Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 21:17   #1081
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że limitki w ozdobnych opakowaniach, jak Archie czy kolekcja Marylin, nie są przyjmowane na B2M. Ale te w zwykłych opakowaniach już tak.
Mam zapasową szminę Love Goddess z Marylin (resztę pudełek chyba wyrzuciłam) i tam jest symbol B2M. Zresztą pamiętam, że sporo różnych opakowaniań po limitkach, także tych kolorowych, niestandardowych, wymieniałam bez problemu. Nie jest wykluczone, że zmienili politykę w tym zakresie

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
też mnie ostatnio te opakowania z Archie's zastanawiały - obejrzałam wszystkie kartoniki i nic tam nie ma... jak będę przy okazji w salonie to aż się podpytam.
a jeszcze powiedzcie jak to jest np. z paletkami podwójnymi z limitek, jak były np. na jesieni te zestawy duo - to pod B2M podlega czy nie?
W sumie warto spróbować i zanieść do wymiany, a jak nie przyjmą, to trudno. Na mój zdrowy rozsądek powinni przyjmować opakowania po limitkach.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 21:25   #1082
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam zapasową szminę Love Goddess z Marylin (resztę pudełek chyba wyrzuciłam) i tam jest symbol B2M. Zresztą pamiętam, że sporo różnych opakowaniań po limitkach, także tych kolorowych, niestandardowych, wymieniałam bez problemu. Nie jest wykluczone, że zmienili politykę w tym zakresie
Hmm to może mi się coś pomieszało, bo pamiętam, że gdzieś czytałam że Marylin nie przyjmują. W każdym razie na kartonikach od Archie rzeczywiście nie ma symbolu B2m.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 21:53   #1083
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A jesli chodzi o takie limitki typu ta limitka wezowa - gdzie sa pernamentne szminki ale z wytloczeniami, to one normlanie na back2mac by chyba poszly, nie?

I tak w ogole, to ta wezowa kolekcja jest dostepna w Polsce?
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 22:21   #1084
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Nie, u nas jej nie było - ja sama kupowałam pigment na ebayu
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 22:35   #1085
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
Jeszcze male pytanko: czy opakowania po limitkach moga isc na back2mac? Tj. Wiem ze nie mozna wymieniac pustych opakowan na szminki viva glam czy limitki, ale czy opakowania po limitkach moga isc na back2mac?
Mogą, sama dawałam.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 22:39   #1086
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a to nie jest wykluczone...
kupiłam tylko Undercurrent, i był tak okropny (dla mnie, bo w nowym domku chyba mu dobrze? dobrze??) że nie dałam rady, mimo, że kolor piękny... lepsze od niego o niebo są kredki Avonu za 10zł. A teraz kupiłam DP i w końcu rozumiem nagle zachwyty nad tymi kredkami

pewnie, że dobrze :P I w końcu się przekonwertowałaś! Haraszo!
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 22:40   #1087
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
pewnie, że dobrze :P I w końcu się przekonwertowałaś! Haraszo!
:P
to dobrze, że dobrze, bo piękny był... tylko współpracować nie chciał...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 07:43   #1088
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
A jesli chodzi o takie limitki typu ta limitka wezowa - gdzie sa pernamentne szminki ale z wytloczeniami, to one normlanie na back2mac by chyba poszly, nie?

I tak w ogole, to ta wezowa kolekcja jest dostepna w Polsce?
Myślę, że spokojnie można dawać .
Jak zużyję skarby z Archiego (choć nie wiem, kiedy to nastąpi ), to też będę zanosić na wymiankę i zakładam, że problemów z ich przyjęciem nie będzie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 08:32   #1089
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Myślę, że spokojnie można dawać .
Jak zużyję skarby z Archiego (choć nie wiem, kiedy to nastąpi ), to też będę zanosić na wymiankę i zakładam, że problemów z ich przyjęciem nie będzie .
Ja nie wiem czy to taki odległy termin w moim przypadku - Strawberry Malt użyłam dosłownie ze 3-4 razy, a już widzę spory ubytek

