Plączące się włosy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-26, 16:38   #31
Crythy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 98
Dot.: Włosy splątane, trudne do rozczesania

Też mam włosy plączące się. Bez odżywki to byłby jeden wielki kołtun,ale w moim przypadku takie włosy mam od zawsze. Przed rozjaśnianiem i zapuszczeniem również. Ze swojej strony polecam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ra-wersja.html (łatwiej rozczesać włosy) i https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...eauty-oil.html (najlepszy olejek jaki miałam mega wydajny starczył mi na 5 msc przy czym nie oszczędzałam na nim) oraz większość odżywek garniera. Niestety bardziej ,,naturalne" odżywki ,maski typu biovax nie radzą sobie przynajmniej w moim przypadku z lepszym rozczesaniem włosów. A także jeśli tego nie robisz to powinnaś przed rozczesaniem włosów przeczesać je palcami. Wtedy mniej się wyrywa.
Crythy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 13:10   #32
BlueDecoria
Rozeznanie
 
Avatar BlueDecoria
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 756
Dot.: Włosy splątane, trudne do rozczesania

Też mam długie włosy, do tego kręcone. Jakoś nie miałam nigdy parcia na tą szczotkę tangle teezer, ale dostałam ją na urodziny i muszę przyznać, że jest świetna. Nie wiem na czym polega jej fenomen, ale prawie nic nie czuję, gdy czeszę włosy. Zauważyłam też, że znacznie więcej kołtunów mam wtedy kiedy suszę je suszarką.
BlueDecoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 20:00   #33
klaudiabu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Włosy splątane, trudne do rozczesania

Tangle Teezer to także dobry pomysł, ale ja używam jedwabiu i jest znacznie lepiej. Nowe odżywki Dove są też całkiem niezłe, na moje włosy pomagają
__________________
http://www.toneche.net.pl/
klaudiabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 12:14   #34
WhiteSmile
Raczkowanie
 
Avatar WhiteSmile
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 123
Unhappy Wiecznie plączące się włosy.

Otóż mam włosy długie i dość rzadkie, cały czas zbijają się w strąki i bardzo plączą. Po dokładnym rozczesaniu wystarczy, że zarzuce włosami raz czy dwa i znowu są poplątane.

Z myciem jest najgorzej, maski/odżywki nawilżające itp nie wchodzą w grę, bo moja rzadzizna wygląda jeszcze gorzej jak jest nawilżona i jest ich 5 x mniej.

Stosowałam swego czasu maski/odżywki do spłukiwania, bez spłukiwania i efekt z plątaniem był ten sam. Muszę być włosy szamponem bez slsów, bo baardzo mi się przetłuszczają a one niesamowicie plączą, że nie da się ich rozczesać :< (szampony z sls też robią mi mega wielki kłak)

Spróbowałam ostatnio umyć najpierw odżywką a później szamponem, ale włosy i tak wyglądają jak tłuste później, nawet po podwójnym umyciu szamponem, to wtedy znów mam głowę ja kołton.

Znacie jakiś sposób przed myciem, żeby aż tak się nie plątały w trakcie mycia? Żeby nie było konieczności używania odżywki mocno nawilżającej.

Mam nadzieję, że zrozumiałyście o co mi chodzi.
Pomóżcie :<

Edytowane przez WhiteSmile
Czas edycji: 2015-01-31 o 12:31
WhiteSmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 17:52   #35
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wiecznie plączące się włosy.

Cytat:
Napisane przez WhiteSmile Pokaż wiadomość
Otóż mam włosy długie i dość rzadkie, cały czas zbijają się w strąki i bardzo plączą. Po dokładnym rozczesaniu wystarczy, że zarzuce włosami raz czy dwa i znowu są poplątane.

Z myciem jest najgorzej, maski/odżywki nawilżające itp nie wchodzą w grę, bo moja rzadzizna wygląda jeszcze gorzej jak jest nawilżona i jest ich 5 x mniej.

Stosowałam swego czasu maski/odżywki do spłukiwania, bez spłukiwania i efekt z plątaniem był ten sam. Muszę być włosy szamponem bez slsów, bo baardzo mi się przetłuszczają a one niesamowicie plączą, że nie da się ich rozczesać :< (szampony z sls też robią mi mega wielki kłak)

Spróbowałam ostatnio umyć najpierw odżywką a później szamponem, ale włosy i tak wyglądają jak tłuste później, nawet po podwójnym umyciu szamponem, to wtedy znów mam głowę ja kołton.

