Essence cz. VI - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-30, 19:31   #2551
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Ooo 2, ja też jeżdżę nią do domu. Chociaż z GŁ to raczej 8 mi bardziej pasuje bo przystanek jest bliżej.

Jak się Łodzianki skrzykną to możemy. Na miejsce zbiórki proponuję miejsce strategiczne czyli... pod Naturą w GŁ! "Szybki" nalot na Essence, a potem możemy iść na piwo ( tak btw koleżanka mi mówiła, że w Bibliotece serwują teraz piwo z sokiem jabłkowym podobno pycha...).

A ja znowu chora... Nos to mi chyba odpadnie niedługo .
Oooo to może się kiedyś widziałyśmy Oj tak 8 bliżej, ale ja mam migawkę na 2 :/
Już widzę nasz "szybki" nalot. Ochroniarz chyba dostanie zawału i mroczków przed oczami. Zrobimy mu na złość, rozdzielimy się i poukrywamy w sklepie
Nawet nie wiedziałam, że w Bibliotece jest sok jabłkowy. Jestem na diecie i teoretycznie nie mogę alco, ale takiego piwka nie odmówię
Ja przeważnie bez soku, jak już coś to imbirowy.
Jak to odpadnie, nie może, bo jak będziesz niuchać kosmetyki? Wchodź pod kołdrę, polopirynka, ciepłe mleko albo sok malinowy i sie kuruj. Jak Ci odpadnie to jak przyjdziesz na zlot?
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 19:55   #2552
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Nie ma niestety

A Bielsku Białej są 2 szafy o ile dobrze pamiętam więc więcej tych miast na śląsku
Dziękuję za odpowiedź Dobra Duszo

No nic, pozostaje mi opłakać DW i czekać na pociechę w postaci następnej limitowanki...
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 20:13   #2553
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Dobra Duszo

No nic, pozostaje mi opłakać DW i czekać na pociechę w postaci następnej limitowanki...
Kochanie powiem Ci tak : też chciałam linery z DW, ale nie ma się czym zachwycać. Po 4-5h odbijają mi się i ścierają ;/
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 20:13   #2554
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Znowu ludzie świrują na allegro... Normalnie aż szkoda patrzeć

http://allegro.pl/essence-show-off-b...298364889.html

http://allegro.pl/essence-multi-colo...299292027.html
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 20:19   #2555
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Oooo to może się kiedyś widziałyśmy Oj tak 8 bliżej, ale ja mam migawkę na 2 :/
Już widzę nasz "szybki" nalot. Ochroniarz chyba dostanie zawału i mroczków przed oczami. Zrobimy mu na złość, rozdzielimy się i poukrywamy w sklepie
Nawet nie wiedziałam, że w Bibliotece jest sok jabłkowy. Jestem na diecie i teoretycznie nie mogę alco, ale takiego piwka nie odmówię
Ja przeważnie bez soku, jak już coś to imbirowy.
Jak to odpadnie, nie może, bo jak będziesz niuchać kosmetyki? Wchodź pod kołdrę, polopirynka, ciepłe mleko albo sok malinowy i sie kuruj. Jak Ci odpadnie to jak przyjdziesz na zlot?
Kto wie może, może...
Hahahah i dobrze, niech się podenerwuje trochę, tak jak ja muszę się wkurzać kiedy łazi za mną i na ręce patrzy wrrr, tak mnie to zawsze tam irytuje!!
Aaa Kochana bo widzisz to nie jest taki sok, tylko taki prawdziwy jabłkowy. Nie wiem jak oni robią to piwo ale podobno pyszne, zresztą... Oni tam mają też driny... i też są pyszne. A dieta przecież kiedyś się skończy.

No właśnie jak odpadnie to już po mnie. Dlatego właśnie siedzę z termometrem i zaraz coś łyknę i myk pod kołdrę. Już tydzień prawie mija a mnie się nie poprawia, co za bakcyl wstrętny mnie męczy.

