Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 20:07   #451
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ma ktoś błyszczyk Diora z wiosennej kolekcji 517 Cluth pink??

http://pl.strawberrynet.com/makeup/c.../92209/#DETAIL


tak to ma wyglądać na ustach:


http://www.beautyswatch.com/2009/06/...flect-517.html
ze sie tak zapytam.....DLACZEGO TY MI TO ROBISZ?? ja mam takie wydatki a ty mi jeszcze z TAKIMI zdjeciami!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 20:41   #452
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ze sie tak zapytam.....DLACZEGO TY MI TO ROBISZ?? ja mam takie wydatki a ty mi jeszcze z TAKIMI zdjeciami!
no tak wyszło, nie znałam tego koloru a taką mam ochotę na zakupy
Ale fakt, czasem nie należy drążyć (ogólnie cały swatchowy blog z tego linka jest fajny)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 20:46   #453
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
fajny wybór, bierz! Mgiełka matrix mnie zaciekawiła
To biorę ..... no i pierwszy wisiorek
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 20:50   #454
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a miałyście coś Pupy?
tak mnie intrygują te paletki
http://pl.strawberrynet.com/makeup/p...389/?CatgId=61
są mi absolutnie do niczego nie potrzebne ale nigdy nie miałam do czynienia z produktami tej firmy... jak ich cienie? to się w ogóle do czegoś nadaje ??
i co do licha w tej paletce jest pudrem
A ja z kolei nastolatka będąc uzywalam produktów tej firmy i byłam zadowolona. Oczywiście było to zanim przepadlam w kosmetykach z górnej polki ale moim zdaniem jakość porównywalna z lorealem. Ta paletke zamowilam dla siostry na gwiazdke juz
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 20:58   #455
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
no tak wyszło, nie znałam tego koloru a taką mam ochotę na zakupy
Ale fakt, czasem nie należy drążyć (ogólnie cały swatchowy blog z tego linka jest fajny)
no wlasnie juz przegladnelam blyszczyki i Stila ma ladne, z Maca jeden widzialam sliczny tez
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 00:01   #456
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
dzięki ilios oblukam przy okazji

zrobiłam sobie symulację zamówienia z 3 produktami i naliczyło mi w sumie 25% rabatu+ naszyjnik
jakieś dodatkowe 5% znowu dali
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
dodatkowe 5% dla loyal customera mailem mi przysłali info, ale i tak po zrobieniu zamówienia, więc pewnie macie tak samo
zrób sobie symulację Lipku
właśnie zrobiłam kolejne zamówionko i jeszcze ten łańcuszek mają dorzucić wybrałam heart
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też dostałam takiego maila



Co to za pudry Jakieś wyjątkowe ?
Mi też przysłali maila z dodatkowym rabatem i łańcuszkiem
Może oni jednak podczytują ten nasz watek bo ostatnio tyle narzekań tutaj było że nie dbają o klientów z dużą ilością zamówień
I proszę doczekały się Truskawkomaniaczki z Polski dwóch promocji na raz

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
mi wyszły 129
nie lubią mnie

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

z przerażeniem stwierdzam że nie mam ŻADNEJ truskawkowej potrzeby - wygenerujcie mi jakąś
czekam z utęsknieniem na nowe oferty i inne speciale
Kup sobie Mavalę, będziesz miała rzęsy po same brwi


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

ja kliklam cetkowany tusz HR, shimmera Diora 004 mecza mnie tez ciagle te paletki YSL ale kliklam dla siebie Mavale do rzes bo ostatnio cos wypadly i do tego jeszcze z clinique jest takie cudo niby odzywka niby baza i tez nad tym mysle no i oczywiscie moje ukochane fever glossy chce!
(
Ja też kupiłam Mavalę bo mi się kończy już (a mam ją od lutego z tym że używałam jej na początku codziennie przez 2 miesiące a potem jak mi się przypomniało ale tak średnio po 4 razy w tyg).
Wisiorek wzięłam z pełnym serduszkiem, będzie dla młodszej siostry

