nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-13, 20:39   #2221
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
Dziewczyny planuję kupić sobie Revlona, ale nie wiem, który będzie dla mnie lepszy, ten do cery suchej/normalnej, czy mieszanej/tłustej
Mam cerę raczej mieszaną, zazwyczaj świecę się na czole i przy nosie, a dalej policzki mam normalne, nie suche.

Immolation, pytałam Cię o Revlona w innym wątku, ale już co nieco poczytałam i mam jakiś zarys Co do odcieni, muszę jeszcze poczytać, ale Ivory na pewno będzie dla mnie za jasny, nawet zimą. Dziękuję za informację, bo dzięki Tobie się nim zainteresowałam. Pozdrawiam


Lepiej weź do mieszanej z tego co piszesz wynika że mamy podobną skórę.
Miałam próbkę tego do suchej i się za bardzo nie sprawdził dość szybko mi się twarz zaczynała błyszczeć. Obecnie używam tego do mieszanej/tłustej i jest świetny! Moja cera pozostaje długo matowa i cały dzień wygląda świeżo.
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 08:07   #2222
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam Was dziewczynki Jako że Revlona używam od ... ok. 10 lat postanowiłam się z Wami podzielić moimi wrażeniami.

Mam cerę jasną, głównie używałam i używam koloru Buff bo nie jest różowy a żółty (mam cerę z naczynkami, czerwonymi policzkami, suchą/normalną/wrażliwą). Zakochałam się w nim i jestem mu wierna do dzisiaj Zawsze nakładam grubą warstwę bo chcę zakryć "zdrowe" rumieńce, które od zawsze były i są moim kompleksem Buzia jest super z revlonem, bez maski, lekko rozświetlona, jak mam wypieki to tylko delikatnie prześwitują (z grubą warstwą podkładu) i nawet fajnie wyglądają. Ciotki zawsze się zachwycają moją "piękną" cerą . Tak się wkręciłam że bez makijażu nie wyjdę nawet do sklepu, normalnie nałóg jakiś

Kiedyś Colorstay (klasyczny bez pompki) występował tylko do cery normalnej/tłustej i dla mnie był super. Spróbowałam Softflexa do skóry suchej (byłam pewna że będzie identyczny) i stwierdzam jednoznacznie że Softflex jednak słabiej kryje i ba, kolor się różnił (ciemniejszy). Nałożyłam go tylko raz i się zraziłam, nie wiem czy warto się tym sugerować, może akurat był to mój gorszy dzień

Przymierzam się do kupna SF do cery tłustej, mam nadzieję że będzie bardziej zblizony do klasyka. Dla mnie jak do tej pory Numerem 1 jest jednak stara wersja. Narazie ubolewam nad tą zmianą a wspomnianego softflexa mieszam z klasykiem i jest ok. Muszę chyba zrobić zapas na wypadek gdyby i ten drugi nie przypasował.
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 08:17   #2223
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
Dziewczyny planuję kupić sobie Revlona, ale nie wiem, który będzie dla mnie lepszy, ten do cery suchej/normalnej, czy mieszanej/tłustej
Mam cerę raczej mieszaną, zazwyczaj świecę się na czole i przy nosie, a dalej policzki mam normalne, nie suche.

Immolation, pytałam Cię o Revlona w innym wątku, ale już co nieco poczytałam i mam jakiś zarys Co do odcieni, muszę jeszcze poczytać, ale Ivory na pewno będzie dla mnie za jasny, nawet zimą. Dziękuję za informację, bo dzięki Tobie się nim zainteresowałam. Pozdrawiam
jakbys miala suche policzki to lepszy bylby do suchej, bo do tlustej by je wysuszyl na wior, ale tak to kup tego do mieszanej/tlustej i zobaczysz jak sie sprawdzi chociaz zawsze pierw mozna kupic te 5ml zeby spr
Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
A powiedz mi Ty uzywasz odcienia Buff Dimiti czy jakiego? Ja mam w sumie teraz lekki metlik w głowie bo chciałam kupić Revlon na allegro u sprzedawcy który sprowadza je z USA właśnie i nie wiem już sama co począć :P
ja mam 180 sand wlasniedobry jest tak na teraz, pozniej uzywam 250, a jak sie juz opale chyba kupie krem koloryzujacy i tyle bo nie chce mi sie szukac o ton ciemniejszego jeszcze

Cytat:
Napisane przez sheenka Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki Jako że Revlona używam od ... ok. 10 lat postanowiłam się z Wami podzielić moimi wrażeniami.