__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 20:37   #2556
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Kto wie może, może...
Hahahah i dobrze, niech się podenerwuje trochę, tak jak ja muszę się wkurzać kiedy łazi za mną i na ręce patrzy wrrr, tak mnie to zawsze tam irytuje!!
Aaa Kochana bo widzisz to nie jest taki sok, tylko taki prawdziwy jabłkowy. Nie wiem jak oni robią to piwo ale podobno pyszne, zresztą... Oni tam mają też driny... i też są pyszne. A dieta przecież kiedyś się skończy.

No właśnie jak odpadnie to już po mnie. Dlatego właśnie siedzę z termometrem i zaraz coś łyknę i myk pod kołdrę. Już tydzień prawie mija a mnie się nie poprawia, co za bakcyl wstrętny mnie męczy.

Ale byśmy go wkurzyły. Może by wybuchł Zemsta <se se se>
Prawdziwy jabłkowy?<wow>Nieźle.Tera z to już muszę spróbować. Teoretycznie mogę pic od maja, ale ja jakoś tego nie widzę i naginam zasady Kochana kuruj sie to pójdziemy poszaleć i posmakować wszystkie driny z listy
Kuruj sie , kuruj. Już pod kołdrę Zabij dziada, zabij
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 20:48   #2557
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Kochanie powiem Ci tak : też chciałam linery z DW, ale nie ma się czym zachwycać. Po 4-5h odbijają mi się i ścierają ;/
Dziękuję za pociechę Słońce
Jestem przeziębiona i trochę marudzę, bo jak tu z gorączką latać po drogeriach
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2010-10-30 o 20:49
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 21:05   #2558
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Kochanie powiem Ci tak : też chciałam linery z DW, ale nie ma się czym zachwycać. Po 4-5h odbijają mi się i ścierają ;/
to może chcesz odsprzedać?
bo chciałam żeby mi jakaś wizażanka kupiła, ale nikt się nie odzywa w tej sprawie...
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 21:09   #2559
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
to może chcesz odsprzedać?
bo chciałam żeby mi jakaś wizażanka kupiła, ale nikt się nie odzywa w tej sprawie...
Ja myślę że głównie dlatego że są już praktycznie nie do dostania. W Poznaniu sprzedały się w 1-2 dni więc sama na nie nie trafiłam i sprowadzałam z krakowa (dzięki jeszcze raz SEXI! ) a przypuszczam że i tam już nie ma.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 21:20   #2560
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Ja myślę że głównie dlatego że są już praktycznie nie do dostania. W Poznaniu sprzedały się w 1-2 dni więc sama na nie nie trafiłam i sprowadzałam z krakowa (dzięki jeszcze raz SEXI! ) a przypuszczam że i tam już nie ma.
No ja ich już więcej po naszych zakupach w Krakowie nie widziałam Co prawda były jeszcze w Carreforze na Czyżynach i wtedy mąż mi kupił czarny ale jak potem jeździłam po Krakowie to nigdzie ich nie było. Chyba już nie dokładali a nawet jeżeli to widać momentalnie schodzą Więc nie mam szans na nie zapolować bo ostatnio rzadko bywam w Krakowie.
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK

Edytowane przez SexiChic
Czas edycji: 2010-10-30 o 21:37
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 21:27   #2561
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Ja myślę że głównie dlatego że są już praktycznie nie do dostania. W Poznaniu sprzedały się w 1-2 dni więc sama na nie nie trafiłam i sprowadzałam z krakowa (dzięki jeszcze raz SEXI! ) a przypuszczam że i tam już nie ma.
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
No ja ich już więcej po naszych zakupach w Krakowie nie widziałam Co prawda były jeszcze w Carreforze na Czyżynach i wtedy mąż mi kupił czarny ale jak potem jeździłam po Krakowie to nigdzie ich nie było. Chyba już nie dokładali a nawet jeżeli to widać momentalnie schodzą Więc nie mam szans na nie zapolować bo ostatnio rzadko bywam w Krakowie.

