Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek! - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-19, 20:26   #4741
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ale strasznie mnie to zdziwiło, bo nigdy tego nie widziałam, na zdjęciach jakie robisz nie było widać, dopiero na tamtych wtedy, jakoś inaczej. Ja też tak miałam z tym wyszczuplaniem

a kwiatki świetne! gratuluję wyróżnienia
Możliwe, że przy tym konkretnym mani to była "bardziej", bo świeżo po piłowaniu. Zazwyczaj staram sie unikac tego efektu, ale jest taka długość gdzie już trzeba robić migdał, a mi przyrośnięte boczki nie pozwalają. Redukując rozszerzanie końcówek niestety zakrawa to o wklęsłość już..

Dziekuję, wlasnie widziałam! Jestem z siebie dumna Muszę skoczyć skomentować. Twoje też oczywiście widzialam! bomba! Też gratuluję!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 20:35   #4742
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mlodax3 Pokaż wiadomość
HEJ HEJ HEEEEEEEEEEEEEEEEEJ
o oto moje maluchy . Przeczytajcie najlpiej co napisalam na blogu ok a potem napiszcie swoja opinie
Dziekuje ; ))


https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=16577
bardzo ładne migdałki najładniejszy jest serdeczny <3

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Widzę że w ostatnich dniach nie tylko ja byłam zmuszona zmienić kształt
noo :P dwa rozdwojone paznokcie, musiałam je spiłować na zero i pomyślałam, że z pipek zrobię kwadraty a co se bede jak se moge

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
pokazuj je


no to ode mnie mani, Essie - Boxer Shorts. kolejny kolor nie do ofocenia swoim kolorem przypomina kwiatki barwinka, tutaj wyszedł jak pospolity niebieski
i z czwórki Essiaków, jakie mam tym malowało się najlepiej - nie smużył, dwie warstwy i idealne krycie
ok ok

ale super Ci w nim

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Hejka,
dawno nie pisałam, ale czytałam was mimo urlopu starałam się być na bieżąco

Moje pazurki są w stanie nieciekawym - chyba słona woda im zaszkodziła, spiłowałam do zera i znowu sobie powolutku rosną
hej fajne dzieci
a pazurki bardzo ładne i kształt mi się podoba tylko skórki wołają pić


mani mam (nie patrzcie na zdezelowany wiatrak w tle )
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 20:43   #4743
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
hej fajne dzieci
a pazurki bardzo ładne i kształt mi się podoba tylko skórki wołają pić
No właśnie coś się kurde tym moim skórką odwidziało olejuje tak jak wcześniej, smaruje kremami ile wlezie, a one pasku zaczęły się zadzierać nie wiem co jest grane bo ostatnio nawet nie zmywałam... eh chyba będę musiała coś zmienić

PS. Hanan26 śliczny kolorek
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 20:43   #4744
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to ode mnie mani, Essie - Boxer Shorts. kolejny kolor nie do ofocenia swoim kolorem przypomina kwiatki barwinka, tutaj wyszedł jak pospolity niebieski
i z czwórki Essiaków, jakie mam tym malowało się najlepiej - nie smużył, dwie warstwy i idealne krycie
kurde, kurde... nie wzięłam go... a może powinnam. Ostatnio mam lakierowe wyrzuty sumienia

Piękne pazurki, piękne!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Już bym leciała gdyby tylko czas pozwolił
Wcale się nie dziwię, też bym była

ehhh ja w sumie dopiero teraz będę miała troche luźniej. Chodzę już na 7 a nie na 6 rano. No i chyba juz soboty i niedziele wolne będą. Uf... trochę może odpocznę, nadrobię książkowe zaległości

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
mani mam (nie patrzcie na zdezelowany wiatrak w tle )
ooooo jakie delikatesiki!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 20:47   #4745
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
No właśnie coś się kurde tym moim skórką odwidziało olejuje tak jak wcześniej, smaruje kremami ile wlezie, a one pasku zaczęły się zadzierać nie wiem co jest grane bo ostatnio nawet nie zmywałam... eh chyba będę musiała coś zmienić

