Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-04, 17:43   #1441
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

dajcie znać czy macie jakieś doświadczenia z mieszaniem korektora z podkładem w opakowaniu jak bardzo "strukturowo" różni się podkład od korektora? (mam oba, ale zastanawiam się, czy mogę je walnąć tak razem)
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 19:14   #1442
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez kier Pokaż wiadomość

Och, muszę powiedzieć, że śliczna jesteś i makijaż piękny! Miałam źle skonfigurowane parametry w laptopie i wszystko wyglądało ''blado'' w tym opalenizna + bronzer.

Ta osoba pokazuje też makijaże w dziale "szkoła makijażu", jakbyś chciała pooglądać i zaczerpnąć jakichś inspiracji dla siebie. Niestety, tam atmosfera trochę inna, toteż przestałam się udzielać.



Dzięki Twoim zachwytom przypomniałam sobie, że mam z wymianki małą odsypkę Star Dusta i leży tak dość długo zapomniana... Muszę wypróbować niebawem
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 19:23   #1443
puszeq
Przyczajenie
 
Avatar puszeq
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Czy podkłady i pudry tej firmy nadają się do tłustej cery? chodzi mi o to czy trzymają mat nawet przez cały dzień?
__________________
22,06,2011 PJ
puszeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 19:43   #1444
kier
Raczkowanie
 
Avatar kier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;34507618]
Ta osoba pokazuje też makijaże w dziale "szkoła makijażu", jakbyś chciała pooglądać i zaczerpnąć jakichś inspiracji dla siebie. Niestety, tam atmosfera trochę inna, toteż przestałam się udzielać.



Dzięki Twoim zachwytom przypomniałam sobie, że mam z wymianki małą odsypkę Star Dusta i leży tak dość długo zapomniana... Muszę wypróbować niebawem[/QUOTE]

Dziękuję za podpowiedź, na pewno zajrzę. Być może ''chcem, ale nie mogiem'' zamieni się w ''chcę, to robię''.
Nazwanie słynnej agabil1 ''tą osobą'' będzie mnie pewnie prześladować nocami...

Cytat:
Napisane przez puszeq Pokaż wiadomość
Czy podkłady i pudry tej firmy nadają się do tłustej cery? chodzi mi o to czy trzymają mat nawet przez cały dzień?
Mówiąc szczerze, mam na sobie podkład dopiero parę godzin, ale od chwili nałożenia ani razu nie musiałam przyłożyć bibułki matującej, a moje czoło słynie z bardzo świecąco - błyszczących właściwości, więc jest naprawdę dobrze. Myślę, że są odpowiednie do takiego rodzaju cery.
__________________
http://phantasmagor.blogspot.com/


''- Z tobą tak się rozmawia, mówisz ''mąka'', a myślisz ''Kocham Cię''.

- Mąka.
- Teraz na pewno pomyślałaś o czymś zupełnie innym. '' P.
kier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 21:39   #1445
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez kier Pokaż wiadomość
Dziękuję za podpowiedź, na pewno zajrzę. Być może ''chcem, ale nie mogiem'' zamieni się w ''chcę, to robię''.
Nazwanie słynnej agabil1 ''tą osobą'' będzie mnie pewnie prześladować nocami...
Eee tam, to bardziej o żart chodziło, a nie o to, że musisz znać tą wizażankę


-----------------------

W ogóle to ubolewam, bo Beach Babe nie wygląda u mnie na twarzy tak samo jak na dłoni Jakoś tak wtapia się w filtr i puder i jest mniej mleczno-morelowy, a bardziej morelowy...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 13:08   #1446
neusia83
Rozeznanie
 
