Wszystko na temat plukanek do wlosow-watek zbiorczy - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Czy "farbowanie"za pomoca plukanek,henny itp nie niszczą włosów??
NIE NISZCZĄ 181 47,26%
NISZCZĄ 50 13,05%
Przy krotkim stosowaniu NIE,na dluzsza mete niszczą! 152 39,69%
Głosujący: 383. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-03, 09:09   #1921
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 559
Dot.: Pozbyć się rudego refleksu (?)

No własnie która to jest do brązu.. nie słyszałam o takiej.. hmm
__________________
Wielka kolekcja fajnych ciuszków :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Proszę o odpowiadanie na moim wątku !!
Zapraszam



studentka kosmetologi
patusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 10:25   #1922
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Pozbyć się rudego refleksu (?)

do brązu była niebieska flor illum, której już nie produkują...
hmm? http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=254254
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 17:41   #1923
mocheeri
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 19
Niebieska Płukanka Celii..

cześć, dziś kupiłam sobie niebieską płukanke firmy Celia. Mam blond pasemka troche żólte a chciałabym mieć zwykły jasny blond, płukanek nigdy jeszcze nie używałam, więc sie nie orientuje co i jak.. Mam pytanie czy ktoś używał już takiej płukanki? jak ją zastosować, ile odmierzyć? czy stosować ją po umytych włosach czy na suche polać ją, ile ją płukać? Bardzo proszę o porady jak wy zazwyczaj robicie?
mocheeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 22:00   #1924
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: płukanki- która najlepsza??

mocheeri-watki lacze poniewaz jest watek zbiorczy na ten temat.Nastepnym razem zanim zalozysz watek,przeszukaj w wyszukiwarce.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 13:47   #1925
kropla w morzu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 27
Dot.: Pozbyć się rudego refleksu (?)

dziękuję za ten link, w tamtym wątku się trochę więcej dzieje

ja z braku lepszego pomysłu stosuję płukanki srebrne, a to delię, a to flor illum (głównie) i z biegiem czasu coraz bardziej przypominam marchew.
kropla w morzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 17:01   #1926
m.mc7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 46
Dot.: płukanki- która najlepsza??

Poszukuję płukanki lub jakiegoś innego specyfiku który niefarbowanym brązowym włosom nada popielaty, srebrny odcień. Pliz, doradźcie coś!
m.mc7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 07:51   #1927
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: płukanki- która najlepsza??

Polecam szmpon z joanny do włosów rozjaśnianych, ma fioletowy kolor i nadaje włosom popielaty odcień
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 08:06   #1928
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: płukanki- która najlepsza??

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Polecam szmpon z joanny do włosów rozjaśnianych, ma fioletowy kolor i nadaje włosom popielaty odcień
równiez polecam bardzo szybko znika żółtawy odcień włosów , jak dla mnie jeden z najlepszych szamponów, jakie ostatnio używałam
tylko ta ciągle fioletowa wanna
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 13:00   #1929
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: płukanki- która najlepsza??

Czesc dziewczyny
Ostatnio podoba mi sie taki odcien włoskow jak na zdjeciu ktore załaczam i zastanawiam sie czy gdybym uzyła płukanki flor illum złoto to wyszedłby mi taki odcien (mam włosy rozjasnione rozjasniaczem)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.jpg (53,5 KB, 90 załadowań)
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 16:36   #1930
karasw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Exclamation Płukanki do włosów blond

Witam ;-) Mam naturalny kolor włosów ciemny blond i chciałabym je troche rozjaśnić. Ale niechce je męczyć farbami do włosów bo moje włoski są cienkie i delikatne;-( Słyszałam że jest coś takiego jak Płukanki do włosów? Napiszcie wszystko co o nich wiecie =D tzn interesuje mnie cena, czy niszczą włosy??? Czy kiedys je używaliście/używacie?? Po ilu myciach się zmywają ?? Czy polecacie mi użycie płukanki ? Pozdrawiam
karasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 17:51   #1931
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Płukanki do włosów blond