PS. Hanan26 śliczny kolorek
hmm, a zmiękczasz skórki jakimś płynem i odsuwasz? w pierwszym poście są wymienione nasze ulubione preparaty do tego

dziękuję

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ooooo jakie delikatesiki!
no! chciałabym mieć Maniurkę, ale na razie zaspokajam się podobnymi
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 20:55   #4746
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
hmm, a zmiękczasz skórki jakimś płynem i odsuwasz? w pierwszym poście są wymienione nasze ulubione preparaty do tego

dziękuję
:
Ostatnio mnie podkusiło o odsunięcie skórek i od tamtej pory zaczęły się buntować
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 21:05   #4747
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
noo :P dwa rozdwojone paznokcie, musiałam je spiłować na zero i pomyślałam, że z pipek zrobię kwadraty a co se bede jak se moge






mani mam (nie patrzcie na zdezelowany wiatrak w tle )
Ale ślicznie im w takim kształcie!
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-19, 23:41   #4748
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
oj na pewno przesadzasz i nie jest tak źle
nie jest strasznie źle, ale ciągle coś, codziennie albo zadarcie, albo rozdwojenie, ciągle piłuję
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
się zrobi! tylko niech się sezon skonczy.. bo ja spać nie mam czasu nawet.
to czekam
Cytat:
Napisane przez Mlodax3 Pokaż wiadomość
HEJ HEJ HEEEEEEEEEEEEEEEEEJ
o oto moje maluchy . Przeczytajcie najlpiej co napisalam na blogu ok a potem napiszcie swoja opinie
Dziekuje ; ))

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=16577
eeee, jak to nieaktualne to po co pisać?
dla mnie dalej są trójkątne
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Czesć kochane
nadrabiam, miałam ostatnio sajjgon przyjeli mnie na staż, teraz robię badania..czeka mnie oblewanie,uczczenie urodzin przyjaciółki...itd..itp..
taki sajgon jest dobry
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to ode mnie mani, Essie - Boxer Shorts. kolejny kolor nie do ofocenia swoim kolorem przypomina kwiatki barwinka, tutaj wyszedł jak pospolity niebieski
i z czwórki Essiaków, jakie mam tym malowało się najlepiej - nie smużył, dwie warstwy i idealne krycie
nie wygląda pospolicie, chociaż lakierów w tym odcieniu chyba jest sporo podoba mi się
Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Poniżej pamiątki z wakacji, oraz moja nude(na) próba stępkowa. W ogóle już dawno zakupiłam zestaw do stempelków, ale go nie używałam coś mi nie chciało się robić - maluje ścieram, a tam nic nie zostaje wczoraj odkryłam że była tam jeszcze folia jak się okazało była podwójna, niebieska na wierzchu która ściągnęłam, ale pod spodem była jeszcze jedna
Twoje słowotwórstwo powala, musiałam dłuższą chwilę zastanawiać się o co chodzi: stępek?

ładnie się odbiły, kształt też masz dość ogarnięty nie jest źle
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
mani mam (nie patrzcie na zdezelowany wiatrak w tle )
słodkie, ale czekam na migdałki, bo to zdecydowanie Twój kształt

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Pazury na -1 spiłowane, więc i tak nic gorzej im (chyba... oby...) nie będzie. Poszło po przyrostach. Płytka porozdwajana, więc spiłować musiałam po wierzchu.
Dziś już trochę skórki odmoczone, ale niezła na nich susza.
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Zabrałam się w końcu za ogarnianie moich paznokci bo teraz ich wygląd woła o pomstę do nieba i... nie potrafię ich opiłować w sensowny kształt co się ze mną dzieje?
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jak byś moje zobaczyła, to byś zmieniła zdanie.
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Szczerze to nie byłabym taka pewna, skórki poobdzierane do krwi, każdy paznokieć innej długości, trzy połamane, lakier obdarty...
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To ja nie mam różnej długości, ale mam plamy na skórkach od jabłek, pościągany nieco lakier, na końcach przez rozdwojone i spiłowane końce
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
To dopisz jeszcze moje: bezksztaltna masa xD
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
ja chyba też mogę się dopisać - kwadratopodobne grabki..
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Widzę że w ostatnich dniach nie tylko ja byłam zmuszona zmienić kształt
licytacja jak w Janowie, kto da więcej?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 05:59   #4749
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Twoje słowotwórstwo powala, musiałam dłuższą chwilę zastanawiać się o co chodzi: stępek?

