Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY! - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-23, 19:29   #1501
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: cienie pod oczami

Ja tez mam cienie Moge Ci tylko troche pomoc. Sprobuj sobie przypomniec czy jak bylas dzieckiem (okolo 12 lat) czy tez mialas az takie cienie. Ja kiedys mialam mniejsze. Zorbilam sobie badania krwi i wyszlo ze mam anemie. Zaczelam ja leczyc ale rownoczesnie stosowalam krem skin doctors eyecircles-na allegro 120zl. Na anemie bralam zelazo 100mg-na recepte. Ja radze zrobic tak-kupic ten krem, kupic zelazo-cienie sa czesto spowodowane jego brakiem (ale kup zelazo w formie suplementu, witamin-moze bolec po nim brzuch, jakies problemy zoladkowe, ale przy braniu na sen jest ok) Zreszta kazdy organizm reaguje inaczej. Najlepiej kup taki preparat zeby zawieral mozliwie jak najwiecej zelaza-skoro jest bez recepty to napewno nie zaszkodzi. (aha jak bedziesz miala w tabletkach do picia to pij przez slomke bo barwi zeby ) Ja po tej kuracji zelazem i kremem po miesiacu -dwoch zauwazylam ze zmniejszyly mi sie cienie o polowe a to juz sukces Sa jeszcze tabletki na cienie pod oczami Oenobiol. Aha- powinnas bardzo nawilzac skore pod oczami bo napewno jest cienka (latiej sie przesusza i cienie sa bardziej widoczne) polecam kremowanie na noc kremem odzywczym do rak fajne efekty Z korektorow polecam magic HR i podobno biotherm jest jeszcze lepszy-ale on jest na allegro. Fajny jest jeszcze maybelline-ale gorzy od magica.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:44   #1502
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: help - dobór kosmetyków pod oczy

To kup sobie korektor Isa Dora albo Unifiance albo umów się na makijaż z wizażystką i poproś ją,żeby przygotowała ci do makijażu vanish-w normalnych drogeriach raczej go nie znajdziesz.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 22:20   #1503
baila1601
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: cienie pod oczami

Jesteś WIELKA
Spróbuje tego i owego I TAK! Miałam juz cienie jak byłam mała, pamietam film z komunii i wygladałam jakby ktos mi oczy podbił
Z anemia tez miałam do czynienia, ale jak mówiłam robiłam badania i wszystko niby ok. Byłam tez u dermatologa i tam własnie mi powiedzieli że to taki typ urody bo mam ''cienka skóre pod oczami i naczynka mi widać'' Jednak mamy 21wszy wiek i miałam/mam nadzieje ze da sie temu jakos zaradzic, szczególnie gdy nie lubie uzywac pudrów czy korektorów.... :/

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------
baila1601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 07:45   #1504
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: cienie pod oczami

Tylko nie przesadzaj z tym żelazem bez uzgodnienia tego z lekarzem, bo sobie narobisz większych problemów...
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 08:40   #1505
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: cienie pod oczami

jesli kupi zelazo bez recepty-takie normalne to nic sie nie stanie. Takie zelaza nie maja zazwyczaj wiecej niz 20mg- a najczesciej jest 4, 8 10mg. Ja mialam na recepte 100mg.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 10:32   #1506
doronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 68
Dot.: cienie pod oczami

ja też mam podobny problem. Robiłam kiedyś badania krwi i wyszło, że ze mną wszystko ok. Jeśli chodzi o kosmetyki to stosuję krem Bielendy z serii Morze Martwe. Mam 23 lata i przyznaję, że dla tej grupy wiekowej producenci w kwestii kremów pod oczy nie mają za dużo do zaoferowania. Ten kremik jest lekki i po nałożeniu go widać delikatną różową poświatę, dodatkowo troszkę napina skórę wokół oczu i nawilża. Używam korektorów sztyfcie (może być Rimmel, Miss Sporty), bo skutecznie kryją moje cienie.
doronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 12:24   #1507
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Smile Dot.: cienie pod oczami

Z domowych sposobów polecam nakładać nakładać na oczy waciki namoczone w naparze z czarnej herbaty. Taki naprawdę bardzo fajnie odświeży i pomoże w likwidacji opuchnięć i przebarwień.
Naturalne kremy przeciwdziałające sińcom pod oczami zawierają zazwyczaj lipę i bławatek i są przeznaczone dla skory wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Inne naturalne sposoby to przykładanie do oczu kompresów z soku z ogórka

