racja mamy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-11, 19:42   #91
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
dzisiaj rano postanowilam pomalowac sobie tuszem rzesy ale w ostatecznosci postanowilam dokladnie zmyc moj makijazyk i jak sie szykowalam dalej do szkoly(ubieralam buty kurtke) to moja siostra do mojej mamy patrz ma pomalowane rzesy wez jej wreszcie cos powiedz.................. . mam ich dosyc TYLE nie mam juz sil przykro mi
Sorry ze to mowie ,ale ta twoja siostra albo ci zazdrosci albo jest poprostu taka niemila.
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 19:50   #92
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
dzisiaj rano postanowilam pomalowac sobie tuszem rzesy ale w ostatecznosci postanowilam dokladnie zmyc moj makijazyk i jak sie szykowalam dalej do szkoly(ubieralam buty kurtke) to moja siostra do mojej mamy patrz ma pomalowane rzesy wez jej wreszcie cos powiedz.................. . mam ich dosyc TYLE nie mam juz sil przykro mi
powiem tylko jedno: ZŁOŚLIWOŚĆ czystej wody
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 20:23   #93
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
dzisiaj rano postanowilam pomalowac sobie tuszem rzesy ale w ostatecznosci postanowilam dokladnie zmyc moj makijazyk i jak sie szykowalam dalej do szkoly(ubieralam buty kurtke) to moja siostra do mojej mamy patrz ma pomalowane rzesy wez jej wreszcie cos powiedz.................. . mam ich dosyc TYLE nie mam juz sil przykro mi
biedactwo... ona jest jakaś dziwna.. albo tak bardzo zazdrosna nie wiem że jesteś młodsza, ładniejsza wychodzisz do świata a ona siedzi w domu....
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 21:13   #94
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

moja siostra to ma mnie gdzies tylko jest mila kiedys cos potrzebuje glupio tak mowic o wlasnej siostrze ale taka jest prawda a to jest bardzo przykre
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 22:09   #95
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: racja mamy

Ja też się głowię co z tą siostrą jest nie tak:/ Może od tej samotności jej odbiło? Myślę, że siostry powinny trzymac się razem a nie wojowac ze sobą.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 22:17   #96
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: racja mamy

Nie bardzo rozumiem w czym autorka wątku widzi problem Makijaż do szkoły? Jakoś sobie tego nie wyobrażam.Co innego na dyskotekę czy gdzieś tam. 15 lat to trochę chyba nieodpowiedni wiek na makijaż w stylu podkład i puder Takie moje zdanie.I twoja mama nie jest jedyną rodzicielką przeciwną makijażowi- siostrzenica moja też się nie maluje i jest w tym wieku.Nie,nie jest dziwna
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 22:26   #97
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie bardzo rozumiem w czym autorka wątku widzi problem Makijaż do szkoły? Jakoś sobie tego nie wyobrażam.Co innego na dyskotekę czy gdzieś tam. 15 lat to trochę chyba nieodpowiedni wiek na makijaż w stylu podkład i puder Takie moje zdanie.I twoja mama nie jest jedyną rodzicielką przeciwną makijażowi- siostrzenica moja też się nie maluje i jest w tym wieku.Nie,nie jest dziwna
nie jest dziwna nawet 30 czy 50-latka, która się nie maluje !!!

problem w tym, że same decydują czy chcą to robić, czy nie

w przypadku 15-latki mama powinna czuwać, żeby makijaż nie ośmieszał i nie przerysowywał nastolatki, a jedynie podkreślała jej dziewczęcość (odrobina tuszu do rzęs i błyszczyk pielęgnacyjny na pewno nie zrobią z nastolatki zepsutej dziewuchy)
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 22:30   #98
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: racja mamy

15 latka nie jet osobą pełnoletnią i skoro mama ma takie zdanie w sprawie makijażu to powinna się dostosować.
Szkoła nie jest miejscem na "podkreślanie dziewczęcości" tylko miejscem nauki.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 22:33   #99
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: racja mamy

Droga zasmucona15, a ja tam wierzę, że jesteś piękną, młodą dziewczyną, której młodzieńczy wygląd dodaje jedynie uroku i wcale nie musisz się malować tylko dlatego, że świat zwariował Nie wierzę, żeby Twoja mama chciała dla Ciebie źle i "rywalizowała z Tobą" jak sugerują niektóre dziewczyny... moje koleżanki mają dzieci w Twoim wieku i powiem Ci ...nie jesteśmy zainteresowane tym samym przedziałem wiekowym
Mam 20 lat więcej od Ciebie i naprawdę uważam, że byłam dziewczęcą i uroczą nastolatką bez makijażu...akurat make up wcale chłopakom się nie podoba Dzisiaj jestem uroczą kobietą ...ale każdy wiek ma swoje prawa. Dzisiaj wiekszość odmładza mnie o 10 lat, nikt nie wierzy, że mam 35 , a jak byłam w ciąży (ok.30) to ludzie patrzyli na mnie jak na gówniarę " której sie przytrafiło" ) Nie zamierzam farbować sobie włosów na czarny kolor i nosić mocnego makijażu, żeby obcy ludzie dawali mi moje lata. Mój mężczyzna woli mnie bez makijażu (który robię codziennie) i twierdzi, że bez niego i tak jestem śliczną kobietą.