O jakie płukanki chodzi? Srebrne/fioletowe służą do nadawania ładnego odcienia żółtawym włosom po rozjaśnianiu, natomiast jeśli chodzi o te z dodatkiem rozjaśniacza (bo też o tym słyszałam) to na jedno wychodzi (jak użycie samego) - tylko, że mniejsze odpowiednio zniszczenie i rozjaśnienie.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 18:23   #1932
darrya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 122
GG do darrya
Dot.: Płukanki do włosów blond

ja czasem używam płukanki srebrnej Delia Cosmetics do włosów siwych i rozjaśnianych. tyle, że ona nie rozjaśnia, ale delikatnie zmienia żółtawo- rudawy kolor na bardziej przystępny, taki szarawy, popielaty blond. kosztuje ok. 6 zł, nie wiem czy niszczy włosy, bo pakuję w nie mnóstwo różnych odżywek itp., więc nie zauważyłam.zmywa się od razu, więc po każdym myciu trzeba się z tym bawic. a czy polecam? efekt mi odpowiada, chociaż niezbyt często używam, bo mi się nie chce....
__________________
mój blog:
http://tysiacepomyslow.blogspot. com/

fitness&gotowanie&kosmetyki&zakupy

Zapraszam!
darrya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 20:11   #1933
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Płukanki do włosów blond

Cytat:
Napisane przez karasw Pokaż wiadomość
Witam ;-) Mam naturalny kolor włosów ciemny blond i chciałabym je troche rozjaśnić. Ale niechce je męczyć farbami do włosów bo moje włoski są cienkie i delikatne;-( Słyszałam że jest coś takiego jak Płukanki do włosów? Napiszcie wszystko co o nich wiecie =D tzn interesuje mnie cena, czy niszczą włosy??? Czy kiedys je używaliście/używacie?? Po ilu myciach się zmywają ?? Czy polecacie mi użycie płukanki ? Pozdrawiam
wątki (oba) łączę. Proszę korzystać z wyszukiwarki. Po co założyłaś dwa odentyczne wątki? Radzę na początek zapoznać się z zasadami tego forum
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 13:09   #1934
irminek88
Raczkowanie
 
Avatar irminek88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
GG do irminek88
Dot.: Płukanki do włosów blond

hmm.. ja wczoraj miałam robiony kolor.. miał być ciemny blond.. ale fryzjerka chciała najpierw zneutralizować odrost z blondem jaki mi pozostał.. no więc nałożyła farbę blond na odrosty, a później pokryła wszystko tonerem w odcieniu ciemnego blondu.. odrost wyszedł dość jasny, ale nie chciałam panikować przed efektem końcowym..a ten był nawet fajny.. ale dziś góra się nieco spłukała i pierwszy efekt jest jasnorudy.. taki rudy blond.. jakby to był mój naturalny kolor, bo wygląda jakbym miała jasny odrost.. chciałam chłodny odcień ale przestrzegała, że mogą być zielone więc jej posłuchałam.. i tu moje pytanie: posiadam w domu jeszcze płukankę flor illium srebrna.. i szampon regeneral.. myślę, żeby zastosować jedno lub drugie.. tylko boje się co stanie się z moimi włosami.. bo jeśli odrost rozjaśni się jeszcze bardziej, to będę wyglądała jak 70latka farbujaca sie na ciemny blond..;] poza tym boje sie połączenia - ciepły+zimny, bo jak fryzjerka mówiła może wyjść odcień zieleni.. buuuuu.. boję się sama eksperymentować bo w razie niewypału nie mogę się zamknąć w domu.. może któraś z Was wyobraża sobie, albo wie jak to wyjdzie..? i co ewentualnie mogę zrobić, żeby nie rozjaśniać tego rudego blondu na odrostach..? ale go zredukować..?
__________________

Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem - i tak - wiecznie - aż do końca...



55->54->53->52->51 ..50?
irminek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 08:59   #1935
Rusałka
Raczkowanie
 
Avatar Rusałka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 116
Dot.: płukanki- która najlepsza??

A ja chciałam zapytać, czy stosujecie płukankę Flor Illum, tak jak w przepisie. Czyli płuczecie i spłukujecie czystą wodą? Wiem że innych płukanek się już nie spłukuje czystą wodą. Jak spłukałam Flor, to mi się wszystko zmyło i efekt prawie żaden.
A jeśli szukacie tej płukanki to w u fryzjera na Puławskiej na przeciwko Silver Screen-))
Rusałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 11:06   #1936
beatkaxdxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 56
plukanka

jakbym kupila plukanke rozowa i nalozylabym ja na czarne (malowane) wlosy to co by wyszlo??
beatkaxdxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 17:46   #1937
Veida
Przyczajenie
 
Avatar Veida
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Jak niechciany rudy odcień włosów zamienić na wymarzony zimny...