Avatar neusia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 527
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Przyszłam podziękować za razy odnośnie koloru. Ostatecznie zamówiłam podkład Blondi (oczywiście chwile przed promocją ;-( ) jako próbki wzięłam podkłady china doll i porcelain oraz bronzer Waikiki -świtny, i róż oh la la też super. Z zakupu jestem zadowolona, podkład dobrze dobrany, ładnie wygląda na buzi.
neusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 11:49   #1447
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Czy podkłady firmy Lily Lolo nadają się do cery mieszanej z zaskórnikami i z licznymi czerwonymi mankamentami. Chodzi mi o to, czy nie wchodzą w pory i w jakiś tam swój sposób zakrywają czerwień
Używałam dotychczas edm intensiv ale wycofali i szukam czegoś innego.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 10:35   #1448
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Czy podkłady firmy Lily Lolo nadają się do cery mieszanej z zaskórnikami i z licznymi czerwonymi mankamentami. Chodzi mi o to, czy nie wchodzą w pory i w jakiś tam swój sposób zakrywają czerwień
Używałam dotychczas edm intensiv ale wycofali i szukam czegoś innego.
Tak, ale przykładowo u mnie ten czerwony pigment i tak się wybija w ciągu dnia.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 10:46   #1449
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Czy podkłady firmy Lily Lolo nadają się do cery mieszanej z zaskórnikami i z licznymi czerwonymi mankamentami. Chodzi mi o to, czy nie wchodzą w pory i w jakiś tam swój sposób zakrywają czerwień
Używałam dotychczas edm intensiv ale wycofali i szukam czegoś innego.
Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Tak, ale przykładowo u mnie ten czerwony pigment i tak się wybija w ciągu dnia.
Nadają się. Jeśli cera jest zaczerwieniona, podrażniona to dobrze się sprawdzi korektor Blush Away. PeepO też dobrze sobie radzi z ujednolicaniem cery. Trzeba przetestować i zdecydować. Generalnie zielony pigment najlepszy na zaczerwienienia.

Cytat:
Napisane przez kier Pokaż wiadomość
Jesteś moim kosmetycznym guru! Paczuszka doszła, kolory... świetne! Podkład naprawdę dobry, a jeżeli zblednę po regularnym używaniu kremu z filtrem zmieszam China z Porcelain i będzie miodzio.

Jeszcze raz dziękuję za poradę.
Bardzo się cieszę, że kolory dobrze dobrane.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 10:35   #1450
saxa21
Raczkowanie
 
Avatar saxa21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ze Swiata
Wiadomości: 151
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Witajcie,

Ja dopiero sotsunkowo niedawno odkrylam lili lolo i jestem pod ogrmonym wrazeniem! Moja skora ma duzo przebarwien, troche zaczerwienienia i naczynek na policzkach. POdklad mam w kolorze China Doll, uzywam tez korektorow, barely beige and wszelkie wypryski, zoltego na since i zielonego na policzki.

Wszystko w polaczeniu daje piekny naturalny efekt. Mam tez probke rozswietlacza ale jakos nie powalim mnie na nogi.

Dla zainteresowanych zdjecia przed i po uzyciu lili lolo (in English).

http://babyjanehudson.blogspot.co.uk...up-review.html
__________________
Baby Jane Hudson
Sleekowe Maniactwo http://babyjanehudson.blogspot.co.uk
TWITTER: @BabyJHudson
YouTube: http://www.youtube.com/user/saxa21/videos
saxa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 18:59   #1451
Minerals
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hej, jestem tu nowa ale od niedawna zaczęłam interesować się właśnie kosmetykami mineralnymi. Niedawno zakupiłam LL Stardust i ostro go testuję. Jak do tej pory jestem z niego naprawdę zadowolona. Może któraś z Was też go miała?
Minerals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 22:11   #1452
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez saxa21 Pokaż wiadomość
Witajcie,

Ja dopiero sotsunkowo niedawno odkrylam lili lolo i jestem pod ogrmonym wrazeniem! Moja skora ma duzo przebarwien, troche zaczerwienienia i naczynek na policzkach. POdklad mam w kolorze China Doll, uzywam tez korektorow, barely beige and wszelkie wypryski, zoltego na since i zielonego na policzki.

Wszystko w polaczeniu daje piekny naturalny efekt. Mam tez probke rozswietlacza ale jakos nie powalim mnie na nogi.

Dla zainteresowanych zdjecia przed i po uzyciu lili lolo (in English).

http://babyjanehudson.blogspot.co.uk...up-review.html

Super efekt
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 16:59   #1453
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Który jest bardziej żółty odcień china doll czy blondie czy warm peach. Peach mi się kojarzy z pomarańczowym odcieniem?

Widzę, że saxa21 ma ciemniejszą cerę niż ja, a mi wydawało się że china doll to jasny. A raczej bardziej jaśniejszy niż widać na zdjęciu.

Edytowane przez My Life
Czas edycji: 2012-06-13 o 17:26
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 18:24   #1454
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Który jest bardziej żółty odcień china doll czy blondie czy warm peach. Peach mi się kojarzy z pomarańczowym odcieniem?

