Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-31, 12:50   #541
Plastulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 186
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam,zapisałam się wczoraj na depilację Light Sheer tutaj ---> http://www.aw-derma.pl/ ,wolny termin był już na ten czwartek ale powiedziałam Pani dr że używam balsamów z bardzo wysokim stężeniem mocznika (na wrastające włoski)to powiedziała że za tydzień ale jeszcze dodałam że stosuję również peelingi chemiczne z kwasami ,m in. salicylowy,mlekowy itp. w stężeniach 30% wzwyż więc ostateczny termin zabiegu za dwa tygodnie od dzisiaj... Czy to nie za szybko ??? szukałam czegoś najlepszego we Wrocławiu ,skusiłąm sie ze względu na typ lasera,skoro duet nie zbiera tak dużo pozytywnych opinii wolałam LS ,w innych salonach dominuje IPL.Jeszcze mogę zmienić zdanie ale nie widziałm w obu wątkach żeby ktoś bardzo polecał jakiś konkretny salon,były tylko negatywne opinie o CTL na ul.Jaracza i o jeszcze jakimś na Traugutta.Proszę WROCŁAWIANKI o poradę
Plastulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 20:21   #542
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Plastulla Pokaż wiadomość
Jeszcze mogę zmienić zdanie ale nie widziałm w obu wątkach żeby ktoś bardzo polecał jakiś konkretny salon,były tylko negatywne opinie o CTL na ul.Jaracza i o jeszcze jakimś na Traugutta.Proszę WROCŁAWIANKI o poradę
hej, jesli chodzi o salon na Traugutta - to pewnie chodzi Ci o Dermamed - ja chodzę tam na epilację i naprawdę jestem mega zadowolona - pierwsze włoski po 3 miesiącach - wcześniej święty spokój.
Oni tam ponoć mają jakąś super maszynę i jakąś wiązkę lasera :s na ich www są badania - zalukaj:
http://www.dermamed-instytut.com/?name=epilacja
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 09:33   #543
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny uważajcie na depilację :/ ja robiłam nogi pod koniec marca, zrobiły mi się przebarwienia ale po jakimś czasie zaczęłam peeling i wszystko wróciło do normy. w ten weekend wyszłam na słońce i w tych miejscach, w których miałam przebarwienia, teraz mam ciemniejsze plamki ;/ po prostu k... świetnie.
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 12:24   #544
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
dziewczyny uważajcie na depilację :/ ja robiłam nogi pod koniec marca, zrobiły mi się przebarwienia ale po jakimś czasie zaczęłam peeling i wszystko wróciło do normy. w ten weekend wyszłam na słońce i w tych miejscach, w których miałam przebarwienia, teraz mam ciemniejsze plamki ;/ po prostu k... świetnie.
trudno powiedzieć skąd u ciebie przebarwienia.ja nie miałam przebarwień od słońca,a depilowałam się w styczniu,a pierwsze solarium zaliczyłam na początku czerwca.

zapytaj się z salonie,czy to trwałe,czy czasowe przebarwienia,może wystarczy zrobić jakiś peeling,a może bierzesz leki ziołowe powodujące plamy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 14:43   #545
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
trudno powiedzieć skąd u ciebie przebarwienia.ja nie miałam przebarwień od słońca,a depilowałam się w styczniu,a pierwsze solarium zaliczyłam na początku czerwca.

zapytaj się z salonie,czy to trwałe,czy czasowe przebarwienia,może wystarczy zrobić jakiś peeling,a może bierzesz leki ziołowe powodujące plamy

nie biorę żadnych leków, na bikini ani pod pachami nic takiego mi się nie zrobiło, tylko nogi. więc smutno. porobię peelingi, jak nie pomoże to nie wiem ;/
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 14:19   #546
_Viola_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

Witam,
mam wykupiony zabieg na depilacje laserową bikini. Niestety nie mogę go zrealizować i chętnie go odsprzedam. Zabieg do wykonania w Łodzi. Więcej informacji podam na maila: luccy_lp@wp.pl

