Zielone w³osy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-03, 20:40   #331
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez Ankafanka Poka¿ wiadomo¶æ
Oto moja przygoda z ZIELONYMI W£OSAMI-mo¿e POMOGÊ.

Miesi±c temu...z ³adnego odcienia 9.3 chcia³am przyciemniæ w³osy do 8, bo jak dla mnie...w³osy by³y za jasne, zobaczy³am piêkn± Aniê Przybylsk± i kupi³am GARNIER-8. Oczywi¶cie...wyszed³ GLON! PASKUDNY!

CO MI POMOG£O?

KONCENTRAT POMIDOROWY!!! PO³o¿y³am na suche w³osy i zmoczy³am lekko wod±, potrzyma³am 2 godziny, zabieg powtórzy³am nastêpnego dnia i to by³o niesamowite, jak ta zieleñ siê WYP£UKA£A. Oprócz tego my³am w³osy szamponem przeciw³upie¿owym i po tych dwudniowych zabiegach na³o¿ya³am SZAMPONETKÊ JOANNY-PIASKOWY BLOND...i PO GLONIE.

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

I W£OSY NIE ZROBI¡ SIÊ CZERWONE!
Ja mia³am glona po Garnier 6.0. Z tymi farbami trzeba uwa¿aæ i lepiej nimi nie przyciemniaæ w³osow.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-05, 16:16   #332
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am glona po Garnier 6.0. Z tymi farbami trzeba uwa¿aæ i lepiej nimi nie przyciemniaæ w³osow.
Ja mia³am glona po Londzie ciemnym blondzie, te¿ chyba poziom 6 czy 7 ale to by³ taki g³êboki, l¶ni±cy glon
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-07, 08:31   #333
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am glona po Londzie ciemnym blondzie, te¿ chyba poziom 6 czy 7 ale to by³ taki g³êboki, l¶ni±cy glon
Jak siê go pozby³a¶?
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-07, 15:41   #334
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez Vea Poka¿ wiadomo¶æ
Jak siê go pozby³a¶?
Spra³ siê po kilku myciach i zosta³ ¶redni (nie ciemny) blond mocno ciep³y.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-08, 10:54   #335
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: Zielone w³osy