Widzę, że saxa21 ma ciemniejszą cerę niż ja, a mi wydawało się że china doll to jasny. A raczej bardziej jaśniejszy niż widać na zdjęciu.
Najbardziej żółty jest warm peach, potem china doll, na końcu blondie (tu żółci nie widzę).

China doll jest jasnym odcieniem. Najjaśniejszym z trzech wymienionych przez Ciebie.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 09:49   #1455
saxa21
Raczkowanie
 
Avatar saxa21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ze Swiata
Wiadomości: 151
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Który jest bardziej żółty odcień china doll czy blondie czy warm peach. Peach mi się kojarzy z pomarańczowym odcieniem?

Widzę, że saxa21 ma ciemniejszą cerę niż ja, a mi wydawało się że china doll to jasny. A raczej bardziej jaśniejszy niż widać na zdjęciu.
Wydaje mi sie osobiscie ze warm peach jest zolty. Jezeli chodzi o blondi i chinal doll to nie widze zadnego zoltego w nich.W blondi wygladam jak obsypana maka.

Jezeli planujesz upic to naprawde polecam zakupic najpierw probki. Jak tak zrobilam i teraz bynajmniej wiem co mi pasuje plus mozesz zobaczyc jak naprawde skora twoja pracuje z kolorami LL>
__________________
Baby Jane Hudson
Sleekowe Maniactwo http://babyjanehudson.blogspot.co.uk
TWITTER: @BabyJHudson
YouTube: http://www.youtube.com/user/saxa21/videos
saxa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 10:37   #1456
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja z kolei widze żółty w Blondi, China doll jest neutralny.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 12:49   #1457
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Przyszłam pochwalić podkład Jestem nim oczarowana i używam go wtedy, kiedy moja twarz wygląda dosyć dobrze (nie mam wyprysków). Ogólnie nie mam problemu z moją cerą. Moją jedyną zmorą są rozszerzone pory, które za wszelką cenę chcę ukryć i LL radzi sobie z tym bardzo dobrze Jak użyłam go pierwszy raz, to nie byłam zadowolona Nie podobał mi się stopień krycia,ani kolor. Po kilku godzinach spojrzałam w lusterko i to, co zobaczyłam przeszło moje najśmielsze oczekiwania: pory były niewidoczne, cera ujednolicona i delikatnie rozświetlona Muszę też przyznać iż cera nie świeci mi się wtedy kiedy mam zaaplikowany podkład LL, więc kolejny plus dla niego Widzę, iż moja cera potrzebuje kilku godzin po to aby podkład ładnie się w nią wtopił i wtedy wszystko wygląda super
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 17:26   #1458
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

mnie tylko wkurza, że podkład ciężko radzi sobie w upały - mam cerę suchą, a i tak, jak mam przebiec kawałek na autobus w upalny dzień, to niestety zaczyna spływać i już nie jest tak fajnie
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 19:34   #1459
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hej dziewczynki!
Trafiłam na Wasz wątek mając problem z doborem odcienia z Lily Lolo..
Bardzo chcę przetestować ich podkłady, Do tej pory używałam MEOW, odcień abyssinian 3 - cera jasno-średnia, bądź też średnia, bo podkłady oznaczone 2 były dla mnie baaardzo jasne, żółte tony, może ciut oliwkowe...
Czy któraś z Was miała może podkład meow w moim kolorku i umiałaby mi doradzić odcień Lily Lolo?
Byłabym bardzo wdzięczna!
__________________
Żona - 12.07.2014
I jest cudownie!
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 11:15   #1460
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hej,

oglądam swatche, czytam opisy i ....nie wiem co wybrać.
Na pewno potrzebuję coś ciepłego, najlepiej żółtego. Zastanawiam się nad:
Popcorn - czy nie będzie jednak zbyt żółty?
Warm Peach - czy nie będzie jednak zbyt jasny?
Butterscotch albo In the buff.

Używałam wielu minerałów, głónie EDM i Meow albo nie pamiętam nazw, zwykle mieszałam też zbyt jasny z za ciemnym i otrzymywałam idealny kolor. Potrzebuję teraz czegoś uniwersalnego na wyjazd, a mineralny makijaż robi się w 5 sekund, więc padło na LilyLolo.

