przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-20, 13:30   #4981
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Mnie wlasnie zalezy na tym zeby ograniczyc mycie do minimum, wtedy wystarczyloby prostowac wlosy 2 razy w tygodniu, a nie codziennie - przeciez dla nich to masakra, dlugo meczylam sie zeby je zapuscic, wiec nie chce ich zniszczyc. Nie wierze w to, ze nawet drogie kosmetyki termoochronne sa w stanie ochronic wlosy przed uszkodzeniami

Najdziwniejsze jest to, ze skora mojej twarzy tez dlugo byla taka przetluszczajaca sie, ale wystarczylo zmienic pielegnacje na delikatniejsza + zaczac zdrowo jesc i wszystko sie uregulowalo

Z moich doswiadczen wynika, ze skora mocno sie przetluszcza wtedy, kiedy jest sucha i slabo nawilzona... Ale jak nawilzac skore glowy, skoro kazdy nalozony na nia olej daje efekt przetluszczenia?

Nie mam juz pomyslow, na razie bede duzo olejowac, moze to cos da
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 13:39   #4982
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Najdziwniejsze jest to, ze skora mojej twarzy tez dlugo byla taka przetluszczajaca sie, ale wystarczylo zmienic pielegnacje na delikatniejsza + zaczac zdrowo jesc i wszystko sie uregulowalo

Z moich doswiadczen wynika, ze skora mocno sie przetluszcza wtedy, kiedy jest sucha i slabo nawilzona... Ale jak nawilzac skore glowy, skoro kazdy nalozony na nia olej daje efekt przetluszczenia?

Nie mam juz pomyslow, na razie bede duzo olejowac, moze to cos da
Oleje nie nawilżają. Jak chcesz nawilżenia, to celuj w humektanty: żel lniany (samorobny), żel aloesowy.
Olej rycynowy też Cię przetłuszcza? On jest polecany do skóry tłustej, powinien podsuszać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 14:07   #4983
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Oleje nie nawilżają. Jak chcesz nawilżenia, to celuj w humektanty: żel lniany (samorobny), żel aloesowy.
Olej rycynowy też Cię przetłuszcza? On jest polecany do skóry tłustej, powinien podsuszać.
A czy taki zel aloesowy nie zaszkodzilby wlosom? U mnie w zielarskim jest dostepny z GorVity, slyszalam pozytywne opinie na jego temat, niewiele kosztuje to mozna byloby wyprobowac

Oleju rycynowego unikam, strasznie nie lubie jego konsystencji, zle mi sie kojarzy - jako srodek na przeczyszczenie, a do tego podraznil mi kiedys skore powiek
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 14:11   #4984
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
A czy taki zel aloesowy nie zaszkodzilby wlosom? U mnie w zielarskim jest dostepny z GorVity, slyszalam pozytywne opinie na jego temat, niewiele kosztuje to mozna byloby wyprobowac
Przecież to jest klasyka nawilżaczy, jak miałoby zaszkodzić to włosom? Chyba że masz tak wrażliwe na humektanty jak moje, wtedy efekt bywa estetycznie nieciekawy.

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Oleju rycynowego unikam, strasznie nie lubie jego konsystencji, zle mi sie kojarzy - jako srodek na przeczyszczenie, a do tego podraznil mi kiedys skore powiek
Mnie kojarzy się tak samo, mam odruch wymiotny na sam widok buteleczki i unikam pomadek z tym składnikiem (co nie jest łatwe), ale teoretycznie olej rycynowy jest świetny na przetłuszczanie, więc jak Ci bardzo zależy, to warto wypróbować (tylko zrobić wcześniej test na kawałku skóry).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 17:42   #4985
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

To bede probowac, dzieki za odpowiedz
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 12:29   #4986
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Zawsze miałam problem z przetłuszczaniem włosów, ale to co się teraz dzieje to jest jakaś masakra... jestem w ciąży i hormony szaleją tak bardzo, że przetłuszczanie zwiększyło się o 100%.

Myję włosy wieczorem, a rano są już tłustawe, koło południa już całkiem paskudnie wyglądają wychodzi na to, że najwyraźniej powinnam myć je 2 razy dziennie - jeszcze niedawno myślałam o tym jak o totalnym wariactwie, ale teraz serio zaczynam to rozważać

Wiem, że to minie za miesiąc-dwa jak tylko hormony się uspokoją, ale czy jest jakiś sposób żeby przetrwać ten czas? Obecne warunki pogodowe dodatkowo pogarszają problem...