Witajcie,

Czy pokonywałyście już drogę od farbowanej brunetki do blondynki ? Wiele z Was na pewno tak, zresztą sama próbowałam. Jestem przekonana, że po drodze miałyście ostre zderzenie z nagłą rudością we włosach, w której wszycy mówią że Wam do twarzy, tylko że gdy Wy spoglądacie w lustro to ono...pęka...chciałyście się jej pozbyć i...okazało się, że to nie lada wyzwanie...ja od prawie 2 lat mam z tym problem. Jeśli macie jakieś doświadczenia w tym temacie albo jeszcze lepiej znacie receptę na zabicie niechcianej rudości, kasztanów, miedzi czy starego złota (jak zwał, tak zwał) i zamianę jej na piękny zimny odcień włosów piszcie proszę.
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością.
V.
Veida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 21:07   #1939
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Jak niechciany rudy odcień włosów zamienić na wymarzony zimny...

Cytat:
Napisane przez Veida Pokaż wiadomość
Witajcie,

Czy pokonywałyście już drogę od farbowanej brunetki do blondynki ? Wiele z Was na pewno tak, zresztą sama próbowałam. Jestem przekonana, że po drodze miałyście ostre zderzenie z nagłą rudością we włosach, w której wszycy mówią że Wam do twarzy, tylko że gdy Wy spoglądacie w lustro to ono...pęka...chciałyście się jej pozbyć i...okazało się, że to nie lada wyzwanie...ja od prawie 2 lat mam z tym problem. Jeśli macie jakieś doświadczenia w tym temacie albo jeszcze lepiej znacie receptę na zabicie niechcianej rudości, kasztanów, miedzi czy starego złota (jak zwał, tak zwał) i zamianę jej na piękny zimny odcień włosów piszcie proszę.
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością.
V.
wlasnie tocze taka walke, juz niewiele mi zostalo, uzywam szamponow do wlosow siwych, srebrnych plukanek, robilam tez wlosy tonerem u fryzjera ale wyszly zielone:P dopiero niedawno sie tego pozbylam, czeka mnie kolejne farbowanie ale jestem dobrej mysli, co zabieg wygladaja lepiej
__________________
;]
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 21:34   #1940
Veida
Przyczajenie
 
Avatar Veida
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Jak niechciany rudy odcień włosów zamienić na wymarzony zimny...

Cytat:
Napisane przez trollcia Pokaż wiadomość
wlasnie tocze taka walke, juz niewiele mi zostalo, uzywam szamponow do wlosow siwych, srebrnych plukanek, robilam tez wlosy tonerem u fryzjera ale wyszly zielone:P dopiero niedawno sie tego pozbylam, czeka mnie kolejne farbowanie ale jestem dobrej mysli, co zabieg wygladaja lepiej
Powiedz w jaki sposób tego się pozbyłaś, co pomogło ? Bo szampony o których piszesz tak wysuszyły mi włosy, że już podczas mycia robiła mi się na głowie wata. Odradzam ich stosowania! Jakiego koloru masz włosy teraz ? Bliżej brązu czy blondu ?
Veida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 21:48   #1941
Veida
Przyczajenie
 
Avatar Veida
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Jak niechciany rudy odcień włosów zamienić na wymarzony zimny...

Dziękuję za odzew...rozpoczełam nowy wątek bo czasy się zmieniają a co się z tym wiąże i kosmetyki i zabiegi...może ktoś zna jakiś nowy skuteczny sposób, który nie zrobi z włosów siana - bo to już przerabiałam (pasemka). Tak wytrawiły mi włosy, że nie chciały się w ogóle układać! Żadna okrągła szczotka, suszarka ani nawet świetny fryzjer nie mogli nadać im kształtu. To były druty, które łamały się podczas snu...tragedia...niestety musiałam skończyć z rozjaśnianiem bo pozbyłabym się włosów, które zawsze były gęste i mocne. Od tamtego czasu zainwestowałam w profesjonalne kosmetyki, maski, szampony i farby (jak ktoś jest zainteresowany - dajcie znać - polecę kilka produktów) ale rudy odcień nadal nadal jest...