Poradzicie mi coś? Mam lekko opalone ciało, więc potrzebuję podkład który wyrówna koloryt jaśniejszej skóry na twarzy.
Przesyłam kolor, który chyba najlepiej oddaje mój kolor ciała.
Zawsze używam też brązera do modelowania, więc wolałabym żeby podkład był mimo wszystko jaśniejszy niż ciemniejszy.

Doświadczone w minerałach - pomożecie mi wybrać odcień idealny dla mnie?
Teraz z niemineralnych podkładów używam:
MF Lasting Performance 105 Soft Beige
Dior, Diorskin Forever 022
Essence 20 Soft Nude
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0426.jpg (14,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8970a.jpg (9,0 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8829.jpg (21,6 KB, 81 załadowań)
__________________
P F C

Edytowane przez maja55
Czas edycji: 2012-06-20 o 11:21
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 12:12   #1461
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Jedyne co mogę powiedzieć to, że na pewno Warm Peach będzie dla Ciebie za jasny. Ja jestem totalny bladzioch i używam blondie i miałam warm peach i był ciut za ciemny. Dało się przeżyć nawet zimą z nim, więc dla Ciebie na pewno odpada. Jesteś bardzo opalona. Polecam sprawdzić tabelę odcieni na angielskiej stronie LL, tam najłatwiej dobrać odcień.
Mam próbkę in the buff i on też jest raczej jasny
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 12:34   #1462
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Jedyne co mogę powiedzieć to, że na pewno Warm Peach będzie dla Ciebie za jasny. Ja jestem totalny bladzioch i używam blondie i miałam warm peach i był ciut za ciemny. Dało się przeżyć nawet zimą z nim, więc dla Ciebie na pewno odpada. Jesteś bardzo opalona. Polecam sprawdzić tabelę odcieni na angielskiej stronie LL, tam najłatwiej dobrać odcień.
Mam próbkę in the buff i on też jest raczej jasny
Dziękuję za odpowiedź
No to mam trochę ułatwione zadanie : In the buff odpada, warm peach też.
Porównuję swatche Popcorn (kiedyś już o nim myślałam, ale ostatecznie kupiłam ponownie EDM)albo Butterscotch (jakiś ciemny mi się wydaje.....ale za to w odpowiedniej dla mnie tonacji).
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 12:35   #1463
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1196

Tu masz moje maziaje może w czymś pomogą ale tak jak koleżanka wyżej uważam ze warm peach będzie za jasny. Ja raczej jestem blada zimą a właśnie na zimę go mam. Ty wydajesz się mocno opalona wiec In the Buff albo coś z tego poziomu powinno być ok, może nawet i wyżej ( opcja Medium)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001B.jpg (193,7 KB, 66 załadowań)

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2012-06-20 o 12:37
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 13:11   #1464
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1196

Tu masz moje maziaje może w czymś pomogą ale tak jak koleżanka wyżej uważam ze warm peach będzie za jasny. Ja raczej jestem blada zimą a właśnie na zimę go mam. Ty wydajesz się mocno opalona wiec In the Buff albo coś z tego poziomu powinno być ok, może nawet i wyżej ( opcja Medium)
Dziękuję! Twoje maziaje są bardzo pomocne!
Faktycznie - tak jak już jofka pisała warm peach będzie za jasny (na twoim podglądzie widzę, że to kolor w jakim jest moja twarz, ale ciało mam dużo mocniej opalone więc potrzebuję czegoś ciemniejszego.
Ostatni maziaj In the buff zaczyna już wyglądać tak jak kolor mojego ciała


EDIT:
Szukałam jeszcze w sieci i znalazłam Popcorn:
http://candykillerr.blogspot.com/201...mineralny.html - jaśniutki jest jednak na buzi.
http://blogg.veckorevyn.com/lindas-s...ran-lily-lolo/ - tutaj już bardziej zbliżony do mojego odcienia, choć po ostatnim leżakowaniu na tarasie jestem chyba bardziej opalona...
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...9,r:2,s:0,i:76 - tutaj jeszcze inaczej to wygląda....
http://mineralne.files.wordpress.com...odklady-31.jpg - hmm
__________________
P F C