ładnie się odbiły, kształt też masz dość ogarnięty nie jest źle
heh, ofiara ze mnie :P zawsze 5 razy czytam zanim coś puszczę, a i tak jakiegoś byka walnę

Dzięki staram się trzymać je w miarę równo i póki są króciutkie to jest okej zobaczymy czy poradzę sobie z kształtem jak w końcu trochę podrosną
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 07:06   #4750
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Ostatnio mnie podkusiło o odsunięcie skórek i od tamtej pory zaczęły się buntować
ale czy czymś zmiękczałaś? Blue Cross rozpuszcza skórki i traktuję je jeszcze patyczkiem i jest super

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ale ślicznie im w takim kształcie!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
słodkie, ale czekam na migdałki, bo to zdecydowanie Twój kształt
dziękuję na razie muszą odrosnąć :P
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 07:33   #4751
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ale czy czymś zmiękczałaś? Blue Cross rozpuszcza skórki i traktuję je jeszcze patyczkiem i jest super
Tak, Sally Hansen cuticle remover - nałożyłam na chwile, odsunełam delikatnie, zmyłam, nakremowałam.
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 07:34   #4752
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Jestem wykończona i wszystko mnie boli, ale... mam skręcone meble Wczoraj pół dnia męczyłam się z szafą, a i tak drzwi wyszły krzywo, cóż yebac to, nie mam siły
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Cudne króciaczki masz sa przepiękne i seksowne
Pięknie dziękuję
Cytat:
Napisane przez jackdaniels666 Pokaż wiadomość
hej wszystkim załączam moje, wiem, że wyglądają na co najmniej okropnie pomalowane, na żywo takiej tragedii nie ma ;p
pracuję nad kształtem, chcę dążyć do migdała, ale mam wrażenie, że są jeszcze za krótkie. z natury mam paznokcie trochę marnego kształtu, bo ta biała część dość szybko się zaczyna więc hoduję je do nieproporcjonalnie nienaturalnej długości żeby jakoś wyglądały i optycznie wysmuklały dłoń, bo łapki też mam stosunkowo małe i paróweczkowate.

Dziewczyny już chyba wszystko powiedziały - masz zdecydowanie wystarczającą długość, by zrobić migdały. Poza tym widzę fajną długą płytkę, wcale nie musisz już zapuszczać, bo zaczną wyglądać karykaturalnie
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
fajna jest Biała Fabryka ale elfickie holo wymiata



ale pięknie wyglądają i fajne króciaki masz, też mam takie samie


Kwadraty masz? Pokazuj!
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Próbowałam tego metalicznego uratować kładąc na czarny, sama nie wiem tak szczerze. W sumie nie jest źle.
Mam jakiegoś pecha ostatnio i ciągle mi coś w mani nie wychodzi. Tym razem przy czyszczeniu ta warstwa metalicznego mi się starła i wylazła czerń przy skórkach
Lakier niebałdzo
Piłowałaś od poprzedniego mani? Może to takie ujęcie, ale wklęsłe boki rzucają mi się w oczy jeszcze bardziej, szczególnie na fakerku :x
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Zostawiam mani i może coś nadrobię
Normalnie jak pocztówka z Hawajów
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Fabryce bym dodała warstwę i byłoby miodzio, ale czytałam, że wolałaś zmyć kurcze ja chyba muszę ją jeszcze raz ofocić, bo mi wychodziła na zdjęciach beżowa

a zieleń jest boska
A weź daj spokój, ten lakier powoduje chyba jakieś wzrokowe/ aparatowe omamy BF malowałam wieczorem, więc przy sztucznym świetle i wydawał mi się... zielonkawy Prawie dupe CC Look, don't Tusk, który dla mnie jest ultra rozbieloną pistacją. Medżik


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ehh a ja wiadomo buł nie lubię, ale wklęsłych boków u siebie nie mogłam zdzierżyć równie bardzo
Nie wiem od czego to zależy, ale kilka dosłownie razy udawało się wypiłować tak idealnie - nie bułkowato, nie wklęsło, a jednocześnie "okrąglutko" z wyraźniejszym czubkiem ale jaki klucz do tego był to nie doszłam...
To znaczy, ja też raczej nie robiłam tego nigdy specjalnie Po prostu z jednej strony paznokcia widziałam ładny migdałek, z drugiej bułę, zaczynałam piłować i nagle - wklęsły bok :x Zazwyczaj mam tak na granicy
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 07:56   #4753
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
a ja mam malutkie kwadraciki lubię zmieniać kształt
Ja bobki z piaskiem GR.
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ojej aż tak, strasznie miło! Z kwiatków byłam bardzo dumna
Na prawdę. Pod ogromnym wrażeniem byłam. Myślałam że to naklejki
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
To dopisz jeszcze moje: bezksztaltna masa xD
Uu... A Tobie póki co nie mają szans się wykurować
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