Znacie jakiś sposób przed myciem, żeby aż tak się nie plątały w trakcie mycia? Żeby nie było konieczności używania odżywki mocno nawilżającej.

Mam nadzieję, że zrozumiałyście o co mi chodzi.
Pomóżcie :<
ja przed myciem rozczesuję sobie włosy.

zwróć uwagę na to, w jaki sposób myjesz włosy, czy myjesz opuszkami skórę glowy, czy miętosisz całe włosy
no i odżywka po długości, najpierw końcówki, później od połowy do końcówek, później od czubka głowy do końców.

później ręcznikiem, delikatnie, żeby nie poplątać włosy
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 18:08   #36
WhiteSmile
Raczkowanie
 
Avatar WhiteSmile
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 123
Dot.: Wiecznie plączące się włosy.

Właśnie jak nałożę odżywkę wyżej niż od połowy to wyglądają na bardzo przyklapnięte :< Jest ich malutko, więc wygląda to masakrycznie. A grzywka się najbardziej plącze
WhiteSmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 18:40   #37
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wiecznie plączące się włosy.

Cytat:
Napisane przez WhiteSmile Pokaż wiadomość
Właśnie jak nałożę odżywkę wyżej niż od połowy to wyglądają na bardzo przyklapnięte :< Jest ich malutko, więc wygląda to masakrycznie. A grzywka się najbardziej plącze
no to do połowy, ja wyżej nakładam tylko to, co mi zostało na rękach, więc tego jest niewiele
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 08:29   #38
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Plączące się włosy

Robię tak samo i jest dobrze.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 11:22   #39
smocurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 30
Dot.: Włosy splątane, trudne do rozczesania

Cytat:
Napisane przez klaudiabu Pokaż wiadomość
Tangle Teezer to także dobry pomysł, ale ja używam jedwabiu i jest znacznie lepiej. Nowe odżywki Dove są też całkiem niezłe, na moje włosy pomagają
Jedwab moim zdaniem jest na pierwszym miejscu ale gdzie można kupić taką szczotkę? Szczerze nigdy o niej nie słyszałam i jestem bardzo zaciekawiona
smocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 12:06   #40
g700
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Włosy splątane, trudne do rozczesania

Ogólnie kosmetyki Dave są bardzo dobre, jak balsam to tylko Dave. Do włosów i odżywki też. Ja jeszcze lubię kosmetyki nivea
g700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 21:43   #41
marta600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11
Dot.: Włosy splątane, trudne do rozczesania

Ja po urodzeniu dziecka miałam to samo niestety zniszczone końcówki musiałam obciąć i też stosowałam dużo różnych kosmetyków do włosów aż trafiłam na maskę WAX i szczerze ona uratowała mi włosy i po pewnym czasie zaczeły mi odrastać nowe. Ale trzeba czasu na to. Ja czasem zostawiałam ją na całą noc i rano spłukiwałam
__________________
marta600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 07:40   #42
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Włosy splątane, trudne do rozczesania

Cytat:
Napisane przez smocurka Pokaż wiadomość
Jedwab moim zdaniem jest na pierwszym miejscu ale gdzie można kupić taką szczotkę? Szczerze nigdy o niej nie słyszałam i jestem bardzo zaciekawiona
Ja kupiłam na Allegro. Ta szczotka ma te "kolce" które posiadają szczotki nie zakończone kulkami i bardzo gęste i chyba dlatego rozczesuje włosy inaczej niż zwykła szczotka .

Tu ją opisałam:

http://krakowskasucha.blox.pl/2015/0...le-Teezer.html
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 13:33   #43
smocurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 30
Dot.: Włosy splątane, trudne do rozczesania

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam na Allegro. Ta szczotka ma te "kolce" które posiadają szczotki nie zakończone kulkami i bardzo gęste i chyba dlatego rozczesuje włosy inaczej niż zwykła szczotka .