Mam cerę jasną, głównie używałam i używam koloru Buff bo nie jest różowy a żółty (mam cerę z naczynkami, czerwonymi policzkami, suchą/normalną/wrażliwą). Zakochałam się w nim i jestem mu wierna do dzisiaj Zawsze nakładam grubą warstwę bo chcę zakryć "zdrowe" rumieńce, które od zawsze były i są moim kompleksem Buzia jest super z revlonem, bez maski, lekko rozświetlona, jak mam wypieki to tylko delikatnie prześwitują (z grubą warstwą podkładu) i nawet fajnie wyglądają. Ciotki zawsze się zachwycają moją "piękną" cerą . Tak się wkręciłam że bez makijażu nie wyjdę nawet do sklepu, normalnie nałóg jakiś

Kiedyś Colorstay (klasyczny bez pompki) występował tylko do cery normalnej/tłustej i dla mnie był super. Spróbowałam Softflexa do skóry suchej (byłam pewna że będzie identyczny) i stwierdzam jednoznacznie że Softflex jednak słabiej kryje i ba, kolor się różnił (ciemniejszy). Nałożyłam go tylko raz i się zraziłam, nie wiem czy warto się tym sugerować, może akurat był to mój gorszy dzień

Przymierzam się do kupna SF do cery tłustej, mam nadzieję że będzie bardziej zblizony do klasyka. Dla mnie jak do tej pory Numerem 1 jest jednak stara wersja. Narazie ubolewam nad tą zmianą a wspomnianego softflexa mieszam z klasykiem i jest ok. Muszę chyba zrobić zapas na wypadek gdyby i ten drugi nie przypasował.
ale ten do pompki to nie jest ten sam revlon colorstay co bez tylko nazwa ta sama. Masz jeszcze dosc duzo zwyklego revlona na all to zawsze mozna zrobic zapas no bo kiedys faktycznie moze go zabraknac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 12:09   #2224
AnnAmel
Raczkowanie
 
Avatar AnnAmel
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
GG do AnnAmel
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

no to teraz ja podzielę się swoimi wrażeniami ; )
używam Revlona do cery mieszanej/tłustej od października 2008 r , bodajże 320 albo 350 ! (nie pamiętam )

na początku byłam bardzo zadowolona, wydawało mi się że trafiłam na ideał ! ale teraz mam mieszane uczucia chociaż z tendencją raczej na TAK : ) wydaje mi się że jest on super na chłodniejsze jesienno-zimowe dni, jak dla mnie na wiosnę, lato jest zdecydowanie za ciężki dlatego teraz używam Astor 16h mineral ale myślę że jak nadejdą chłodniejsze dni wrócę do Colorstaya : ) zdecydowane plusy tego podkładu to idealne krycie, zero świecenia się w strefie T (u mnie jest to sporym problemem) trwałość ok. 12h i duża gama kolorystyczna !
__________________
31 sierpnia 2013

już się nie mogę doczekać!!!!!
AnnAmel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 14:03   #2225
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez AnnAmel Pokaż wiadomość
no to teraz ja podzielę się swoimi wrażeniami ; )
używam Revlona do cery mieszanej/tłustej od października 2008 r , bodajże 320 albo 350 ! (nie pamiętam )

na początku byłam bardzo zadowolona, wydawało mi się że trafiłam na ideał ! ale teraz mam mieszane uczucia chociaż z tendencją raczej na TAK : ) wydaje mi się że jest on super na chłodniejsze jesienno-zimowe dni, jak dla mnie na wiosnę, lato jest zdecydowanie za ciężki dlatego teraz używam Astor 16h mineral ale myślę że jak nadejdą chłodniejsze dni wrócę do Colorstaya : ) zdecydowane plusy tego podkładu to idealne krycie, zero świecenia się w strefie T (u mnie jest to sporym problemem) trwałość ok. 12h i duża gama kolorystyczna !
wlasnie ja mysle ze zmienie go na jakis lzejszy na lato taki mniej gesty i slabiej kryjacy, zeby tylko wyrownal koloryt skory
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 14:15   #2226
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja używam bez Softflexu i niczego dziwnego nigdy nie zauwazylam,A uzywam RC od 1,5 roku
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 15:38   #2227
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja właśnie dziś odebrałam swojego Colorstay'a w kolorze Buff i jest to dla mnie idealny kolor
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 15:40   #2228
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

to świetnie ja czekam na swojego ivory, mam nadzieję, że szybko przyjdzie bo została mi dosłownie kropelka fluidu
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 16:42   #2229
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Ja właśnie dziś odebrałam swojego Colorstay'a w kolorze Buff i jest to dla mnie idealny kolor
to super nie ma to jak idealny kolorek jak widze nieraz jak dziewczyny maja zupelnie inny odcien twarzy od reszty ciala to troche sie dziwie ze nie glupio im tak wyjsc

