Jak samemu zamówić minerały? / Problemy z prywatnymi zamówieniami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne > Wspólne zakupy kosmetyczne

Notka

Wspólne zakupy kosmetyczne Tutaj organizowane są wspólne zamówienia dotyczące kosmetyków mineralnych.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 07:26   #1
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Wink

Jak samemu zamówić minerały? / Problemy z prywatnymi zamówieniami


Wątek służy pomocy wizażankom w przejściu przez etapy zamawiania minerałów od buszowania po stronie do paczuszki w domu

Post w edycji

1.Zacznijmy od formy płatności:
Zazwyczaj przy zamówieniach mineralnych posługujemy się albo kartą kredytową albo paypalem.
Paypal
Założenie i podpięcie karty nie zajmuje dużo czasu i jest proste
W razie problemów możesz śmiało pisać w wątku poświęconym Paypalowi

2.Skoro mamy już czym zapłacić przejdźmy do przyjemnej części czyli zamawiania:

Jeśli nie poruszasz się biegle w języku angielskim proponuję : http://translate.google.pl/ - może nie jest idealny ale zawsze jakiś

3. Zamówienie w koszyku - co teraz?
Mamy minerały w koszyku lub wypisane jako listę w paypalu (tak jest np. w Pure Luxe). Jeśli jest jakaś zniżka to albo zostanie odjęta automatycznie (to samo z darmową wysyłką) albo trzeba wpisać kod i najczęściej jest na to specjalne pole.
Potem przychodzi pora na check out czyli potwierdzamy nasze zamówienie i płacimy

Po zamówieniu powinnyśmy dostać na mail potwierdzenie złożenia zamówienia

Pozostaje tylko czekać na info o wysyłce (lub sprawdzać status zamówienia na stronie) i przebierac nogami w oczekiwaniu na zamówienie

Przykładowe zdjęcia - koszyk w Meow cosmetics


Informacje dodatkowe o firmach (do uzupełnienia)
Proszę żeby osoby mające do czynienia z innymi firmami były uprzejme zamieścić posty
Meow cosmetics - często, gęsto maja zniżki lub/oraz darmową wysyłkę.
Obie rzeczy wybieramy będąc w "shopping bag"
Meow zawsze wysyła mail po złożeniu zamówienia oraz po wysłaniu go.

Przy wysyłce Priority Mail za 14,95$ możemy wziąć wg Meow maksymalnie 5 bigów ale z doświadczenia wiem że mozna wziąć nawet 7

Nie powinnyście martwić się o wartość przesyłki, Meow zawsze pisze 14,95$
Jeśli nie wierzycie to w "Shopping bag" możecie zostawić im wiadomość z prośbą o niższą wartość.

Lumiere
Po pierwsze - próbki za 0,01$
http://www.lumierecosmetics.com/prod...ie-360-43.html do każdego zamówienia, zamawiając same próbki płacicie tylko za wysyłkę - 6$

Lumiere nagradza większe zamówienia prezentami które sami możecie wybrać:
http://www.lumierecosmetics.com/cata...ase-129-1.html
Robiąc zakupy za 30$ możecie wybrać 1 i 2 prezent jednocześnie

Dostaniecie mail po złożeniu zamówienia oraz przy wysyłce - status "completed" oznacza że zamówienie wysłane.

Joppa
Przy składaniu zamówienia koniecznie poproście o gratis - bardzo chętnie dają

Po złożeniu zamówienia dostaniecie 2 maile w krótkim odstępie czasu informujące o tym że zamówienie dostali oraz "czeka na spakowanie".
Przy wysyłce także wysyłają maila.

Silk Naturals
Dostaniecie mail po złożeniu zamówienia oraz gdy zostanie wysłane (na ogół już na drugi dzień po złożeniu)

Uwaga - na kopercie zawsze znajdziecie prawdziwą kwotę zamówienia - Karen uważa że zaniżanie wartości jest wbrew prawu.

od arat: Przesyłki wysyłane są 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. Dochodzą bardzo szybko (zwykle w 6-7 dni). Jeżeli zdarzy się, że przesyłka nie dotrze w ciągu 6 tygodni, należy się skontaktować z Karen. Wyśle zamówienie ponownie.

Przy zakupie na ponad $10 dostaje się prezent (najczęściej małe opakowanie cienia, czasem maseczkę, błyszczyk lub jeszcze coś innego). Jest to limitowany produkt i zmienia się zazwyczaj co tydzień. Ponadto za każde wydane $30 otrzymuje się pełnowymiarowy cień w prezencie - w komentarzach do zakupu należy podać nazwę cienia, który nas interesuje (chyba, że chce się otrzymać cień niespodziankę).