Tu ją opisałam:

http://krakowskasucha.blox.pl/2015/0...le-Teezer.html
Super wielkie dzięki w takim razie zabieram się za czytanie
smocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 20:03   #44
anna121212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
Dot.: Włosy splątane, trudne do rozczesania

Też mam taką szczotkę. Jest bardzo dobra.
anna121212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 22:09   #45
soniquesonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 26
Dot.: Włosy splątane, trudne do rozczesania

Słyszałam o tej szczotce i miałam ją w ręku. Jest rewelacyjna. I jakie super włosy są po niej.
__________________
soniquesonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 13:02   #46
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Włosy splątane, trudne do rozczesania

i ja również polecam tangle teezer, jak tylko zobaczyłam temat wątku od razu o niej pomyślałam mam włosy do pasa, więc szczególnie zauważam różnicę między nią, a zwykłą szczotką !
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 10:44   #47
yougogirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 45
Dot.: Włosy splątane, trudne do rozczesania

i ja rownież podpisuje sie pod koleżankami wyżej. tangle teezer rozwiązał moje problemy z plączącymi sie włosami, rozdwajającymi końcówkami a nawet brakiem połysku. do tego szampon odpowiedni do rodzaju włosów i najlepiej olejowanie (olejem dobranym do porowatości). to moj sposób na naprawdę ładne włosy od dobrych 4lat.
yougogirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 11:46   #48
czarusiowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: Włosy splątane, trudne do rozczesania

W takim razie szukaj ratunku w szamponach i odżywkach. Ja używam teraz Dove i chyba jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z szamponu. Do zestawu szampon+odżywka jest jeszcze spray, który stosuje się na mokre lub suche włosy. Ja osobiście używam przed rozczesywaniem mokrych wlosow zeby jeszcze lepiej się odplatywaly.
czarusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 20:56   #49
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy splątane, trudne do rozczesania

Patrz, co włos to obyczaj. Mi ich kosmetyki wybitnie nie służą, tak jak i np. Pantene.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 21:17   #50
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Włosy splątane, trudne do rozczesania

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Patrz, co włos to obyczaj. Mi ich kosmetyki wybitnie nie służą, tak jak i np. Pantene.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Mi tez.

Dove maja w skladzie duzo silikonow i oblepiaczy i maskuja zly stan wlosa, nie odzywiajac go... dla mnie ich kosmetyki do wlosow maja bardzo chemiczny sklad i ich unikam.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 22:06   #51
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 275
Ciągle plączące się włosy, jak temu zaradzić?

Kochane wizażanki Nie radzę sobie z moimi wiecznie poplątanymi włosami. Jestem posiadaczką długich, prostych (jak druty!) i cienkich włosów. Nie są zniszczone, nie prostuję ich, nie farbuję całości (jedynie odrosty) wszyscy mi ich zazdroszczą, chwalą... Tylko nie wiedzą, że muszę czesać rozczesywać je co chwilę Wystarczy, że przekręcę głowę na prawo i lewo lub zdejmę szalik i praktycznie całe włosy są poplątane. Kupiłam sobie tangle teezer ale to i tak nie rozwiązuje mojego problemu. Jestem włosomaniaczką od 4 lat. Regularnie olejuję włosy, nakładam maski, jedwab i odżywkę po każdym myciu. Gdyby nie to plątanie, mogłabym uznać moje włosy za moje wymarzone, idealne. Regularnie też podcinam końcówki, jednak przez to, że są wiecznie splątane (a ja je co chwilę rozczesuję) to są one wyszarpane tak, jakbym ich nigdy nie podcinała. Takie wyszarpane końcówki znajdują się też na połowie długości włosów, wszystko za sprawą dziecięcych i ziołowych szamponów, które splątywały moje włosy w taki kołtun, że żadna odżywka sobie z nim nie radziła. A ja uparcie ciągle kupowałam dziecięce i ziołowe szampony, bo skoro wszystkim służą, to mi na pewno też. Takim sposobem wyrwałam sobie z głowy połowę włosów na początku włosomaniactwa. Wróciłam z podkulonym ogonem do starych przyjaciół, czyli dove, elseve i pantene. Nawet z tymi silikonowymi szamponami, odżywką (kalllos keratin, teraz algae) i jedwabiem na mokrych włosach mam problem z rozczesaniem, jednak nie wyrywam ich sobie tak jak po babydreamie, hippie barwie czy alterrze itp. Co powinnam zmienić w mojej pielęgnacji? Czego powinnam spróbować? (Poza dziecięcymi i ziołowymi szamponami, bo do tego koszmaru z pewnością wrócę) Liczę na waszą pomoc
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 08:34   #52
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ciągle plączące się włosy, jak temu zaradzić?