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
to świetnie ja czekam na swojego ivory, mam nadzieję, że szybko przyjdzie bo została mi dosłownie kropelka fluidu
a od kogo klikalas?
ja kliknelam od osoby z chyba 58 komentami cykora mialam, ale potrzebowalam szybko revlona bo mi tez malo zostalo! i kliknelam w piatek, zaplacila tez wtedy i w pon mialam juz go u siebie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 17:02   #2230
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to super nie ma to jak idealny kolorek jak widze nieraz jak dziewczyny maja zupelnie inny odcien twarzy od reszty ciala to troche sie dziwie ze nie glupio im tak wyjsc



wiesz, ja np. tak mam i co poradzę, nawet jak nie mam podkładu (czyli z reguły) może to wyglądać jakbym źle dobrała odcień a brązowić mi się nie zawsze chce
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 17:51   #2231
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Sabbatho, ja myśle ze Dimiti miała na myśli dziewczyny w typie pomarańczowa twarz z ubrążowionymi polikami niemal do mahoniu i o bladej reszcie :P Powiem wam swoją drogą że nawet nie widać różnicy omiędzy szyją i dekoltem a twarzą z colorstayem znaczy to chyba, że Buff był mi przeznaczony i jak teraz pomyśle że używałam Sand Beige to musiało być widać różnicę szyja-szczęka.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 18:03   #2232
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Lepiej weź do mieszanej z tego co piszesz wynika że mamy podobną skórę.
Miałam próbkę tego do suchej i się za bardzo nie sprawdził dość szybko mi się twarz zaczynała błyszczeć. Obecnie używam tego do mieszanej/tłustej i jest świetny! Moja cera pozostaje długo matowa i cały dzień wygląda świeżo.
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jakbys miala suche policzki to lepszy bylby do suchej, bo do tlustej by je wysuszyl na wior, ale tak to kup tego do mieszanej/tlustej i zobaczysz jak sie sprawdzi chociaz zawsze pierw mozna kupic te 5ml zeby spr
ja mam 180 sand wlasniedobry jest tak na teraz, pozniej uzywam 250, a jak sie juz opale chyba kupie krem koloryzujacy i tyle bo nie chce mi sie szukac o ton ciemniejszego jeszcze

Dziękuję dziewczynki, tak właśnie zrobię
Co do odcieni, sporo już poczytałam, ale nie wiem za bardzo co wybrać. Zamierzam sobie kupić ten podkład na jesień/zimę, kolor skóry mam wtedy jasny, ale nie znowu taki bardzo jasny Zastanawiam się nad 180, bo 150 piszecie jest bardzo jasny. Albo 250
dimiti - duża jest między nimi różnica? A ten 180 jest też bardzo jasny?

A jeśli chodzi o próbki, to te na Allegro to rzeczywiście te same odcienie? Bo RC Active to chyba nie to samo A pozostałe z kolei mają inną numerację niż te w pełnowymiarowych opakowaniach.

Edytowane przez maja2005
Czas edycji: 2009-05-14 o 18:07
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 18:08   #2233
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Sabbatho, ja myśle ze Dimiti miała na myśli dziewczyny w typie pomarańczowa twarz z ubrążowionymi polikami niemal do mahoniu i o bladej reszcie :P Powiem wam swoją drogą że nawet nie widać różnicy omiędzy szyją i dekoltem a twarzą z colorstayem znaczy to chyba, że Buff był mi przeznaczony i jak teraz pomyśle że używałam Sand Beige to musiało być widać różnicę szyja-szczęka.
ja patrzac na twoj av myslalam wlasnie od razu o buff, ja jestem jasniejsza niz ty a buff dla mnie jest jednak za ciemny. Poza tym lepiej jasniejszy niz ciemniejszy podklad
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 18:13   #2234
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mój avatar troszku kłamie bo światło i kolorystyka pokoju w którym robione było zdjęcie sprawiła że wydaję się ciemniejsza niż jestem i jakaś taka "cieplejsza" skóra mi się zrobiła.Ogólnie jestem dość blada i idealnie komponuję się z Buff ;] ale jak już dziewczyny mówiły bladośc bladości nierówna.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 18:31   #2235
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
wiesz, ja np. tak mam i co poradzę, nawet jak nie mam podkładu (czyli z reguły) może to wyglądać jakbym źle dobrała odcień a brązowić mi się nie zawsze chce
no to proste ze twarz jest praktycznie zawsze jasniejsza od reszty ciala, ale wlasnie idzie rozroznic kiedy to jest kogos naturalny odcien a kiedy wlasnie tak jak pisala Suga, ze ktos ma rozowawa twarz od nadmiaru podkladu, albo o wiele za ciemna

