Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-03, 11:27   #3121
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dla mnie flat z sunshade jest niezastąpiony w podróży bo i mały i poręczny, a włosie nadal tak gęste i milusie jak bym sobie tego życzyła
Mam hakurowskie falty, ale niby fajne, niby miłe, a jednak SM nadal zwycięża Zobaczymy jak będzie z tym, który zamówiłam wczoraj.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 11:39   #3122
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
True true, ale ja mam swoje ulubione youtubowiczki, które subskrybuję i jeśli tylko czas pozwala to oglądam. Jakoś tak kilka lat temu wciągnęło i trzyma mnie Co do sponsorówek to rzeczywiscie sie plaga mała zrobiła bo firmy zwietrzyły zysk, jednak jak wszystko tak i filmiki należy oglądać z głową i nie dać się zwieść ładnym słówkom
Ja zaglądam teraz jedynie do Agabil1 i Brunette's Heart(chyba dobrze napisalam). Zdarzają się wyjątki z ciekawości.

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Ja go używam do skinny dipersa i sunsplashera Meow. Róż nakładam takim ściętym
O, dobry pomysł- do Dippersa. W sumie nie potrafię trafić na "swojego", ale mam nadzieję, że niebawem się to zmieni.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 13:27   #3123
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dla mnie flat z sunshade jest niezastąpiony w podróży bo i mały i poręczny, a włosie nadal tak gęste i milusie jak bym sobie tego życzyła
Mam hakurowskie falty, ale niby fajne, niby miłe, a jednak SM nadal zwycięża Zobaczymy jak będzie z tym, który zamówiłam wczoraj.
Flata z sunshade kupiłam wczoraj .
Natomiast do tej pory uzywam flata Hakuro, jest ok, tylko zrobił mi się taki lekko skoszony
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 13:03   #3124
LoveSummer111
Przyczajenie
 
Avatar LoveSummer111
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Bdellium Tools - mam je wszystkie i wszystkie szaleńczo kocham
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 955B.jpg (13,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 959i.jpg (9,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 957i.jpg (9,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 957Ti.jpg (11,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 993U_b.jpg (38,4 KB, 5 załadowań)
LoveSummer111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 13:25   #3125
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Przyszły do mnie wczoraj pędzlaki z SM i normalnie muszę je jeszcze trochę potestować ale na pierwsze użycie to bardzo przyjemny zestawik ten jasny za 41 zł z przesyłką. Baaaardzo przyjemne włosie, dosyć dobrze dobrane pędzle (fajowy ten do ust) no i śliczne lniane opakowanie. Wystarczy dokupić flata do podkładu i można śmigać z tym na każdy wyjazd Brawa dla wiażystów za dobrze pomyślany zestaw Jeszcze teraz kręci mnie ten czerwony bo fajnie wygląda, ale chyba zaczynam popadać w lekkie pędzlowe szaleństwo i muszę przystopować

Nowego flata jeszcze nie używałam, ale jestem pewna, ze będzie ok- włosie cudne




Cytat:
Napisane przez LoveSummer111 Pokaż wiadomość
Bdellium Tools - mam je wszystkie i wszystkie szaleńczo kocham

Bardzo mi sie podobają, ale cena zabija, tym bardziej, że mogę mieć podobne lub niemal identyczne jakościowo za duuuużo niższą cenę
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 13:54   #3126
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Moje przyszły dziś . Top flat i drugi do różu i brązera. Już przetestowane . Do kosmetyczki w sam raz
Bdellium ładne, ale drogie...
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 12:10   #3127
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

ja się dałam skusić na Bdellium Tools (20% promocja) i szczerze to trochę się zawiodłam, owszem wyglądają ładnie ale jakościowo nie są wcale lepsze od EDM czy Hakuro

fajny jest flat i pędzel 959, też do podkładu, reszta posiadanych przeze mnie (mam jeszcze zestaw do oczu, ścięty do różu i taki mały do blendowania) jest średnia, największą porażką jest 940 do blendowania, jest taki malutki jak pędzelki dołączane do róży, tylko trzonek ma dłuższy, w sumie to nie mam dla niego żadnego zastosowania, jestem na siebie zła bo mogłam zdecydowanie lepiej wydać to ok 40zł