ojojoj... to niefajnie... ale jakby jakaś wizażanka trafiła jakimś cudem na niego natrafiła (chodzi mi o czarny) to bardzo proszę o zakup - koszty przesyłki oczywiście też pokryje... zależy mi, bo jak nie to pewnie będe musiała licytować na allegro
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 21:34   #2562
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Dziękuję za pociechę Słońce
Jestem przeziębiona i trochę marudzę, bo jak tu z gorączką latać po drogeriach
A nie ma za co, u mnie ten liner leży I go nie używam, czekam na czas kiedy mi się o nim przypomni i go pokocham na nowo

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
to może chcesz odsprzedać?
bo chciałam żeby mi jakaś wizażanka kupiła, ale nikt się nie odzywa w tej sprawie...
Ojć no niestety nie A nóż widelec za 2 miesiące zachcę go używać i co wtedy? A zapłaciłam za niego dniem wagarów, bo od razu pojechałam rano, i dobrze zrobiłam bo 2 ostatnie wziełam
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 21:34   #2563
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Wiecie ja myślę że to jest główny powód tego że linery czy inne rzeczy (np Zulu z ITD) są wyprzedawane tak szybko(o tym kupowaniu na allu). Po prostu ktoś czai na wizażu jaki kosmetyk się sprzeda i je wykupuje żeby potem sprzedać na allegro. Biedne wizażanki nie mogą potem dorwać a na allu wisi kilkanaście jak nie więcej sztuk.

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-10-30 o 21:36
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 21:38   #2564
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Wiecie ja myślę że to jest główny powód tego że linery czy inne rzeczy (np Zulu z ITD) są wyprzedawane tak szybko(o tym kupowaniu na allu). Po prostu ktoś czai na wizażu jaki kosmetyk się sprzeda i je wykupuje żeby potem sprzedać na allegro. Biedne wizażanki nie mogą potem dorwać a na allu wisi kilkanaście jak nie więcej sztuk.
Napewno sprzedawcy na all nas czytają (i jestem pewna że margetingowcy firm także np. KOBO ). Dlatego : NIE CHCĘ NIC Z KOLEJNEJ LIMITOWANKI, TO PEWNIE BADZIEWIE JAK WSZYSTKO INNE.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 21:40   #2565
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Wiecie ja myślę że to jest główny powód tego że linery czy inne rzeczy (np Zulu z ITD) są wyprzedawane tak szybko(o tym kupowaniu na allu). Po prostu ktoś czai na wizażu jaki kosmetyk się sprzeda i je wykupuje żeby potem sprzedać na allegro. Biedne wizażanki nie mogą potem dorwać a na allu wisi kilkanaście jak nie więcej sztuk.
Całkiem możliwe bo teraz jest więcej CaH na allegro niż chętnych do kupienia. Więc z innymi kosmetykami też tak może być.
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 21:45   #2566
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ojć no niestety nie A nóż widelec za 2 miesiące zachcę go używać i co wtedy? A zapłaciłam za niego dniem wagarów, bo od razu pojechałam rano, i dobrze zrobiłam bo 2 ostatnie wziełam
szkoda, myślałam, że jeśli jesteś niezadowolona to może będziesz chciała się go pozbyć (a ja bym była chętna go przygarnąć )
pamiętajcie o mnie buszujące po waszych Douglasach wizażanki że taka jedna z forum chciała czarnego lineraaaaa i chętnie pokryje nawet koszt przesyłki żeby go dorwaaaaćććć!
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 21:48   #2567
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
Kaszo Manno - mogłabyś wstawić fotki brzoskwiniowego różu na skórze i opisać jak się sprawuje?? bo chciałabym zakupić

dziewczyny macie może jeszcze dostęp do czarnego linera DW?? bo coraz bardziej wątpie, że limitka wejdzie do Natur, a zależy mi na nim... czy któraś z was mogłaby mi go zakupić?? kase oczywiście oddam
Szczerze mówiąc, to na mojej skórze mocno go nie widać (jakimś cudem nie jestem jeszcze zupełnie zimowo blada ) i musiałabym nałożyć dużo więcej, żeby był w ogóle jakiś efekt na zdjęciu = przekłamanie i brzoskwiniowa ruska baba.