Karen ma również system punktów za dokonane zakupy (1 punkt za $1, a 100 punktów to równowartość $5, które można wydać na kolejne zakupy). Żeby wykorzystać punkty, trzeba uzbierać ich co najmniej 100.


Lauress
nowy rok zaczęli podwyżką kwot za wysyłkę

Bardzo chętnie dodają wybrane próbki [do zamówienia za 50$ zwykle proszę o 2]
Dostaniecie mail po złożeniu zamówienia oraz po wysłaniu go do Was.

Sweetscents
Przemiła właścicielka obdarowuje dużą ilością sampli do każdego zamówienia
Dostaniecie mail o wysyłce.

Lucy:
od kmb1:
-kontakt z Annie bardzo dobry,
-przesyłka przychodzi do mnie w około tydzień (max 10 dni),
-tania wysyłka.
-Jeżeli przeoczysz okienko przy checkoucie (gdzie powinnaś wpisać np. odcień podkładu, jeśli chcesz mieszankę albo odcienie gratisów czy podkładów z kita) to można napisać wiadomość(maila), ale musisz mieć bodajże numer zamówienia, (czy numer tansakcji paypal) żeby Annie je znalazła i dopisała.
-Annie robi custom mixy podkładów (trzeba podać proporcje przy checkoucie)
-Teraz ciągle są weekly special-kity po okazyjnych cenach, tak jakby limitowane (nie są w normalnej sprzedaży i przecenione, tylko tak jakby co tydzień nowy kit w innej kombinacji produktów i cenie) no i gratisy też już są ciągle, także zmieniane co kilka dni.
-Lucy minerals nie powiadamia o statusie wysyłki czy zaakceptowaniu zamówienia, nie dostajemy żadnych maili z potwierdzeniem.

AwGM
Od kmb1

-gdy poczta zagubiła moją paczkę, wysłali jeszcze raz, ale ogólnie raczej nie robią zwrotów, jeśli to wina poczty(tak napisane na stronie bodajże). Aczkolwiek Francesca jest bardzo miła, więc zawsze jest szansa, że jak akurat poprosisz, to może się zgodzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg meow3.jpg (65,5 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg meow1.jpg (73,1 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg meow4.jpg (14,7 KB, 69 załadowań)
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez vril
Czas edycji: 2011-02-20 o 10:21
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 09:27   #2
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

Is, spadłaś z nieba, bo właśnie robię listę zakupów w firmach, gdzie sama chcę dokonać zakupu, gdyż czasowo i pieniężnie bardziej się opłaca
Mój angielski w praktyce nie wychodzi zbyt dobrze i wreszcie jest wątek, gdzie mogę poprosić o pomoc
Dobrze, że są uwagi przy każdej firmie, dla początkujących takich jak ja, na pewno się przyda
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 11:05   #3
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

Super wąteka jak z Lucy Minerals?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 19:55   #4
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

Jeśli chodzi o Lucy to robiłam tylko jedno zamówienie, mam nadzieję że któraś z organizatorek doda coś od siebie - ja robiłam daaawno temu i niewiele pamiętam prócz tego że kontakt z Annie był bardzo dobry
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:43   #5
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

Lucy-
-kontakt z Annie bardzo dobry,
-przesyłka przychodzi do mnie w około tydzień (max 10 dni),
-tania wysyłka.
-Jeżeli przeoczysz okienko przy checkoucie (gdzie powinnaś wpisać np. odcień podkładu, jeśli chcesz mieszankę albo odcienie gratisów czy podkładów z kita) to można napisać wiadomość(maila), ale musisz mieć bodajże numer zamówienia, (czy numer tansakcji paypal) żeby Annie je znalazła i dopisała.
-Annie robi custom mixy podkładów (trzeba podać proporcje przy checkoucie)
-Teraz ciągle są weekly special-kity po okazyjnych cenach, tak jakby limitowane (nie są w normalnej sprzedaży i przecenione, tylko tak jakby co tydzień nowy kit w innej kombinacji produktów i cenie) no i gratisy też już są ciągle, także zmieniane co kilka dni.
-Lucy minerals nie powiadamia o statusie wysyłki czy zaakceptowaniu zamówienia, nie dostajemy żadnych maili z potwierdzeniem.