Mam ostatnio dylemat czy depotować cienie z tych paletek czy zostawić w tych opakowaniach - nie jestem zakochana w nich, a mam całą wolną paletę, więc miejsce by się znalazło, poza tym jak mam wszystko w jednym miejscu to częściej używam, ale z drugiej strony boję się, że przy całej operacji pokruszę wszystko, tym bardziej, że te paletki metalowe są i pewnie tak łatwo z nimi nie pójdzie... Depotowałyście może takie paletki?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 09:07   #1090
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy to taki odległy termin w moim przypadku - Strawberry Malt użyłam dosłownie ze 3-4 razy, a już widzę spory ubytek

Mam ostatnio dylemat czy depotować cienie z tych paletek czy zostawić w tych opakowaniach - nie jestem zakochana w nich, a mam całą wolną paletę, więc miejsce by się znalazło, poza tym jak mam wszystko w jednym miejscu to częściej używam, ale z drugiej strony boję się, że przy całej operacji pokruszę wszystko, tym bardziej, że te paletki metalowe są i pewnie tak łatwo z nimi nie pójdzie... Depotowałyście może takie paletki?
No fakt, jeśli chodzi o błyszczyki to one stosunkowo najszybciej się zużywają, choć im więcej się ich ma, tym ten proces przebiega wolniej . Ja np. dopiero dziś po raz pierwszy użyłam Strawberry Malt, a i Kiss&Don't Tell tylko raz był w obrotach. Wg moich obserwacji jakoś najszybciej "denkują" się zwłaszcza Dazzleglass'y .
No ale już dwóch szminek z Archiego z pewnością nie zużyję w przeciągu najbliższego roku .

Jeśli chodzi o paletki, to też mnie czasem kusi, żeby cienie z nich przerzucić do dużej paletki, bo mam podobnie jak Ty - łatwiej mi się sięga po te, co zebrane są w jednym miejscu (dodatkowo ja z paletek 15-tek usuwam separatory, więc jeszcze więcej cieni tam upycham). Szczerze mówiąc dwa razy tylko podjęłam się depotowania cieni z dwóch paletek "szóstek" i w sumie podczas tej operacji tylko dwa cienie ucierpiały, ale nadawały się do użytku. Ich sposób umieszczenia w paletkach "szóstkach" jakoś bardziej mnie jednak skłaniał do depotacji (jest takie słowo w ogóle? ), niż np. w "czwórkach", bo łatwiej mi było podważyć je z miejsca wklejenia, natomiast te w "czwórkach" jakoś wydają mi się solidniej tam "zasadzone" .
Takich paletek, jak te z Archiego, jednak nie mam i nie wiem, na ile można się pokusić o wydobycie ich z takiej paletki. Wiem tylko, że jest taki sposób, aby w miejsce między metalowym panem a miejscem wklejenia delikatnie zaaplikować alkohol, który ponoć rozpuszcza klej, ale tego sposobu nie stosowałam, więc nie wiem, czy jest skuteczny .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 09:36   #1091
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A ktoś byłby chętny na rozbiórkę 4 pigmentów Archiego na 3-4 części?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 09:49   #1092
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No fakt, jeśli chodzi o błyszczyki to one stosunkowo najszybciej się zużywają, choć im więcej się ich ma, tym ten proces przebiega wolniej . Ja np. dopiero dziś po raz pierwszy użyłam Strawberry Malt, a i Kiss&Don't Tell tylko raz był w obrotach. Wg moich obserwacji jakoś najszybciej "denkują" się zwłaszcza Dazzleglass'y .
No ale już dwóch szminek z Archiego z pewnością nie zużyję w przeciągu najbliższego roku .