Dziwią mnie posty pod tytułem "jaki makijaż na plażę" "jaki na narty"... bo wtedy to tylko krem z filtrem i pomadka ochronna... nie daj się zwariować. Kiedyś zatęsknisz jeszcze za naturalnością, korzystaj z niej póki możesz...a błyszczyk wystarczy kiedy będziesz uśmiechnięta a nie sfustrowana i naburmuszona na świat!

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2008-02-11 o 22:37 Powód: literówki :)
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 22:47   #100
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
15 latka nie jet osobą pełnoletnią i skoro mama ma takie zdanie w sprawie makijażu to powinna się dostosować.
Szkoła nie jest miejscem na "podkreślanie dziewczęcości" tylko miejscem nauki.
Równie dobrze 25-latka niech się nie maluje do pracy, bo to miejsce pracy. I co z tego, że jest pełnoletnia. A gdzieś jest napisane, że kosmetyki są +18 i rodzic bierze za to pełną odpowiedzialność? Moim zdaniem mama autorki powinna nakierować córkę, żeby nie zrobiła sobie "tapety", a delikatny makijaż na pewno nie przeszkodzi w nauce. Wierz mi na słowo.
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 23:06   #101
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
15 latka nie jet osobą pełnoletnią i skoro mama ma takie zdanie w sprawie makijażu to powinna się dostosować.
Szkoła nie jest miejscem na "podkreślanie dziewczęcości" tylko miejscem nauki.
Miejscem nauki też, ale przy okazji głównym miejscem spotkań młodych ludzi. A to, że jest miejscem nauki nie znaczy, że ludzie na siebie nie patrzą i nie oceniają wzajemnie.
Ja pamiętam kiedy byłam w wieku założycielki wątku (albo i młodszym) też nie mogłam się malować. Miałam trądzik, nienawidziłam chodzenia do szkoły i ludzi patrzących na moją twarz. Malowałam się na klatce w bloku, a zmywałam pod drzwiami. Nie wyglądałm najlepiej, a naw pewno wyglądało by to inaczej gdybym mogła to zrobić w domu przed lustrem.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 07:46   #102
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Droga zasmucona15, a ja tam wierzę, że jesteś piękną, młodą dziewczyną, której młodzieńczy wygląd dodaje jedynie uroku i wcale nie musisz się malować tylko dlatego, że świat zwariował Nie wierzę, żeby Twoja mama chciała dla Ciebie źle i "rywalizowała z Tobą" jak sugerują niektóre dziewczyny... moje koleżanki mają dzieci w Twoim wieku i powiem Ci ...nie jesteśmy zainteresowane tym samym przedziałem wiekowym
Mam 20 lat więcej od Ciebie i naprawdę uważam, że byłam dziewczęcą i uroczą nastolatką bez makijażu...akurat make up wcale chłopakom się nie podoba Dzisiaj jestem uroczą kobietą ...ale każdy wiek ma swoje prawa. Dzisiaj wiekszość odmładza mnie o 10 lat, nikt nie wierzy, że mam 35 , a jak byłam w ciąży (ok.30) to ludzie patrzyli na mnie jak na gówniarę " której sie przytrafiło" ) Nie zamierzam farbować sobie włosów na czarny kolor i nosić mocnego makijażu, żeby obcy ludzie dawali mi moje lata. Mój mężczyzna woli mnie bez makijażu (który robię codziennie) i twierdzi, że bez niego i tak jestem śliczną kobietą.

Dziwią mnie posty pod tytułem "jaki makijaż na plażę" "jaki na narty"... bo wtedy to tylko krem z filtrem i pomadka ochronna... nie daj się zwariować. Kiedyś zatęsknisz jeszcze za naturalnością, korzystaj z niej póki możesz...a błyszczyk wystarczy kiedy będziesz uśmiechnięta a nie sfustrowana i naburmuszona na świat!
dzieki za wielkie slowa otuchy tak szczerze mowiac cos w tym wszystkim jest nie powiem........:cmok : : cmok::c mok::cm ok::cmo k::cmok : teraz tez mam inne problemy w domu i nie za bardzo myusle o tym makijazu ale to co napisala mala_kobietka jest madre szczere ale tez niektore dziewczyny tego nie praktykuja........ nie wiem czy jestem az tak piekna mam sie za gruba swinia ze sie tak wyraze choc niektorzy mowia ze jestem ladna itd.......... wierzyc w to??? czasem tez robia oni pod publike albo gdy cos chgca tak najczesciej robia chlopacy z mojej klasy.................... .... szkoda gadac......... sorry za sie wam tu roztkliwiam nad soba ale tak naprawde nie mam komu
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 21:04   #103
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

jestescie tam??? czemu sie nie odzywacie????
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 21:14   #104
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: racja mamy