Siedzę i myślę co by tu jeszcze kupić Kompakt Chanela juz zamówiłam w tamtym tyg, Dior Nude sypki był na all w dobrej cenie... hmm ciężka sprawa a tu rabacik korci żeby coś jeszcze kliknąć
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 00:07   #457
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

hehe ja jeszcze kliklam z clinique baze pod tusz chociaz podobno mozna ja uzywac na noc jako odzywka i swietnie dziala na rzesy wtedy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 06:24   #458
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

jakas mania moze to i lepiej, ze za krotko tam jestem i tego rabatu nie dostalam, bo tez wymyslalabym na sile co jeszcze wziac
a tak to wczoraj rano zamowilam wszystko co potrzebne [Mavale tez - bedziemy wszystkie mialy taaaaaaakie rzesy ] i jak na razie mam postanowienie, ze w tym miesiacu juz nic nie kupie.

aaa, zapomnialam Wam powiedziec, ze zauwazylam, ze meteorytowy pedzel ma nadpeknieta raczke.. sie wkurzylam i napisalam do tru i wlasnie oddali mi na konto polowe kasy za miniaturki a ja chcialam sie im tylko wyzalic calkiem mile, ze miniatury meteorkowe kosztowaly mnie 65 zl
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 08:15   #459
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Czy o tej Mavali to mówicie o tym
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 08:17   #460
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

[ale ja skutecznosci nie potwierdzam, na razie tylko zamowilam i do mnie fruuunie jak rzesami zaczne o sufit zahaczac to sie pochwale ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 08:21   #461
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Dzięki to chyba też zaryzykuje skoro mam taką fajną zniżkę
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 08:52   #462
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Dimiti czy nadal chcesz odsprzedać puderek Barnsa? Byłabym zainteresowana
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 09:10   #463
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Dziewczyny czy truskawka jeszcze oddaje VAT ? Bo moje paczki pewnie teraz będą wpadać w ręce UC i nie wiem czy tru jeszcze tak oddaje jak wcześniej.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 09:12   #464
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy truskawka jeszcze oddaje VAT ? Bo moje paczki pewnie teraz będą wpadać w ręce UC i nie wiem czy tru jeszcze tak oddaje jak wcześniej.
tak, mi oddali jakies 2 tygodnie temu
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 09:18   #465
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
tak, mi oddali jakies 2 tygodnie temu
A to fajnie


Widziałyście ? Dzisiaj już nie ma tej promocji z dodatkowym rabatem i lańcuszkami A chciałam coś jeszcze zamówić
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 09:25   #466
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Widziałyście ? Dzisiaj już nie ma tej promocji z dodatkowym rabatem i lańcuszkami A chciałam coś jeszcze zamówić
W mailu truskawkowym było wyraźnie napisane: "przy następnym zamówieniu"
widocznie mieli jakąś dziurę w systemie i jednego dnia przechodziło kilka zamówień
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 09:28   #467
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
W mailu truskawkowym było wyraźnie napisane: "przy następnym zamówieniu"
widocznie mieli jakąś dziurę w systemie i jednego dnia przechodziło kilka zamówień
buuuuu mogłam wczoraj zamawiaća tyle już planów zrobiłam
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 09:33   #468
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A to fajnie


Widziałyście ? Dzisiaj już nie ma tej promocji z dodatkowym rabatem i lańcuszkami A chciałam coś jeszcze zamówić
uffff jak dobrze
wydam mniej kasy
mi też dzisiaj nie działa
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 10:21   #469
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jakas mania moze to i lepiej, ze za krotko tam jestem i tego rabatu nie dostalam, bo tez wymyslalabym na sile co jeszcze wziac
a tak to wczoraj rano zamowilam wszystko co potrzebne [Mavale tez - bedziemy wszystkie mialy taaaaaaakie rzesy ] i jak na razie mam postanowienie, ze w tym miesiacu juz nic nie kupie.