AwGM-gdy poczta zagubiła moją paczkę, wysłali jeszcze raz, ale ogólnie raczej nie robią zwrotów, jeśli to wina poczty(tak napisane na stronie bodajże). Aczkolwiek Francesca jest bardzo miła, więc zawsze jest szansa, że jak akurat poprosisz, to może się zgodzi.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg

Edytowane przez kmb1
Czas edycji: 2011-01-19 o 20:45
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:59   #6
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Silk Naturals
Dostaniecie mail po złożeniu zamówienia oraz gdy zostanie wysłane (na ogół już na drugi dzień po złożeniu)

Uwaga - na kopercie zawsze znajdziecie prawdziwą kwotę zamówienia - Karen uważa że zaniżanie wartości jest wbrew prawu.
Przesyłki wysyłane są 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. Dochodzą bardzo szybko (zwykle w 6-7 dni). Jeżeli zdarzy się, że przesyłka nie dotrze w ciągu 6 tygodni, należy się skontaktować z Karen. Wyśle zamówienie ponownie.

Przy zakupie na ponad $10 dostaje się prezent (najczęściej małe opakowanie cienia, czasem maseczkę, błyszczyk lub jeszcze coś innego). Jest to limitowany produkt i zmienia się zazwyczaj co tydzień. Ponadto za każde wydane $30 otrzymuje się pełnowymiarowy cień w prezencie - w komentarzach do zakupu należy podać nazwę cienia, który nas interesuje (chyba, że chce się otrzymać cień niespodziankę).

Karen ma również system punktów za dokonane zakupy (1 punkt za $1, a 100 punktów to równowartość $5, które można wydać na kolejne zakupy). Żeby wykorzystać punkty, trzeba uzbierać ich co najmniej 100.

Edytowane przez arat
Czas edycji: 2011-01-19 o 21:00
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 07:29   #7
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Lucy to robiłam tylko jedno zamówienie, mam nadzieję że któraś z organizatorek doda coś od siebie - ja robiłam daaawno temu i niewiele pamiętam prócz tego że kontakt z Annie był bardzo dobry
Tylko ze mój angielski nie jest wyśmienity i myślę ze do zamówienia nic się w tym wzgledzie nie zmieni a na jedno zamówienie nie będę zakładać PP itp.Czekam w takim razie na wspólne
Dziekuję
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 18:47   #8
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

Wprawdzie nie jestem organizatorką, ale zdarza mi się zamawiać podkłady samodzielnie. Potwierdzam, że robienie zakupów z Lucy Minerals to czysta przyjemność. Kontakt jest rewelacyjny. Zamawiając podkład w grudniu przelałam za dużo pieniędzy za zamówienie (przesyłka była darmowa a paypal "sam" mi pobrał kasę za przesyłkę). Jeszcze tego samego dnia dostałam zwrot pieniędzy i przemiły mail z wyjaśnieniem, co ile kosztowało i jaki jest zwrot pieniążków.
Przesyłka szła niecałe 3 tyg - a to był okres świąteczny.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:43   #9
Julita1992
Raczkowanie
 
Avatar Julita1992
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 191
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

Hej, jestem całkowiecie zielona w związku z zamawianiem kosmetyków Meow przez www.meowcosmetics.com i dlatego mam kilka pytań, proszę o pomoc:
1) Skąd mam wiedzieć ile zapłacić pieniędzy, skoro sumę mam podaną w dolarach?
2) Ile zapłaciłabym np. za jedną próbkę podkładu Meow wraz z przesyłką, przeliczając na zł?
3) Czy na tej stronie trzeba założyć jakieś swoje konto i tam wpisuje się adres gdzie ma być dostarczana paczka?
4) Czy mogę w inny sposób zamówić kosmetyki Meow, nie za pomocą www.meowcosmetics.com?
Julita1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:13   #10
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

Cytat:
Napisane przez Julita1992 Pokaż wiadomość
Hej, jestem całkowiecie zielona w związku z zamawianiem kosmetyków Meow przez www.meowcosmetics.com i dlatego mam kilka pytań, proszę o pomoc:
1) Skąd mam wiedzieć ile zapłacić pieniędzy, skoro sumę mam podaną w dolarach?
2) Ile zapłaciłabym np. za jedną próbkę podkładu Meow wraz z przesyłką, przeliczając na zł?
3) Czy na tej stronie trzeba założyć jakieś swoje konto i tam wpisuje się adres gdzie ma być dostarczana paczka?
4) Czy mogę w inny sposób zamówić kosmetyki Meow, nie za pomocą www.meowcosmetics.com?
1. do przeliczania służy paypal i przy potwierdzeniu zapłaty za zamówienie przez paypal wyświetla się przelicznik
przy karcie kredytowej jest chyba tak że ściąga kwotę z karty i jak operacja zostanie zaksięgowana będziesz mogła sprawdzić ile wydałaś łącznie.
2. 1$ za próbke oraz 14,95$ za przesyłke
- jest też przesyłka 7,95$ ale minimalna ilośc próbek przy tej kwoecie to 20
3. w meow nie ma konta, po prostu jest koszyk do którego wrzucasz rzeczy i potem przechodzisz do check out gdzie wpisujesz adres, potem płacisz.
4. wspólne zamowienia na wizażu, na allegro raczej niespotykane.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:26   #11
Julita1992
Raczkowanie
 