P.S kupon nie jest z groupona ani z tego typu serwisów. Został zakupiony w salonie.
_Viola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 13:55   #547
_Viola_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam,
mam do odsprzedania jeden zabieg na depilacje laserową bikini. Ja niestety nie mogę z niego skorzystać. Gabinet znajduje się w Łodzi. Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana proszę o kontakt: luccy_lp@wp.pl
_Viola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 14:52   #548
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _Viola_ Pokaż wiadomość
Witam,
nie wolno sprzedawac na wizazu.to nie darmowa tablica ogłoszeń.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 19:29   #549
Pech
Przyczajenie
 
Avatar Pech
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej. Mam pytanie na które pierwszy post tego wątku nie bardzo mi odpowiada, nie jestem pewna czy to prawda.

Tak więc chcę sobie wykonać taki zabieg (na brzuch ^^') laserem najlepiej diodowym (słyszałam, że ten najlepszy, ale nie wiem dużo o laserach). Czy pomiędzy zabiegami jest faktycznie jakiś czas którego nie można przekroczyć? I ile on wynosi?
Bo ja mieszkam w Niemczech gdzie to wszystko jest droższe... Chciałam zrobić zabiegi w Polsce ale nie mogę mieć gwarancji, że będę tam co miesiąc... Ile ten czas między zabiegami ma wynosić i czy jego przedłużanie odbija się na skuteczności zabiegu?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Edit: a i jeszcze jedno... Czy w każdym salonie wymagają zgolenia włosków przed zabiegiem? To akurat jest ostatnim co zrobię z moim meszkiem na brzuchu... Będą kłuły a chłopakowi to już w ogóle nie pozwolę się dotknąć... Po pierwszym zabiegu gwarantują usunięcie ~30% włosów a co z pozostałymi 70%? Będę latać z taką strzechą na brzuchu?
A może wystarczy wygolić się kremem? Ale to chyba nie jest zalecane...

Edytowane przez Pech
Czas edycji: 2012-08-11 o 20:33
Pech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 13:26   #550
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Pech Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanie na które pierwszy post tego wątku nie bardzo mi odpowiada, nie jestem pewna czy to prawda.

Tak więc chcę sobie wykonać taki zabieg (na brzuch ^^') laserem najlepiej diodowym (słyszałam, że ten najlepszy, ale nie wiem dużo o laserach). Czy pomiędzy zabiegami jest faktycznie jakiś czas którego nie można przekroczyć? I ile on wynosi?
Bo ja mieszkam w Niemczech gdzie to wszystko jest droższe... Chciałam zrobić zabiegi w Polsce ale nie mogę mieć gwarancji, że będę tam co miesiąc... Ile ten czas między zabiegami ma wynosić i czy jego przedłużanie odbija się na skuteczności zabiegu?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Edit: a i jeszcze jedno... Czy w każdym salonie wymagają zgolenia włosków przed zabiegiem? To akurat jest ostatnim co zrobię z moim meszkiem na brzuchu... Będą kłuły a chłopakowi to już w ogóle nie pozwolę się dotknąć... Po pierwszym zabiegu gwarantują usunięcie ~30% włosów a co z pozostałymi 70%? Będę latać z taką strzechą na brzuchu?
A może wystarczy wygolić się kremem? Ale to chyba nie jest zalecane...
pierwszy post niekoniecznie,ale od tyłu 3 strony na pewno dadzą ci odpowiedź,bo nikomu nie chce się pisać 100 razu to samo
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 13:42   #551
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Odstęp LS na pachy 8tyg będzie ok, czy lepiej poczekać dłużej? Bikini podobnie?
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 13:50   #552
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
Odstęp LS na pachy 8tyg będzie ok, czy lepiej poczekać dłużej? Bikini podobnie?
teoretycznie bedzie ok, bo ponoc 8 - 10 tygodni to proponowany odstep na pachy; natomiast na bikini odstep jest dluzszy: 10 - 12 tygodni.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 15:45   #553
Pech
Przyczajenie
 