Cera oczywiście tez mega tłusta
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 12:37   #4987
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Uzywalas suchych szamponow? Moze jakies wcierki (jak kozieradka, choc u mnie na glowie zrobila sajgon)?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-16, 00:00   #4988
milax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

ally5 - polecam 1. wodę pokrzywową (na alkoholu, nie każdemu służy, u mnie problemów nie było) stosowaną po myciu albo wręcz jako wcierka poprawiająca wygląd nieświeżych kudłów, 2. wcierkę z gotowanego 10 minut wywaru z korzenia pokrzywy stosowaną kilka godzin przed myciem. Uwaga: zdecydowanie korzeń nie ziele. U mnie bardzo ładnie odtłuścił skórę głowy. Kozieradka absolutnie nie - to bardzo dobra wcierka na wypadające włosy ale przetłuszcza (sprawdziłam na swoich tłuściochach).
milax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 11:40   #4989
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

dziękuję za rady, spróbuję z ta pokrzywą suche szampony u mnie kiepsko sie sprawdzają i po kilku godzinach swędzi mnie po nich głowa
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 14:36   #4990
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Ja chyba dzisiaj w akcie desperacji wypróbuje napar z pokrzywy
A od siebie polecam glut z siemienia lnianego (na głowę, nie do jedzenia, choć do jedzenia też, mniam), i na skórę głowy, i na całą długość. Nie przetłuszcza, ale ładnie nawilża, tylko trzeba porządnie zmyć, bo inaczej zadziała jak żel.
ale co czasochłonne, więc nie zawsze mi się chce.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 14:48   #4991
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
dziękuję za rady, spróbuję z ta pokrzywą suche szampony u mnie kiepsko sie sprawdzają i po kilku godzinach swędzi mnie po nich głowa
A proste pudry, które też pochłaniają sebum? Nie mają dodatków, które są w suchych szamponach typu alkohole, kompozycja zapachowa, jedynie podstawowy składnik typu puder ryżowy, skrobia modyfikowana.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-16, 14:56   #4992
Agnieszka_to_ja
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 131
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Myję codziennie włosy na drugi dzień są tłuste i właśnie wczoraj wypróbowałam olejowanie włosów(normalnym olejem, rzepakowym )
Ciężko było go zmyć, myłam trzy razy głowę! Ale (chyba) są efekty! Dzisiaj nie są jeszcze tłuste a od wczoraj rano niemyte
Ja też mam tak, że wydaje mi się że są tłuste nawet jeśli tak naprawdę nie są lub są w bardzo niewielkim stopniu. Po prostu przyzwyczajenie sprawiło, że gdy nie umyję codziennie czuję jakby włosy kleiły mi się do głowy ... brrr...
W wakacje mam czas i próbuję różne metody, może zadziała

Ale naprawdę nie potrafię 2-3 dni wytrzymać bez mycia bo wtedy naprawdę aż mi wstyd wyjść do ludzi... i w ogóle dziwnie się wtedy czuję :/
Jeszcze nie wypróbowałam suchych szamponów, mam wrażenie że to nie oczyści głowy, ale może się mylę, może warto spróbować.
Poleciłybyście mi jakiś tani (koło 10 - 11 złotych max.) suchy szampon, który sprawdził się na waszych włoskach?

Edytowane przez Agnieszka_to_ja
Czas edycji: 2014-07-16 o 14:58 Powód: ortografia
Agnieszka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 15:25   #4993
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_to_ja Pokaż wiadomość
Myję codziennie włosy na drugi dzień są tłuste i właśnie wczoraj wypróbowałam olejowanie włosów(normalnym olejem, rzepakowym )
Ciężko było go zmyć, myłam trzy razy głowę! Ale (chyba) są efekty! Dzisiaj nie są jeszcze tłuste a od wczoraj rano niemyte
Ja też mam tak, że wydaje mi się że są tłuste nawet jeśli tak naprawdę nie są lub są w bardzo niewielkim stopniu. Po prostu przyzwyczajenie sprawiło, że gdy nie umyję codziennie czuję jakby włosy kleiły mi się do głowy ... brrr...
W wakacje mam czas i próbuję różne metody, może zadziała

Ale naprawdę nie potrafię 2-3 dni wytrzymać bez mycia bo wtedy naprawdę aż mi wstyd wyjść do ludzi... i w ogóle dziwnie się wtedy czuję :/
Jeszcze nie wypróbowałam suchych szamponów, mam wrażenie że to nie oczyści głowy, ale może się mylę, może warto spróbować.
Poleciłybyście mi jakiś tani (koło 10 - 11 złotych max.) suchy szampon, który sprawdził się na waszych włoskach?

Tak, to w dużej mierze kwestia przyzwyczajenia.

Dla mnie olejowanie odpada zupełnie. Ale chętnie sięgam po inne metody, bo moim włosom na długości bardzo służy rzadsze mycie, drugiego dnia są gładkie, zdyscyplinowane i ładnie się układają, za to po myciu...lepiej nie mówić. A trzeciego dnia to już w ogóle są cudne, ale wytrzymałam tyle tylko raz, teraz myję co 2 dni. To i tak sukces, bo przez ostatnie 8 lat myłam codziennie.

