Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-11, 19:20   #3301
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A ten drugi to jaki? Nie widzę zdj. Lepszy Chanel czy Guerlain (podkład)?

Chanel velvet to moj jedyny podklad ktory zuzylam do konca : brzydal:
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 19:21   #3302
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
A która to ? Bo ja mam te miniatury jeszcze nie ruszone, a chciałam Koleżance włożyc do prezentu bo strasznie lubi Too Faced
To taka małą baza pod cienie, shadow insurance z rzodkiewy

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
M.in. Strobe Cream i Fix +

Czy pakowanie na prezent w MAC jest darmowe? Nie pokazuje mi tu nic co prawda... Warto zaznaczać, próbowałyście kiedyś?
Darmowe, nie wiem jak wygląda paczka bez, bo zawsze klikam na czarno
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Z Benefitu, buteleczka z aplikatorem, mini dawała S. w rzodkiewce.
Zdecydowanie ciepły, ale na mojej żółtej twarzy wygląda ok może nie aż tak, żebym chciała kupić pełnowymiarowy produkt, bo używam małych ilości i rzadko, bo wolę mieć pełną kontrolę nad umiejscowieniem produktu pędzlem, niż ciapanie BB
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 19:22   #3303
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Testowałam, wzięłam próbkę na szczęście i nie otwierałam miniatury. Totalny pomarańcz dla mnie.







Śmiać się czy płakać?


Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Po prostu wysłali mi pustą kopertę taką mam wygraną
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 19:24   #3304
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dziś patrzyłam Lingerie de Peau i na ręce wydawał się okay Nie było mi dane przetestować na twarzy Od razu babol zapytał czy podać - po maznieciu mi na ręce 249zł za podkład w ciemno - pierwszy raz go oglądałam i to przez 5 sekund
Lingerie po 3 h spłynął mi z twarzy razem z sebum, został tylko na polikach i w porach na nosie

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Chanel velvet to moj jedyny podklad ktory zuzylam do konca : brzydal:

Jaki masz rodzaj cery?
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 19:24   #3305
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Jaki jest teraz kod do S?
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 19:25   #3306
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość




Po prostu wysłali mi pustą kopertę taką mam wygraną

Może to tylko miała być ekscytacja przy rozpakowywaniu jako nagroda
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 19:27   #3307
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Jaki jest teraz kod do S?
Mam taki: Sar416 .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 19:29   #3308
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Lingerie po 3 h spłynął mi z twarzy razem z sebum, został tylko na polikach i w porach na nosie

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------




Jaki masz rodzaj cery?

Mieszana ale bardziej idzie w sucha. Tylko ze ja mam drobne niedoskonalosci ale kryjacych podkladow typu DW nie znosze. Lubie takie ktore rozswietlaja
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 19:34   #3309
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Mieszana ale bardziej idzie w sucha. Tylko ze ja mam drobne niedoskonalosci ale kryjacych podkladow typu DW nie znosze. Lubie takie ktore rozswietlaja
Ja mam podobnie - mieszana, suche poliki a tłuściutka strefa T. A jakie podkłady jeszcze Ci podeszły? Ja w gorsze dni muszę mieć porządną tapetę, zwłaszcza po kwasach.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Dw to dla mnie porażka, totalna maska i przesusz.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 19:35   #3310
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
już były u mnie zloty forumowe
mam z niektórymi kontakt do dziś

czy lepsze, nie wiem,. klimy nie ma




przymiarki poszły


---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------


pomadki !!
POMADKI

i wino
Obie mi się bardzo podobają

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Godzina nadrabiania w busie - udało się

Często proszę o próbkę bez zakupu - jeśli chodzi o pielęgnację czy podkłady. Bez wypróbowania już nie kupię, no potem leczę bogdany cały tydzień albo dłużej

W ogóle to mam straszną saharę na ustach, smaruję się cały czas masłem shea i nie przechodzi Może to przez to, że myję twarz żelem Norela z kwasami? Miał tak ktoś? Nie wiem jaka może być inna przyczyna...
Bardzo dobry jest balsam Biothermu i bardzo wydajny.


Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Niestety od godziny 12 nie dam rady nadrobić, bo muszę zaraz ogarnąć mieszkanie Coś ważnego mnie ominęło?

W końcu mam moje zakupy z Inglota, tyle cudowności
Gratuluję zakupów

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Nic takiego, chyba mi kurier ukradł paczkę, ot taka sprawa codzienna.
żeby YR wysłał jeszcze raz.

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-04-11 o 19:48
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 19:38   #3311
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Hmmm ani zły ani dobry, nie kupiłabym to napewno





Pewnie tenebra pojemności travel wzięła a tych w D nie ma wcale.







A to z Guerlain jest kolor dla Ciebie ?

Ano nie ma

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nie mam jak nadrobić ostatnich 40 stron
więc witam się poweekendowo

Nic kosmetycznego nie kupiłam, za to sprezentowałam sobie sama nowy zegarek
Wykończyłam podkłado- balsam z Givenchy i korektor pod oczy ale mam zapasy, więc nie kupuję nic teraz

No i wykończyłam mini mleczko do demakijażu, który był w zestawie z Origins- no fajny, ale moim zdaniem nie warto wydawać tyle kasy na takie rzeczy. No i ma beznadziejne opakowanie- tubkę pod koniec trzeba było rozciąć i wyciągać produkt palcem
Jaki zegarek? Pochwal się
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 19:39   #3312
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Darmowe, nie wiem jak wygląda paczka bez, bo zawsze klikam na czarno


Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
W końcu mam moje zakupy z Inglota, tyle cudowności
Uuu co kupiłaś?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 19:41   #3313
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
M.in. Strobe Cream i Fix +

Czy pakowanie na prezent w MAC jest darmowe? Nie pokazuje mi tu nic co prawda... Warto zaznaczać, próbowałyście kiedyś?
Jak kupowałam kiedyś zestaw to pakowanie na prezent było takie czarne pudełko z logo Mac, tekturowe - nie jak w Sephorze. Natomiast jak brałam np. szminkę to zapakowana była w czarną bibułke jak cukierek Pakowanie darmowe
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 19:45   #3314
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Lubie podklady Givenchy ale obecnie nie ma dla mnie koloru:/ musze poczekac na slonce teraz testuje Shiseido sheer and perfect - jest fajny ale w warunkach ktorych pracuje szybko sie sciera. Generalnie rozswietlajace o srednim kryciu.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 19:49   #3315
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość




Uuu co kupiłaś?
Ja nic , już poprawiłam
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 19:55   #3316
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ten Chanel fajnie wygląda na bazie meteorytowej
Ta kuleczkowa? Wygląda pięknie
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Lingerie po 3 h spłynął mi z twarzy razem z sebum, został tylko na polikach i w porach na nosie

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------




Jaki masz rodzaj cery?
Lingerie u mnie też trwałością nie grzeszy, a szkoda.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 20:04   #3317
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Nie paaaaatrzę nie wiiiidzę

Ha! Polazłam do Sephory, w sumie to mąż mnie podwiózł i bo mi się młoda chciała szminami bawić mini masek Originsa nie było ani zestawów, mini Clinique też to wzięłam 13stkę i patrzę teraz, że za ciemna dla mnie Taka ze mnie szoping kłin prawie pół miesiąca bez zakupów wytrzymalam

Ponawiam me pytanie czy jakieś podkłady w Rossmannie dla cery mieszanej polecicie? Albo z Sephory, średnie krycie mnie interesuje, bo pozostałości bogdanowych trochę do ukrycia mam

A i najlepsza przesyłka z Sephory na mnie czekała, duplikat karty nie wiem po co
A które to małe maseczki Originsa? Są jakieś zestawy teraz? Nic nie wiem

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

[QUOTE=Nikkolaa;58782961]Lingerie po 3 h spłynął mi z twarzy razem z sebum, został tylko na polikach i w porach na nosie

