Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-09, 08:47   #3961
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mam wrażenie, że biochemia trochę się poprawiła z tym czasem przesyłki. Już drugi raz z rzędu zostałam przyjemnie zaskoczona. Tym razem zapłaciłam w poniedziałek a już w piątek miałam paczkę w domu. Wzięłam to, co zawsze, czyli olejek myjący i serum Amla z wit. C. A z rzeczy, których dotąd nie znałam: olejek antycelulitowy i hydrolat oczarowy.
Niedługo jednak będę zamawiać kolejną paczkę. Zakochałam się w serum 3 razy Rose. Zmieszane z żelem hialuronowym cudownie nawilża.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 09:12   #3962
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mnie BU chyba nie lubiZawsze długo czekam na przesyłkę
Co do toniku PHA to było wielkie rozczarowanie.Myslałam ze to będzie idealny kwasik dla mnie ale niestety zapycha mnie tak samo jak salipeg
Zazdroszczę cerom , które mogą z powodzeniem używać tego toniku i nie martwić się o ochronę przeciwsłoneczną

Btw jak działa ten krem z kwasem liponowym??
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 14:37   #3963
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Co do toniku PHA to było wielkie rozczarowanie.Myslałam ze to będzie idealny kwasik dla mnie ale niestety zapycha mnie tak samo jak salipeg
Zazdroszczę cerom , które mogą z powodzeniem używać tego toniku i nie martwić się o ochronę przeciwsłoneczną
Jak zmieszasz sam kwas z hydrolatem , to nie ma mowy o zapychaniu .
Kwas kupujesz w Zysku , tanio i nic się nie marnuje.Po kilkunastu minutach nakładasz to co lubisz . Mnie się ten kwas podoba , miły , przyjemny , i można go stosować latem bez obaw i dla cery naczynkowej dobry A na naczynka jeszcze lepszy jest kwas Laktobionowy , czyli też z grupy kwasów PHA , można je łączyć w jednym toniku . Migdał mi się już dawno znudził , a to jest coś nowego i inspirującego
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 16:04   #3964
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Jak zmieszasz sam kwas z hydrolatem , to nie ma mowy o zapychaniu .
Kwas kupujesz w Zysku , tanio i nic się nie marnuje.Po kilkunastu minutach nakładasz to co lubisz . Mnie się ten kwas podoba , miły , przyjemny , i można go stosować latem bez obaw i dla cery naczynkowej dobry A na naczynka jeszcze lepszy jest kwas Laktobionowy , czyli też z grupy kwasów PHA , można je łączyć w jednym toniku . Migdał mi się już dawno znudził , a to jest coś nowego i inspirującego
Może masz racjętonik z BU ma glicerynę , która mnie zapycha.Moze sam kwas z hydrolatem miałby inne działanie
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 16:31   #3965
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To tak jak ja
Badane robiłaś ze skerowaniem czy prywatnie Bo dzisiaj już laboratorium było zamknięte i nie wiem czy w poniedziałek lecieć do lekarza rodzinnego po skierowanie na badanie czy jest tanie i sama moge sobie zrobić
Robiłam odpłatnie - kosztowały wtedy w granicach 30 zł za wszystko ( czyli próby + trójglicerydy ). Raz poszłam po skierowanie internisty, ale nie dość że dostałam opiernicz, bo "to nie jej działka tylko dermatologa...", to jeszcze dała mi złe i drugi raz musiałam robić tak czy siak prywatnie ;P
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 16:38   #3966
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mam nadzieję, że nie piszę w nieodpowiednim miejscu.
Otóż mam niesamowite problemy z cerą i nie potrafię sobie poradzić z doborem odpowiednich kosmetyków. Chciałabym poprosić o pomoc lub odesłanie do odpowiedniego wątku.
Leczę się w poradni endokrynologicznej, od jakiegoś czasu usiłuję wyregulować poziom hormonów, jednak zazwyczaj kończy się to nadczynnością lub niedoczynnością tarczycy.
Przez dwa lata zażywałam Diane35, cera była w porządku i nie wymagała specjalnych starań. Rok temu tabletki odstawiłam i do tej pory nie mogę dojść do ładu z twarzą. Mianowicie: na większość kosmetyków cera reaguje przetłuszczeniem, rozszerzeniem porów, czasem tworzą się niewielkie, podskórne, bolesne grudki; lub dla odmiany mam problem z nadmiernym przesuszeniem, skóra twarzy jest ściągnięta, zaczerwieniona, piecze, łuszczy się itd.
Zgodnie z zaleceniami dermatologa, do mycia twarzy używam emulsji physiogel lub cetaphil, na dzień kremu nawilżającego physiogel. Używałam też kremu emolium. Kiedy twarz znowu się przetłuszcza, smaruję ją na noc brevoxylem. Co drugilub co trzeci dzień.
Staram się to robić ostrożnie, ale zawsze reaguję nadmiernym przesuszeniem lub przetłuszczeniem skóry twarzy. Za żadną cieżką cholerę nie potrafię tego wypośrodkować. W drastycznych przypadkach mam na twarzy zmiany atopowe, ale to już rzadkość. Pojawiają się po niektórych drogeryjnych kosmetykach.
Myślałam o jakichś naturalnych kosmetykach z BU.
Jakieś rady, sugestie, cokolwiek? Bardzo proszę o pomoc.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 17:08   #3967
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez cat. Pokaż wiadomość
Mianowicie: na większość kosmetyków cera reaguje przetłuszczeniem, rozszerzeniem porów, czasem tworzą się niewielkie, podskórne, bolesne grudki; lub dla odmiany mam problem z nadmiernym przesuszeniem, skóra twarzy jest ściągnięta, zaczerwieniona, piecze, łuszczy się itd.