Zazwyczaj na kości policzkowe nakładam matowy brązer Sun Club, ten róż jest jakby jaśniejszą wersją efektu, oczywiście brzoskwiniową (pomarańczo-róż). Jeśli pasują Tobie cieplejsze odcienie na twarzy, to bierz śmiało, krzywdy Tobie nie zrobi.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:03   #2568
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ishi na 100%, Asia, i Fuksja o ile mnie pamięć nie myli
Taa, to moje okolice można powiedzieć. Tzn. nie tak do końca, no ale blisko jednak.

Mnie jakoś ten eyeliner z DW też nie leży - tzn. fajnie się go używa, kreskę maluje się bajecznie łatwo, ale jakoś efekt mnie nie powalił (wygląda na mojej powiece jak czarna LL), no i użyłam go 2 razy.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:04   #2569
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Essence cz. VI

Moje dzisiejsze nabytki
W drugim rzedzie rzeczy z serii Mettalic ( 2 paletki, czarna szminka i 3 lakiery)
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 22:05   #2570
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, to na mojej skórze mocno go nie widać (jakimś cudem nie jestem jeszcze zupełnie zimowo blada ) i musiałabym nałożyć dużo więcej, żeby był w ogóle jakiś efekt na zdjęciu = przekłamanie i brzoskwiniowa ruska baba.

Zazwyczaj na kości policzkowe nakładam matowy brązer Sun Club, ten róż jest jakby jaśniejszą wersją efektu, oczywiście brzoskwiniową (pomarańczo-róż). Jeśli pasują Tobie cieplejsze odcienie na twarzy, to bierz śmiało, krzywdy Tobie nie zrobi.
Ja miałam na początku tak z adorable. Niby jestem blada i coś tam było widać ale baaardzo delikatnie więc teraz się wycwaniłam i nakładam pod niego różowy róż w kremie - w sumie dobrze bo bym go w życiu nie zużyła(tego w kremie).
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:08   #2571
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Kochanie powiem Ci tak : też chciałam linery z DW, ale nie ma się czym zachwycać. Po 4-5h odbijają mi się i ścierają ;/

Tak źle?A gdyby je nałożyć na bazę do powiek,może przedłużyłoby to ich trwałość?
Jestem w rozpaczliwej potrzebie,bo nie mam czarnego eyelinera ani żadnej porządnej kredki ,DW u mnie ,nawet już się nie spodziewam.
Long Lasting jest do ,twardnieje na kamień(szczelnie zamknięty!!!) i nie maluje na czarno,tylko na szaro.Nie wiem czy tylko mnie trafił się taki felerny egzemplarz czy co.Bo jak czytam recenzje na KWC,to nie chce mi się wierzyć,że są tak dobre.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:12   #2572
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

O nie!O_o ta szara paletka na zdjęciu od super_karo wygląda na bardzo ciemną! Za ciemną! O_O
Super_karo czy mogę być bezczelna i poprosić się o swatche? na paluszkach w wolnym czasie?
To będzie pewnie taka paletka jakiej chce SEXI ale dla mnie za ciemna :P

edit: właśnie usłyszałam na yt że ten eyeliner w paletkach z metallics jest lepszy niż DW O_o i po co ja się tak w DW zaopatrywałam? O_O

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-10-30 o 22:18
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:14   #2573
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Tak źle?A gdyby je nałożyć na bazę do powiek,może przedłużyłoby to ich trwałość?
Jestem w rozpaczliwej potrzebie,bo nie mam czarnego eyelinera ani żadnej porządnej kredki ,DW u mnie ,nawet już się nie spodziewam.
Long Lasting jest do ,twardnieje na kamień(szczelnie zamknięty!!!) i nie maluje na czarno,tylko na szaro.Nie wiem czy tylko mnie trafił się taki felerny egzemplarz czy co.Bo jak czytam recenzje na KWC,to nie chce mi się wierzyć,że są tak dobre.
Moja LL była smoliście czarna.. I z upływem czasu nie zmieniała swojej konsystencji, przyjemnie było ją używać do samego końca.
Teraz mam Hot Chocolate z tej samej serii i też jest świetna.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:16   #2574
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
O nie!O_o ta szara paletka na zdjęciu od super_karo wygląda na bardzo ciemną! Za ciemną! O_O
Super_karo czy mogę być bezczelna i poprosić się o swatche? na paluszkach w wolnym czasie?