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość

Lingerie u mnie też trwałością nie grzeszy, a szkoda.
U mnie też się nie sprawdzają te podkłady Guerlain. Nie wiem, z czego to wynika.
A ten Chanel Perfection Lumiere nadaje się też do suchej cery?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 20:11   #3318
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Ta kuleczkowa? Wygląda pięknie


Lingerie u mnie też trwałością nie grzeszy, a szkoda.
O, to dziękuję za info A mi baba wciskała bez testowania
Ja mam suchą paszczę. Wymagam od podkładu, żeby nie ściągał cery i nie ścierał się w ciągu dnia. Nie mam dużo do ukrycia, ale jednak wolę, żeby podkład coś tam krył, żeby nie trzeba było używać korektora Lubię taką gładką buźkę Jest dla mnie jakaś nadzieja?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 20:14   #3319
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dziś patrzyłam Lingerie de Peau i na ręce wydawał się okay Nie było mi dane przetestować na twarzy Od razu babol zapytał czy podać - po maznieciu mi na ręce 249zł za podkład w ciemno - pierwszy raz go oglądałam i to przez 5 sekund
oj coś mi sie wydaje, że nie byłby, przynajmniej ja jak sprawdzałam kiedyś to z zadnego podkładu G nie było normalnego koloru albo ciemne albo tonacja do

te fajniejsze kolorki oczywiście u nas nieodstępne

ale może coś zmienili.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
You see right through me





Szczerze mówiąc nawet mi nie przyszło do głowy porównywać ceny MACa w D. Jakbym miała kupować coś co jest w D. to wzięłabym w D. Zawsze to jakiś wujowy prezent w gratisie no i punkty do bonu.

Nie trudno było się domyślić, jak powiedziałaś o strobe, kto głupi brałby normalna pojemność 3 razy drożej która nawet 2 razy wieksza nie jest

Ja w MAC tylko limitki i jak coś jest niedostępne/ nieopłacalne w D biorę - mini i face and body siostrze teraz brałam , ewentualnie z gazetowymi kuponami jeszcze Reszta w Douglasie.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 20:33   #3320
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Ta kuleczkowa? Wygląda pięknie


Lingerie u mnie też trwałością nie grzeszy, a szkoda.
Kuleczkowa, stara wersja
Lingerie jest typowo do suchej, wiotkiej skóry. W tłustą/ mieszaną nie wtapia się

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
oj coś mi sie wydaje, że nie byłby, przynajmniej ja jak sprawdzałam kiedyś to z zadnego podkładu G nie było normalnego koloru albo ciemne albo tonacja do

te fajniejsze kolorki oczywiście u nas nieodstępne

ale może coś zmienili.



.
Ja na słoneczne dni czekam, bo karnację mam już tak jasną, że wszystkie podkłady za ciemne. Wystawię się do słońca na parę minut i wszystko wróci do normy.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 20:37   #3321
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

[QUOTE=michalina_86;587852 96]A które to małe maseczki Originsa? Są jakieś zestawy teraz? Nic nie wiem

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Lingerie po 3 h spłynął mi z twarzy razem z sebum, został tylko na polikach i w porach na nosie



U mnie też się nie sprawdzają te podkłady Guerlain. Nie wiem, z czego to wynika.
A ten Chanel Perfection Lumiere nadaje się też do suchej cery?
Maseczki połowa pojemności, a zestawy te stare tylko jak mi się zachciało to wykupione
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
O, to dziękuję za info A mi baba wciskała bez testowania
Ja mam suchą paszczę. Wymagam od podkładu, żeby nie ściągał cery i nie ścierał się w ciągu dnia. Nie mam dużo do ukrycia, ale jednak wolę, żeby podkład coś tam krył, żeby nie trzeba było używać korektora Lubię taką gładką buźkę Jest dla mnie jakaś nadzieja?
Ja generalnie ten podkład lubię, ale trwałość u mnie słaba. Tyle, że dla bladziochów kolorów brak. Mam 12 w razie czego na zbyciu, jednak za jasny dla mnie. Jam mieszaniec to chyba podkładowo nie pomogę
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 20:37   #3322
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