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Sabbatho, ja myśle ze Dimiti miała na myśli dziewczyny w typie pomarańczowa twarz z ubrążowionymi polikami niemal do mahoniu i o bladej reszcie :P Powiem wam swoją drogą że nawet nie widać różnicy omiędzy szyją i dekoltem a twarzą z colorstayem znaczy to chyba, że Buff był mi przeznaczony i jak teraz pomyśle że używałam Sand Beige to musiało być widać różnicę szyja-szczęka.
wlasnie
eee moze tak sie dosc dopasowywal i nie bylo widac wielkiej roznicy zreszta jakby byla taka straszna to bys tez na pewno zauwazyla

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczynki, tak właśnie zrobię
Co do odcieni, sporo już poczytałam, ale nie wiem za bardzo co wybrać. Zamierzam sobie kupić ten podkład na jesień/zimę, kolor skóry mam wtedy jasny, ale nie znowu taki bardzo jasny Zastanawiam się nad 180, bo 150 piszecie jest bardzo jasny. Albo 250
dimiti - duża jest między nimi różnica? A ten 180 jest też bardzo jasny?

A jeśli chodzi o próbki, to te na Allegro to rzeczywiście te same odcienie? Bo RC Active to chyba nie to samo A pozostałe z kolei mają inną numerację niż te w pełnowymiarowych opakowaniach.
miedzy 150 a 180 spora. 180 to jest juz raczej opalony bez, dobry do ciemniejszej skory lub juz cos opalonej lepiej 250 to juz jest ciemniejszy odcien taki typowo opalony. Nie jakis ciemny braz, ale dosc dosc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 19:31   #2236
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja juz tez niecierpliwie czekam na swojego IUvory bo tez zostala mi juz tylko odrobinka podkladu :P
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 19:36   #2237
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziękuję dimiti Więc chyba zacznę od 150

A może ktoś z Was ma porównanie odcieni Revlona do odcieni Max Factora LP? Bardzo by mi to pomogło
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:04   #2238
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Wydaje mi się że dość ciężko porównać odcienei Revlonu i MF bo mimo wszystko ja mam wrażenie że Mf-y są strasznie sztuczne, jakieś nienaturalne te kolory mają domieszke różu w jasnych a ciemne są megaciemne więc nie sugeruj się MF-ową kolorystyką w wyborze Colorstaya.Sama polecam Ci Buff bo to jest taki odcień akurat-natomiast 180 Sand Beige jest zdecydowanie ciemniejszy i jak spojrzalam dzis na swoje foty z nim na twarzy to zdecydowanie nie był trafiony dla mnie.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 22:07   #2239
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
Dziękuję dimiti Więc chyba zacznę od 150

A może ktoś z Was ma porównanie odcieni Revlona do odcieni Max Factora LP? Bardzo by mi to pomogło
mialam raz LP ale zalezy o jaki odcien CI chodzi mialam jeden z najciemniejszych, odcien byl sam w sobie sliczny i pieknie wygladal na twarzy, ale ze byl jeszcze za ciemny oddalam siostrze zreszta dla mnie nieodpowiedni podklad bo wysuszal mi policzki:/