Ja myjê w³osy od kilku dni a zielonka jak jest tak jest, poza tym, ¿e trochê zja¶nia³ mi kolor, ale intensywna zieleñ ani drgnie. Gdzie¶ wyczyta³am, ¿e:
1/ maska z oliwy z oliwek + miodu + opcjonalnie cytryny ¶ci±ga kolor, wiêc - jako bêd±ca w g³êbokiej desperacji - zamierzam spróbowaæ. Ehh, najlepsze jest to, ¿e kolor robi³am u fryzjerki i wysz³am mega zadowolona, bo kolorek by³ prze¶liczny. BY£, bo umy³am w³osy i...mam trawê zamiast boskiego koloru.
2/moja kole¿anka zrobi³a kiedy¶ tak, ¿e do maski doda³a odrobinkê czerwonej farby (bodaj¿e palette R15) i wymiesza³a a potem na³o¿y³a na w³osy na 20 minut i twierdzi, ¿e zniwelowa³o to zieleñ w jakich¶ 80%-ach, ale nie wiem, czy potem zieleñ jej znowu nie wysz³a na wierzch.
Ja wybieram jak na razie opcjê nr 1.
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2013-11-08 o 11:02
Vea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-08, 16:06   #336
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez Vea Poka¿ wiadomo¶æ
Ja myjê w³osy od kilku dni a zielonka jak jest tak jest, poza tym, ¿e trochê zja¶nia³ mi kolor, ale intensywna zieleñ ani drgnie. Gdzie¶ wyczyta³am, ¿e:
1/ maska z oliwy z oliwek + miodu + opcjonalnie cytryny ¶ci±ga kolor, wiêc - jako bêd±ca w g³êbokiej desperacji - zamierzam spróbowaæ. Ehh, najlepsze jest to, ¿e kolor robi³am u fryzjerki i wysz³am mega zadowolona, bo kolorek by³ prze¶liczny. BY£, bo umy³am w³osy i...mam trawê zamiast boskiego koloru.
2/moja kole¿anka zrobi³a kiedy¶ tak, ¿e do maski doda³a odrobinkê czerwonej farby (bodaj¿e palette R15) i wymiesza³a a potem na³o¿y³a na w³osy na 20 minut i twierdzi, ¿e zniwelowa³o to zieleñ w jakich¶ 80%-ach, ale nie wiem, czy potem zieleñ jej znowu nie wysz³a na wierzch.
Ja wybieram jak na razie opcjê nr 1.
Z cytryn± niez³a opcja, bo ona troche z¿era kolor. Co do czerwonej farby, to po niej w³osy mog± siê przyciemniæ (zieleñ+czerwieñ=br±z), ale wszystko jest lepsze od glona.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-08, 22:38   #337
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka¿ wiadomo¶æ
Z cytryn± niez³a opcja, bo ona troche z¿era kolor. Co do czerwonej farby, to po niej w³osy mog± siê przyciemniæ (zieleñ+czerwieñ=br±z), ale wszystko jest lepsze od glona.
No w³a¶nie tego br±zu / ciemnego blondu siê obawiam, st±d moja koncepcja ku pierwszej opcji. Koncentratem nie robiê, bo on - bynajmniej w moim przypadku - dzia³a na lekk± zieleñ, no i pozostawia rudawy poblask,co te¿ mi siê nie podoba. Dzisiaj na³o¿y³am maskê z miodu + oleju (nie mam cytryny ), i to zostawiam na ca³± noc. Zobaczê, czy cokolwiek drgnie. Je¿eli nie to dodam cytryny i mo¿e wtedy bêdzie ciut lepiej. No nic, bêdê informowaæ na bie¿±co. O, znalaz³am 1 cytrynkê .

_________________________ _________________________ _________

Rano sp³uka³am miksturê i....zieleñ nadal jest. Nic nie drgnê³o. Absolutnie. Nie mam ju¿ koncepcji na te w³osy - chyba nie pozostaje mi nic innego, jak szorowaæ codziennie w³osy i czekaæ a¿ to siê wyp³ucze samoistnie
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2013-11-09 o 08:07
Vea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-10, 16:15   #338
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez Vea Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie tego br±zu / ciemnego blondu siê obawiam, st±d moja koncepcja ku pierwszej opcji. Koncentratem nie robiê, bo on - bynajmniej w moim przypadku - dzia³a na lekk± zieleñ, no i pozostawia rudawy poblask,co te¿ mi siê nie podoba. Dzisiaj na³o¿y³am maskê z miodu + oleju (nie mam cytryny ), i to zostawiam na ca³± noc. Zobaczê, czy cokolwiek drgnie. Je¿eli nie to dodam cytryny i mo¿e wtedy bêdzie ciut lepiej. No nic, bêdê informowaæ na bie¿±co. O, znalaz³am 1 cytrynkê .

_________________________ _________________________ _________

Rano sp³uka³am miksturê i....zieleñ nadal jest. Nic nie drgnê³o. Absolutnie. Nie mam ju¿ koncepcji na te w³osy - chyba nie pozostaje mi nic innego, jak szorowaæ codziennie w³osy i czekaæ a¿ to siê wyp³ucze samoistnie
A mo¿e jednak koncentrat i zmycie go szamponem przeciw³upie¿owym? Rudy poblask po tym na pewno zejdzie, to tylko barwnik spo¿ywczy.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-29, 20:12   #339
blondi880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 40
Unhappy ZIELONE w³osy!! Pomocy!!