podsumowując nie polecam tych pędzli, nawet te dwa do podkładu z powodzeniem można zastąpić Hakuro, EDM czy SM

teraz z pokorą wracam do moich starych pędzli, Bdelliumowe szaleństwo już mi przeszło

fajnie, że Sunshade Minerals wróciło!
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 14:04   #3128
Melmania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 114
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Mam Flata z Bdellium Tools - już jakiś czas temu kupiłam też w promocji. Cenowo wyszedł tak jak EDM a nawet taniej, więc ja nie narzekam
Po w zasadzie codziennym praniu nic nie stracił z miękkości ani nic z niego nie wypadło (piorę w Babydream). Mi się podoba bo jest poręczny
Mam też BT 766 do oczu - cóż jakość fajna, ale mi średnio przypasował wielkościowo. Nawet nie mogę określić co z nim nie tak - po prostu mi "nie leży".

Teraz na pewno już takich drogich pędzli nie będę kupowała skoro zachwalacie SM
Melmania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 21:03   #3129
Minerals
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

A ja mimo wszystko chce się skusić na Bdellium Tools, cena faktycznie dość wysoka ale jak będą długo służyć to odżałuje
Minerals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 10:34   #3130
LoveSummer111
Przyczajenie
 
Avatar LoveSummer111
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

O, a ja mam właśnie od paru dni 940B i totalnie przypadł mi do gustu. Tylko ja mam okrągłą twarz trochę i super wyprowadza się mi nim bronzer od policzków po linie skroni.. i jeszcze wizażuję dużo - ostatnio zwłaszcza, bo to okres ślubów i sesji zdjęciowych i 940B totalnie przypadła mi do gustu Może to też kwestia kosmetyków jakich się używa - do mineralnych i proszkowanych sprawdzają się lepiej te serie z Green Bambu syntetyczne, a do klasycznych, kremowych i cięższych typu Inglot raczej naturalne włosie lub mieszane. Ja w mojej dużej sympatii do Bdellium z pewnością znowu się skusze, tym razem sięgnę po więcej pędzli z serii Studio albo Maestro (poczekam tylko na jakiś rabacik w sklepie) i podzielę się opinią chętnie jak będę miała już ich więcej.

Swoją drogą cena ceną - uważam, że płaci się za produkt i za jakość - tak jak MAC jest bardzo drogi, czy ta droższa seria z Sephora. Mi też zależy na tym, aby klientki widziały, że pracuje na dobrych pędzlach i czuć się fajnie rano, kiedy sięgam po dobry pędzelek A akcje promocyjne na przykład w Bdellium dają fajną cenę - mam parę pędzli z MAC i jakościowo oceniłabym je tak samo jak Bdellium Maestro, a wychodzi taniej. To na tyle
LoveSummer111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 21:45   #3131
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Zamówiłam komplet pędzli EcoTools ze strony iHerb. http://www.iherb.com/Eco-Tools-Bambo...rush-Set/25453
Powinnam je mieć w przyszłym tygodniu. Zapłaciłam 10f z przesyłką. Mało brakowało, a te same pędzle kupiłabym w drogerii Boots za 19,99f:/ Mam nadzieję, że się sprawdzą
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...

Edytowane przez Kamila_Blondi
Czas edycji: 2012-08-14 o 00:18
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 07:27   #3132
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

czuprynka zadowolona jesteś z małych pędzli z zestawu SM przeznaczonych do makijażu oczu? Czy nie są one zbyt duże i nadadzą się jako podstawowe?

Czaję się na te pędzle bo mam już słynne trio SM i zadowolona jestem a teraz zachciało mi się pełniejszego makijażu, kupiłam sobie niedawno bronzer, rozświetlacz i zamówiłam sobie cienie Sleek ale wstyd przyznać nie mam ani jednego pędzelka do cieni .
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 11:17   #3133
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
czuprynka zadowolona jesteś z małych pędzli z zestawu SM przeznaczonych do makijażu oczu? Czy nie są one zbyt duże i nadadzą się jako podstawowe?

Czaję się na te pędzle bo mam już słynne trio SM i zadowolona jestem a teraz zachciało mi się pełniejszego makijażu, kupiłam sobie niedawno bronzer, rozświetlacz i zamówiłam sobie cienie Sleek ale wstyd przyznać nie mam ani jednego pędzelka do cieni .