Piszesz o jedwabiu, ale: chodzi Ci o serum do zabezpieczania z jedwabiem w składzie, czy o olejowe serum, czyli zwykły zabezpieczacz bez dodatku proteiny jaką jest jedwab? A może używasz też produktu b/s z proteinami? Wydaje mi się, że takie plątanie może być m. in. wynikiem przeproteinowania. W jakim trybie używałas Kallosa Keratin? co mycie? to też maska proteinowa.

Jesli chodzi o szampony - robisz dobrze, używaj tego co służy Twoim włosom, a nie to o czym trąbi blogosfera
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 22:48   #53
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 275
Dot.: Ciągle plączące się włosy, jak temu zaradzić?

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Piszesz o jedwabiu, ale: chodzi Ci o serum do zabezpieczania z jedwabiem w składzie, czy o olejowe serum, czyli zwykły zabezpieczacz bez dodatku proteiny jaką jest jedwab? A może używasz też produktu b/s z proteinami? Wydaje mi się, że takie plątanie może być m. in. wynikiem przeproteinowania. W jakim trybie używałas Kallosa Keratin? co mycie? to też maska proteinowa.

Jesli chodzi o szampony - robisz dobrze, używaj tego co służy Twoim włosom, a nie to o czym trąbi blogosfera
Używam jedwabiu CHI lub Marion. Kiedyś kreatin, a teraz algae używam co mycie, jako odżywki a nie maski. (ze względów ekonomicznych odżywki nie wchodzą w grę ) Nie sądzę, żeby było to przeproteinowanie bo włosy są lśniące, ładnie się układają.
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 07:17   #54
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ciągle plączące się włosy, jak temu zaradzić?

Cytat:
Napisane przez B l a i r Pokaż wiadomość
Używam jedwabiu CHI lub Marion. Kiedyś kreatin, a teraz algae używam co mycie, jako odżywki a nie maski. (ze względów ekonomicznych odżywki nie wchodzą w grę ) Nie sądzę, żeby było to przeproteinowanie bo włosy są lśniące, ładnie się układają.
Czyli w ostatnim czasie jednak było trochę tych protein. Sama nie wiem czy to to, ale jeśli możesz poużywaj przez jakiś czas Mariona (CHI zostaw ws pokoju) + Kallosa algae (nie ma protein), jeśli włosom się poprawi to masz odpowiedź.

Swoją drogą fajnie by było nabyć jeszcze jakąś jedną treściwszą maskę, bo Kallos jest leciutki.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 08:06   #55
soniquesonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 26
Dot.: Plączące się włosy

Cytat:
Napisane przez seattle Pokaż wiadomość
Też miałam ten problem,pod spodem robiły mi się okropne kołtuny, a rozczesywanie ich nawet delikatne powodowalo ich wypadanie garściami. W moim przypadku włosy były niszczone (farbowałam przez 2 lata na blond) chociaż na takie wcale nie wyglądały.Poszłam z tym do dermatologa,przepisała mi jakieś płyny do wcierania,bo wlosy zaczely mi wypadać garściami,musiałam pić pokrzywe..blee....;/ Mi pomoglo bardzo wzmocnienie włosów-witaminy-PP,Cynk,,zdrowe odżywianie, jedzenie galaretek-pani dermatolog powiedziała ze wzmacniaja wlosy i paznokcie, przestanie farbowania-tzn pomalowałam na kolor zblizony do naturalnego i zostawiłam je w spokoju na jakiś czas,poza tym mozesz po umyciu nakładać duzo odżywki bez spłukiwania na tył głowy,najlepiej jakiejs odbudowującej do włosów b.zniszczonych. I nie w sprayu tylko takiej do nakładania.Jest ich pełno-nawet z Ziaji,ok 4-5 zł. Teraz nie mam ani jednego supełka,włosy po takiej kuracji bardzo mi odżyły,sa lśniące,zdrowe, nadal farbuje ale juz nie na jaśniutki blond i nie tak często jak wcześniej Myje je wieczorem i w mokrych bez rozczesania chodze spać a rano nie mam z tym problemów.Wdaje mi się że w Twoim przypadku tez są to włosy zniszczone,stad te supły,a jaki masz kolor? farbujesz,prostujesz?
Polecam szczotkę TANGLE TEEZER. Jest rewelacyjna. Bez problemu rozczesuje najbardziej splątane włosy.
__________________
soniquesonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 08:30   #56
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Plączące się włosy