no to ode mnie mani, Essie - Boxer Shorts. kolejny kolor nie do ofocenia swoim kolorem przypomina kwiatki barwinka, tutaj wyszedł jak pospolity niebieski
i z czwórki Essiaków, jakie mam tym malowało się najlepiej - nie smużył, dwie warstwy i idealne krycie
]
Fajny Szkoda, ze fiolet zniknał
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Na pewno zdrowsze
Na pewno
Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Hejka,
dawno nie pisałam, ale czytałam was mimo urlopu starałam się być na bieżąco

Moje pazurki są w stanie nieciekawym - chyba słona woda im zaszkodziła, spiłowałam do zera i znowu sobie powolutku rosną

Poniżej pamiątki z wakacji, oraz moja nude(na) próba stempkowa. W ogóle już dawno zakupiłam zestaw do stempelków, ale go nie używałam coś mi nie chciało się robić - maluje ścieram, a tam nic nie zostaje wczoraj odkryłam że była tam jeszcze folia jak się okazało była podwójna, niebieska na wierzchu która ściągnęłam, ale pod spodem była jeszcze jedna

PS. Znacie jakieś dobre odżywki, raczej delikatne, dające mleczny efekt (coś jak Lovely jedwabna - kończy mi się i chciałam coś innego spróbować).
Fajne stempelki.
Masz kształt płytki bardzo podobny do mojej Młodej
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

mani mam (nie patrzcie na zdezelowany wiatrak w tle )
Jak byś nie powiedziała, to bym pewnie nie zauważyła lub myślałą, że specjalnie dałaś industrialne tło.
Wcale nie wyglądaja źle Urocza baza, aż się prosi o zdobienie
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
licytacja jak w Janowie, kto da więcej?
Hahahaha dooobre
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 08:01   #4754
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość



licytacja jak w Janowie, kto da więcej?
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 08:01   #4755
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
mani mam (nie patrzcie na zdezelowany wiatrak w tle )
Jakie słodziutkie no takie fajne są
Lakier cudowny
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 08:05   #4756
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Fajne stempelki.
Masz kształt płytki bardzo podobny do mojej Młodej
Dzięki
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 08:12   #4757
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Jak wam się spisują chinki? Ostatnio w piątek zrobiłam mani a wczoraj rano miałam dwa odpryski na kciuku
A top nałożyłaś czy zrezygnowałaś? Jeśli nie utrwalę topem, to w sumie nie oczekuję trwałości od lakieru w jakiej cenie by nie był, tylko od piasków
Poza tym od piątku do wtorku - to dla mnie i tak bardzo długo
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
hej
wróciłam do żywych
Super!
Może w niemiłych okolicznościach, ale zrobiłaś mi ochotę na Colę
(mam ostatnio wrażenie, że oduczyłam się pisać po polsku "zrobiłaś mi ochotę" - tak się w ogóle mówi? )
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
a ja mam malutkie kwadraciki lubię zmieniać kształt
O! czyli jednak masz Pokazuj!
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Czesć kochane
nadrabiam, miałam ostatnio sajjgon przyjeli mnie na staż, teraz robię badania..czeka mnie oblewanie,uczczenie urodzin przyjaciółki...itd..itp..



Holosik mnie urzekł
Super, gratki!


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to ode mnie mani, Essie - Boxer Shorts. kolejny kolor nie do ofocenia swoim kolorem przypomina kwiatki barwinka, tutaj wyszedł jak pospolity niebieski
i z czwórki Essiaków, jakie mam tym malowało się najlepiej - nie smużył, dwie warstwy i idealne krycie
Eee tam, na zdjęciu wcale nie wyszedł pospolicie, ale jeśli w rzeczywistości ma barwinkowy kolor, to urwanie duszy murowane
Genialne kwadraty
Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Hejka,
dawno nie pisałam, ale czytałam was mimo urlopu starałam się być na bieżąco
Hej
Zakupy świetne Piękny kolor mani! Po ilu warstwach ten GR pokrył płytkę, no i jaki to numer?