Avatar Julita1992
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 191
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

Dziękuje za pomoc Mam jeszcze jedno pytanie- w jaki sposób mogę zamówić Meow na wizażu? Czytałam na ten temat na forum ale nie jest dokładnie wyjaśnione...
Julita1992 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 18:52   #12
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

tu regulamin : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=356326
tu wątek zamówień z meow : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=356978 ale aktualnie nikt nie organizuje.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:21   #13
Julita1992
Raczkowanie
 
Avatar Julita1992
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 191
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

A jeszcze naprawde ostatnie pytanie, bo nigdzie nie mogę tego znaleźć- po złożeniu zamówienia jak mam poinformować Organizatorkę o moim adresie na który ma być wysłana paczka? Na PW? I skąd wziążć numer konta Organizatorki?
Julita1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:28   #14
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

Adres na PW a nr konta zostanie podany Ci na PW lub będzie znajdował się w arkuszu zamówień (np. ja tak mam - arkusz jest w moim podpisie)
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 13:30   #15
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

Mam problem z napisaniem listu. Chodzi mi tylko jak go zacząć i zakończyć. Mam na myśli formę powitalną i pożegnalną
Gdy wiem jak ma na imię właściciel sklepu, np. w przypadku firmy Lucy, mogłabym pozwolić sobie o napisanie "Dear Annie", a jak nie znam imienia? Zamierzam napisać do Meow.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 13:32   #16
lhunfeniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 393
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

Wydaje mi się, że Dear Sir/Madam, z tym że z tego co pamiętam Meow prowadzi kobieta, więc chyba wystarczy Dear Madam
edit:
A i zapomniałam o zakończeniu:
Yours faithfully,
XYZ

Edytowane przez lhunfeniel
Czas edycji: 2011-02-14 o 13:33
lhunfeniel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 13:44   #17
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

Cytat:
Napisane przez lhunfeniel Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Dear Sir/Madam, z tym że z tego co pamiętam Meow prowadzi kobieta, więc chyba wystarczy Dear Madam
edit:
A i zapomniałam o zakończeniu:
Yours faithfully,
XYZ
Dziękuję za podpowiedź.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 14:15   #18
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Gdy wiem jak ma na imię właściciel sklepu, np. w przypadku firmy Lucy, mogłabym pozwolić sobie o napisanie "Dear Annie", a jak nie znam imienia? Zamierzam napisać do Meow.
Jeśli chciałabyś użyć imienia, właścicielką Meow jest Tammy Lang.
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 20:23   #19
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

Mam prośbę. Dawno nie ćwiczyłam angielskiego i mam problem z napisaniem e-maila. Niby go napisałam, choć nie wysłałam, ale jak dla mnie to on nie brzmi. Mogłaby jakaś uprzejma wizażanka, sprawnie posługującą się językiem angielskim, pomóc mi napisać list?
Mam nadzieję, że w dobrym wątku zamieszczam prośbę, jeśli nie- proszę mnie przekierować. Ten wydaje mi się najbardziej odpowiedni.

Tekst (bez zwrotu witającego i pożegnalnego):
Piszę z zapytaniem o przesyłkę. Czy koszt przesyłki wzrasta, gdy biorę słoiczki? Także chciałabym się zapytać, dlaczego przy kolumnie Sampler Pack, dotyczącą green tea, hide a pore itp., za 12 próbek w cenie 34,50$ na sztukę wychodzi 2,875$, a przy 20 próbkach- 3,1$? To trochę nieopłacalne.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 20:56   #20
lhunfeniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 393
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

Nie wiem, czy to co napisałam jest poprawne, ale może wspólnymi siłami wyjdzie coś zrozumiałego

I am writing to ask you about shipping. Is mailing cost higher when ordering jars? I would also like to ask why the cost of ordering 20 samples of Green Tea etc. is higher (3,1$ per sample) than ordering 12 (2,875$ per sample). It is a bit unprofitable.
lhunfeniel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 21:14   #21
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Jak mogę sobie zamówić minerały do domu? / Problemy z zamówieniami