Jeśli chodzi o paletki, to też mnie czasem kusi, żeby cienie z nich przerzucić do dużej paletki, bo mam podobnie jak Ty - łatwiej mi się sięga po te, co zebrane są w jednym miejscu (dodatkowo ja z paletek 15-tek usuwam separatory, więc jeszcze więcej cieni tam upycham). Szczerze mówiąc dwa razy tylko podjęłam się depotowania cieni z dwóch paletek "szóstek" i w sumie podczas tej operacji tylko dwa cienie ucierpiały, ale nadawały się do użytku. Ich sposób umieszczenia w paletkach "szóstkach" jakoś bardziej mnie jednak skłaniał do depotacji (jest takie słowo w ogóle? ), niż np. w "czwórkach", bo łatwiej mi było podważyć je z miejsca wklejenia, natomiast te w "czwórkach" jakoś wydają mi się solidniej tam "zasadzone" .
Takich paletek, jak te z Archiego, jednak nie mam i nie wiem, na ile można się pokusić o wydobycie ich z takiej paletki. Wiem tylko, że jest taki sposób, aby w miejsce między metalowym panem a miejscem wklejenia delikatnie zaaplikować alkohol, który ponoć rozpuszcza klej, ale tego sposobu nie stosowałam, więc nie wiem, czy jest skuteczny .
Ja zawsze depotowałam wszystko metodą podgrzewania - jak klej się rozpuścił a plastik zmiękł to wypychałam jakąś szpatułkę pan z plastiku i było ok. Z z tymi metalowymi to właśnie nie wiem... Jak znajdę wolną chwilę to aż się im przyjrzę czy można je jakoś rozebrać na drobniejsze części i chyba coś pomyślę.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ktoś byłby chętny na rozbiórkę 4 pigmentów Archiego na 3-4 części?
Ja bym była w sumie zainteresowana 1/3 albo 1/2 tych ciemnych, ale w o.o.
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 09:57   #1093
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja bym była w sumie zainteresowana 1/3 albo 1/2 tych ciemnych, ale w o.o.
No to chyba będzie problem z o.o. bo każdy chciałby więc proponuje ewentualnie jeden o.o.
Chetna jestem ja, Ty i Vanth.

Ktoś chętny jeszcze na dwa jasne pigmaki z Archie??
Chętna jestem ja i Vanth, mozemy rozebrac na 3 lub 4 osoby.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 10:00   #1094
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja zawsze depotowałam wszystko metodą podgrzewania - jak klej się rozpuścił a plastik zmiękł to wypychałam jakąś szpatułkę pan z plastiku i było ok. Z z tymi metalowymi to właśnie nie wiem... Jak znajdę wolną chwilę to aż się im przyjrzę czy można je jakoś rozebrać na drobniejsze części i chyba coś pomyślę.



Ja bym była w sumie zainteresowana 1/3 albo 1/2 tych ciemnych, ale w o.o.
Metodę z zapalniczką tudzież świeczką to stosuję non stop (cienie w pojedynczych opakowaniach, a nawet róże itp. tak depotowałam), mam już nawet niezłą wprawę , ale cienie w gotowych paletkach zwykle nie dadzą się rozebrać do takiego etapu, w którym można plastik potraktować płomieniem.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 10:06   #1095
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to chyba będzie problem z o.o. bo każdy chciałby więc proponuje ewentualnie jeden o.o.
Chetna jestem ja, Ty i Vanth.

Ktoś chętny jeszcze na dwa jasne pigmaki z Archie??
Chętna jestem ja i Vanth, mozemy rozebrac na 3 lub 4 osoby.
Ok, jeden mnie urządza
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 10:14   #1096
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ok, jeden mnie urządza
Czyli ciemne mamy już "rozebrane" na 3 częsci wyszłoby po 35 zeta na osobę, bo pigment kosztuje 105 pln.

To teraz czekam na zgłoszenia do jasnych -lawendowego i pistacjowego, potzrebna 1 lub dwie osoby
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 13:14   #1097
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dzis odbylam swoja pierwsza wizyte w macu - portfel chudszy o 170 zl ale za to korektor i szminka russian red sa moje. Czas sie przekonac czy mac rzeczywiscie taki fantastyczny
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 13:50   #1098
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
Dzis odbylam swoja pierwsza wizyte w macu - portfel chudszy o 170 zl ale za to korektor i szminka russian red sa moje. Czas sie przekonac czy mac rzeczywiscie taki fantastyczny
A jak obsługa?

Btw - w MACu nie wszystko jest fantastyczne i mówię to ja, macomaniaczka .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 15:34   #1099
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A jak obsługa?

Btw - w MACu nie wszystko jest fantastyczne i mówię to ja, macomaniaczka .
W porzadku, ale musialam poczekac 30 min bo akurat pani uczyla robic makijaz, a ja sie wtedy rozgladalam (i wszystko swatchowalam). A potem mi pomogla dobrac kolor korektora i dala mi kilka wskazowek. Ja sie ogolem w takich sklepach zawsze czuje nieswojo, zwlaszcza ze pierwszy raz tam kupywalam a kosmetyki do najtanszych nie naleza, ale o dziwo udalo mi sie jakos oswoic. Na szczescie konsultanka nie byla, jak to czesto w drogeriach bywa, wyniosla wiec jak na pierwszy raz to duzy plus i na pewno jeszcze tam wroce .
Ogolem to czesto jestem zniechcecona do kupywania jakis drozszych kosmetykow, bo jak wiem, ze bym musiala wejsc do douglasa czy sephory, to sie wlasnie boje takich wynioslych ekspedientek, serio xd
Chociaz w sephorach jest lepiej niz w douglasach, no ale juz koniec off topu bo toz to macowy watek