Edytowane przez Veida
Czas edycji: 2008-12-01 o 21:50
Veida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 22:14   #1942
Veida
Przyczajenie
 
Avatar Veida
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Jak niechciany rudy odcień włosów zamienić na wymarzony zimny...

Czy żadna z Was nie ma już żadnych doświadczeń w tym temacie ? Zapraszam Was serdecznie do podzielenia się swoimi sposobami na zabicie niechcianej rudości i wydobycie chłodu...
Veida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 09:35   #1943
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Jak niechciany rudy odcień włosów zamienić na wymarzony zimny...

owszem mamy doswiadczenie polecam wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276876&page=6 naprawdę duzo tam napisałam na ten temat, przejrzyj od początku. to nie jest tak, że czasy sie zmieniaja tylko nikomu nie chce sie pisac po kilka razy tego samego...
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:01   #1944
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Pozbyć się rudego refleksu (?)

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Jesli tak , musisz poczekac , az farba zejdzie ( niestety to czasowo potrwa jak sama zauwazyłaś) a potem stosowac jakies naturalne metody rozjasniania
Naturalne metody, czyli? Ja byłam głupia i zastosowałam szamponetkę Szwarzkopfa ciemny brąz, to było z rok temu a do teraz mam miedziane refleksy, mimo, że obcinałam włosy dość drastycznie i te które teraz rosną powinny być bez refleksów, przecież to był szampon koloryzujący a nie farba.
Mój naturalny kolor to popielaty blond i chciałabym do niego wrócić, ale metodą naturalną, nie chcę farbować i później się z tym męczyć...
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 16:14   #1945
Angel29
Raczkowanie
 
Avatar Angel29
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 36
Dot.: Jak niechciany rudy odcień włosów zamienić na wymarzony zimny...

Cytat:
Napisane przez Veida Pokaż wiadomość
Dziękuję za odzew...rozpoczełam nowy wątek bo czasy się zmieniają a co się z tym wiąże i kosmetyki i zabiegi...może ktoś zna jakiś nowy skuteczny sposób, który nie zrobi z włosów siana - bo to już przerabiałam (pasemka). Tak wytrawiły mi włosy, że nie chciały się w ogóle układać! Żadna okrągła szczotka, suszarka ani nawet świetny fryzjer nie mogli nadać im kształtu. To były druty, które łamały się podczas snu...tragedia...niestety musiałam skończyć z rozjaśnianiem bo pozbyłabym się włosów, które zawsze były gęste i mocne. Od tamtego czasu zainwestowałam w profesjonalne kosmetyki, maski, szampony i farby (jak ktoś jest zainteresowany - dajcie znać - polecę kilka produktów) ale rudy odcień nadal nadal jest...
Witaj - czy to znaczy, że już nie robisz pasemek?
Rozjaśniasz włosy?
Proszę napisz coś bo jestem w podobnej sytuacji - już mam dość pasemek a i włosy są cienkie itd.
Pozdrawiam
Angel29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 18:15   #1946
ElizabethSwann717
Przyczajenie
 
Avatar ElizabethSwann717
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21
Dot.: Jak niechciany rudy odcień włosów zamienić na wymarzony zimny...

Cytat:
Napisane przez Veida Pokaż wiadomość
Witajcie,

Czy pokonywałyście już drogę od farbowanej brunetki do blondynki ? Wiele z Was na pewno tak, zresztą sama próbowałam. Jestem przekonana, że po drodze miałyście ostre zderzenie z nagłą rudością we włosach, w której wszycy mówią że Wam do twarzy, tylko że gdy Wy spoglądacie w lustro to ono...pęka...chciałyście się jej pozbyć i...okazało się, że to nie lada wyzwanie...ja od prawie 2 lat mam z tym problem. Jeśli macie jakieś doświadczenia w tym temacie albo jeszcze lepiej znacie receptę na zabicie niechcianej rudości, kasztanów, miedzi czy starego złota (jak zwał, tak zwał) i zamianę jej na piękny zimny odcień włosów piszcie proszę.
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością.
V.
Mnie pomógł rozjaśniacz Joanny, bodajże do 5 tonów. Na opakowaniu podaje, że do pasemek, ale ja użyłam na całą głowę i uzyskałam bardzo ładny jasny blond bez odcieni rudego. a rozjaśniałam z jasnego brązu.
tylko, że jak pisałaś, to niszczy włosy..