A może wklej swoje foto i coś razem doradzimy?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 21:16   #105
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
A może wklej swoje foto i coś razem doradzimy?
dokładnie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 19:02   #106
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

a jak mam to wklei/// bo nie za bardzo sie na tym znam mam tylko jedno zdjecie w kompie
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 19:04   #107
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: racja mamy

Bierzesz "odpowiedz" (tak jak zwykle gdy odpisujesz nie cytując nikogo..) i tam niżej masz "zarządzaj załącznikami" klikasz to potem "przeglądaj" wybierasz dane zdjęcie i "załaduj" to tyle
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 19:04   #108
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
a jak mam to wklei/// bo nie za bardzo sie na tym znam mam tylko jedno zdjecie w kompie
zdjecia wkleja sie za pomoca
zarzadzaj zalacznikami
zjedz myszka troche w dol i masz ;D
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 17:05   #109
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

nie da sie zaladowac zdjecia
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-15, 17:13   #110
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
nie da sie zaladowac zdjecia
dlaczego co pisze jak laduejsz ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 18:03   #111
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
nie da sie zaladowac zdjecia
To może masz zły format, albo za duży rozmiar?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 19:06   #112
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: racja mamy

maluj sie delikatnie i na wyjscia, do szkoly niekoniecznie (przynajmniej ja w twoim wieku tak robilam), a mama sie przyzwyczai
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 19:34   #113
Choo Choo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin city :)
Wiadomości: 37
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie bardzo rozumiem w czym autorka wątku widzi problem Makijaż do szkoły? Jakoś sobie tego nie wyobrażam.Co innego na dyskotekę czy gdzieś tam. 15 lat to trochę chyba nieodpowiedni wiek na makijaż w stylu podkład i puder Takie moje zdanie.I twoja mama nie jest jedyną rodzicielką przeciwną makijażowi- siostrzenica moja też się nie maluje i jest w tym wieku.Nie,nie jest dziwna
nieodpowiedni? ja stosuję podkład i skrobię (do zmatowienia filtra w tak młodym wieku zostałam brutalnie uświadomiona o konieczności jego stosowania, i muszę wstawać pół godziny wcześniej do szkoły żeby filtr się wchłonął i żeby jako tako przykryć trądzik i blizny podkładem, korektorem... ) i czasami tusz. no i obowiązkowo pomadka ochronna.
i dzięki temu się bardzo dobrze czuję, nie mam złego samopoczucia przez trądzik z którym walczę od ponad pięciu lat bo go prawie nie widać, wiem, że chronię swoją skórę przed słońcem...
makijaż do szkoły? tak, żeby się lepiej czuć przede wszystkim...
Choo Choo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 20:15   #114
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: racja mamy

mam pomysl na Twoj problem
powiedz mamie i siostrze ze chcesz w przyszlosci byc slawna wizazystka, w zwiazku z tym musisz juz zaczac trenowac.
mi mama sie nie nie pozwalala malowac, nigdy nie mialam z tym jakis problemow.
nie jestes przeciez juz dzidziusiem jestes mloda kobieta. nie trac czasu na zamartwianie sie powiedz mamie ze chcesz moc dorastac- powodzenia.
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 20:25   #115
PoisonQueen
Raczkowanie
 
Avatar PoisonQueen
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 427
Dot.: racja mamy

Moim zdaniem mama nie powinna mieć wpływu na mój wygląd. W sumie to moje życie, moja sprawa, moja twarz i tak dalej...
Mam 15 lat i używam pudru, tuszu, cieni, kredki. Bywa też, że wychodzę z domu zupełnie bez makijażu. Nie mam jakiś szczególnych problemów z cerą, ale gdybym miała napewno doszedł by do tego podkład, korektor. Niektóre z Was, mają strasznie konserwatywne poglądy w tej sprawie i kompletnie tego nie rozumiem.