aaa, zapomnialam Wam powiedziec, ze zauwazylam, ze meteorytowy pedzel ma nadpeknieta raczke.. sie wkurzylam i napisalam do tru i wlasnie oddali mi na konto polowe kasy za miniaturki a ja chcialam sie im tylko wyzalic calkiem mile, ze miniatury meteorkowe kosztowaly mnie 65 zl
no Ty mnie nie denerwuj że już Ci oddali??
bo mi 8.10 napisali że oddadzą, 10.10 że niby już zlecili a kasy nadal ani widu ani słychu

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

pomalowałam się scotem i zgodnie z obietnicą piszę co zaobserwowałam
generalnie chyba zostałam wyleczona ze scota bo tak jak posh mnie zachwyca i jestem zakochana tak ten komplecik jakoś nie powala...

1. cień do powiek - kolor taki pomarańczowawy, słaby, moim zdaniej pigmentacja inglota o niebo wyższa - ja stosuję cienie bez bazy bo jej nie potrzebuję ale tu bez bazy bieda ogółem - cień mnie nie zachwycił;

2. kredka - twarda; ja lubię takie średnio miękkie i takimi opanowałam sztukę robienia kresek - tą miałam problem coby prosto i równo wyszło; z inglotem dla mnie przegrywa; pewnie jakaś kursantka dostanie w spadku

3. tusz do rzęs.... hmmmm. no nie skleja; nawet rozczesuje; ale na tym koniec - nie pogrubia, jakoś specjalnie nie przedłuża - hight impakt cliniqua którego używam obecnie bije go na głowę;

4. puder - trochę moim zdaniem za jasny jak na brązujący - pędzlowałam ale jakoś nie widziałam efektu - jak przejrzałam się po 10 minutach stwierdziłam że jest za mocno - tak jakby dopiero po chwili się kolor wydobył - ale jak już się wydobył to nawet ok.... na pewno będę go używać - choć piać z zachwytów chyba nie będę

5. kredka do ust - kolorek taki neutralny - niby pink ale moim zdaniem bardziej w jakąś morelkę wpada - w każdym razie kredka mega mięciutka - jak szminką się maluje - przyjemnie; smak taki sobie bo mi się z jakąś maścią kojarzy - ale ładnie wilgotna, super się rozprowadziła po całych ustach;

6. błyszczyk - w sumie bezbarwny - DELIKATNIE można dopatrzyć się różowego zabarwienia, ale naprawdę delikatnie; ładnie na ustach wygląda, jak dla mnie troszkę lepki ale ja mam specyficzne podejście do błyszczyków
smak niestety nie "mambowo owocowy"

no to tyle
ogólnie tak jak wczoraj byłam zachwycona wyglądem, opakowaniami, tak dziś jestem z lekka rozczarowana - może gdybym nie miała tony kosmetyków które są lepsze to bym nie marudziła tylko się cieszyła że za taką kwotę taka kolekcja - ale w sumie stwierdzam że gdybym dała więcej to byłabym zła

najbardziej to mi chyba ta kredka przypadła
zdam jeszcze wieczorem relację jak już się kosmetyki "uleżą"
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 10:29   #470
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dimiti czy nadal chcesz odsprzedać puderek Barnsa? Byłabym zainteresowana
chetnie do wyboru zostal bronze lub platinum

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Czy o tej Mavali to mówicie o tym
o tym
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jakas mania moze to i lepiej, ze za krotko tam jestem i tego rabatu nie dostalam, bo tez wymyslalabym na sile co jeszcze wziac
a tak to wczoraj rano zamowilam wszystko co potrzebne [Mavale tez - bedziemy wszystkie mialy taaaaaaakie rzesy ] i jak na razie mam postanowienie, ze w tym miesiacu juz nic nie kupie.

