogole ochoty na seks chociaż igraszk z moim chłopakiem są cudowne i zawsze mam mega orgazm ale nawet ta myśl " o będe miała cudowny orgazm" nie wzbiera we mnie entuzjazmu.. czasami wydaje mi się że może jestem za leniwa ale jak to tak nagle? wydaje mi się że to przez tabletki które biore ponieważ mam problemy z hormonami i nadodatek z cukrzycą typu 2 może to wszystko przez to nie wiem ale czasami też czuje się jak wyobcowana więc nie jestes sama
__________________
dziś 88.. grr -----> 18 czerwiec 79 mmm ----> 18 lipca 77
ciupilupka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 22:26   #21
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Czy zawsze macie ochote????

udzielajac odpowiedzi na temat : zawsze

A probowaliscie np poukladac na sobie owoce jakies(kawalki owocow ofc) i za pomoca ust je usuwac? Mow swojemu partnerowi co Cie podnieca, co sprawia przyjemnosc a co nie Mysle ze w ten sposob sie poprawi, poza tym faktycznie moze dzieje sie cos stresujacego w Twoim zyciu i to ma na to wplyw
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.