Nie znaczy to, że pozwoliłabym swojej córce zrobić sobie masę kolczyków na 'dzień dobry', ale podkład dla ukrycia niedoskonałości, trochę tuszu żeby wyglądać lepiej... to chyba nie tragedia, nie?
__________________
"Miłość to coś najbardziej wolnego, co istnieje."
Edith Stein
PoisonQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 21:08   #116
midday
Raczkowanie
 
Avatar midday
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Spod W-wy:)
Wiadomości: 334
GG do midday
Dot.: racja mamy

zasmucona15 skoro przez zalacznik nie da sie zaladowac zdjecia, to wejdz na strone www.imageshack.us , kliknij na przegladaj wybierz zdjecie a nastepnie kliknij Host it! a pozniej skopiuj ostatni link, znajdujacy sie na samej dole strony (z dopiskiem: Direct link to image)
i wklej nam tutaj link... czekamy

zycze powodzenia w sprawach rodzinnych
__________________
Ide na podbój swiata!
wszystko co utraciliśmy kiedyś do nas wróci...
midday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 22:21   #117
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: racja mamy

Z tego wszystkiego co napisałyście wynika, że jestem rozpuszczonych bachorem Mam rocznikowo 15 lat. Mój makijaż składa się z: tuszu do rzęs i pudru czasem jakiegoś delikatnego rozświetlacza czy cieni, ale tylko, żeby optycznie powiększyć oko. Pomadki ochronnej używam chyba od 3 klasy podstawówki, żeby usta nie pierzchły. Moja mama nie ma nic przeciwko, bo nie robie z siebie wielkiej tapeciary i nie maluje się bardzo. Mówi tylko, żebym dobrze zmywała i jak najmniej czasu siedziała w makijażu. Z domu czasem zdarza mi się wyjść nie pomalowana, bo ogólnie nie potrzebuje makijażu, robie go tylko, żeby się dobrze czuć. Do mnie do szkoły chodzą dziewczyny pomalowane bardzo mocno i jakoś wątpię, żeby ich mamy się czepiały, ale ja na ich miejscu wzięłabym dzieciaka pod kran i umyła zimną wodą, żeby popamiętało. Większość dziewczyn na Wizażu to osoby pełnoletnie i dlatego, mówią, że się nie malowały, bo kiedyś chyba nawet to do głowy nie przychodziło młodzieży. Teraz jest nagonka w mediach na piękny wygląd, zgrabną sylwetkę dlatego młode dziewczyny się malują i odchudzają i nie raz wpadają w anoreksję czy bulimię. Często też starsze Wizażanki widują młode 'lachony' z gimnazjum po solarium, wymazane rózowiutkim błyszczykiem i czarną kredką i dlatego wszystkim się kojarzy, że zasmucona15 też tak będzie wyglądała i jej odradzacie ten 'look'. Problem dogadania się z mamą i siostrą to już chyba inna sprawa. Powinnaś powiedzieć im, że będziesz malować sie bardzo delikatnie i nie życzysz sobie niemiłych komentarzy, bo nie malujesz się mocno i nie powinno to być szkodliwe dla twojej skóry (oczywiście jeśli będziesz dokładnie zmywać). Bardzo Ci życzę, aby Ci się wszytko ułożyło, bo chyba dylemat, który opisałaś w swoich postach to jest bardziej problem relacji między Tobą a mamą i siostrą niż kwestia malowania się.
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 23:16   #118
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: racja mamy

moze zrob sobie taka hardcorowa tapete: pomaranczowy podklad, ciemne cienie, ciemna szminka i duzo rozu na policzki. jak pozniej to zmyjesz i sie umalujesz ładnie delikatnie to mamie ulzy i stwierdzi ze nie jest tak zle a tak serio to mysle ze powinnas z nie szczerze pogadac. bo problem jest powazniejszy niz tylko makijaz. choc dosc typowy duzo matek ma problem z dorastaniem swoich corek
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 00:25   #119
magdalencja1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 225
Dot.: racja mamy

A ja mam 16 latek i się wcale nie maluje Bo mi to niepotrzebne :P i smieszą mnie sytuacje typu wchodze sobie do toalety damskiej, a tam pełno laske z pudrami, kredkami etc. i to z najgorszych firm z rynku jakieś te kosemetyki, bo sie ostatnio przygląd.alam co one tam mają :p mnie to troche smieszy. ja rozumiem, ze ktoś chce ładnie wyglądać błyszcyzk, tusz, troszke pudru, ociupine dosłownie. ale jak widze jakieś dwanastolatki czy trzynastolatki w make-up jaki czasem ma moja mama to normalnie padam. szminka soczywiscie rozowa do tego niebieskie cienie i.. tona ciemnego podkladu no i obowiazkowo lateksowa mini! oj zapomniałam o białych kozaczkach
prowincjaaaa!!!!!!!!!! ja nie moge juz patrzec na ten szczyt wiesniarstwa wsrod mlodziezy (sama jestem mlodziezą )

nie mowie, ze wszystkei dziewcyzny sie tak zachowują, ale na pewno z 15% widze takiej chodzącej prowincji lans to bans a bans to błyszczyk omg ! załamac sie mozna ;D
magdalencja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 08:50   #120
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

Midday tam nie ma rzadnego HOST IT zdjecie ma 382kb wiec moze za duzo ale zmiejszyc sie juz nie da
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.