witam,
mam problem. Proszê o pomoc! Otó¿ by³am dzi¶ na basenie. Wlosy mam koloru blond rozja¶nione pasemkami. Wchodz±c na basen zwi±za³am w³osy czarna gumka do w³osów. Rozpuszaczajac wlosy zauwa¿y³am ¿e w miejscach gdzie by³a gumka mam zielone w³osy przyjechalam do domu szybko my³am szamopnem ale zero efektów. Nie wiem co mam robiæ!! Poradzcie cos. mo¿e jakie¶ domowe sposoby ¿eby ten zielony kolor zszed³!
blondi880 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-30, 11:51   #340
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 510
Dot.: ZIELONE w³osy!! Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez blondi880 Poka¿ wiadomo¶æ
witam,
mam problem. Proszê o pomoc! Otó¿ by³am dzi¶ na basenie. Wlosy mam koloru blond rozja¶nione pasemkami. Wchodz±c na basen zwi±za³am w³osy czarna gumka do w³osów. Rozpuszaczajac wlosy zauwa¿y³am ¿e w miejscach gdzie by³a gumka mam zielone w³osy przyjechalam do domu szybko my³am szamopnem ale zero efektów. Nie wiem co mam robiæ!! Poradzcie cos. mo¿e jakie¶ domowe sposoby ¿eby ten zielony kolor zszed³!
Dobrze ¿e tylko w jednym miejscu masz tê zieleñ Ja kiedy¶ nabawi³am siê ca³ych zielonych w³osów, po tym jak próbowa³am na³o¿yæ farbê w odcieniu ¶redni popielaty blond na rozja¶niany blond to dopiero by³a tragedia!
A w Twoim przypadku, my¶lê ¿e wystarczy parokrotne umycie szamponem przeciw³upie¿owym i pochodzenie z mocno nawil¿aj±c± mask± kilka godzin. Powinno zej¶æ...
Chocolate77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-19, 16:22   #341
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Zielone w³osy

Witam.Bardzo prosze o pomoc.Chce rozjasnic moje rudo-czerwone wlosy a potem nalozyc Wellaton 12,0,czy gdyby mi po rozjasnieniu wyszly wlosy zolto-rude,to po tej 12,0 moze wyskoczyc zielen?Chcialabym to zrobic niebawem ,dlatego potrzebuje szybkiej odpowiedzi
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 19:24   #342
Lucy Phere
Raczkowanie
 
Avatar Lucy Phere
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Piekie³ko
Wiadomo¶ci: 119
Dot.: Zielone w³osy

Ja tak¿e proszê o pomoc. I witam siê zarazem. Ale przechodz±c do sedna, na samym pocz±tku wrze¶nia rozja¶ni³am moje czerwonawo-rude w³osy. Efekt - pomarañczowo ¿ó³te w³osy. Okej po³o¿y³am na to Jasny Br±z Naturalny 6.0 bodaj¿e. Do drugiego mycia by³o ca³kiem okej. A potem za³amka. Nie do¶æ ¿e farba wyp³uka³a siê do jakiego¶ mega dziwnego rudego ciemnego blondu, to jeszcze moje w³osy s± zielone -.- Dodam, ¿e od tamtej pory siê nie farbowa³am, bo siê po prostu boje. Mam ³adne, d³ugie w³osy, ale co z tego skoro wygl±dam jak przys³owiowa Zo¶ka z Bagien, z glonami zamiast w³osów. Jeszcze pó³ biedy, gdyby to by³a sama zieleñ, tutaj dochodzi jeszcze pomarañczowy refleks. I sêk w tym, ¿e bojê siê z³amaæ tê zieleñ czerwieni±, gdy¿ nie chcê wracaæ do punktu wyj¶cia-czerwieni na w³osach. Panie powiedzcie mi, czy rozja¶niacz by co¶ pomóg³ ? Cokolwiek :C Najgorsze jest to, ¿e te cholerne refleksy siê nie chc± wyp³ukaæ, a minê³a ju¿ kupa czasu. Moje kud³y to cholerne spektrum optyczne :C
__________________
I have never killed a man, but I have read many obituaries with great pleasure.
Lucy Phere jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-21, 20:18   #343
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomo¶ci: 244
Dot.: Zielone w³osy

