Styl amerykański nie AG - pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-04, 11:41   #1
LadySelyse
Przyczajenie
 
Avatar LadySelyse
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3

Styl amerykański nie AG - pytanie


Hej dziewczyny
Mam pytanie do osób bardziej doświadczonych w kwestii mody niż ja - czyli praktycznie do wszystkich
Szukając stylu dla siebie natrafiłam na taki artykuł w internecie, jest po angielsku, ale w zasadzie do odpowiedzi na moje pytanie wystarczy porównać zdjęcia
http://www.collegefashion.net/fashio...h-girl-abroad/

Podobałby mi się styl "amerykański". Jednak widzę, że to co na zdjęciach powyżej różni się od zdjęć w wątku American Girl z czego wnioskuję, że amerykański styl może mieć wiele wersji :P

Moje pytanie brzmi: na podstawie tego artykułu, w jakich sklepach byście szukały ubrań w stylu amerykańskim??
Bo wydaje mi się, że o "brytyjskie" łatwiej - H&M przede wszystkim. A amerykański??
Proszę o rady do jakich sklepów mam iść ;-)
LadySelyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 11:57   #2
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Styl amerykański nie AG - pytanie

po pierwsze zdjecia przypisałabym odwrotnie ale no moze mysle zbyt stereotypowo.

ten amerykanski to jakis dziwnie klasyczny wg aktorek a na zdjeciu z elementami ubioru sportowy/country:P

aktorki to orsay, reserved, carry, vero moda... cos w tym kierunku.. choc w hm czy zarze bershce tez na pewno znajdziesz takie rzeczy;]
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 12:20   #3
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Styl amerykański nie AG - pytanie

Trudno mi tak wymienić konkretne sklepy. Dużo zależy od konkretnej kolekcji i ogólnie myślę, że i w jednym, i w drugim stylu można znaleźć ciuchy w większości sklepów.
Jak patrzę po tych gwiazdach, to takciężko mi znaleźć większe różnice, ale po przykładowych zdjęciach to tak bym określiła, że brytyjski jest bardziej casualowo-klasyczny z rockowymi akcentami w takich stonowanych, raczej ciemnych barwach (ale w różnych wzorach). I składa się z wielu elementów.
A amerykański jest bardziej casualowo-sportowy, prostszy, pastelowy. Oprócz tych sklepów wymienionych w linku, to mi tu pasuje Cubus, Levis, Colloseum... I w H&M też jest chyba taki bardziej sportowy dział.

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2012-02-04 o 12:22
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.