edit: właśnie usłyszałam na yt że ten eyeliner w paletkach z metallics jest lepszy niż DW O_o i po co ja się tak w DW zaopatrywałam? O_O
Nie ma problemu ! jutro zrobie zdjecia

Pierwszy raz mam taki eyeliner, czy mozecie polecic mi jaki uzywa sie do niego pedzelek?
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:20   #2575
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Essence cz. VI

Hej dziewczyny

byłam dziś w Douglasie w Galerii Krakowskiej, ale nie było szafy z essence po prostu znikła, nie wiecie może czemu??

oraz

czy w naturze na Starowiślnej w Krk są dwie szafy z essence czy jedna??

sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:21   #2576
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze nabytki
W drugim rzedzie rzeczy z serii Mettalic ( 2 paletki, czarna szminka i 3 lakiery)
A ta szminka z Metalics to ma metalowe opakowanie? Jak się spisują cienie? Masz tą wersję zielonkawą, dobrze zauważyłam? Można prosić o swatche z tej paletki?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2010-10-30 o 22:23
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:24   #2577
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VI

koniecznie zrób zdjęcia szminki na ustach
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:24   #2578
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Bez rewelacji
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Napewno sprzedawcy na all nas czytają (i jestem pewna że margetingowcy firm także np. KOBO ). Dlatego : NIE CHCĘ NIC Z KOLEJNEJ LIMITOWANKI, TO PEWNIE BADZIEWIE JAK WSZYSTKO INNE.
Mogę Cię zapewnić, że tak jest. Nie to, że ja jestem taką osobą ale miałam okazję się przekonać...
Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze nabytki
W drugim rzedzie rzeczy z serii Mettalic ( 2 paletki, czarna szminka i 3 lakiery)
Łoooo Jak lakiery? Jak paletka z szarościami i czarnym? A szminka?
Proszę o informację, bo strasznie wpadły mi w oko

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Tak źle?A gdyby je nałożyć na bazę do powiek,może przedłużyłoby to ich trwałość?
Jestem w rozpaczliwej potrzebie,bo nie mam czarnego eyelinera ani żadnej porządnej kredki ,DW u mnie ,nawet już się nie spodziewam.
Long Lasting jest do ,twardnieje na kamień(szczelnie zamknięty!!!) i nie maluje na czarno,tylko na szaro.Nie wiem czy tylko mnie trafił się taki felerny egzemplarz czy co.Bo jak czytam recenzje na KWC,to nie chce mi się wierzyć,że są tak dobre.
To dziwne Mam czarną i jest baaardzo czarna, na linii wodnej zmazuje mi się po kilku godzinach ale tylko w zewnętrznych kącikach, bardzo intensywna i trwała Z miesiąc ma
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:24   #2579
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

http://www.youtube.com/watch?v=bihAyZhH8aU co prawda rozumiem co 2 słowo ale widać kolorki eh coraz mniej chcę z tej limitki...
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:37   #2580
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A ta szminka z Metalics to ma metalowe opakowanie? Jak się spisują cienie? Masz tą wersję zielonkawą, dobrze zauważyłam? Można prosić o swatche z tej paletki?
Cieni jeszcze nie uzywalam, mam wersje brazowa i szara Jutro zrobie swatche.
A szminka ma metalowe opakowanie

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
koniecznie zrób zdjęcia szminki na ustach
Ponizej zdjecie szminki na ustach

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;22968253]Łoooo Jak lakiery? Jak paletka z szarościami i czarnym? A szminka?
Proszę o informację, bo strasznie wpadły mi w oko
[/QUOTE]

Cieni jeszcze nie uzywalam, ale niedlugo zdam relacje
Szminka krotko sie trzyma i nie jest mocno napigmentowana, ale to dobrze, bo ta czern nie jest taka intensywna.
Lakiery lekko sie blyszcza, ale drobinki nie sa nachalne. Malowalam paznokcie jednym z tych kolorow dzisiaj rano i trzymaja sie do teraz idealnie.
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.