Ja te¿ mia³am problem z zielonymi w³osami,ale w innej sytuacji,przyciemnia³am platynowe do ¶redniego blondu.Mêczy³am siê z t± zieleni± dobre trzy miesi±ce,dopiero po oko³o 3-4 farbowaniach ciep³ymi odcieniami w³osy pozby³y siê zielonej po¶wiaty.Na pocz±tku mo¿esz zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c± np rozja¶niaczem joanny,czyli rozja¶niacz,oksydant 9%,kilka ³y¿ek maseczki i kilka ³y¿ek szamponu.Nak³adasz t± mieszankê na oko³o 5-7 minut,ale nie na skórê g³owy i nie na ewentualny odrost.Masujesz jakby¶ my³a w³osy,mo¿esz dodatkowo spieniæ kranówk± bo mieszanka lubi zasychaæ.Potem sp³ukujesz i nak³adasz dobr± maskê na 15 minut pod czepek.Taka krótka k±piel nie niszczy w³osów,na moje przetrawione rozja¶nianiem jako¶ negatywnie nie wp³ynê³a.Gdyby potem jeszcze wychodzi³a zielonkawa po¶wiata stosuj farby o ciep³ym odcieniu,ja stosowa³am te z koñcówk± 32 po kropce,oznaczaj± one be¿e.
Je¶li boisz siê k±pieli mo¿esz do nastêpnego farbowania u¿yæ farby natury z dodatkiem dos³ownie 3 ³y¿eczek farby o odcieniu mahoniowym,czyli z 5 po kropce,ale farby musz± byæ z tej samej serii.
Pierwsze i drugie zdjêcie jest gdy ju¿ w miarê pozby³am siê zieleni,ale jeszcze widaæ ten refleks,a ostatnie aktualne.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20130810368.jpg (127,8 KB, 113 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0602.jpg (75,7 KB, 86 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20140118413.jpg (133,8 KB, 106 za³adowañ)
__________________

piiz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-21, 21:24   #344
Lucy Phere
Raczkowanie
 
Avatar Lucy Phere
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Piekie³ko
Wiadomo¶ci: 119
Dot.: Zielone w³osy

O kurcze, ¶wietnie wysz³o. Dobra to ogarnê t± k±piel Jak ju¿ to zrobiê to wrzucê fotki sprzed i po Jeszcze "po" ewentualnie popróbujê metody z koncentratem i szorowaniem w³osów szamponem przeciw³upie¿owym. Dziêki za pomoc, i za ten promyk nadziei ^^

EDIT:

Wstawiam zdjêcie moich w³osów, robione na ¶wiêta, z u¿yciem lampy b³yskowej:
https://imagizer.imageshack.us/v2/19...0/163/2z70.jpg
Jednak to zdjêcie totalnie nie oddaje rzeczywisto¶ci. Tutaj mam jaki¶ inny troche ten kolor,a w rzeczywisto¶ci to jest ¶redni blond, z poblaskiem pomarañczy. Zieleni nie widaæ kompletnie, a zapewniam was, ¿e ona tam jest, ale to s± w³osy ¶wie¿o umyte, z silikonami itp., a na co dzieñ, kiedy s± raczej suche to zieleñ siê mocno przebija, szczególnie w sztucznym ¶wietle. Wiem, bo przyjació³ka ca³y czas siê na mnie drze, ¿e mam ogarn±æ t± dziwn± "kupe", poza tym ju¿ kilka osób mi na to zwraca³o uwagê
Ale pomó¿cie mi jaki rozja¶niacz mam wybraæ - Intensiv Blond z Joanny, czy jaki¶ inny ? Mam blond na poziome 7 (tak s±dzê) i wystarczy mi lekkie rozja¶nienie, dlatego wydaje mi siê, ¿e Joanna bêdzie za mocna. My¶la³am nad rozja¶niaczem Schwarzkopf 1100. Poza tym nie mogê znale¼æ jakiego¶ ³adnego ¶redniego ciep³ego blondu. Proponujecie jak±¶ farbê ? Najlepiej drogeryjn±. My¶lê o Garnier Olia nr.8.31 Z³ocisty popielaty blond. Czy je¶li po³o¿ê j± na zapewne ¿ó³te, rozja¶nione w³osy to nie stan± siê znowu zielone ?(wiem niby popiel, ale 3 powinna go chyba neutralizowaæ?) Czy mo¿e wybraæ jak±¶ farbê rozja¶niaj±c± ? Najbardziej zale¿y mi na pozbyciu siê zieleni, w dalszej kolejno¶ci pomarañczy no a celem jest ¶redni blond ze z³otymi refleksami.
__________________
I have never killed a man, but I have read many obituaries with great pleasure.

Edytowane przez Lucy Phere
Czas edycji: 2014-01-30 o 22:37
Lucy Phere jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-16, 05:43   #345
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Zielone w³osy

Witam, W zaleznosci jaka baze ma wybrany przez nas kolor i ten ktory juz mamy na wlosach . Bazy to: zielen czerwien czy niebieski, zolty itd. Wtedy jak nie wiemy jaka baze ma kolor, ktory juz mamy na wlosach i kolor, ktory chcemy polozyc to jak trafimy zle, wychodza zielone i pomaranczowe wlosy... Fryzjer wie na jakich farbach pracuje i wie jakie bazy maja. Wiec fryzjer polozy tylko taki kolor o takiej bazie jaka nie zmieni naszych wloswo w zielone. Jesli jednak upieramy sie przy danym kolorze to fryzjer polozy najpierw baze niwelujaca.
Kazda farba ze skelpu jesli nie ma w ulotce na jakies bazie jest zrobiona to na stronie web danej firmy musimy wyszukac ta informacje.
Ogolnie na odcienie chlodne (sa o bazach zielonych, niebieskich) powinnismy nakldac juz kolor neutralny lub o bazach czerwonych czy pomaranczowych. Tu tez czai sie jednak zielen jesli na popielaty blond (ma baze niebieska) polozymy farbe w kolorze cielpego blondu czy bronzu (baza/barwnik zolty) wychodzi ZIELEN. logiczne- niebieski plus zolty wychodzi zielony.
Jak wlosy nie sa w zlym stanie, odbarwione, mocno koloryzowane lub bardzo zniszczone i przezarte przez farbe to nie powinno byc problmu nawet przy nalozeniu po raz drugi podobnego odcienia chlodnego.
Natomiast sprobujcie polozyc kilka razy w ciagu malego odstepu czasu jakies blondy popielate, mrozne, srebrzyste itd. Gwarantowana zielen po paru takich wyskockach.

Ja jednak nie jestem ani fryzjerka ani zandna inna profesjonalistka od wlosow wiec wpisuje tylko to co wiem po latach samoobserwacji

powodzenia

Edytowane przez laluna123
Czas edycji: 2014-03-16 o 05:59
laluna123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-25, 12:25   #346
mehukuchiku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 2
Dziewczyny pomó¿cie!