Edytowane przez ElizabethSwann717
Czas edycji: 2009-01-03 o 18:16
ElizabethSwann717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:33   #1947
LadyPretensja
Raczkowanie
 
Avatar LadyPretensja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 413
Dot.: Jak niechciany rudy odcień włosów zamienić na wymarzony zimny...

Cytat:
Napisane przez ElizabethSwann717 Pokaż wiadomość
Mnie pomógł rozjaśniacz Joanny, bodajże do 5 tonów. Na opakowaniu podaje, że do pasemek, ale ja użyłam na całą głowę i uzyskałam bardzo ładny jasny blond bez odcieni rudego. a rozjaśniałam z jasnego brązu.
tylko, że jak pisałaś, to niszczy włosy..


I rozjasniacz na cała głowe nałozylas??
LadyPretensja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 14:06   #1948
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 176
Dot.: Jak niechciany rudy odcień włosów zamienić na wymarzony zimny...

a jak myslicie te płukanki itp moga podzialac na czerwone refleksy?? farbowalam wlosy na czekolade i kolor ladny w swietle dziennym ale w sztucznym np. w przymierzalniach masakra jakas normalnie bordo nie chce farbowac znowu wlosow bo farbowalam 2 tyg temu podzialaja te płukanki czy nie bardzo jak sadziecie??
jagodzianka612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 14:59   #1949
dizzey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: płukanki- która najlepsza??

Witam, mam pytanie dotyczące płukanek.
Od wrzesnie mialam na glowie wlosy blond, to byl taki lekko jasno-pomaranczowy blond, ale ogólnie dobrze w nim wyglądalam bo mam bardzo jasną cerę i trochę dodawal koloru.
Teraz- 3 tyg przed studniowką postanowilam przyciemnic wlosy bo mialam juz 5cm odrost(ciemniejszego blondu) wiec chcialam cos w ten desen. Ale niestety teraz na wlosach mam brąz i to taki bardziej ciepły, z lekkimi blond pasemkami( niektore są pomaranczowe, z tego wczesniejszego malowania)
Kompletnie mi to nie pasuje, i dlatego chce Was zpaytac, czy plukanka np. srebrzyk albo cos w tym stylu zmieniloby troszkę moją czuprynkę na troszkę chłodniejszą, chociaz te pasemka blond by ochlodzilo, moze by juz calkiem inaczej to wygladalo?

Nie chcę isc d fryzjera znowu malowac na jasniej bo te wlosy i tak w strasznym stanie, w maju 2008 malwoalam az 4 razy w ciągu jednego weekendu w tym 2 rozjasniania :O
Proszę o pomoc, bo nie wiem co robc... a boję sie stracic wlosy. Myje wlosy tearz jak najczesciej zeby kolor sie zmywal bo brąz na blondzie szybko sie zmywa, ale boję sie ze ebdzie sie zmywal na lekko rudawy co mi kompletnie nie odpowiada <zalamka> pomocy, prosze Was


Załączam zdjęcia moich naturalnych odrostow jakie mialam oraz obecnego koloru w roznym swietle, proszę o pomoc. Moje wlosy są ciemniejsze tak na prawde niz na wszytskich zdjęciach, nie mogę ując prawdziwego ich koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01609.jpg (42,5 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01637.jpg (83,1 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01642.jpg (34,3 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01667.jpg (78,0 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez dizzey
Czas edycji: 2009-01-15 o 15:22
dizzey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 18:16   #1950
Marquisa
Raczkowanie
 
Avatar Marquisa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 78
Dot.: Re: Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ?

a jak wyplukac fioletowe wlosy na spodach, ktore obecnie staly sie szare?dodam ze pozostale mam zlote blond i do tego daze by je wyrownac.
Marquisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 01:33:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.