Jutro wybieram sie do chlopaka, wiec russian red pojdzie w ruch
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 17:15   #1100
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
W porzadku, ale musialam poczekac 30 min bo akurat pani uczyla robic makijaz, a ja sie wtedy rozgladalam (i wszystko swatchowalam). A potem mi pomogla dobrac kolor korektora i dala mi kilka wskazowek. Ja sie ogolem w takich sklepach zawsze czuje nieswojo, zwlaszcza ze pierwszy raz tam kupywalam a kosmetyki do najtanszych nie naleza, ale o dziwo udalo mi sie jakos oswoic. Na szczescie konsultanka nie byla, jak to czesto w drogeriach bywa, wyniosla wiec jak na pierwszy raz to duzy plus i na pewno jeszcze tam wroce .
Ogolem to czesto jestem zniechcecona do kupywania jakis drozszych kosmetykow, bo jak wiem, ze bym musiala wejsc do douglasa czy sephory, to sie wlasnie boje takich wynioslych ekspedientek, serio xd
Chociaz w sephorach jest lepiej niz w douglasach, no ale juz koniec off topu bo toz to macowy watek

Jutro wybieram sie do chlopaka, wiec russian red pojdzie w ruch
No widzisz, pierwsze koty za płoty .
A we wrocławskim MACu nigdy z żadną wyniosłością się nie spotkałam, nawet jak byłam "początkującą" klientką. Naprawdę bardzo lubię tam chodzić i jak mam czas, to przesiaduję tam dłużej niż wymagałoby samo tylko zrobienie zakupów .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 18:33   #1101
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No widzisz, pierwsze koty za płoty .
A we wrocławskim MACu nigdy z żadną wyniosłością się nie spotkałam, nawet jak byłam "początkującą" klientką. Naprawdę bardzo lubię tam chodzić i jak mam czas, to przesiaduję tam dłużej niż wymagałoby samo tylko zrobienie zakupów .
Bardzo sie ciesze ze w koncu jakas normalniejsza obsluga
Pamietam, jak kiedys z moja o 3 lata mlodsza siostra weszlysmy do jakiejs drozszej perfumierii (douglas albo marionnaud) i pierwsze co to babka zrobila najazd na moja siostre i z wredna mina do niej: ,, czego pani szuka?"
Co to, moja siostra ze mna do drogerii wejsc nie moze czy co? Xd
Od razu uznalam, ze nie ma czego tam szukac.

Fajnie bylo sobie zobaczyc wszystkie kolory szminek na zywo; przyjrzalam sie dokladnie wszystkim kolorom ktore mi sie podobaly ze swatchy w necie i mam teraz wieksze pojecie co bym sobie jeszcze mogla dopisac do wishlisty.
Tylko trzeba fundusze zbierac xd
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 10:20   #1102
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Bardzo polubiłam Extended Play Gigablack
Delikatny efekt, który można stopniować aż do uzyskania wieczorowych firanek, świetnie definiuje każdą najmniejszą rzęskę, pięknie rozdziela, i trzyma się cały dzień. Szczotka jest malutka, chudziutka ale dociera wszędzie tam, gdzie trzeba.
Żałuję, że nie zwróciłam wcześniej uwagi na ten tusz. Ma ktoś jego starszą wersję? Jak wrażenia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN5403.jpg (72,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EP1.jpg (40,3 KB, 12 załadowań)
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 10:52   #1103
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny ostatnio kupilam pedzle w Warszawie w Macu i na jednym nie ma "wykutego" napisu Japan tak jak na pozostałych, które mam a na drugim jest napis USA? czy one aby na pewno są oryginalne?
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 11:21   #1104
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez lewa102 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ostatnio kupilam pedzle w Warszawie w Macu i na jednym nie ma "wykutego" napisu Japan tak jak na pozostałych, które mam a na drugim jest napis USA? czy one aby na pewno są oryginalne?
napisy są różne, a i ostatnio stwierdziłyśmy, że czasem nie ma ich wcale
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 16:48   #1105
Muffinka_27
Przyczajenie
 
Avatar Muffinka_27
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

dziewczyny a wiecie coś może o zniżkach do MACa ?
oprócz tych dla wizażystek ponieważ trzeba czekać na akceptację
a ja chcę zrobić 1-dniowy wypad do warszawy.