Avatar Pech
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
pierwszy post niekoniecznie,ale od tyłu 3 strony na pewno dadzą ci odpowiedź,bo nikomu nie chce się pisać 100 razu to samo
Na pierwsze pytanie dostałam odpowiedź, ale na drugie już nie, więc ponawiam pytanie. Nie dziw się, że w stu postowym temacie pytania się będą powtarzać. Jeśli odpowiadać Ci się nie chce, to może po prostu nie pisz nic, bo takie gadanie to zwykły spam (:
Pozdrawiam.
Pech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:14   #554
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Pech Pokaż wiadomość
Na pierwsze pytanie dostałam odpowiedź, ale na drugie już nie, więc ponawiam pytanie. Nie dziw się, że w stu postowym temacie pytania się będą powtarzać. Jeśli odpowiadać Ci się nie chce, to może po prostu nie pisz nic, bo takie gadanie to zwykły spam (:
Pozdrawiam.
gdyby nie tysięczne pytania o to samo nie byłoby tysiąc postów,ale po co się trudzić skoro ktoś pomoże

pocztytaj wątek od końca,czyli ze 3 strony od twojej wypowiedzi .tam znajdziesz wszystkie nurtujące cie pytania

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-08-13 o 19:16
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 09:34   #555
Plastulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 186
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Miałam wczoraj zabieg we Wrocławiu w gabinecie AW-DERMA na
ul. Boya Żeleńskiego ,wrażenia pozytywne. Depilowałam łydki,to był laser Light Sheer firmy Lumenis. Po zabiegu miałam zaczerwienienia i kropki nie większe jak po depilacji depilatorem ,teraz po nocy z kremem alantan,podrażnienia są delikatne,lekkie zaczerwienienie. Moc miałam ustawioną na 38 jednostek,namawiałam na 42 ale nie zgodziły się bo to mój pierwszy w życiu zabieg i biorę różne leki w tym antydepresanty.
Plastulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 17:38   #556
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czy któraś z Was ma/miała wykonywaną depilację laserową w salonie Active Woman w Krakowie na Józefińskiej? Bardzo zachęca mnie cena- pakiet 10 zabiegów na wąsik i brodę wynosi tylko 900, ale nie wiem czy nie jest to podejrzanie tanio. Może wizażanki z innych miast mogłyby się również wypowiedzieć o cenie, co sądzicie? Dodam, że laser to tradycyjny Light Sheer. Wątek przeszukałam, ale jest bardzo mało informacji na temat tego salonu.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 19:00   #557
agaqcinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 48
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Robiłam depilację w Active Woman w pakiecie 3xpachy i 3xbikini (bikini w sumie mialam robione pięć razy, ale dwa pierwsze w innych gabinetach) i jestem bardzo zadowolona. Zabieg wykonywany jest dokładnie, dużą mocą (o ile ktoś wytrzyma ). Pani Kasia, która wykonywała mi zabiegi bardzo miła, dokładna. Aha i nie naciągają każąc przychodzić w za krótkich odstępach.
Ostatnie zabiegi miałam robione w kwietniu i od tego czasu urosło tylko kilka włosków, które były jaśniejsze i laser nie jest w stanie ich wyłapać