Staram się to robić ostrożnie, ale zawsze reaguję nadmiernym przesuszeniem lub przetłuszczeniem skóry twarzy. Za żadną cieżką cholerę nie potrafię tego wypośrodkować. W drastycznych przypadkach mam na twarzy zmiany atopowe, ale to już rzadkość. Pojawiają się po niektórych drogeryjnych kosmetykach.
Myślałam o jakichś naturalnych kosmetykach z BU.
Jakieś rady, sugestie, cokolwiek? Bardzo proszę o pomoc.
Ze swojej strony poleciłabym Ci na te okresy gdy skóra piecze i jest podrażniona, hydrolat rumiankowy, stosuje się go zamiast toniku, lub w razie potrzeby (np. okłady) Ładnie koi, nie wysusza, likwiduje uczucie ściągnięcia.. Warto spróbować, bo nie jest drogi

Edytowane przez Nicole
Czas edycji: 2009-05-09 o 17:09
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 17:22   #3968
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziękuję Nicole.
Wypróbuję ten hydrolat rumiankowy. Szukam jeszcze jakiegoś lekkiego kremu nawilżającego do codziennej pielęgnacji i pillingu. No i kuszą mnie te pudry z oferty BU: bambusowy, bambusowy z jedwabiem i perłowy. Tylko zielonego pojęcia nie mam który dla siebie wybrać.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 17:28   #3969
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez cat. Pokaż wiadomość
Dziękuję Nicole.
Wypróbuję ten hydrolat rumiankowy. Szukam jeszcze jakiegoś lekkiego kremu nawilżającego do codziennej pielęgnacji i pillingu. No i kuszą mnie te pudry z oferty BU: bambusowy, bambusowy z jedwabiem i perłowy. Tylko zielonego pojęcia nie mam który dla siebie wybrać.
Puder perłowy wchłania się całkowicie, ma działanie pielęgnacyjne, leciutko rozświetla. A bambusowy i bambusowy z jedwabiem bardzo ładnie matują (na długo), wygładzają skórę (ten z dodatkiem jedwabiu bardziej)
Co do peelingów i kremów nawilżających myślę że inne Wizażanki lepiej doradzą
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 17:32   #3970
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Puder perłowy wchłania się całkowicie, ma działanie pielęgnacyjne, leciutko rozświetla. A bambusowy i bambusowy z jedwabiem bardzo ładnie matują (na długo), wygładzają skórę (ten z dodatkiem jedwabiu bardziej)
Co do peelingów i kremów nawilżających myślę że inne Wizażanki lepiej doradzą
perłowy nie rozświetla przynajmniej ja nie zauważyłam