W aptekach dostepne są kremy ze świetlikiem, który działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, łagodzi podrażnienia. Pomóc mogą również srodki zawierające kasztanowiec zwyczajny czy arnikę górską, którą mają w swym składzie różne kremy. Te, oprócz tego, że działają antybakteryjnie i przeciwzapalnie, poprawia krążenie w delikatnych naczyniach krwionośnych.
Radzę również wybierać kremy zawierające witaminę E oraz filtry przeciwko promieniowaniu UVA i UVB.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 14:55   #1508
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: cienie pod oczami

na mnie nie dzialaja te kremy z blawatkiem, swietlikiem itd a napar z herbaty tylko na opuchlizne dziala dobrze. Jesli chodzi o kremy to zgadzam sie- maly wybor, same lekkie konsystencje-mi np odzywczy krem pod oczy garnier (taki zolty do suchej skory) nie pomogl a wrecz skora mi sie luszczyla Moim numerem 1 jest clinique all about eyes rich-jest swietny taki maselkowaty-co prawda nie robi nic oprocz nawilzania ale tylko on tak dobrze nawilza-inne kremy nie daja rady. W douglasie mozna kupic kosmetyczke z miniaturkami i tam jest m.in. 7ml tego kremu-starczy na 2 miesiace uzywania rano i wieczorem, to jest polowa normalnego opakowania. (kosmetyczka kosztuje 39zl)
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 15:54   #1509
inonka
Przyczajenie
 
Avatar inonka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
GG do inonka
Dot.: oenobiol na cienie i worki

Ja też używałam Oenobiolu Regard i chciałabym podzielić sie swoimi uwagami. Na początek kilka słów o moich cieniach: zdecydowanie są dziedziczne - ma je mama, ma je nawet moja ośmioletnia siostra. Skóra wokół oczu cieniutka, można by powiedzieć naczynkowo, chociaż naczynka mi nie pękają, to przez skórę je po prostu widać. Ponadto mój tryb życia nie pozostaje tu bez znaczenia: świeżo po sesji + w trakcie pisania mgr = mnóstwo nieprzespanych nocy..
Tabletki kupiłam na allegro, jedno opakowanie, za ok. 50 zł. Jednocześnie stwierdzilam, że aby zwalczyć moje sińce muszę działać kompleksowo, więc kupilam też krem skin doktors. Obydwa specyfiki testowałam jednocześnie, dlatego trudno stwierdzić, który tak naprawdę mi pomógł..
Do rzeczy: Po "zjedzeniu" prawie całego opakowania (została mi "dawka" na dwa dni) rzeczywiście widziałam efekt. Skóra była jaśniejsza, bardziej wypoczęta, sińce z podków pod całymi oczami "cofnęły się" do kącika przy nosie, co uznałam za niebywały sukces. Podbudowana efektami poszłam do najbliższej apteki po kolejne opakowanie. I tu zaczyna się przygoda.. W osiedlowej aptece nie mieli oenobiolu (no fakt, niewielka jest), ale pani farmaceutka obiecała zamówić na następny dzień. Następnego dnia dowiedziałam się, że w hurtowni nie mieli, ale pani czeka na odpowiedź z drugiej hurtowni i zadzwoni do mnie następnego dnia. OK, została mi już dawka tylko na jeden dzień (producent poleca stosowanie przez miesiąc, aby zredukowac cienie), więc dmuchając na zimne pojechałam do dużej sieciowej apteki w centrum handlowym. Nie mieli! Później była kolejna apteka niedaleko domu, apteka w kolejnym centrum handlowym (innej sieci) i na koniec apteka w centrum onkologii ... z efektem zerowym. Dalej szukać nie miałam siły..
Tak więc, stosowanie oenobiolu zakończyłam na 1 opakowaniu - 15 dniach, z zadowalającym efektem. A pani farmaceutka z osiedlowej apteki nie zadzwoniła do dzisiaj
Stwierdziwszy, że mieszkam w największej w kraju wiosce - Warszawie - gdzie nie można kupić rozreklamowanego produktu, postanowiłam wrócić grzecznie do allegro. Kupiłam w promocji (za 43 zł) 4 (!!!) opakowania oenobiolu, ponieważ namówiłam do stosowania mojego chłopaka, a raczej sam się namówił, widząc zmianę.
Zanim nasza "cudowna" poczta dostarczyła paczkę minęło dwa tygodnie. Acha, dodam, że cały czas (razem z oenobilem i po zużyciu 1 paczki) stosowałam kupiony na allegro krem.
Dziś wieczorem biorę ostatnią "niebieską pigułkę z drugiego podejścia". W sumie zjadłam 3 opakowania, z tą dwutygodniową przerwą. Krem skończył mi się jakiś miesiąc temu. Co prawda cienie się nie powiększyły, ale po odstawieniu kremu znów widać mi żyłki pod skórą. Dalszego postępu i redukcji cieni nie stwierdziłam.
Jeśli chodzi o mojego chłopaka, to u niego efektów nie ma -żadnych, chociaż brał dzielnie.
Podsumowując, oenobiolu już nie kupię. Szkoda czasu i wątroby, liczyłam na lepsze efekty. Coraz bardziej skłaniam się do ponownego zakupu kremu, któremu przypisuję redukcję cieni.
__________________
24.04 - oficjalnie: zapuszczam włosy
długość na dzień dzisiejszy 40 cm, dążę do 60 cm...
inonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 16:17   #1510
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: oenobiol na cienie i worki