Edytowane przez agaqcinska
Czas edycji: 2012-08-17 o 19:03
agaqcinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 19:49   #558
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez agaqcinska Pokaż wiadomość
Robiłam depilację w Active Woman w pakiecie 3xpachy i 3xbikini (bikini w sumie mialam robione pięć razy, ale dwa pierwsze w innych gabinetach) i jestem bardzo zadowolona. Zabieg wykonywany jest dokładnie, dużą mocą (o ile ktoś wytrzyma ). Pani Kasia, która wykonywała mi zabiegi bardzo miła, dokładna. Aha i nie naciągają każąc przychodzić w za krótkich odstępach.
Ostatnie zabiegi miałam robione w kwietniu i od tego czasu urosło tylko kilka włosków, które były jaśniejsze i laser nie jest w stanie ich wyłapać
Bardzo mi pomogłaś, dziękuję
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 10:19   #559
carolinaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czy któraś z Was miała doświadczenie z laserem Milesman Premium? Znalazłam informacje w internecie, że jest taka samo skuteczny jak Light Sheer, ale chciałabym jeszcze zweryfikować te informacje. Zastanawiam się nad zakupem bonu na gruperze na depilację tym laserem w klinice Butterfly Body Clinic w Warszawie? Czy jest tu ktoś, kto może polecić/odradzić to miejsce?
carolinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 11:26   #560
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez carolinaa91 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała doświadczenie z laserem Milesman Premium? Znalazłam informacje w internecie, że jest taka samo skuteczny jak Light Sheer, ale chciałabym jeszcze zweryfikować te informacje. Zastanawiam się nad zakupem bonu na gruperze na depilację tym laserem w klinice Butterfly Body Clinic w Warszawie? Czy jest tu ktoś, kto może polecić/odradzić to miejsce?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4426
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 13:16   #561
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie, dołączam do grona. Byłam już zapisana na fotodepilację IPL, ale zrezygnowałam - z informacji na różnych forach wynikało, że zadowolone były tylko osoby będące w trakcie zabiegów. A po zaprzestaniu włoski odrastały. Zacisnęłam więc pasa (jednorazowo to duży dla mnie wydatek) i zdecydowałam się na "prawdziwy" laser LS. Jestem po pierwszym zabiegu (głębokie bikini), bolało bardzo, ale nie aż tak abym następnym razem planowała użyć maści znieczulającej. Nie wiem jak długo będę się goić - mam obrzęk, zaczerwienienie, boli i piecze, nie mam szans np. pójść na rower. Smaruję się maścią ALantan Plus. Następny zabieg - wstępnie za 4 tyg., zależy od tempa wzrostu włosków.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 17:29   #562
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Witajcie, dołączam do grona. Byłam już zapisana na fotodepilację IPL, ale zrezygnowałam - z informacji na różnych forach wynikało, że zadowolone były tylko osoby będące w trakcie zabiegów. A po zaprzestaniu włoski odrastały. Zacisnęłam więc pasa (jednorazowo to duży dla mnie wydatek) i zdecydowałam się na "prawdziwy" laser LS. Jestem po pierwszym zabiegu (głębokie bikini), bolało bardzo, ale nie aż tak abym następnym razem planowała użyć maści znieczulającej. Nie wiem jak długo będę się goić - mam obrzęk, zaczerwienienie, boli i piecze, nie mam szans np. pójść na rower. Smaruję się maścią ALantan Plus. Następny zabieg - wstępnie za 4 tyg., zależy od tempa wzrostu włosków.
4 tygodnie to zdecydowanie zbyt krótka przerwa w depilacji, muszą odrosnąć Twoje włosy i wtedy ponownie można je potraktować laserem. 8 tygodni to minimum.
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 18:17   #563
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
4 tygodnie to zdecydowanie zbyt krótka przerwa w depilacji, muszą odrosnąć Twoje włosy i wtedy ponownie można je potraktować laserem. 8 tygodni to minimum.
jeśli posłuchasz się pani z salonu to będziesz musiała zrobić więcej zabiegów niż to konieczne.
salony często tak naciągają klientów,a wtedy tylko co drugi zabieg moze być skuteczny.
włos musi mieć czas ,aby odrosnąć po uszkodzeniu cebulki.te cebulki,które były w odpowiedniej fazie są zniszczone,a pozostałe tylko uszkodzone,jednak z nich dalej wyrasta włos cieńszy i jasniejszy
lepiej zrobić żadziej i mniej niż często