Edytowane przez maja55
Czas edycji: 2012-06-20 o 13:30
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 14:24   #1465
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

doradźcie prosze


zastanawiam się czy warto od razy kupowac podkład lily lolo czy może postawić na coś ze strony kolorówka.com i samej utworzyc podkład z nawet tymi samymi składnikami? bo chyba wtedy wyjdzie taniej


mam dylemat
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 14:44   #1466
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
doradźcie prosze


zastanawiam się czy warto od razy kupowac podkład lily lolo czy może postawić na coś ze strony kolorówka.com i samej utworzyc podkład z nawet tymi samymi składnikami? bo chyba wtedy wyjdzie taniej


mam dylemat
Sądzę że nie zaszkodzi spróbować, zwłaszcza że wyjdzie taniej
Ja zamówiłam sobie zestaw do robienia podkładów z Silk Naturals(nie wiedziałam że na kolorówce mają takie cuda, a szkoda :S), poszło łatwiej niż myślałam, wg mnie to jest banalne, więc jeśli masz czas i ochotę, to na twoim miejscu bym spróbowała
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 15:46   #1467
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
Sądzę że nie zaszkodzi spróbować, zwłaszcza że wyjdzie taniej
Ja zamówiłam sobie zestaw do robienia podkładów z Silk Naturals(nie wiedziałam że na kolorówce mają takie cuda, a szkoda :S), poszło łatwiej niż myślałam, wg mnie to jest banalne, więc jeśli masz czas i ochotę, to na twoim miejscu bym spróbowała


o i jeszcze odwiedze sobie ta stronę 'silk naturals'
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 09:43   #1468
akissi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

dziewczyny, czy któraś ma porównanie podkładów Lily Lolo z płynnymi podkładami Bourjois?
(od bólu) najbardziej odpowiada mi 10 hours sleep effect, kolor najjaśniejszy 71, choć jest trochę za ciemny i zbyt pomarańczowy (najjaśniejsze kolory pozostałych podkładów Bourjois poza tym, że są za ciemne, to jeszcze bardziej pomarańczowe). na marginesie dodam, że mam raczej ciepłą tonację skóry, w podkładach potrzebuję kapę żółci, która zakryje lekko czerwoną twarz, a dodatki różu zdecydowanie odpadają.
zatem który LL by mi pasował? Porcelain czy China Doll? (obstawiam, że reszta będzie za ciemna)
akissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 17:04   #1469
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez akissi Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy któraś ma porównanie podkładów Lily Lolo z płynnymi podkładami Bourjois?
(od bólu) najbardziej odpowiada mi 10 hours sleep effect, kolor najjaśniejszy 71, choć jest trochę za ciemny i zbyt pomarańczowy (najjaśniejsze kolory pozostałych podkładów Bourjois poza tym, że są za ciemne, to jeszcze bardziej pomarańczowe). na marginesie dodam, że mam raczej ciepłą tonację skóry, w podkładach potrzebuję kapę żółci, która zakryje lekko czerwoną twarz, a dodatki różu zdecydowanie odpadają.
zatem który LL by mi pasował? Porcelain czy China Doll? (obstawiam, że reszta będzie za ciemna)
China doll
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 17:15   #1470
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Dziękuję! Twoje maziaje są bardzo pomocne!
Faktycznie - tak jak już jofka pisała warm peach będzie za jasny (na twoim podglądzie widzę, że to kolor w jakim jest moja twarz, ale ciało mam dużo mocniej opalone więc potrzebuję czegoś ciemniejszego.
Ostatni maziaj In the buff zaczyna już wyglądać tak jak kolor mojego ciała


EDIT:
Szukałam jeszcze w sieci i znalazłam Popcorn:
http://candykillerr.blogspot.com/201...mineralny.html - jaśniutki jest jednak na buzi.
http://blogg.veckorevyn.com/lindas-s...ran-lily-lolo/ - tutaj już bardziej zbliżony do mojego odcienia, choć po ostatnim leżakowaniu na tarasie jestem chyba bardziej opalona...
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...9,r:2,s:0,i:76 - tutaj jeszcze inaczej to wygląda....
http://mineralne.files.wordpress.com...odklady-31.jpg - hmm
wyszukalas mnie heheh
no ja popcorn mialam a ja nie jestem calkowity bladzioszek jednak jestem blada z EDM uzywam Medium beige neutral i jest dla mnie ciul za ciemny obecnie , ale wydaje mi sie ze popcorn moze byc za jasny dla Ciebie - chyba ze masz cos z czym moglabys mieszac
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...





Edytowane przez Candy Killer
Czas edycji: 2012-06-21 o 17:59
Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.