Jeśli chodzi o odżywkę - ja bym nie zmieniała, jeżeli Ci pasuje
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
mani mam (nie patrzcie na zdezelowany wiatrak w tle )
Aawww, słodkości Piękne cukiereczki!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 08:23   #4758
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Hej
Zakupy świetne Piękny kolor mani! Po ilu warstwach ten GR pokrył płytkę, no i jaki to numer?

Jeśli chodzi o odżywkę - ja bym nie zmieniała, jeżeli Ci pasuje
Hej
Akurat na pazurkach mam Lovely, Nude nails - numerka nie pamiętam sprawdzę jak wrócę do domu. Nałożyłam 2 warstwy lakieru, na dwie warstwy odżywki Lovely, jedwabnej (czyli na mleczne pazurki). Ten GR w buteleczce wygląda tak samo jak ten Lovely - kupiłam tego GR and morzem bo myślałam że ma inny odcień no ale nic może na paznokciach wygląda inaczej, sprawdzę przy następnym malowaniu. Do zdjęcia chwyciłam pierwszy lepszy lakier, bo nie mogłam pazurków równo ułożyć do zdjęcia, a ten Lovely leżał już gdzieś w kosmetyczce i nie chciałam gmerać żeby pazurków nie popsuć yyy ale zagmatwałam ...
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 08:34   #4759
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
mani mam (nie patrzcie na zdezelowany wiatrak w tle )
Piękne pazurki lakier też super
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Lakier niebałdzo
Piłowałaś od poprzedniego mani? Może to takie ujęcie, ale wklęsłe boki rzucają mi się w oczy jeszcze bardziej, szczególnie na fakerku :x
Nie piłowałam od ostatniego więc są takie same jak były ostatnio w sumie
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 08:49   #4760
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość

A w sumie? obmaluję dziś i pokażę chętnie wysłucham konstruktywnej opinii i rad co mam z nimi wymyślić
o to fajnie

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Rozdwojeń nie widziałam ale to ten kciuk który zazwyczaj się łamie jako jedyny paznokieć na reszcie końcówki się starły i w sumie nie było odprysków. Będę musiała jeszcze poobserwować te chinki na moich paznokciach
A no widzisz, czyli coś może być na rzeczy musisz poobserwować

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47769493]

Na wzorniku wyszedł ekstra

Oj niestety ale wiem to na 1000%[/QUOTE]

czekam na mani ja muszę jeszcze zielonym malnąć, bo aż wstyd tyle czasu

oj tam nie wierzę

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Hejka,
dawno nie pisałam, ale czytałam was mimo urlopu starałam się być na bieżąco


Poniżej pamiątki z wakacji, oraz moja nude(na) próba stempkowa. W ogóle już dawno zakupiłam zestaw do stempelków, ale go nie używałam coś mi nie chciało się robić - maluje ścieram, a tam nic nie zostaje wczoraj odkryłam że była tam jeszcze folia jak się okazało była podwójna, niebieska na wierzchu która ściągnęłam, ale pod spodem była jeszcze jedna

PS. Znacie jakieś dobre odżywki, raczej delikatne, dające mleczny efekt (coś jak Lovely jedwabna - kończy mi się i chciałam coś innego spróbować).
fajny mani
Miałam taką odżywkę z Vipery, właśnie jedwabna i dawała lekko mleczny efekt. Czy była dobra? jako bazę lubiłam, a jako odżywkę trudno mi stwierdzić, bo u mnie to szczególnie nie widać różnicy... No i zgęstniała gdzieś przy pozostałej 1/3.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 08:50   #4761
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Możliwe, że przy tym konkretnym mani to była "bardziej", bo świeżo po piłowaniu. Zazwyczaj staram sie unikac tego efektu, ale jest taka długość gdzie już trzeba robić migdał, a mi przyrośnięte boczki nie pozwalają. Redukując rozszerzanie końcówek niestety zakrawa to o wklęsłość już..

Dziekuję, wlasnie widziałam! Jestem z siebie dumna Muszę skoczyć skomentować. Twoje też oczywiście widzialam! bomba! Też gratuluję!
Rozumiem, możliwe albo ułożenie dłoni też.