Cytat:
Napisane przez soniquesonia Pokaż wiadomość
Polecam szczotkę TANGLE TEEZER. Jest rewelacyjna. Bez problemu rozczesuje najbardziej splątane włosy.
TT nie jest remedium na wszystko. Tak jak napisała Blair u niej problem wcale się nie skończył po zakupieniu TT.

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2015-03-11 o 08:36
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 14:18   #57
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Plączące się włosy

Dokładnie. Nie wiem o co chodzi z tym szałem na te szczotkę...

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 19:35   #58
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 275
Dot.: Ciągle plączące się włosy, jak temu zaradzić?

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Czyli w ostatnim czasie jednak było trochę tych protein. Sama nie wiem czy to to, ale jeśli możesz poużywaj przez jakiś czas Mariona (CHI zostaw ws pokoju) + Kallosa algae (nie ma protein), jeśli włosom się poprawi to masz odpowiedź.

Swoją drogą fajnie by było nabyć jeszcze jakąś jedną treściwszą maskę, bo Kallos jest leciutki.
CHI odstawiłam kilka tygodni temu, teraz tylko marion. A Algae używam od blisko 2 tygodni... Jeśli mam być szczera to odkąd stosuję algae jest gorzej. Tangle Teezer używam, ale to nie rozwiązuje problemu. Włosy jak się plątały, tak plączą się dalej.
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 07:05   #59
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ciągle plączące się włosy, jak temu zaradzić?

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dokładnie. Nie wiem o co chodzi z tym szałem na te szczotkę...

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Sama mam i uwielbiam ją. Kiedy miałam jeszcze 3/4 długości włosów popalonych i zniszczonych była dla mnie wybawieniem przy czesaniu. Teraz czeszę już włosy tylko palcami (jestem falowana i robię to tylko podczas mycia), ale jeśli już muszę je porządnie rozczesać to tylko TT. Niemniej uważam, że jeśli włosy nie mają naturalnych skłonności "od zawsze" do plątania, a nagle taka sytuacja się pojawia to trzeba szukać powodu.

Cytat:
Napisane przez B l a i r Pokaż wiadomość
CHI odstawiłam kilka tygodni temu, teraz tylko marion. A Algae używam od blisko 2 tygodni... Jeśli mam być szczera to odkąd stosuję algae jest gorzej. Tangle Teezer używam, ale to nie rozwiązuje problemu. Włosy jak się plątały, tak plączą się dalej.
Hm... nie wiem co jeszcze można poradzić. Z mojej strony mogę powtóżyć tylko to co wcześniej: żaden z Kallosów nie jest odżywczym produktem więc może pora na coś treściwszego. A dwa - może po prostu Algae nie pasuje Twoim włosom (jako i moim).
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 17:33   #60
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 275
Dot.: Ciągle plączące się włosy, jak temu zaradzić?

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Sama mam i uwielbiam ją. Kiedy miałam jeszcze 3/4 długości włosów popalonych i zniszczonych była dla mnie wybawieniem przy czesaniu. Teraz czeszę już włosy tylko palcami (jestem falowana i robię to tylko podczas mycia), ale jeśli już muszę je porządnie rozczesać to tylko TT. Niemniej uważam, że jeśli włosy nie mają naturalnych skłonności "od zawsze" do plątania, a nagle taka sytuacja się pojawia to trzeba szukać powodu.



Hm... nie wiem co jeszcze można poradzić. Z mojej strony mogę powtóżyć tylko to co wcześniej: żaden z Kallosów nie jest odżywczym produktem więc może pora na coś treściwszego. A dwa - może po prostu Algae nie pasuje Twoim włosom (jako i moim).
Co może być bardziej treściwe? Bo nie bardzo wiem jak to poznać Wydawało mi się, że używanie maski jako odżywki będzie odpowiednio treściwe.
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-12 18:12:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.