Przerywanie w samej połowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-30, 23:09   #1
uzupelnij
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1

Przerywanie w samej połowie


Witam
Mam, moze mialem problem dosc nietypowy..
Ostatnio miedzy mna a moja dziewczyna zaszla dosc niezreczna i bardzo wkurzajaca sytuacja
Wspolzyjemy od jakiegos czasu, bylo kilka naprawde zdrowych rozsadnych zblizen, stopniowo
Ostatnio, gdy zrobilismy sobie ognisko na kompletnym odludziu, tylko we dwoje... postanowilismy sie kochac. Wiem, ze oboje tego chcielismy i bylo naprawde fajnie. W pewnym jednak momencie, po 10-15 minutach, ona odpycha mnie ze slowami "na dzis starczy". Wymowka - "chce mi sie siku". Chyba nie musze opisywac swoich uczuc, miny czy wyjasniac mojej reakcji ...kurde robie co moge, zeby jej bylo najlepiej, zeby przedluzyc zbliżenie (gdybym sie postaral skonczylbym i po minucie ale wtedy przyjemnosc tylko moja, tego nie chcialem),
a tu heca, no dzieki...
Kurcze to zupełnie jak przy pierwszym razie, ktory byl prawie identyczny, tylko ze nie w plenerze tylko u mnie w domu. Jeszcze wtedy to rozumialem, ze 1 raz, ok... ale tak? Ale chce zasiegnac porady innych, moze jednak to nie jest wcale tak jak to wyglada... co mam o tym myslec? Dzieki za szczere odpowiedzi
Pozdrawiam

Edytowane przez uzupelnij
Czas edycji: 2011-04-30 o 23:20
uzupelnij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 23:22   #2
martfica
Raczkowanie
 
Avatar martfica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 40
Dot.: Przerywanie w samej połowie

W połowie stosunku przerwała? Dziwne trochę, może coś jej się nie spodobało po prostu? Zabolało?
Najlepiej oczywiście pogadać, powiedzieć jej, że denerwuje Cię takie zachowanie, że jeśli nie ma ochoty, lepiej wcale nie zaczynać.
__________________

martfica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 00:01   #3
Sour
Zadomowienie
 
Avatar Sour
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z łóżka
Wiadomości: 1 695
Dot.: Przerywanie w samej połowie

moze było jej zimno/niewygodnie/nie czuła się komfortowo/nie odczuwała przyjemnosci/nie podoba sie jej perspektywa seksu w plenerze (higiena)/nie akceptuje swoich odczuć i odruchów/krępuje ją sprawa fizjologii/boi się ciąży?


mnóstwo opcji do wyboru. nie wierzę, że nie zapytałeś co jest nie tak?
__________________
Fall seven times, stand up eight.
Sour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 02:02   #4
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Przerywanie w samej połowie

A może najzwyczajniej w świecie, tak jak powiedziała, chciało jej się siku... ? Szczególnie jeśli coś jedliście/piliście a dziewczynie głupio było/nie lubi załatwić tych spraw na dworze. Nie wiem jak dla reszty świata, ale dla mnie seks z pełnym pęcherzem to nie jest szczyt marzeń i może dziewczyna miała dobre chęci, chciała się kochać, ale poczuła w pewnym momencie że nie da rady?


Ale przecież to by było zbyt proste!
solideja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 09:32   #5
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Przerywanie w samej połowie

RAZ poprosiła, żebyś przestał, a Ty zakładasz wątek na babskim forum? O, człowieku. Było jej kiepsko, więc kazała Ci zeskakiwać. Chciało jej się siku/ bała się, że ktoś Was zobaczy/ było jej niewygodnie/ nie podobało jej się. Ot, cała filozofia. To chyba lepsze, niż męczeński seks za karę.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 10:32   #6
loud
Raczkowanie
 
Avatar loud
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: EP
Wiadomości: 257
Dot.: Przerywanie w samej połowie

Cytat:
Napisane przez uzupelnij Pokaż wiadomość
Chyba nie musze opisywac swoich uczuc, miny czy wyjasniac mojej reakcji ...kurde robie co moge, zeby jej bylo najlepiej, zeby przedluzyc zbliżenie (gdybym sie postaral skonczylbym i po minucie ale wtedy przyjemnosc tylko moja, tego nie chcialem),
a tu heca, no dzieki...
Brawo!
Należą ci się brawa
loud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 12:55   #7
paranojewedwojee
Raczkowanie
 
Avatar paranojewedwojee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 430
Dot.: Przerywanie w samej połowie