Nie są złe- miękkie włosie, tylko rzeczywiście są dosyć sporawe, ale do nakładania cienia na całą powiekę jak najbardziej. Cieniowania czy precyzyjniejszej roboty nimi raczej nie zrobisz, ale makijaż mono plus rozświetlacz na łuk jak najbardziej
Aha i ten pędzel niby do kresek to raczej sie nie nadaje bo za gruby, ale do wypełniania brwi czy nanoszenia cienia na dolną powiekę daje radę.
Pędzelek do ust przetestuje w najbliższym czasie, na razie zapowiada sie fajnie bo jest sztywny

Moje wszystkie pędzlaki są już po 3- 4 praniach i dotąd ani jeden włosek nie wypadł- brawo za jakość

Z dużą przyjemnością używam tego puchacza oraz mojego ukochanego flata. Za to skośnych do różu nigdy nie lubiłam, ale ten doskonale nadaje się do rozświetlacza na kości bo nakłada go małą ilość i to dosyć subtelnie, więc nie pacniesz sobie highlightera na pół twarzy

Edytowane przez czuprynka
Czas edycji: 2012-08-14 o 11:19
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 18:50   #3134
michelle92
Raczkowanie
 
Avatar michelle92
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 35
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

popieram EDM naj
michelle92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 07:48   #3135
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Nie są złe- miękkie włosie, tylko rzeczywiście są dosyć sporawe, ale do nakładania cienia na całą powiekę jak najbardziej. Cieniowania czy precyzyjniejszej roboty nimi raczej nie zrobisz, ale makijaż mono plus rozświetlacz na łuk jak najbardziej
Aha i ten pędzel niby do kresek to raczej sie nie nadaje bo za gruby, ale do wypełniania brwi czy nanoszenia cienia na dolną powiekę daje radę.
Pędzelek do ust przetestuje w najbliższym czasie, na razie zapowiada sie fajnie bo jest sztywny

Moje wszystkie pędzlaki są już po 3- 4 praniach i dotąd ani jeden włosek nie wypadł- brawo za jakość

Z dużą przyjemnością używam tego puchacza oraz mojego ukochanego flata. Za to skośnych do różu nigdy nie lubiłam, ale ten doskonale nadaje się do rozświetlacza na kości bo nakłada go małą ilość i to dosyć subtelnie, więc nie pacniesz sobie highlightera na pół twarzy
Dzięki za info . No to nadal mam dylemat bo chciałabym właśnie pobawić się w cieniowanie przy użyciu kilku kolorów itp. Chyba będę musiała rozglądać się za pojedynczymi pędzlami.
Byłam właściwie pewna, że te z SM będą dobrej jakości .
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 09:55   #3136
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Dzięki za info . No to nadal mam dylemat bo chciałabym właśnie pobawić się w cieniowanie przy użyciu kilku kolorów itp. Chyba będę musiała rozglądać się za pojedynczymi pędzlami.
Byłam właściwie pewna, że te z SM będą dobrej jakości .

Bo one są dobrej jakości, tyle, że nie są pędzlami wyspecjalizowanymi.

Jeśli Ci chodzi o takie to ja na Twoim miejscu zainteresowałabym się pojedynczymi sztukami z różnych firm np. maestro ma dobre pędzle do oczu, u hakuro też by się kilka znalazło. Poza tym droższe firmy jak sigma czy osławiony MAC, który jest totalnie poza moim zasięgiem finansowym.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 14:45   #3137
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Bo one są dobrej jakości, tyle, że nie są pędzlami wyspecjalizowanymi.

Jeśli Ci chodzi o takie to ja na Twoim miejscu zainteresowałabym się pojedynczymi sztukami z różnych firm np. maestro ma dobre pędzle do oczu, u hakuro też by się kilka znalazło. Poza tym droższe firmy jak sigma czy osławiony MAC, który jest totalnie poza moim zasięgiem finansowym.

Które pędzelki do cieni z Hakuro polecasz? Pooglądam sobie MAC czy Sigma to dla mnie za drogo...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 12:57   #3138
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;35909558]Które pędzelki do cieni z Hakuro polecasz? Pooglądam sobie MAC czy Sigma to dla mnie za drogo...[/QUOTE]



Do typowego blendingu mam h77 i bardzo sobie chwalę tę miotełkę.