Hehe i ja dziękuję myślałam, że w ogóle nie zdążę, a tu wyróżnienie

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

mani mam (nie patrzcie na zdezelowany wiatrak w tle )
ale urocze, świetne! i lakier też fajny efekt dał

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jestem wykończona i wszystko mnie boli, ale... mam skręcone meble Wczoraj pół dnia męczyłam się z szafą, a i tak drzwi wyszły krzywo, cóż yebac to, nie mam siły


Normalnie jak pocztówka z Hawajów

A weź daj spokój, ten lakier powoduje chyba jakieś wzrokowe/ aparatowe omamy BF malowałam wieczorem, więc przy sztucznym świetle i wydawał mi się... zielonkawy Prawie dupe CC Look, don't Tusk, który dla mnie jest ultra rozbieloną pistacją. Medżik


To znaczy, ja też raczej nie robiłam tego nigdy specjalnie Po prostu z jednej strony paznokcia widziałam ładny migdałek, z drugiej bułę, zaczynałam piłować i nagle - wklęsły bok :x Zazwyczaj mam tak na granicy
gratulacje

dzięki

No ja właśnie nie wiem co z nim jest ooo CC mówisz. Tak sobie przypomniałam o nim, ale się zdziwiłam - pistacja? jak to? ja chyba oglądałam swatche jak dopiero co wyszedł i nie było ich wiele i zapamiętałam jako b. jasny żółty... teraz wyguglałam i faktycznie na niektórych pistacja, ale ogólnie zdjęcia bardzo różne, nieźle

No to wiadome, czasem samo się zrobi niechcący.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 08:58   #4762
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
fajny mani
Miałam taką odżywkę z Vipery, właśnie jedwabna i dawała lekko mleczny efekt. Czy była dobra? jako bazę lubiłam, a jako odżywkę trudno mi stwierdzić, bo u mnie to szczególnie nie widać różnicy... No i zgęstniała gdzieś przy pozostałej 1/3.
dzięki zobaczę tą odżywkę.

Zastanawiam się też nad sensique silky smooth (polecanej w pierwszym poście jako bez formaldehydu), póki co trawię wycieczkę na Kabaty (tam mam najbliższą drogerię Natura), jak bardzo się napalę to po nią pojadę... Choć perspektywa Warszawskich korków mnie przeraża

Czy któraś z was używała sensique silky smooth?
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 09:08   #4763
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

mani mam (nie patrzcie na zdezelowany wiatrak w tle )
ładne te Twoje kwadraciki, ale wolę wiadomo co :P kolor piękny
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 09:22   #4764
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Dziewczyny wkleję swoją La Premierę
Ostatnio spiłowane boczki.
Mani 4 kolorowe co oczywiście niezbyt dało sie uchwycić....
Najgorzej nie jest, ale...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szp01.jpg (42,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szp2.jpg (43,3 KB, 28 załadowań)
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 09:51   #4765
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
czekam na mani ja muszę jeszcze zielonym malnąć, bo aż wstyd tyle czasu
O jestem ciekawa zielonego
Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Czy któraś z was używała sensique silky smooth?
Tak miałam,wydaje mi się że to od niej paznokcie zaczęły mi się rozdwajać i łamać.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 09:59   #4766
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47777898]
Tak miałam,wydaje mi się że to od niej paznokcie zaczęły mi się rozdwajać i łamać.[/QUOTE]
Dzięki za opinię
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 10:02   #4767
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47777898]
Tak miałam,wydaje mi się że to od niej paznokcie zaczęły mi się rozdwajać i łamać.[/QUOTE]

Mnie i Młodej także. Nie od razu, ale po pewnym czasie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 10:04   #4768
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mnie i Młodej także. Nie od razu, ale po pewnym czasie
Mi Evelinki służą (tfu tfu odpukać)
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 10:10   #4769
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47778119]Mi Evelinki służą (tfu tfu odpukać)[/QUOTE]
Mi niestety nie słuzą Po 1 dniu jak mam pomalowane i wykonuje zwykłe prace (biurowe + domowe), paznokcie mam tak połamane jakbym tydzień w kamieniołomi kopała
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 10:39   #4770
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47778119]Mi Evelinki służą (tfu tfu odpukać)[/QUOTE]

Mi też

Młodej ten Kinetics.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-03 12:08:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.