To moze ja napisze cos od siebie...Oenobiolu nie stosowalam ale stosowalam krem skin doctors...tyle tylko, ze w rownym czasie leczylam anemie i wahalam sie czy cienie zostaly zlikwidowane od wyleczenia anemii czy od kremu...jesli w przypadku Inonki tez widac poprawe to podejrzewam ze to po kremie Czyli on dziala Mam po 3 miesiacach uzywania okolo polowe mniejsze cienie ale mialam naprawde wielkie-teraz sa lepsze
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 23:15   #1511
chuda89
Raczkowanie
 
Avatar chuda89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: cienie pod oczami

A taki bajer jak okularki żelowe/lodowe, mi świetnie się sprawdzają przy workach które też mam nieco ciemne.
chuda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 08:01   #1512
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: cienie pod oczami

worki to co innego niz cienie. To sa opuchniecia i z tym latwiej jest sobie poradzic wlasnie takimi rzeczami, okladami, nakladaniem kremu trzymanego w lodowce, przykladaniem torebek herbaty. Ale cienie to jest naprawde ciezka sprawa. Zazwyczaj nic na nie nie dziala oprocz korektora.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 08:04   #1513
tygrysiasta
Przyczajenie
 
Avatar tygrysiasta
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 24
Dot.: cienie pod oczami

Ja szczerze polecam krem Bielendy z serii Eco Care. Jest naprawdę bardzo skuteczny i niedrogi, ale ostrzegam, że jeśli ktoś ma bardzo wrażliwe oczy, to odpada...
tygrysiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 16:24   #1514
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: cienie pod oczami

Mam cienie i używam serii Dermacos Farmony, najbardziej polecam koncentraty z rutyną i z witaminą K z tej serii.Poszukaj na allegro lub w sklepie internetowym Farmona.
Całkiem cieni nie usuwa ale poprawia zdecydowanie kondycję oczu.
No i grunt to lekki korektor w płynie (ja mam Ever Fresh Concealer Maybelline-całkiem fajny, ładnie kryje, długo się trzyma,wydajny, nie uczula wrażliwych oczu, nie wysusza skóry pod oczami) i łykanie rutyny z witaminą C (rutinacea, rutovit, rutinoscorbin-coś tego typu).
Polecam też łykanie żelaza i ograniczenie spożycia sodu-mniej solić jedzenie, jeśli jesz słodycze czy pijesz wodę mineralną wybieraj te o niskiej zawartości sodu bo sód sprawia, że drobne naczynka są bardziej widoczne.No i chroń cienie przed promieniami UV-kremy pod oczy z filtrami, okulary przeciwsłoneczne.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 18:18   #1515
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
jesli kupi zelazo bez recepty-takie normalne to nic sie nie stanie. Takie zelaza nie maja zazwyczaj wiecej niz 20mg- a najczesciej jest 4, 8 10mg. Ja mialam na recepte 100mg.
Tak, ale jeśli zje od razu 5 czy 6, to już jest średnio bezpieczne. A znam dziewczyny które potrafią przesadzić, bo myślą, że tak będzie szybciej...
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 18:30   #1516
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: cienie pod oczami

No i trzeba pamiętać,że przyjmując żelazo i wychodząc na słońce można nabawić się plam pigmentacyjnych na skórze-także jeśli ktoś suplementuje żelazo trzeba używać kremów z wysokim filtrem.Zbyt dużo żelaza może też przebarwiać szkliwo zębów.
Także jeśli żelazo to polecam tabletki musujące do picia Plusssz z żelazem i chyba z magnezem -i tylko w zalecanej na opakowaniu dawce.I najlepiej skonsultować to z lekarzem.
Poza tym można mieć nie tyle niedobór żelaza co samej ferrytyny a to już suplementuje się preparatami na receptę.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 11:48   #1517
Tiili
Raczkowanie
 
Avatar Tiili
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Krem pod oczy- jaki najskuteczniejszy na cienie i worki pod oczami?

