Yuliya Babich - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-09, 15:53   #1
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043

Yuliya Babich


hej dziewczyny

ostatnio z dużym zainteresowaniem śledzę poczynania młodych projektantów i kusi mnie, aby stać się klientką pani wspomnianej w tytule. niestety nie mam możliwości obejrzenia ciuchów na żywo, więc rozważam zakupy online - czyli masa pytań
na forum znalazłam jedynie artykuły zapowiadające kolejne kolekcje, w internecie też niewiele opinii, stąd pytanie do posiadaczek ciuchów od YB - co sądzicie o jakości wykonania i używanych materiałach, o rozmiarówce (czy jest klasyczna, zaniżona/zawyżona), itd. jak tam wasze wrażenia?

zapraszam oczywiście także innych do "obgadywania" ciuchów zaprojektowanych przez yuliyę
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 17:34   #2
jarmilki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Yuliya Babich

dłuższy czas przymierzałam się do kupna marynarki od tej projektantki (poczekałam na przeceny, bo jednak fantazyjny żakiet 3/4 w regularnej cenie porządnej klasycznej garsonki to trochę sporo).
marynarka ecru

- mają 30% taniej, a w niektorych sklpach z jej ubraniami dają też upusty do 50zł na pierwsze zamówienie. czyli z 690zł na ok 420 z darmową wysyłką.

zamówiłam rozmiar zgodny z dotychczas noszonym rozmiarem żakietów. najwyżej wymienię na mniejszą (jest poliamid w składzie, więc mam pewne obawy o naddawanie się materiału).

Edytowane przez jarmilki
Czas edycji: 2015-10-15 o 17:42
jarmilki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 21:00   #3
jarmilki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Yuliya Babich

-żakiet dobrze wygląda na klasycznej sylwetce-klepsydrze - wiem, że rozmiarówka zalezy od konkretnego ciucha i w przypadku oversize L-ka to raczej 42, a nie małe 40. materiał mięsisty, fajny. możesz uprać w pralce, a najlepiej prasować parą na specjalnym manekinie - tak podaje producent. mam coś z podobnej tkaniny, ale nie od Yuliyi

- na szczescie przy kupnie online jest darmowa zamiana na inny rozmiar, nie wiem jak z zupełnymi zwrotami - też nie powinno być problemu. będę wymieniać na inną odzież ze sklepu.

pan Zbyszek z tele-obsługi klientek ma przyjemną barwę głosu - to na pewno duzy plus. brakowało im podobno ostatnio pudełek i przysłali płaszczożakiet w pudełeczku, w które t-shirt ledwo wchodzi. Mięsisty poliamid zmasakrował to puzdro i rozwalił pokrywkę w transporcie. Tyle, że ja zwracam odzież - opisałam p. Zbyszkowi ze szczegółami stan opakowania.

najlepiej przy kupowaniu online po prostu zadzwonić i dopytać ze szczegółami o konkretny ciuch.
czyli kupować w sklepie Yuliyi, a nie jakichś "giga-mega modo-kombo", gdzie są ubiory od wielu projektantów i chyba obsługa klienta nie byłaby w stanie udzielić wyczerpujących informacji co do każdziutenkiej sztuki odzieży.

-teraz u Yuliyi jest sporo zniżek, ale takie naj-najfajniejsze rzeczy wcale nie mają obniżonych cen. Kupiłam ciuch z przeceny, ale teraz widzę, że wolę dopłacić i wybrać inny model, który będzie absolutnie adekwatny.
jarmilki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 17:13   #4
jarmilki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Yuliya Babich

właśnie mam w koszyku czwartą w życiu rzecz od Yuliyi, (bluzka), pozostałe 2 żakiety i bluzka dobrze się noszą. większość kupilam na przecenach (max do 70%, wbrew pozorom są dosyć częste)

Edytowane przez jarmilki
Czas edycji: 2018-01-12 o 17:13 Powód: literówki
jarmilki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-26 08:40:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.