(to co pisałam wczoraj o rozświetleniu, miałam na myśli PI E.Laudera)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 17:38   #3971
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wobec tego bambusowy z jedwabiem. Zależy mi na czymś lekkim, co matuje i nie zapycha porów. Szukam na lato jakiejś alternatywy dla podkładu.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 18:17   #3972
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Na każdym efekt troszkę inny, mnie perłowy lekko rozświetlał (leciutko, wiadomo, bo nie ma drobinek), kompletnie mi się nie spodobał. Za to bambus z jedwabiem jest super, lubię go tak samo jak Dry Flo z Mazideł I nie zapycha porów
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 18:47   #3973
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Na każdym efekt troszkę inny, mnie perłowy lekko rozświetlał (leciutko, wiadomo, bo nie ma drobinek), kompletnie mi się nie spodobał. Za to bambus z jedwabiem jest super, lubię go tak samo jak Dry Flo z Mazideł I nie zapycha porów
Narnijkar , błaga o próbke tego pudru perłowego , na wątku wymiankowym , może się skusisz , jak Tobie puder nie podpasował
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 18:59   #3974
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Narnijkar , błaga o próbke tego pudru perłowego , na wątku wymiankowym , może się skusisz , jak Tobie puder nie podpasował
No właśnie wiem, przyjaciółka się nim zachwyciła więc oddałam jej w prezencie, niestety
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 19:15   #3975
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Są, są
Jestem tego kolejnym przykładem
No to moze z czasem wieksza lczba facetow zacznie dbac o siebie nie wstydzac sie tego

Czy ktos moze mi powiedziec jaka jest/czy jaka kolwiek jest roznca w oleju kokosowym z BU i z Mazidel? Bo cenowo ten drugi sklep bardzej kusi, a moje wlosy kokosa pokochaly, cialo zreszta tez. Chcialabym duza ilosc kupic, ale boje sie, ze Mazidlany moglby byc gorszy?
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 19:21   #3976
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Nicole,
ten puder bambusowy z jedwabiem nadaje się w ogóle do używania zamiast podkładu? Tak absolutnie bez żadnych dodatków, jedynie na krem. Muszę się upewnić.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 19:46   #3977
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Złożyłam dziś małe zamówienie na BU. Kusiło mnie wiele rzeczy, ale postanowiłam się ograniczać i wzięłam tylko to, czego najbardziej potrzebuję

Zamówiłam:
- hydrolat różany
- hydrolat rozmarynowy
- olejek myjący - drzewko różane
- tonik z kwasem PHA
- dwie butelki szklane z kroplomierzem
Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 20:23   #3978
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Stosuję bambusa z jedwabiem na krem, bo na co dzień nie używam podkładów i jest ok. Jedwab działa jak rozmycie w photoshopie, wygładza buzię, po bambusie kolor jest bardziej jednolity (lekko rozjaśnia, ale nie bieli i nie robi klusek).
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 20:28   #3979
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Malla,
świetnie! Dziękuję za odpowiedź. Mam wrażliwą, porcelanową cerę i w efekcie duży problem z doborem odpowiedniego podkładu. Wydaje mi się, że ten puder będzie jak znalazł na lato.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 21:17   #3980
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja na pewno w kolejnym zamowieniu wezme hydrolat cytrynowy,puder perłowy i moze cos jeszcze.mysle...
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:17   #3981
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez cat. Pokaż wiadomość
Nicole,
ten puder bambusowy z jedwabiem nadaje się w ogóle do używania zamiast podkładu? Tak absolutnie bez żadnych dodatków, jedynie na krem. Muszę się upewnić.
Oczywiście że się nadaje Ja niestety mam skórę rumieniową, policzki czerwone, więc u mnie na samym kremie wygląda średnio, ale jeśli nie chcesz kryć przebarwień lub czerwonego koloru to będzie dobry
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:36   #3982
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

czy serum z zielonej herbaty jest chociaz troche nawilżające?myslalam o niim jako o zamienniku dla flavo c
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:40   #3983
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Robiłam odpłatnie - kosztowały wtedy w granicach 30 zł za wszystko ( czyli próby + trójglicerydy ). Raz poszłam po skierowanie internisty, ale nie dość że dostałam opiernicz, bo "to nie jej działka tylko dermatologa...", to jeszcze dała mi złe i drugi raz musiałam robić tak czy siak prywatnie ;P
Dziękuję, już wiem czego się spodziewać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 22:43   #3984
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość

Btw jak działa ten krem z kwasem liponowym??
Dla mojej cery ten krem jest zbawieniem. Zwykle wszystko mnie uczula albo zapycha. Na półce co chwilę przybywał jakiś krem czy inny produkt do pielęgnacji twarzy ale kilka użyć i musiał sobie szukać nowego właściciela. Przez takie ponawiające się reakcje alergiczne skóra stała się niesamowicie wrażliwa, delikatna, z niewielkimi przebarwieniami (mimo filtrów). Myślałam, że już nie znajdę kremu, który będzie służył mojej skórze tak, żeby jej nie męczyć. A o tym, że będzie walczył ze zmarszczkami i przebarwieniami już w ogóle nie brałam pod uwagę. Byłam szczęśliwa jeśli nie uczulał i nie zapychał. Trafiłam na ten krem i jestem maksymalnie oczarowana. Skóra jest bardzo gładka, koloryt się wyrównał, zmarszczki zostały zregenerowane, odczuwam poprawę gęstości skóry i ogólnej jej kondycji, przyspieszył gojenie skóry i bardzo poprawił jej nawilżenie, nie zapycha i nie podrażnia.
Krem stosuję na noc. Trochę zapach pozostawia do życzenia ale jeśli mam mieć krem, który pięknie pachnie i uczula a śmierdziucha, który działa takie cuda to wybór jest oczywisty. Zresztą mi nie przeszkadza.

Edytowane przez Apsik
Czas edycji: 2009-05-09 o 22:44
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 23:49   #3985
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Stosuję bambusa z jedwabiem na krem, bo na co dzień nie używam podkładów i jest ok. Jedwab działa jak rozmycie w photoshopie, wygładza buzię, po bambusie kolor jest bardziej jednolity (lekko rozjaśnia, ale nie bieli i nie robi klusek).
Ale mnie skusiłaś tym postem. Żałuję teraz, że nie wzięłam tego pudru Chyba go zamówię i poproszę, żeby dołączyli do poprzedniego zamówienia i wysłali wszystko w jednej paczce. Raczej nie powinno być z tym problemu Jak myślicie?

Edytowane przez Modraszka
Czas edycji: 2009-05-09 o 23:51
Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 01:18   #3986
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Oczywiście że się nadaje Ja niestety mam skórę rumieniową, policzki czerwone, więc u mnie na samym kremie wygląda średnio, ale jeśli nie chcesz kryć przebarwień lub czerwonego koloru to będzie dobry
A moge zapytac jaka pielegnacje stosujesz? Moj chlopak ma taka skore wiec moze byc cos u Ciebie podpatrzyla

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Dla mojej cery ten krem jest zbawieniem. Zwykle wszystko mnie uczula albo zapycha. Na półce co chwilę przybywał jakiś krem czy inny produkt do pielęgnacji twarzy ale kilka użyć i musiał sobie szukać nowego właściciela. Przez takie ponawiające się reakcje alergiczne skóra stała się niesamowicie wrażliwa, delikatna, z niewielkimi przebarwieniami (mimo filtrów). Myślałam, że już nie znajdę kremu, który będzie służył mojej skórze tak, żeby jej nie męczyć. A o tym, że będzie walczył ze zmarszczkami i przebarwieniami już w ogóle nie brałam pod uwagę. Byłam szczęśliwa jeśli nie uczulał i nie zapychał. Trafiłam na ten krem i jestem maksymalnie oczarowana. Skóra jest bardzo gładka, koloryt się wyrównał, zmarszczki zostały zregenerowane, odczuwam poprawę gęstości skóry i ogólnej jej kondycji, przyspieszył gojenie skóry i bardzo poprawił jej nawilżenie, nie zapycha i nie podrażnia.
Krem stosuję na noc. Trochę zapach pozostawia do życzenia ale jeśli mam mieć krem, który pięknie pachnie i uczula a śmierdziucha, który działa takie cuda to wybór jest oczywisty. Zresztą mi nie przeszkadza.
a jak dlugo czekalas na efekty? Moja mama zaczela go uzywac i juz zachwyca sie delikatnoscia i nawilzeniem skory