A mialyscie Teint Miracle Lancome?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 20:48   #3323
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Krem z cebuli wyszedł miodzio Która z Was umyje za mnie włosy? nie chce mi się ruszać z łóżka. .
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 20:48   #3324
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Jak kupowałam kiedyś zestaw to pakowanie na prezent było takie czarne pudełko z logo Mac, tekturowe - nie jak w Sephorze. Natomiast jak brałam np. szminkę to zapakowana była w czarną bibułke jak cukierek Pakowanie darmowe


Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Lubie podklady Givenchy ale obecnie nie ma dla mnie koloru:/ musze poczekac na slonce teraz testuje Shiseido sheer and perfect - jest fajny ale w warunkach ktorych pracuje szybko sie sciera. Generalnie rozswietlajace o srednim kryciu.
A jakich używasz teraz podkładów, bo widzę żeś bladzioch? i masz bardziej żółte, różowe, brzoskwiniowe tony?

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Ja nic , już poprawiłam


Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nie trudno było się domyślić, jak powiedziałaś o strobe, kto głupi brałby normalna pojemność 3 razy drożej która nawet 2 razy wieksza nie jest

Ja w MAC tylko limitki i jak coś jest niedostępne/ nieopłacalne w D biorę - mini i face and body siostrze teraz brałam , ewentualnie z gazetowymi kuponami jeszcze Reszta w Douglasie.
Ależ ja się wcale ni dziwię, poza tym w końcu sama mi zwróciłaś na to uwagę

Opłaca się zamawiać może dla darmowej wysyłki jak ktoś chce mniejsze zakupy i nie ma MAC stacjonarnie no i właśnie jak chce się coś niedostępnego.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 20:51   #3325
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

tenebra, ja kupuje podklady o zoltych podtonach ew neutralnych. Rozu nie cierpie w podkladach
Ekstremalnym bladziochem nie jestem, tylko czasami cos za jasne a nastepny kolor za rozowy ..
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2016-04-11 o 20:52
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 20:54   #3326
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
A mialyscie Teint Miracle Lancome?
Ja testowalam tylko probke, ale moge powiedziec o tym podkladzie, ze u mnie ladnie kryje, dobrze dopasowuje sie do skory (nie ma efektu szpachli, nie zbiera sie w zalamaniach). Wykonczenie ma bardzo ladne, takie lekko woskowe, bardzo mi sie podoba ten podklad na twarzy Callmeblondieee, no ale dla mojej tlustej strefy T to juz za duze rozswietlenie
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 20:55   #3327
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

O to sprobuje. U mnie strefa T nie blyszczy sie chyba ze po calym ciezkim dniu
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 21:20   #3328
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

A ja mam inne pytanie, macie jakies pudeleczko na Beauty Blender? Mam dwie duze gabeczki i jedna micro, zastanawiam sie nad domkiem dla nich

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 21:36   #3329
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
A mialyscie Teint Miracle Lancome?


---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Kuleczkowa, stara wersja
Lingerie jest typowo do suchej, wiotkiej skóry. W tłustą/ mieszaną nie wtapia się

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------



Ja na słoneczne dni czekam, bo karnację mam już tak jasną, że wszystkie podkłady za ciemne. Wystawię się do słońca na parę minut i wszystko wróci do normy.
W S. już chyba tylko ta nowa jest, ten obiecywany efekt rozświetlania mnie odstraszał tego u mnie pod dostatkiem jeszcze góra miesiąc i wrócimy do starych odcieni u mńie też prywatne apogeum bladości
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 21:43   #3330
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------



W S. już chyba tylko ta nowa jest, ten obiecywany efekt rozświetlania mnie odstraszał tego u mnie pod dostatkiem jeszcze góra miesiąc i wrócimy do starych odcieni u mńie też prywatne apogeum bladości

Dokładnie
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-14 11:54:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.