Cytat:
Napisane przez uzupelnij Pokaż wiadomość
Witam
Mam, moze mialem problem dosc nietypowy..
Ostatnio miedzy mna a moja dziewczyna zaszla dosc niezreczna i bardzo wkurzajaca sytuacja
Wspolzyjemy od jakiegos czasu, bylo kilka naprawde zdrowych rozsadnych zblizen, stopniowo
Ostatnio, gdy zrobilismy sobie ognisko na kompletnym odludziu, tylko we dwoje... postanowilismy sie kochac. Wiem, ze oboje tego chcielismy i bylo naprawde fajnie. W pewnym jednak momencie, po 10-15 minutach, ona odpycha mnie ze slowami "na dzis starczy". Wymowka - "chce mi sie siku". Chyba nie musze opisywac swoich uczuc, miny czy wyjasniac mojej reakcji ...kurde robie co moge, zeby jej bylo najlepiej, zeby przedluzyc zbliżenie (gdybym sie postaral skonczylbym i po minucie ale wtedy przyjemnosc tylko moja, tego nie chcialem),
a tu heca, no dzieki...
Kurcze to zupełnie jak przy pierwszym razie, ktory byl prawie identyczny, tylko ze nie w plenerze tylko u mnie w domu. Jeszcze wtedy to rozumialem, ze 1 raz, ok... ale tak? Ale chce zasiegnac porady innych, moze jednak to nie jest wcale tak jak to wyglada... co mam o tym myslec? Dzieki za szczere odpowiedzi
Pozdrawiam
Miałeś prawo się przykro poczuć i w ogóle. Ale powinieneś również zrozumieć swoją dziewczynę. Przyczyn dlaczego chciała skończyć może być na prawdę dużo. Dziewczyny wymieniły Ci dość sporo ich. Ale najlepszym rozwiązeniem jest co? oczywiście ROZMOWA. Konieczna jest skoro Ty czujesz się zawiedziony (?). Wyjaśnijcie sobie wszystko
__________________
~ Twoje miejsce moim sercem... ~
paranojewedwojee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 13:06   #8
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Przerywanie w samej połowie

O czym rozmowa? O tym, że pannie chciało się siku?
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem

Edytowane przez mpt
Czas edycji: 2011-05-01 o 13:07 Powód: literówka
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 13:20   #9
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: Przerywanie w samej połowie

polecam zapoznanie sie fizjologicznymi róznicami miedzy kobietą a meżczyzną. Nie wiem czy jestes swiadomy ale u zdrowego mężczyzny podczas stosunku czy własciwie wytrysku oddanie moczu jest wrecz niemozliwe, u kobiet sprawa ma sie troche inaczej.
Dziewczyna ci powiedziala wprost "chce mi sie siku" i jak piszesz stalo sie to dwa razy. Mi sie czesto zdarza przerywac seks bo mam parcie na pęcherz. W moim wypadku jest dodatkowo spowodowane innym czynnikiem/ przypadlością (nie tak rzadkim u kobiet) ale myślę że ona zwyczajnie woli powiedziec ci że chce siku niz zrobic siku w trakcie orgazmu. No i chyba tez nie chcesz zeby dziewczyna zamiast skupic sie na tobie podczas seksu jedyne co robila to powstrzymywala sie przed oddaniem moczu. Jak sam pisales dopiero zaczynacie tak na prawde więc wiele rzeczy moze zarowno ciebie jak i ją wytracać z nawet najbardziej romantycznego nastroju. No i polecam najpierw teningi w domu a dopiero później z dodatkowa adremalina w plenerze.
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 14:09   #10
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 258
Dot.: Przerywanie w samej połowie

dziwne, porozmawiaj z nia dlaczego przerwała i powiedz ze juz nie wierzysz w jej tanie wymówki
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkę
zużywam zbędne kosmetyki
cel osiągnięty - włosy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 15:02   #11
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Przerywanie w samej połowie

Cytat:
Napisane przez will will Pokaż wiadomość
dziwne, porozmawiaj z nia dlaczego przerwała i powiedz ze juz nie wierzysz w jej tanie wymówki
Tak, drugi raz jej się to zdarzyło. Tania wymówka. Podkręcajcie zioma dalej. Rzeczywiście ma powody, żeby poczuć się tak tragicznie, żeby "nie musiał opisywać swoich uczuć, miny, reakcji" czy "hecy". Nie wiem, czy zawsze trzeba szukać drugiego dna?
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 17:00   #12
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Przerywanie w samej połowie

A czemu z góry zakładasz, że jej wymówka nie była prawdziwa? Też często muszę siusiu w trakcie seksu, zwłaszcza , że zdarza nam się z Tż wypić piwko czy lampkę wina wieczorem, ale zawsze wtedy przerywamy, ja szybko biegnę do toalety i kontynuujemy.

Porozmawiaj z nią, bo powodów może być mnóstwo. Może coś ją zabolało, a z jakiś tam powodów nie powiedziała Ci o tym. Jesteś pewien, że np. nie miała wcześniej orgazmu i zwyczajnie nie miała już ochoty kontynuować? To się przecież zdarza, wcale nie tak rzadko.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.