aaa, zapomnialam Wam powiedziec, ze zauwazylam, ze meteorytowy pedzel ma nadpeknieta raczke.. sie wkurzylam i napisalam do tru i wlasnie oddali mi na konto polowe kasy za miniaturki a ja chcialam sie im tylko wyzalic calkiem mile, ze miniatury meteorkowe kosztowaly mnie 65 zl
no to szczescie mialas i teraz tru oplacila ci jakis zakup na tru bo ci sie cos zwrocilo w koncu
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no Ty mnie nie denerwuj że już Ci oddali??
bo mi 8.10 napisali że oddadzą, 10.10 że niby już zlecili a kasy nadal ani widu ani słychu

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

pomalowałam się scotem i zgodnie z obietnicą piszę co zaobserwowałam
generalnie chyba zostałam wyleczona ze scota bo tak jak posh mnie zachwyca i jestem zakochana tak ten komplecik jakoś nie powala...

1. cień do powiek - kolor taki pomarańczowawy, słaby, moim zdaniej pigmentacja inglota o niebo wyższa - ja stosuję cienie bez bazy bo jej nie potrzebuję ale tu bez bazy bieda ogółem - cień mnie nie zachwycił;

2. kredka - twarda; ja lubię takie średnio miękkie i takimi opanowałam sztukę robienia kresek - tą miałam problem coby prosto i równo wyszło; z inglotem dla mnie przegrywa; pewnie jakaś kursantka dostanie w spadku

3. tusz do rzęs.... hmmmm. no nie skleja; nawet rozczesuje; ale na tym koniec - nie pogrubia, jakoś specjalnie nie przedłuża - hight impakt cliniqua którego używam obecnie bije go na głowę;

4. puder - trochę moim zdaniem za jasny jak na brązujący - pędzlowałam ale jakoś nie widziałam efektu - jak przejrzałam się po 10 minutach stwierdziłam że jest za mocno - tak jakby dopiero po chwili się kolor wydobył - ale jak już się wydobył to nawet ok.... na pewno będę go używać - choć piać z zachwytów chyba nie będę

5. kredka do ust - kolorek taki neutralny - niby pink ale moim zdaniem bardziej w jakąś morelkę wpada - w każdym razie kredka mega mięciutka - jak szminką się maluje - przyjemnie; smak taki sobie bo mi się z jakąś maścią kojarzy - ale ładnie wilgotna, super się rozprowadziła po całych ustach;

6. błyszczyk - w sumie bezbarwny - DELIKATNIE można dopatrzyć się różowego zabarwienia, ale naprawdę delikatnie; ładnie na ustach wygląda, jak dla mnie troszkę lepki ale ja mam specyficzne podejście do błyszczyków
smak niestety nie "mambowo owocowy"

no to tyle
ogólnie tak jak wczoraj byłam zachwycona wyglądem, opakowaniami, tak dziś jestem z lekka rozczarowana - może gdybym nie miała tony kosmetyków które są lepsze to bym nie marudziła tylko się cieszyła że za taką kwotę taka kolekcja - ale w sumie stwierdzam że gdybym dała więcej to byłabym zła

najbardziej to mi chyba ta kredka przypadła
zdam jeszcze wieczorem relację jak już się kosmetyki "uleżą"
heh to chyba sobie podaruje ten zestaw bo kosmetyczke moge sama kupic(chociaz nie wiem czy znajde taka fajna?) ale kosmetyki nie sa jakies rewelacyjne to moze sobie dam spokoj
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 10:37   #471
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

dimiti daj sobie spokój - nie powalają - myślę że lepiej kupić sobie coś konkretnego ale lepszego - przynajmniej przy naszych zapasach kosmetycznych
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 10:45   #472
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Mejkapownia, no mi 12. napisali, ze procedura rusza, a dzis rano dostalam @ od Paypala, ze zarejestrowali srodki. ale w sumie jak VAT mi zwracali to tez dostalam po 2 dniach, chociaz zastrzegali, ze to ok 2 tyg moze zajac.. moze mnie jakos mega lubia