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Ale mnie skusiłaś tym postem. Żałuję teraz, że nie wzięłam tego pudru Chyba go zamówię i poproszę, żeby dołączyli do poprzedniego zamówienia i wysłali wszystko w jednej paczce. Raczej nie powinno być z tym problemu Jak myślicie?
Nei ma z tym problemu. Anuluja Twoje pierwsze zamowienie i polacza to w calosc
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 12:16   #3987
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
Nei ma z tym problemu. Anuluja Twoje pierwsze zamowienie i polacza to w calosc
Dziękuję bardzo za odpowiedź
Tak myślałam, ale wolałam się upewnić. Więc zamówię jeszcze ten puder
Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 13:28   #3988
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie zrobisz ciasta

Od wczoraj testuję puder perłowy i jestem oczarowana

Wczoraj wieczoraj przygotowując sie na przyjście TZ nałożyłam ten puder na sam hydrolat (bez kremu, bo pod koniec dnia nie potrzebuję) - efekt: skóra pięknie wygładzona, rysy optycznie "zmiękczone", subtelne, twarz wypoczęta i przy tym zmatowiona. Twarz wygląda bardzo delikatnie i młodziej Lekko rozjaśnia, ale w taki śliczny sposób, nie ma efektu "córki młynarza".
Nałożyłam później odrobinkę mieszanki pudru Oriflame+bambusowego+jedw abnego+propolisowego (nie na całą twarz, tylko na policzki, czoło, brodę) a na to puder brązujący Deborah nr 2 (delikatnie przyciemnił skórę, ma pęikny odcień - sa fotki w watku ze zbiorami kolorówkowymi, wklejała Zizou). Na kości policzkowe nałozyłam więcej brązera, aby był bardziej widoczny a na same ich szczyty: PI.

Dziewczyny, zakochałam sie w sobie
Efekt: buzia jak z fotoszopa Rysy złagodzone, równy koloryt, miejscowe rozświetlenie. Bomba


Dziś nałożyłam puder perłowy metodą Agi: pod filtry. Nie powstały żadne kluchy a tego się obawiałam. Odrobinkę dałam tez na filtr. Zrezygnowałam już z podkładu, nałożyłam samą mieszankę pudrową i brązer Deborah (na kosci policzkowe dałam trochę ciemniejszy i lekko opalizujący brązer Pierre Rene - baaaardzo go lubie )
Czuję lekkie ściągnięcie, bo jednak sama emulsja Lirene 50+ słabo nawilża, ale zobaczymy co będzie dalej.

Szkoda ze ten puder jest limitowanką a na ZSK ani na Mazidłach nie ma.


Niedługo składam zamówienie na BU i napewno go kupię


EDYCJA: i jeszcze co do perłowego: dobrze "trzyma" korektor Nie rozjeżdża się na nim.

Puder perlowy ode mnie? bo jezeli tak to on nie pochodzi z BU ani NP
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 13:42   #3989
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość

a jak dlugo czekalas na efekty? Moja mama zaczela go uzywac i juz zachwyca sie delikatnoscia i nawilzeniem skory

Właściwie dało się je zauważyć natychmiast. Miałam kilka krostek niezagojonych, po pierwszej aplikacji praktycznie znikły. Skóra nabrała gęstości i stała się ładnie nawilżona i gładka. Zmarszczki zaczęły się prostować po ok tygodniu od pierwszego użycia ale moje wynikały bardziej z wysuszenia skóry niż z racji wieku. Koloryt poprawia się z każdym dniem.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 14:54   #3990
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź
Tak myślałam, ale wolałam się upewnić. Więc zamówię jeszcze ten puder
prosze
Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Właściwie dało się je zauważyć natychmiast. Miałam kilka krostek niezagojonych, po pierwszej aplikacji praktycznie znikły. Skóra nabrała gęstości i stała się ładnie nawilżona i gładka. Zmarszczki zaczęły się prostować po ok tygodniu od pierwszego użycia ale moje wynikały bardziej z wysuszenia skóry niż z racji wieku. Koloryt poprawia się z każdym dniem.
Moja mama choc juz po 40 zmarszczek nie ma, poza trzema przy oczach, ma za to przesuszona i wrazliwa skore wiec moze i ona bedzie tak samo zadowolona jak Ty
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.