Pytanie dotyczące chudniecia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 18:35   #1
Pawel08251
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3

Pytanie dotyczące chudniecia


Cześć.
Mam problem z wagą. Mam 19 lat 182 cm wzrostu i ważę 110kg. Równo tydzień temu pan kurier przywiózł dla mnie rowerek treningowy. Jeżdżę na nim już cały tydzień- 3 razy dziennie po 20 min.[rano, po południu i wieczorem] Na początku robiłem ledwo [jak wyświetla mi komputerek] 5km. Widzę, że moja forma poszła trochę w górę bo w ciągu tych 20 min robię przeszło 6km. Dziś postanowiłem jeździć 3 razy po 25min. Wyjeździłem równiutkie 25km. Teraz trochę o odżywianiu. przed moją decyzją o schudnięciu jadłem to co zobaczyłem :/ Teraz zmieniłem nawyki żywieniowe[ mam nadzieje ] Nie jem wcale słodyczy, piję wodę niegazowaną. Na śniadanie jem 2 kromki chleba z chudą szynką. Obiad jak obiad nie mam co wybrzydzać bo moja kochana mamusia robi.[proszę o mniejszą porcję] Przychodzi czas na kolację wiem, że nic nie powinienem jeść ale bym nie wytrzymał- jem miseczkę płatków nestle fitnes z mlekiem. Nie wiem czy to coś pomoże. W trakcie dnia zjadam też trochę owoców ale to chyba nie przeszkadza? Wiem, że to za dużo jedzenia jak na cały dzień ale na samym początku jest bardzo ciężko się powstrzymać od jedzenia.
Jak myślicie uda mi się zrzucić zbędne kilogramy z takim podejściem?
A się rozpisałem .
Pozdrawiam
Pawel08251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 18:45   #2
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Pytanie dotyczące chudniecia

Cytat:
Napisane przez Pawel08251 Pokaż wiadomość
Cześć.
Mam problem z wagą. Mam 19 lat 182 cm wzrostu i ważę 110kg. Równo tydzień temu pan kurier przywiózł dla mnie rowerek treningowy. Jeżdżę na nim już cały tydzień- 3 razy dziennie po 20 min.[rano, po południu i wieczorem] Na początku robiłem ledwo [jak wyświetla mi komputerek] 5km. Widzę, że moja forma poszła trochę w górę bo w ciągu tych 20 min robię przeszło 6km. Dziś postanowiłem jeździć 3 razy po 25min. Wyjeździłem równiutkie 25km. Teraz trochę o odżywianiu. przed moją decyzją o schudnięciu jadłem to co zobaczyłem :/ Teraz zmieniłem nawyki żywieniowe[ mam nadzieje ] Nie jem wcale słodyczy, piję wodę niegazowaną. Na śniadanie jem 2 kromki chleba z chudą szynką. Obiad jak obiad nie mam co wybrzydzać bo moja kochana mamusia robi.[proszę o mniejszą porcję] Przychodzi czas na kolację wiem, że nic nie powinienem jeść ale bym nie wytrzymał- jem miseczkę płatków nestle fitnes z mlekiem. Nie wiem czy to coś pomoże. W trakcie dnia zjadam też trochę owoców ale to chyba nie przeszkadza? Wiem, że to za dużo jedzenia jak na cały dzień ale na samym początku jest bardzo ciężko się powstrzymać od jedzenia.
Jak myślicie uda mi się zrzucić zbędne kilogramy z takim podejściem?
A się rozpisałem .
Pozdrawiam
jesz tylko 3 posiłki dziennie?? oj po tych płatkach fitnes wcale się nie będzie takim fit
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 18:50   #3
Pawel08251
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Pytanie dotyczące chudniecia

Tak, jem 3 posiłki. Nie chcę [na razie] być jakiś super szczupły wystarczy, że zgubie mój brzucho.

Edytowane przez Pawel08251
Czas edycji: 2010-08-04 o 19:13
Pawel08251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 20:04   #4
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Pytanie dotyczące chudniecia

Płatki fitness to ściema jedyne, w czym mogą Ci pomoc to w odkłądaniu tłuszczu na brzuchu.
Na kolację lepiej zjedz jakieś chude mięso, rybę twarożek

Żeby zacząć spalać jak nalezy zacznij jesć posiłki co 2-3h i nie owoce czy płatki tylko prawdziwe posiłki w których będziesz miał źrodło białka i dużo warzyw najlepiej zielonych + zdrowe tłuszcze bo bez nich cieżko schudnąć

Jeśli nie wiesz jak komponowac takie posiłki, to zajrzyj do 10PZ w moim podpisie
poczytaj kilka razy a potem zacznij zadawac pytania

Polecam rownież wątek podwieszony ''Artykuły''
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 07:26   #5
CoUraGe88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 90
GG do CoUraGe88
Dot.: Pytanie dotyczące chudniecia

na śniadanie polecam płatki owsiane z mlekiem, dodają energii i w ciągu dnia nie będziesz taki głodny, do tego dodaj kilka rodzynek, orzechów... przy obiedzie poproś mamę, by w razie czego przygotowywała Tobie coś mniej tłustego... zresztą sam zawsze możesz sobie coś niezbyt tłustego upichcić ; ) polecam dużo warzywek! A co do kolacji to TRZEBA JĄ JEŚĆ! tyle, że coś lekkostrawnego. Żeby jednak zgubić kg konieczna jest duuuuuUUUUuuuża dawka regularnego ruchu Mam nadzieję, że uda Się Tobie zgubić brzuszek na początek
__________________
Czasem na dnie serca czuję
Moje życie znów przerasta mnie
Nie potrafię więcej unieść
Za daleko posunęłam się

" Niemy Krzyk "...



Cel: walka z bulimią
CoUraGe88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 21:18   #6
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Pytanie dotyczące chudniecia

przede wszystkim: jedz porządne sniadanie, ok: 460 kcl powinno miec. po drugie: jedz kolacje, najlepiej jakies białko zeby w niej było. a po trzecie: jedz 5 posiłków:zwiekszy Ci sie przemiana materii, co spowoduje szybsze chudniecie. i polecam czerwona herbate pu ehr. wspomaga spalanie tłuszczu ;D
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.