Przesy³am zdjêcie.. co mam teraz zrobiæ?
Powiem tylko, ¿e rozja¶nia³am czarne, farbowane wcze¶niej w³osy i tylko ten pasek na oko³o g³owy nie chce siê rozja¶niæ nawet po kilku razach! Dlaczego?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0128.jpg (130,1 KB, 145 za³adowañ)
mehukuchiku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-08, 03:03   #347
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Dziewczyny pomó¿cie!

o kurcze, wspolczuje. Pewnie zmienialas farby i w tym miejscu uzylas jakiejs farby co nie chce sie teraz rozjasnic. Ale co z tym zrobic to nie mam pojecia. Chyba nie powinnas tego ruszac bo spalisz wlosy. A jak sie nie boisz to mozesz sprobowac rozjasniaczem takim z proszkiem. Chyba Joanna ma takie jeszcze z paczuszkami proszku.
laluna123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-09, 18:36   #348
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: Dziewczyny pomó¿cie!

Cytat:
Napisane przez mehukuchiku Poka¿ wiadomo¶æ
Przesy³am zdjêcie.. co mam teraz zrobiæ?
Powiem tylko, ¿e rozja¶nia³am czarne, farbowane wcze¶niej w³osy i tylko ten pasek na oko³o g³owy nie chce siê rozja¶niæ nawet po kilku razach! Dlaczego?
Ja wiem, jak Ci pomóc . Zajrzyj na tego bloga - ch³opak te¿ mia³ takie zielono-niebieskie w³osy i k±piel te¿ tego nie chcia³a wzi±æ, wiêc kupi³ szampon joanna "Karmelowy blond" (w niebieskim opakowaniu) i zielonki niet :P

Tutaj link:
http://andyfromhell.blogspot.com/201...-la-riche.html
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-09, 21:01   #349
mehukuchiku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Zielone w³osy

Dziêki, ale 2tygodnie minely i w koñcu obcielam w³osy na krótko ¿eby pozbyæ siê zieleni. I nie, nie zmienialam farb, zawsze mia³am t± sam± a rozjasnialam w³osy 8razy.. Szkoda s³ów, teraz trzeba zadbaæ od nowa i czekaæ a¿ odrosna.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mehukuchiku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 18:32   #350
zielonooka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Adligenwswil
Wiadomo¶ci: 371
Dot.: Zielone w³osy

Jest tu kto¶ jeszcze? Dziewczyny za³atwi³am swoje w³osy g³upi± szamponetk±. mia³am ciemny blond pomalowa³am na czarny tzn mia³ byæ czarny ale wyszed³ br±zowy i teraz po umyciu naprawde wiele razy zrobi³ siê zgni³y ohydny zielony nie chce malowaæ w³osów farb± bo szkoda mi w³osów;( próbowa³am k±pieli z cytryn± i szamponu przeciw³upie¿owego i nic co robiæ?
zielonooka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-30, 19:20   #351
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Zielone w³osy

Daj na w³osy koncentrat pomidorowy! czerwieñ gasi zieleñ
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-31, 21:08   #352
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Zielone w³osy

Mo¿e koncentrat?

Wys³ane z mojego LG-E460
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-05, 11:25   #353
zielonooka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Adligenwswil
Wiadomo¶ci: 371
Dot.: Zielone w³osy

chyba jednak bêdzie farbowanie. Chocia¿ nienawidzê malowaæ w³osów;( tylko teraz nie wiem jaki odcieñ mam na nie po³o¿yæ ¿eby by³o dobrze;/ wola³abym co¶ ja¶niejszego ale znowu przy skórze kolor bêdzie super a koñcówki nietkniête przez farbê;/ jak sobie z tym radzicie?
zielonooka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-05, 12:20   #354
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Zielone w³osy

celowa³abym wiêc w 5 po kropce- czerwieñ powinna zneutralizowaæ zieleñ.
je¶li koñce s± innego koloru ni¿ reszta- u¿ywam dwóch ró¿nych farb, lub tej samej trzymanej krócej lub d³u¿ej ni¿ na reszcie b±d¼ te¿ na innym oxydancie.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-09, 08:06   #355
zielonooka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Adligenwswil
Wiadomo¶ci: 371
Dot.: Zielone w³osy