Suchy szampon nie ma za zadanie oczyścić skóry głowy, to nie działa jak mycie. Suchy szampon działa jak puder do tłustej cery - wchłania nadmiar sebum z włosów i skóry, co przedłuża/maskuje przychlast. Ja suchego szamponu nie mam, używam w tej roli skrobi Dry-Flo i pudru jedwabnego Dr Hauschki. Na parę godzin maskuje tłustość pasm przy skórze.

Kupiłam też wcierkę Seboravit (wyciągi z rzodkwi, łopianu, tataraku na denaturacie) i na pewno nie wywołuje u mnie wzmożonego przetłuszczu, więc na razie mi pasuje. Potem rozejrzę się też za innymi wcierkami, które nie powodują wysypu baby hair, ale działają na produkcję sebum. Muszę też kupić sobie szałwię i pryskać skórę głowy naparem.

Jeśli ktoś może stosować ziółka wpływające na układ hormonalny, to bardzo polecam wierzbownicę do picia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 16:46   #4994
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez milax Pokaż wiadomość
ally5 - polecam 1. wodę pokrzywową (na alkoholu, nie każdemu służy, u mnie problemów nie było) stosowaną po myciu albo wręcz jako wcierka poprawiająca wygląd nieświeżych kudłów, 2. wcierkę z gotowanego 10 minut wywaru z korzenia pokrzywy stosowaną kilka godzin przed myciem. Uwaga: zdecydowanie korzeń nie ziele. U mnie bardzo ładnie odtłuścił skórę głowy. Kozieradka absolutnie nie - to bardzo dobra wcierka na wypadające włosy ale przetłuszcza (sprawdziłam na swoich tłuściochach).
U mnie wcierka z kozieradki sprawdziła się tzn. ograniczała trochę przetłuszczanie, ale okazało się, że był to efekt przejściowy i po jakimś czasie wszystko wróciło do normy.

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
dziękuję za rady, spróbuję z ta pokrzywą suche szampony u mnie kiepsko sie sprawdzają i po kilku godzinach swędzi mnie po nich głowa
Próbowałam wcierki pokrzywowo - skrzypowej, ale po kilku użyciach miałam masakrę na głowie piekąca, łuszcząca się skóra głowy, brrrr. Nigdy więcej

Sama myję głowę codziennie, sporadycznie co 2 dni. Latem zupełnie mi to nie przeszkadza, najgorzej jest w zimniejszych miesiącach roku. Najważniejsze to dobrać delikatny szampon, który nie podrażnia skóry głowy podczas codziennego mycia. Moim ostatnim odkryciem jest szampon z Hamamelisem z YR
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 16:49   #4995
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
U mnie wcierka z kozieradki sprawdziła się tzn. ograniczała trochę przetłuszczanie, ale okazało się, że był to efekt przejściowy i po jakimś czasie wszystko wróciło do normy.
A to jest akurat normalny efekt, że skóra się przyzwyczaj do różnych rzeczy. Na mojej cerze jeśli coś działa matująco, to działa tak 2 max 4 tygodnie. Przypuszczam, że ze skóra głowy będzie to samo.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 16:55   #4996
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Tak też myślałam, że skóra musiała się przyzwyczaić za jakiś czas spróbuję znowu,ale to raczej jesienią. Nie wyobrażam sobie żebym latem podczas upałów nie umyła codziennie włosów. Mam długie, gęste i grube włosy i w upał strasznie poci mi się głowa szczególnie nad karkiem. Jak włożę palce we włosy to czasami mam mokre jakbym wyszła spod prysznica nie wiem jak miałabym nie umyć w takiej sytuacji codziennie włosów są dni z wyjątkowo wysokimi temperaturami, że tylko resztki rozsądku powstrzymują mnie przed jeszcze częstszym myciem głowy
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 08:08   #4997
Agnieszka_to_ja
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 131
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Chimay, jak ci się udało "przestawić" na mycie włosów co dwa dni?? Zazdroszczę ale próbuję może coś z tego wyjdzie.
Jakiego szamponu używasz?
Agnieszka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 08:40   #4998
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_to_ja Pokaż wiadomość
Chimay, jak ci się udało "przestawić" na mycie włosów co dwa dni?? Zazdroszczę ale próbuję może coś z tego wyjdzie.
Jakiego szamponu używasz?
Po prostu przestałam ją myć codziennie Najpierw wydłużałam o pół dnia, potem już normalnie co dwa. W międzyczasie pudrowałam Dry-Flo i pudrem jedwabnym Dr Hauschki.
Z tym, że ja bym określiła swoją głowę jako tłustą, ale nie bardzo tłustą tzn nigdy nie miałam czegoś takiego, że rano myję i po południu są strąki, no chyba że używałam dłużej obciążającego szamponu.
Szampon mam teraz grejpfrutowy Garniera, nie jest to jakiś killer, ale też nie przetłuszcza. Na pewno muszę unikać wszelkich szamponów z silikonami - przy nich włosy myte wieczorem są następnego dnia w południe do umycia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 09:40   #4999
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A proste pudry, które też pochłaniają sebum? Nie mają dodatków, które są w suchych szamponach typu alkohole, kompozycja zapachowa, jedynie podstawowy składnik typu puder ryżowy, skrobia modyfikowana.
Z pudrów próbowałam tylko babydream, ale niestety też pojawiło się swędzenie, więc dałam sobie spokój z tą metodą przedłużania świeżości włosów.