Dimiti, daruj sobie przecie Ty niedlugo bedziesz na tych kosmetykach spac , a kosmetyczke lepsza pewnie dostaniesz gdzies ja jestem ciekawa tej staromodnej kosmetyczki Stila, ciekawe, kiedy dotrze
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 10:45   #473
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
dimiti daj sobie spokój - nie powalają - myślę że lepiej kupić sobie coś konkretnego ale lepszego - przynajmniej przy naszych zapasach kosmetycznych
to pomysle o zestawach stili ale z konkretow kupilam juz mavale, diora shimmera 004 i cetkowana HR no i 3 pudry scotta
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 10:59   #474
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

dmiti - Ty wklej kiedyś całokształt swojej kolekcji - ja jestem ciekawa jaka to sterta

ilios - ja nie przez paypala tylko przez karte ale nadal nic nie mam

pocieszające jest to że jak mi oddadzą rzeczywiście kase za te meteoryty to będzie super - mythic mi nie podpasował i puściłam na all - i wylicytowały taką cenę że właściwie beige chic, pink i pędzel mam w tym momencie za darmo! to dopiero frajda....
no o ile truskawa nie zawiedzie
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 11:04   #475
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
dmiti - Ty wklej kiedyś całokształt swojej kolekcji - ja jestem ciekawa jaka to sterta

ilios - ja nie przez paypala tylko przez karte ale nadal nic nie mam

pocieszające jest to że jak mi oddadzą rzeczywiście kase za te meteoryty to będzie super - mythic mi nie podpasował i puściłam na all - i wylicytowały taką cenę że właściwie beige chic, pink i pędzel mam w tym momencie za darmo! to dopiero frajda....
no o ile truskawa nie zawiedzie
a Tobie co sie stalo z meteorytkami, ze tru ci kase ma oddac?
u mnie kosmetyki ciagle sie zmieniaja teraz robie porzadek z blyszczykami, bo niektorych wogole nie uzywam i tak siedza i miejsce zajmuja
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 11:06   #476
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

[QUOTE=dimiti;14725108]chetnie do wyboru zostal bronze lub platinum


a ja diamond chciałam
Pomyślę jeszcze nad platinum

A może któraś z Was też by chciała diamond? to zamówię komplet i odsprzedam. dwóch nie potrzebuje.
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 11:08   #477
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

[QUOTE=KujawiankA;14725856]
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
chetnie do wyboru zostal bronze lub platinum


a ja diamond chciałam
Pomyślę jeszcze nad platinum

A może któraś z Was też by chciała diamond? to zamówię komplet i odsprzedam. dwóch nie potrzebuje.
juz jedna wizazanka klikala diamonda wiec moze ona ci odda jeden
platinum tez chwalony wiec moze byc ciekawy u mnie wyszlo za jeden puderek ok 22zl
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 11:18   #478
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Ten platinum to pewnie taki biały (jak na zdjęciu) z delikatnymi srebrnymi drobinkami?
Mam taki biały z max factora i nie chciałabym powielać.
Miałaś już go kiedywkolwiek? Wiesz jak wygląda?
Cena bardzo kusząca więc pewnie i tak go zarezerwuję
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 11:18   #479
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a Tobie co sie stalo z meteorytkami, ze tru ci kase ma oddac?
u mnie kosmetyki ciagle sie zmieniaja teraz robie porzadek z blyszczykami, bo niektorych wogole nie uzywam i tak siedza i miejsce zajmuja
z tego, co pamietam, to Mejkapownia miala koslawa naklejke na bezykach i napisala im o tym, a oni oddali kase
kojarze to, bo wlasnie to mnie zmotywowalo do napisania @ jak zobaczylam ten pedzel

a ja place przez paypala, bo jakos nie mam zaufania nigdy do podawania nr karty w necie [a zreszta mam inteligo, a tam kredytowych nie ma] - a jak mi sie na paypala ktos wlamie, to zgarnie tylko to, co tam mam przelane
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 11:20   #480
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

http://allegro.pl/item762933014_max_...sparentny.html
mam tego max factora

podobny ten scotta?
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.