pomalowa³am w³osy na rudy tzn tak wysz³o kolor p³on±ca lawa syoss kolor przy skórze ¶wietny koñcówki s± ciemniejsze a zielony widaæ jeszcze bardziej ;/ fryzjerka powiedzia³a ¿eby pomalowac platynowym blondem albo rudym;/ nie wiem ju¿ co robiæ;/ chyba zostawie w³osy na jakis czas bez kombinowana i bêdê ci±gle je zwi±zywaæ;/
zielonooka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-09, 11:39   #356
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Zielone w³osy

trochê bez sensu, ¿e zarzuci³a¶ rudy, zamiast czerwieni- mog³a¶ spróbowaæ dodaæ trochê czerwonej farby do maski lub na³o¿yæ na trochê szamponetkê na te zielenie.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-11, 12:20   #357
Emilka666
Przyczajenie
 
Avatar Emilka666
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Zielone w³osy

Witam serdecznie, pisze ku przestrodze ale mam nadzieje ze kto¶ z Was byæ mo¿e mi pomo¿e..i udzieli rady :-( .Po wielu latach eksperymentów z farbowaniem (blisko 20 lat) pierwszy raz zrobi³am sobie totaln± krzywdê.. schodz±c z ciemnych w³osów k±pielami rozja¶niaj±cymi podniszczy³am sobie w³osy (nie by³a to wina samych k±pieli tylko tego ze robi³am je zbyt czêsto), zesz³am do piêknej miedzi i co¶ mnie podkusi³o by znowu zafarbowaæ na br±z. Po czym nie bêd±c z tego zadowolon± na³o¿y³am (na ju¿ mocno zniszczone w³osy)dekoloryzator loreala. ¦ci±gn±³ kolor jak producent pisze do ¿ó³tego i spali³ mi doszczêtnie w³osy (oczywi¶cie nie obwiniam produktu bo kiedy¶ go u¿ywa³am i w³osów mi wówczas nie zniszczy³). W zwi±zku z tym ze na g³owie mia³am paskudn± ¿ó³æ (a marzy³ mi sie kolor zbli¿ony do naturalnego) kopi³am farbê w odcieniu naturalny ¶redni blond (7) loreala i okaza³o siê ze nie da rady w³osów ju¿ pofarbowaæ.. s± tak zniszczone ze nie chwytaj± farby, a jedyne co to nabawi³am siê totalnego glona. Nak³ada³am kilka ró¿nych farb i nic. W³osy rozpadaj± siê w moich rekach obciê³am je do¶æ du¿o ale chyba powinnam obci±æ ca³kiem bo glona siê pozbyæ chyba ju¿ nie da.. :-( dobrze ze mam urlop i siedzê z olejami na g³owie ca³y czas. Nie piszcie proszê o mojej g³upocie bo wiem ze jakiego¶ zaæmienia umys³u dozna³am..ale mo¿e która¶ z Was siê trzy razy zastanowi nad nadmiernym eksperymentowaniem.. Ja dosta³am nauczkê.. :-( pozdrawiam!
Emilka666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-11, 23:16   #358
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Zielone w³osy