Cytat:
Napisane przez lhunfeniel Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to co napisałam jest poprawne, ale może wspólnymi siłami wyjdzie coś zrozumiałego

I am writing to ask you about shipping. Is mailing cost higher when ordering jars? I would also like to ask why the cost of ordering 20 samples of Green Tea etc. is higher (3,1$ per sample) than ordering 12 (2,875$ per sample). It is a bit unprofitable.
Specem w tej dziedzinie nie jestem, ale podoba mi się. Zastanawiam się czy przy pierwszym zdanie gdzie jest "ask" lepiej by nie brzmiało "enquire"
Dziękuję Ci bardzo za pomoc . Muszę się poduczyć, bo aż wstyd, że mam z tym problem
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 13:10   #22
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
probki Everyday Minerals?

Witam chcialam zamowic (poprzez wizaz) probki z everyday minerals, jednak nie wiem jak to sie robi. Tzn. wiem jaki kolor itp., ale wchodzac tu: http://www.everydayminerals.com/stor...free/base.html te obrazki 'dziewczyn' na dole m.in. IVORY, FAIR to jezeli nacisne na add to bag i bym chciala to zamowic to co by mi przyszlo? darmowe probki czego? tych odcieni co sa pod rysunkami? z gory dziekuje za odpowiedz
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 15:24   #23
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: probki Everyday Minerals?

Cytat:
Napisane przez patus12 Pokaż wiadomość
Witam chcialam zamowic (poprzez wizaz) probki z everyday minerals, jednak nie wiem jak to sie robi. Tzn. wiem jaki kolor itp., ale wchodzac tu: http://www.everydayminerals.com/stor...free/base.html
Od jakiegoś czasu nie ma wspólnych zamówień na wziażu z EDM z tej strony co podałaś (i z żadnej innej też), bo nie wysyłają do Polski. Jeśli chcesz coś kupić to albo u polskiego dystrybutora, który zdziera albo na all.
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 16:20   #24
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: Jak samemu zamówić minerały? / Problemy z prywatnymi zamówieniami

........................

Edytowane przez patus12
Czas edycji: 2012-01-29 o 17:21
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 13:58   #25
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Jak samemu zamówić minerały? / Problemy z prywatnymi zamówieniami

Cytat:
Napisane przez patus12 Pokaż wiadomość
rozumiem. a ta strona sie nadaje na zakup? : http://kosmetyki-mineralne.com/gratisy-c3820.html ?
Pewnie że się nadaje, ale policz sobie jaki oni mają narzut. Jeśli minerały to nie koniecznie edm sa inne firmy, które ralizuje się na współnych zakupach. Musisz poczytać forum - bez tego ani rusz
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:05   #26
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Jak samemu zamówić minerały? / Problemy z prywatnymi zamówieniami

A jak wygląda zamawianie z Coastal Scents? Dostaje się maila o wysyłce? Długo idą przesyłki?
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 14:53   #27
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jak samemu zamówić minerały? / Problemy z prywatnymi zamówieniami

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
A jak wygląda zamawianie z Coastal Scents? Dostaje się maila o wysyłce? Długo idą przesyłki?
Dostaje się potwierdzenie wysyłki, lecą różnie, ok. 2 tyg.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 11:57   #28
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Jak samemu zamówić minerały? / Problemy z prywatnymi zamówieniami

Dziewczyny mam problem..

Próbuję założyć konto na stronie AwGM ale stale wyskakuje mi komunikat, że muszę uzupełnić pole "State/Privince". Sęk w tym, że nie ma wolnej rubryki w którą dałoby się to wpisać..

Chyba, że z moim monitorem coś nie gra.. Czy któraś z Was byłaby tak miła i zerknęła czy macie tak samo..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 09:48   #29
karola_d
Raczkowanie
 
Avatar karola_d
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 251
Dot.: Jak samemu zamówić minerały? / Problemy z prywatnymi zamówieniami

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem..

Próbuję założyć konto na stronie AwGM ale stale wyskakuje mi komunikat, że muszę uzupełnić pole "State/Privince". Sęk w tym, że nie ma wolnej rubryki w którą dałoby się to wpisać..

Chyba, że z moim monitorem coś nie gra.. Czy któraś z Was byłaby tak miła i zerknęła czy macie tak samo..
U mnie jest ok. Jak się wybierze Poland to znika lista do wyboru stanów i pojawia się puste okienko
karola_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 17:59   #30
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Jak samemu zamówić minerały? / Problemy z prywatnymi zamówieniami

Już jest ok bo zgłosiłam problem Francesce
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-23 14:42:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.