:pro si:
Muffinka_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 17:08   #1106
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Muffinka_27 Pokaż wiadomość
dziewczyny a wiecie coś może o zniżkach do MACa ?
oprócz tych dla wizażystek ponieważ trzeba czekać na akceptację
a ja chcę zrobić 1-dniowy wypad do warszawy.

:pro si:
MAC zniżek nie daje
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 17:48   #1107
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Muffinka_27 Pokaż wiadomość
dziewczyny a wiecie coś może o zniżkach do MACa ?
oprócz tych dla wizażystek ponieważ trzeba czekać na akceptację
a ja chcę zrobić 1-dniowy wypad do warszawy.

:pro si:
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
MAC zniżek nie daje

Chyba że w naturze w postaci 50 sztuk szczoteczek do rzęs
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 17:52   #1108
Muffinka_27
Przyczajenie
 
Avatar Muffinka_27
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
MAC zniżek nie daje

a właśnie muszę Cię zaskoczyć bo daje
np. dla wizażystów 20% (ale trzeba nieć dyplom/certyfikat) i czekać na zatwierdzenie
poza tym widziałam ostatnio w Joy'u chyba 20% ale się na to nie załapie bo są do wykorzystania 17-18 marca chyba. dodatkowo gdzieś widziałam makijaż gratis a gdzie indziej jakąś kwotę pieniężną przy zakupie za daną kwotę.

Jednak mnie interesuje zniżka w granicach 15% w górę
na koniec marca lub kwiecień. Może jednak ktoś coś wie ?
Muffinka_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 18:13   #1109
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Muffinka_27 Pokaż wiadomość
a właśnie muszę Cię zaskoczyć bo daje
np. dla wizażystów 20% (ale trzeba nieć dyplom/certyfikat) i czekać na zatwierdzenie
poza tym widziałam ostatnio w Joy'u chyba 20% ale się na to nie załapie bo są do wykorzystania 17-18 marca chyba. dodatkowo gdzieś widziałam makijaż gratis a gdzie indziej jakąś kwotę pieniężną przy zakupie za daną kwotę.

Jednak mnie interesuje zniżka w granicach 15% w górę
na koniec marca lub kwiecień. Może jednak ktoś coś wie ?
tyle wszystkie tutaj wiemy, Marta pisała o takich zniżkach o jakie pytałaś. Wiemy o zniżkach dla wizażystów, ale nie dają zniżek takich, jakie daje Sephora -20% dla wszystkich klientek. Aktualnie w Twoim Stylu jest kupon na makijaż. Nigdy MAC nie zrobił zniżki -20% na swój asortyment. Makijaż - owszem. Zniżka pieniężna czy procentowa - nie było i raczej nie będzie - taka polityka firmy.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 18:18   #1110
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Muffinka_27 Pokaż wiadomość
a właśnie muszę Cię zaskoczyć bo daje
np. dla wizażystów 20% (ale trzeba nieć dyplom/certyfikat) i czekać na zatwierdzenie
poza tym widziałam ostatnio w Joy'u chyba 20% ale się na to nie załapie bo są do wykorzystania 17-18 marca chyba. dodatkowo gdzieś widziałam makijaż gratis a gdzie indziej jakąś kwotę pieniężną przy zakupie za daną kwotę.

Jednak mnie interesuje zniżka w granicach 15% w górę
na koniec marca lub kwiecień. Może jednak ktoś coś wie ?
Zniżki dla wizażystów są rzeczą wiadomą.
Makijaż jest gratis zazwyczaj za dokonane zakupy i zazwyczaj muszą one wynosić min.150zł.
Kwota pieniężna za zakup za dana kwotę?
O zniżkach w Joy'u nic mi nie wiadomo więc się nie wypowiem, natomiast w kwietniowym Twoim Stylu i Grazii jest kupon, dzięki któremu za dokonane zakupy w dniach 6-7.04 dostaniemy prezent - zazwyczaj jest to miniatura tuszu.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.