po pierwsze- zetnij ile siê da i zajmij siê nawil¿eniem- tak jak to zaczê³a¶ robiæ. w ¿adn± koloryzacjê bym siê teraz nie bawi³a. jak ju¿ w³osy od¿yj± (pewnie za kilka miesiêcy) zacznij od pigmentacji- wytrawione po tylekroæ rozja¶niaczem w³osy farby zwyczajnie nie chwyc±. niestety, nie zawsze op³aca siê eksperymentowaæ
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-12, 06:07   #359
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez Emilka666 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam serdecznie, pisze ku przestrodze ale mam nadzieje ze kto¶ z Was byæ mo¿e mi pomo¿e..i udzieli rady :-( .Po wielu latach eksperymentów z farbowaniem (blisko 20 lat) pierwszy raz zrobi³am sobie totaln± krzywdê.. schodz±c z ciemnych w³osów k±pielami rozja¶niaj±cymi podniszczy³am sobie w³osy (nie by³a to wina samych k±pieli tylko tego ze robi³am je zbyt czêsto), zesz³am do piêknej miedzi i co¶ mnie podkusi³o by znowu zafarbowaæ na br±z. Po czym nie bêd±c z tego zadowolon± na³o¿y³am (na ju¿ mocno zniszczone w³osy)dekoloryzator loreala. ¦ci±gn±³ kolor jak producent pisze do ¿ó³tego i spali³ mi doszczêtnie w³osy (oczywi¶cie nie obwiniam produktu bo kiedy¶ go u¿ywa³am i w³osów mi wówczas nie zniszczy³). W zwi±zku z tym ze na g³owie mia³am paskudn± ¿ó³æ (a marzy³ mi sie kolor zbli¿ony do naturalnego) kopi³am farbê w odcieniu naturalny ¶redni blond (7) loreala i okaza³o siê ze nie da rady w³osów ju¿ pofarbowaæ.. s± tak zniszczone ze nie chwytaj± farby, a jedyne co to nabawi³am siê totalnego glona. Nak³ada³am kilka ró¿nych farb i nic. W³osy rozpadaj± siê w moich rekach obciê³am je do¶æ du¿o ale chyba powinnam obci±æ ca³kiem bo glona siê pozbyæ chyba ju¿ nie da.. :-( dobrze ze mam urlop i siedzê z olejami na g³owie ca³y czas. Nie piszcie proszê o mojej g³upocie bo wiem ze jakiego¶ zaæmienia umys³u dozna³am..ale mo¿e która¶ z Was siê trzy razy zastanowi nad nadmiernym eksperymentowaniem.. Ja dosta³am nauczkê.. :-( pozdrawiam!
hej- znam ten bol tez zdarzylo mi sie za duzo kombinowac... jakim dekoloryzatorem loreala???
a moze affassor? affasor to bardziej rozjasniacz niz dekoloryzator.. prawdziwy deko NIE powinien niszczyc wlosow..!!!
polecam- jak kole¿anka wy¿ej.. du¿oo nawil¿ania. oleje, maski.. co sie tylko da..!!
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-12, 10:23   #360
Emilka666
Przyczajenie
 
Avatar Emilka666
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Zielone w³osy

Dziêkuje za odpowiedz, kolor ¶ci±ga³am Eclair Clair Creme Decolorant ( L'Oréal) , tak jak pisa³am wcze¶niej nie jest to wina preparatu tylko moja bo na tak zniszczone w³osy jak mia³am nie powinnam go ju¿ nak³adaæ :-/ W³osy obcie³am z 20 centymetrów na d³ugo¶ci i musia³am obci±æ grzywkê na krótko, drugi tydzieñ nak³adam na ca³± noc olej kokosowy i na dzieñ oliwê z oliwek w po³±czeniu z od¿ywk±. W dotyku po wyschniêciu ju¿ nie przypominaj± filcu ale zaczê³y wypadaæ wiec ju¿ zaopatrzy³am sie w tabletki ze skrzypem oraz kozieradkê. Kolor jest kiepski ale po naturalnym blondzie z joanny (bez amoniku) oraz p³ukance fioletowej i tak ju¿ jest nieco lepiej. Nic z tym wiecej nie dam rady zrobiæ i tak jak piszesz SceneQueene przez 3 miesiace postaram sie ich nie farbowac.. W za³aczniku etapy destrukcji moich wlosów :-( Kobieta jednak potrafi sie oszpeciæ..
Pozdrawiam!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1. przed k±piel±.jpg (52,0 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2. po k±pieli.jpg (87,1 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3 po dekoloryzacji i pierwszym farbowaniu.jpg (136,6 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4. w chwili obecnej.jpg (97,0 KB, 45 za³adowañ)
Emilka666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 14:49:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.