Póki co zmieniłam szampon na barwę pokrzywową i po myciu polewam skórę naparem z pokrzywy, zrezygnowałam też całkiem z odżywek do włosów, myję włosy rano zamiast wieczorem i faktycznie jest lepiej

włosy dłużej wyglądają świeżo, są bardziej odbite od skóry głowy i puszyste, ale... coś za coś - rozczesanie mokrych włosów jest baaardzo ciężkie, mimo ze nie mam długich włosów, to niestety są trochę zniszczone farbowaniem i bez odzywki bardzo się plączą i na długości są suche. Wolę jednak taki efekt niż wieczny przyklap i smalec na głowie

Oczywiście włosy nadal muszę myć codziennie, po 24 godzinach już sa tłuste. Dodatkowo od tłustej cery włosy przy twarzy szybciej wyglądają brzydko
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-19, 10:14   #5000
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Z pudrów próbowałam tylko babydream, ale niestety też pojawiło się swędzenie, więc dałam sobie spokój z tą metodą przedłużania świeżości włosów.
Babydream ma w składzie oliwę, więc ja bym go na przetłuszczającą się głowę nie stosowała. Spróbuj może z mąką ziemniaczaną, niektórzy używają jej jako puder. Bo najlżejszy puder to zdecydowanie Dry-Flo, ale dostępna tylko w jednym sklepie internetowym. Chociaż moim zdaniem i tak warto jej spróbować, jest tania i przy przetłuszczającej się cerze świetnie matuje.


Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Póki co zmieniłam szampon na barwę pokrzywową i po myciu polewam skórę naparem z pokrzywy, zrezygnowałam też całkiem z odżywek do włosów, myję włosy rano zamiast wieczorem i faktycznie jest lepiej

włosy dłużej wyglądają świeżo, są bardziej odbite od skóry głowy i puszyste, ale... coś za coś - rozczesanie mokrych włosów jest baaardzo ciężkie, mimo ze nie mam długich włosów, to niestety są trochę zniszczone farbowaniem i bez odzywki bardzo się plączą i na długości są suche. Wolę jednak taki efekt niż wieczny przyklap i smalec na głowie
Jakiej długości masz włosy? Rezygnacja z odżywki to niezbyt dobry pomysł. Włosy nie będą dostawać nic kondycjonującego i odżywczego, do tego jak piszesz będą się plątać i będziesz mieć trudności z czesaniem, co na dłuższą metę je zniszczy. Co z tego, że opóźnisz przetłuszczanie, jeśli będzie to kosztem zniszczonego siana? Jeśli masz włosy dłuższe niż do szczęki, to nakładaj odżywkę od ucha w dół.

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Oczywiście włosy nadal muszę myć codziennie, po 24 godzinach już sa tłuste. Dodatkowo od tłustej cery włosy przy twarzy szybciej wyglądają brzydko
A, to norma Ja też sobie nie mogę pozwolić na noszenie długo rozpuszczonych włosów, o spaniu z rozpuszczonymi też mogę zapomnieć, a szkoda, bo bardzo mi niewygodnie z upinaniem ich na noc, ostatnio skóra po nocnym koku bolała mnie przez parę godzin. Jak miałam grzywkę, to myłam ją dodatkowo każdego ranka, potem i tak zawsze była postrączkowana.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 15:08   #5001
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Mam włosy do połowy szyi, ścięte coś na kształt boba, lekko krótsze z tyłu, reszta na prosto, nie ma możliwości związania ich. Hormony chyba juz troszkę mi sie unormowały, wydaje mi się że jest minimalnie lepiej. Do odżywki wróciłam ze względu na problem z rozczesywaniem tych dłuższych partii włosów, ale używam tylko na samych końcach. Najszybciej tłuste robią się włosy przy twarzy i a skroniach.

Edytowane przez ally5
Czas edycji: 2014-07-29 o 15:10
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 20:41   #5002
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Zapraszam do kolejnej części
Część II : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47506119
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.