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-08-21 o 18:19
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 07:15   #564
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mnie również zdziwił tak krótki czas do kolejnego zabiegu, trochę się zasmuciłam, po nabrałam jakiegoś tam zaufania do tego gabinetu. Ale pani zastrzegła, że wcześniej zadzwoni do mnie i spyta, czy włoski odrosły, jak nie, to przesuniemy termin. Może wybierając te 4 tygodnie sugerowała się typem moich włosów? Mi szybko rosną, goliłam się dzień przed a podczas zabiegu pani musiała mnie "podgalać", od -nastu lat używam depilatora do nóg a i tak nogi muszę depilować średnio raz w tygodniu.
Będę siebie obserwować, ale chyba Was posłucham i jak minie te 4 tygodnie to przesunę zabieg o kolejne (4 tygodnie ?). Z tego co zrozumiałam, to na pewno nie zaszkodzi, a raczej pomoże jakości całej depilacji.
Tak sobie jeszcze myślę, że ten wskazany krótki czas to - niestety - też taka ekonomia gabinetu. Oni nie mieszczą się w mojej miejscowości na stałe, tylko przyjeżdżają do autoryzowanego gabinetu ze sprzętem raz w miesiącu i pewnie chcą, aby przyjazd im się bardziej kalkulował Ale dzięki temu zabieg jest tańszy niż w gabinetach, które mają laser na stałe.
W Internecie podawana odległość między zabiegami ma niestety dużą rozpiętość - 4-12 tyg. w zależności od depilowanego miejsca i predyspozycji skóry... trudno ocenić co dla mnie będzie dobrze. Ufałam gabinetowi, ale teraz nie jestem pewna...

Edytowane przez Annuar
Czas edycji: 2012-08-22 o 09:28
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 12:22   #565
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Mnie również zdziwił tak krótki czas do kolejnego zabiegu, trochę się zasmuciłam, po nabrałam jakiegoś tam zaufania do tego gabinetu. Ale pani zastrzegła, że wcześniej zadzwoni do mnie i spyta, czy włoski odrosły, jak nie, to przesuniemy termin. Może wybierając te 4 tygodnie sugerowała się typem moich włosów? Mi szybko rosną, goliłam się dzień przed a podczas zabiegu pani musiała mnie "podgalać", od -nastu lat używam depilatora do nóg a i tak nogi muszę depilować średnio raz w tygodniu.
Będę siebie obserwować, ale chyba Was posłucham i jak minie te 4 tygodnie to przesunę zabieg o kolejne (4 tygodnie ?). Z tego co zrozumiałam, to na pewno nie zaszkodzi, a raczej pomoże jakości całej depilacji.
Tak sobie jeszcze myślę, że ten wskazany krótki czas to - niestety - też taka ekonomia gabinetu. Oni nie mieszczą się w mojej miejscowości na stałe, tylko przyjeżdżają do autoryzowanego gabinetu ze sprzętem raz w miesiącu i pewnie chcą, aby przyjazd im się bardziej kalkulował Ale dzięki temu zabieg jest tańszy niż w gabinetach, które mają laser na stałe.
W Internecie podawana odległość między zabiegami ma niestety dużą rozpiętość - 4-12 tyg. w zależności od depilowanego miejsca i predyspozycji skóry... trudno ocenić co dla mnie będzie dobrze. Ufałam gabinetowi, ale teraz nie jestem pewna...
moje włosy też szybko rosną,jednak 4 tyg to zdecydowanie za mało na odbudowe uszkodzonej cebulki.nie liczymy tylko czasu wzrostu włosa,ale jego regenerację
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 13:36   #566
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez carolinaa91 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała doświadczenie z laserem Milesman Premium? Znalazłam informacje w internecie, że jest taka samo skuteczny jak Light Sheer, ale chciałabym jeszcze zweryfikować te informacje. Zastanawiam się nad zakupem bonu na gruperze na depilację tym laserem w klinice Butterfly Body Clinic w Warszawie? Czy jest tu ktoś, kto może polecić/odradzić to miejsce?
Ja robiłam Milesmanem bikini ale to we Wrocławiu. Po 4 zabiegach jestem bardzo zadowolona z efektów. Robione miałam dokładnie i wszystkie włoski za każdym razem wypadały i oczywiście coraz mniej odrastało. Bardzo ciekawa jestem jak będzie po ostatnim zabiegu. Na razie 6ty tydzień i gładziutko. Po trzecim musiałam czekać 10-11 tygodni żeby w ogóle zaczęły kiełkować