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że dość ciężko porównać odcienei Revlonu i MF bo mimo wszystko ja mam wrażenie że Mf-y są strasznie sztuczne, jakieś nienaturalne te kolory mają domieszke różu w jasnych a ciemne są megaciemne więc nie sugeruj się MF-ową kolorystyką w wyborze Colorstaya.Sama polecam Ci Buff bo to jest taki odcień akurat-natomiast 180 Sand Beige jest zdecydowanie ciemniejszy i jak spojrzalam dzis na swoje foty z nim na twarzy to zdecydowanie nie był trafiony dla mnie.
heh to dobrze ze wzielas teraz ten jasniejszy
no z LP ciezko z odcieniami, z tych ciemniejszych wlasnie sa calkiem ladne ale w jasnych sa albo typowo zolte albo typowo rozowe, ktore sie niezle rzucaja jednak w oczy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 22:35   #2240
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Właśnie, są takie te odcienie, że nie wiem za bardzo kto w Polsce może ich z czystym sumieniem używać
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 22:38   #2241
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Właśnie, są takie te odcienie, że nie wiem za bardzo kto w Polsce może ich z czystym sumieniem używać
moja kolezanka kupila jeden z jasniejszych, i dosc ladnie jej, wogole nie widac, ze ma podklad, ale jak ona naklada ciut ciut to sie nie ma co dziwic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 06:31   #2242
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to proste ze twarz jest praktycznie zawsze jasniejsza od reszty ciala, ale wlasnie idzie rozroznic kiedy to jest kogos naturalny odcien a kiedy wlasnie tak jak pisala Suga, ze ktos ma rozowawa twarz od nadmiaru podkladu, albo o wiele za ciemna
No ja wlasnie mam ciemniejsza twarz i to sporo nawet od dekoltu Albo bardziej rozowa ale dlatego zaczynam sie smarowac kremem brazujacym do twarzy i roznicy nie widac
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:26   #2243
AnnAmel
Raczkowanie
 
Avatar AnnAmel
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
GG do AnnAmel
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny a na ile Wam wystarczał jeden podkład ?
bo ja miałam z nim nie lada problem... Jak nałożyłam niewiele to nie mogłam go rozetrzeć równomiernie na całej buzi, gdy położyłam więcej było OK... ale wtedy zużyłam 5 opakowań od października ubiegłego roku : / a dziewczyny na KWC pisały że mają 2,3 na cały rok ;o

chyba jestem jakaś inna : )
__________________
31 sierpnia 2013

już się nie mogę doczekać!!!!!
AnnAmel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 11:03   #2244
natilbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Revlon colorstay

Witam!

Mam problem. Cały czas używam podkładu revlon colorstay do cery mieszanej/tłustej 180 sand beige natomiast teraz się trochę opaliłam i nie wiem jakikolor teraz będzie odpowiedni dla mnie:/
Pomóżcie! Którykolor jest ciemniejszy ale w tej samej beżowej tonacji (żeby tylko nie był różowy!)
natilbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:09   #2245
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Kurcze, mi ostatnie opakowanie służyło bite 4 miesiące czyli około 3 opakowań w ciągu roku wychodzi.Zaznaczam, że używam go dość obficie bo mam co ukryć
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 17:16   #2246
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja mam jedno opakowanie od grudnia i dopiero dwa razy maly pojemniczek po kremie (taki prawie jak na probki) napelnialam, ale ja prawie nie uzywam ;d
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 00:06   #2247
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Od grudnia jeszcze na pewno starczy mi na miesiac. Wiec trzeba powoli za nowym sie ogladac. A nakladam roznie, raz obficie raz mniej.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 08:48   #2248
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
No ja wlasnie mam ciemniejsza twarz i to sporo nawet od dekoltu Albo bardziej rozowa ale dlatego zaczynam sie smarowac kremem brazujacym do twarzy i roznicy nie widac
Oj no to faktycznie maly lol ja mam twarz zawsze o wiele jasniejsza niz reszta ciala i to bardziej zoltawa wlasnie ale pod podkladem jakos sie tego w miare nie widac
mi moj colorstay starczy na hym... 3 miesiace?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 19:07   #2249
masin
Przyczajenie
 
Avatar masin
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Revlon colorstay

Witam, mam pytanko! Czy ten sand beige 180 jest jakis bardzo ciemny czy w miarę normalny dla osób które nie są jakies tam białe, ale znowóz nie jakies tam bardzo opalone ?

Zastanawiam się nad Buff , a Sand beige. Mianowicie mam trochę obawy,że ten sand beige moze byc troche za ciemny i moze odrózniac się od szyji....
masin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 19:16   #2250
masin
Przyczajenie
 
Avatar masin
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam, mam pytanko! Czy ten sand beige 180 jest jakis bardzo ciemny czy w miarę normalny dla osób które nie są jakies tam białe, ale znowóz nie jakies tam bardzo opalone ?

Zastanawiam się nad Buff , a Sand beige. Mianowicie mam trochę obawy,że ten sand beige moze byc troche za ciemny i moze odrózniac się od szyji....
Ten buff to tez jakis jasny bardzo jest?
masin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.