Do nakładania cienia na całą powiekę dobry jest języczkowy h70.

Osobiście nie posiadam, ale chwalony jest też ołówek h76 do rozcierania cienia na dolnej powiece, tudzież do nanoszenia ciemniejszego cienia w makijażu typu cut crease

Stale też myślę, co by wypróbować h79 jako odpowiednik osławionego MAC-a 217, ale mam 497 z maestro i jak na razie ten mi wystarcza w zupełności.

Z maestro bardzo dobre języczki ma seria 320 i 360 (ta ostatnia do precyzyjniejszych robót).

Poza tym, tak na marginesie uwielbiam zwykłe rossmanowskie for your beauty z pseudo-szklaną rączką- też języczki do pakowania na całą powiekę cienia.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 11:21   #3139
nulcia_7
Przyczajenie
 
Avatar nulcia_7
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja z kolej szalałam za Hakuro. Mam ich pokaźną kolekcję. Te do oczu są fajne, a że nie ma za dużo alternatyw to nie szukam ich zamienników. Te do twarzy są o niebo lepsze od EDM, którego włosie szybko stało się szorstkie i mało delikatne :/.

Najczęściej używam HAKURO H51, ale czasem przeszkadza mi to, że jest tak gęsty i zbity. Ostatnio do mojej kolekcji dołączył pędzel Deluxe Retractable Kabuki z firmy BareFaced BEUATY. Swoje miejsce miał znaleźć w torebce, ale tak mi przypadł do gustu, że maluję się nim codziennie rano . Nie wiem czy to ma znaczenie, ale obecnie używam kosmetyków mineralnych z tej samej firmy. Może dlatego tak fajnie ze sobą współgrają.
nulcia_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 16:27   #3140
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cześć Minerałki
Wpadam z patentem pędzlowym EDM Eye Kabuki swietnie się spisuje przy nakładaniu podkładu, zwłaszcza teraz, latem, gdy większość używa filtrów przeciwslonecznych. Jeżeli mamy dobrze dobrany kolor i odcień, to spokojnie możemy nałożyć podkład tylko w wybrane miejsca, a z tym pędzlem wygląda to bardzo naturalnie - stemplujące ruchy, które nie ścierają kremu pod spodem. Można uzyskać dobre krycie, a jednocześnie zachować naturalny wygląd i ochronę. Testowałam z minerałami na sucho i mokro (woda/krem) i z tradycyjnym podkładem i za każdym razem wychodzi ładnie, airbrush się chowa Polecam spróbować jeśli macie ten pędzel.
Aha, przy okazji, EDM Eye Kabuki Junior jest wprost stworzony do korektorów

Pozdrawiam ciepło

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-08-22 o 16:35
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 20:01   #3141
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja używałam dużego Eye Kabuki z EDM do nosa. Flatem (choć i tak mam mniejszy rozmiar Flata) nie dało się dotrzeć zbytnio do skrzydełek, nie można było ładnie wetrzeć podkładu w zgięcia. Eye Kabuki docierał . Teraz mam coś bardzo podobnego- Eye Buki z Lumiere (z różowej, ukochanej serii). Czasem rozsmarowuje nim też obszar nad wargą.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 07:04   #3142
Love Fruits
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 16
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Hej, właśnie dostałam swoje pierwsze minerały od przyjaciółki i kompletnie nie mam do tego sprzętu (pędzelków) pomóżcie proszę Dostałam podkład EM i jest naprawdę ładny tylko nie mam kompletnie pojęcia jaki pędzel sobie kupić do takiego podkładu, ratujcie! Koleżanka ma jakieś, jak się dowiem co za pędzle posiada to Wam napiszę, pozdrawiam.
Love Fruits jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 11:59   #3143
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Love Fruits Pokaż wiadomość
Hej, właśnie dostałam swoje pierwsze minerały od przyjaciółki i kompletnie nie mam do tego sprzętu (pędzelków) pomóżcie proszę Dostałam podkład EM i jest naprawdę ładny tylko nie mam kompletnie pojęcia jaki pędzel sobie kupić do takiego podkładu, ratujcie! Koleżanka ma jakieś, jak się dowiem co za pędzle posiada to Wam napiszę, pozdrawiam.
Do podkładu np takie:

Flat Topy

Hakuro: http://allegro.pl/hakuro-pedzel-h50-...602863164.html

Pixie: http://allegro.pl/pedzel-pixie-cosme...606133135.html

EDM: http://allegro.pl/edm-pedzel-everyda...605020857.html


Kabuki

EDM: http://allegro.pl/everyday-minerals-...579182602.html
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 09:19   #3144
Minerals
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziękuję bardzo za radę! Koleżanka wspominała mi o Bdellium Tools, znasz je może? Slyszałam, że maja wysoką cene ale są jej naprawdę warte. Używałaś może?
Minerals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 18:29   #3145
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Szukam dobrego pędzla do różu dla początkującej Taki, którym nie zrobię sobie plam. Zastanawiam się nad Hakuro H14 lub H56 i nie mogę dojść do tego, czy pędzel do różu lepszy jest większy czy mniejszy?
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 19:13   #3146
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Kleik Pokaż wiadomość
Szukam dobrego pędzla do różu dla początkującej Taki, którym nie zrobię sobie plam. Zastanawiam się nad Hakuro H14 lub H56 i nie mogę dojść do tego, czy pędzel do różu lepszy jest większy czy mniejszy?
Jeśli do mineralnych róży (sypkich), to polecam jedynie pędzle typu duo fibre. Moim zdaniem są najlepsze, a dla początkujących to już w ogóle. Do twardych róży typu Bourjois jak najbardziej te Hakuro się nadadzą. Z sypkimi jest trudniej.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 19:18   #3147
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Minerals Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za radę! Koleżanka wspominała mi o Bdellium Tools, znasz je może? Slyszałam, że maja wysoką cene ale są jej naprawdę warte. Używałaś może?
Mam od kilku dni Bdellium 957, ten:
http://kosmetyki-mineralne.com/bdell...57b-p1729.html
Najłatwiej będzie mi go porównać do Hakuro H50S, chociaż ma trochę dłuższe włosie i trochę większą średnicę, kiedy patrzy się z góry. Ale na pewno jest mniejszy od flat topów EDM i Pixie (w sensie włosia). Jest podobnie zbity jak Hakuro, ale trochę mniej miękko się ugina. W dotyku gładki i miękki. Wykonany starannie, cieszy oko
Co do marnowania podkładu, to muszę go jeszcze potestować, ale mam nadzieję, że nie będzie takim złodziejem jak Hakuro, który byłby moim ulubieńcem, gdyby nie skandaliczna żarłoczność
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 20:55   #3148
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

ja do różu mam blush brush z Lucy i jest cudowny
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 21:24   #3149
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;36368594]Jeśli do mineralnych róży (sypkich), to polecam jedynie pędzle typu duo fibre. Moim zdaniem są najlepsze, a dla początkujących to już w ogóle. Do twardych róży typu Bourjois jak najbardziej te Hakuro się nadadzą. Z sypkimi jest trudniej.[/QUOTE]

Dziękuję za odpowiedź Potrzebuję pędzli do pudrów mineralnych sypkich. Hakuro nie ma chyba duo fibre w swojej ofercie? I czym się pędzel duo fibre różni od flat topa bo ze zdjęć wydają mi się podobne? Chętnie też przeczytam jakie pędzle tego typu są najbardziej polecane. Przepraszam za tyle pytań

Edytowane przez Kleik
Czas edycji: 2012-09-06 o 21:35
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 21:57   #3150
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Kleik Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Potrzebuję pędzli do pudrów mineralnych sypkich. Hakuro nie ma chyba duo fibre w swojej ofercie? I czym się pędzel duo fibre różni od flat topa bo ze zdjęć wydają mi się podobne? Chętnie też przeczytam jakie pędzle tego typu są najbardziej polecane. Przepraszam za tyle pytań

Duo fibre sa takie hmm...rozczapierzone:brzy dal:, rzadsze.

http://galelovescolors.blogspot.com/...bre-brush.html

Z firm mineralnych mam 2 pędzle do różu i uważam, że są zbyt zbite, przez co robią mi placki. Bardziej pasowal mi np Pierre Rene Professional (do różu)- był mniej zbity i mogłam nim lepiej rozprowadzić róż. Sephora języczkowy też moim zdaniem do różu sypkiego się nie nadawał. Za to do Bourjois- jak najbardziej.

Tak więc polecam fiberki
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.