Jak za koleje 6 tygodni nie odrośnie mi gąszcz to idę na łydki na Milesmana jak tylko opalenizna zblednie

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-08-22 o 13:37
iivii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 14:17   #567
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Ja robiłam Milesmanem bikini ale to we Wrocławiu. Po 4 zabiegach jestem bardzo zadowolona z efektów. Robione miałam dokładnie i wszystkie włoski za każdym razem wypadały i oczywiście coraz mniej odrastało. Bardzo ciekawa jestem jak będzie po ostatnim zabiegu. Na razie 6ty tydzień i gładziutko. Po trzecim musiałam czekać 10-11 tygodni żeby w ogóle zaczęły kiełkować

Jak za koleje 6 tygodni nie odrośnie mi gąszcz to idę na łydki na Milesmana jak tylko opalenizna zblednie
A czy jest różnica w cenie między nim a Light Sheer?
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 07:28   #568
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Ja robiłam Milesmanem bikini ale to we Wrocławiu. Po 4 zabiegach jestem bardzo zadowolona z efektów. Robione miałam dokładnie i wszystkie włoski za każdym razem wypadały i oczywiście coraz mniej odrastało.
A jak długie miałaś przerwy między kolejnymi zabiegami ?

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
nie biorę żadnych leków, na bikini ani pod pachami nic takiego mi się nie zrobiło, tylko nogi. więc smutno. porobię peelingi, jak nie pomoże to nie wiem ;/
Ja mam przebarwienia na twarzy od hormonów. To trwałe uszkodzenia komórek. Bez względu na to co zrobię "od zewnątrz" (wybielanie, zabiegi z kwasami itp.) - a robić można je tylko jesienią i zimą - to i tak wystarczą 2 tygodnie słonecznego marca, aby wszystko wróciło. Jeśli komórki wytwarzające melaninę w skórze zostały uszkodzone, to zabiegi rozjaśniające i peelingujące mają jednorazowy charakter Latem chronię twarz przed słońcem jak mogę, ale i tak jestem w "ciapki". I tak będzie do końca życia
M.in. z tego względu (oprócz względów finansowych) decyduję się tylko na depilację bikini. Innych sfer nie chcę ryzykować.

Edytowane przez Annuar
Czas edycji: 2012-08-23 o 07:33
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 07:53   #569
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
A czy jest różnica w cenie między nim a Light Sheer?
U mnie w mieście jest ogromna różnica. Normalnie LS na głębokie bikini to ok 400 zł. A ja w mojej klinice płacę 125 zł + ok 20 za emlę. Tam zabieg na każdą część ciała kosztuje 125 zł z tym że np. 2 łydki to już 2 części ciała Miejsce do którego chodzę to nie jakiś gabinecik promujący się na grouponie. Zajmują się też chirurgią plastyczną, medycyną estetyczną, mają dobry sprzęt i w ogóle. Więc cena tym bardziej atrakcyjna .

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
A jak długie miałaś przerwy między kolejnymi zabiegami ?
Najkrótsza przerwa to było 12 tygodni (po pierwszym zabiegu) a najdłuższa to 14 tygodni.

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-08-23 o 08:00
iivii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 09:51   #570
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
U mnie w mieście jest ogromna różnica. Normalnie LS na głębokie bikini to ok 400 zł. A ja w mojej klinice płacę 125 zł + ok 20 za emlę. Tam zabieg na każdą część ciała kosztuje 125 zł z tym że np. 2 łydki to już 2 części ciała Miejsce do którego chodzę to nie jakiś gabinecik promujący się na grouponie. Zajmują się też chirurgią plastyczną, medycyną estetyczną, mają dobry sprzęt i w ogóle. Więc cena tym bardziej atrakcyjna .
A jakie to miasto?

Różnica faktycznie ogromna, wczoraj googlałam chwilę ceny w Warszawie, to widziałam dwa gabinety, gdzie była identyczna jak za LS.

Ja mam przygotowane na depilację sporo kasy i jak myślę ile mogłabym oszczędzić mając dalej dobry efekt to...
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.