Prosze powiedzcie mi jak wygladają zmarszczki mimiczne pod oczami? ja mam cienie (to chyba rodzinne i czy da sie takie rozjasnic?) oraz malutkie kropeczki leciutko wystajace i wlasnie nie wiem czy to są te zmarszczi czy nie mam 20 lat i jak ja bym mogla je pielegnowac?
Tiili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 16:00   #1518
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Krem pod oczy- jaki najskuteczniejszy na cienie i worki pod oczami?

Cytat:
Napisane przez Tiili Pokaż wiadomość
Prosze powiedzcie mi jak wygladają zmarszczki mimiczne pod oczami? ja mam cienie (to chyba rodzinne i czy da sie takie rozjasnic?) oraz malutkie kropeczki leciutko wystajace i wlasnie nie wiem czy to są te zmarszczi czy nie mam 20 lat i jak ja bym mogla je pielegnowac?
Szczęściara nie wie jak wyglądają zmarszczki
To raczej kreseczki niż kropeczki więc Ty ich jeszcze nie masz
W takim wieku najlepiej stosować lekki żel nawilżający, np ze świetlikiem, na cięższe kremy przyjdzie czas.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 10:32   #1519
Izapi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: cienie pod oczami

tak tak ten ,,bajerek" z okularkami daje rade...
ogrzewacze.net -->zobaczcie, poczytajciepolecam!!!
Izapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 10:45   #1520
Izapi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Cienie pod oczami

pomocne w tej kwestii okazać się mogą chłodzące okulary żelowe
Polecam!!!!
Izapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 09:23   #1521
Izapi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Cienie pod oczami

jasne, że jest a może tak chłodzące okulary żelowe...warto spróbować
Izapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 15:00   #1522
kathorlowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Krem pod oczy- jaki najskuteczniejszy na cienie i worki pod oczami?

A czy któraś z Was używała kiedykolwiek kremu na hemoroidy pod oczy? Podobno świetnie działa, dobrze się wchłania, i nawilża delikatną skórę wokół oczu. ale osobiscie nie probowałam. Czy któras z was ma doświadczenie z tymi preparatami?

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

a i kiedyś wizażystka mi powiedziała w MAC że jak wszystkie kosmetyki zawodzą to ostateczność to wycięcie tych naczynek spod oka( chirurgia:/)
chyba na to bym się nie połasiła bo na sama myśl robi mi się niedobrze. może coś też słyszałyście na ten temat?
kathorlowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 18:05   #1523
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Sińce pod oczami

jak tam efekty ???? ))
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 10:53   #1524
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Krem pod oczy- jaki najskuteczniejszy na cienie i worki pod oczami?

Ja już wyrosłam z martwienia się cieniami(od czego korektor).
A co do worków trzeba się za nie zabrać od środka.
Ja stosuję preparat diosminex i tabletki z pokrzywy , a jak jest naprawdę źle to napar z brzozy.Worki to po prostu zewnetrzny objaw złej pracy nerek i złego krążenia.
Co do mazideł to polecam krem benefitu depuff action gel.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 12:56   #1525
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Krem pod oczy- jaki najskuteczniejszy na cienie i worki pod oczami?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Ja już wyrosłam z martwienia się cieniami(od czego korektor).
A jakiego korektora używasz?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 20:08   #1526
taster
Przyczajenie
 
Avatar taster
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 9
Dot.: herbata na oczy?

zamierzam metode jutro rano wypróbować, może pomoże
__________________
come closer
taster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 10:15   #1527
Madusia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: herbata na oczy?

Ja codziennie stosuje 2 woreczki herbaty zwyklej na oczy.Cała opuchlizna schodzi,worki pod oczami są rozjaśnione.
Madusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 11:35   #1528
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: herbata na oczy?

Cytat:
Napisane przez Madusia23 Pokaż wiadomość
Ja codziennie stosuje 2 woreczki herbaty zwyklej na oczy.Cała opuchlizna schodzi,worki pod oczami są rozjaśnione.
Daaawno temu próbowałam, nie zauważyłam efektu Niestety na moje cienie nie pomagają żadne domowe sposoby, nawet maski żelowe-bez kremu wyglądam jak panda U mamy i babci widzę to samo...
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 12:52   #1529
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: herbata na oczy?

garbniki, chyba o to chodzi

po prostu są w liściach,
w pokrzywie, w szałwi, herbacie
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 09:39   #1530
haniaku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: podkrązone oczy

na podkrążone oczy bardzo dobre są chłodzące okulary żelowe! problem zniknie raz-dwaogrzewacze.net -->zobacz, poczytaj...polecam!
haniaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-16 15:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.