Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-11, 12:22   #3031
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
nosku, pianka Biothermu jest bardzo fajna, świetnie myje twarz, zmywa makijaż, delikatnie pachnie (jak peeling z tej samej serii), wydaje się, że jest wydajna, skóra po niej jest bardzo świeża, a przede wszystkim wydaje się być bardzo, bardzo czysta, tak że polecam

ukrycior, zamawiałaś Eye Fly później niż ja, a dostałaś szybciej, no no no, ja się doczekać już nie mogę, mam nadzieję, że nie są przeterminowane

ja również mam wątpliwą przyjemność w kontaktach z UC na Łączyny, niby mało paczek mi oclili, bo jak dotąd tylko 2, ale za to ile się czeka na odprawioną paczkę! od jakiegoś czasu nie ma mnie w Warszawie, więc nie mogę osobiście załatwić spraw celnych i odebrać paczki i czekam, aż przyślą mi do rodzinnego domu
wciąż czekam na przesyłkę z perfumkami dla TŻ i dla mnie, zamówionymi 28 stycznia, dopuszczonymi do obrotu na terenie kraju 25 lutego, już 11 marca, a ja ciągle ich nie mam a teraz czekam na inną przesyłkę, którą zatrzymali u siebie i pewnie będę czekać pół roku
myślałam, że znajdę w necie jakiś adres mailowy do nich, przekopałam chyba wszystkie możliwe strony, fora itp. i już myślałam, że coś znalazłam (zapytanie przez stronę, niby jest jakiś mail, ale ja go nie widziałam, czekałam aż odpowiedzą), ale nikt nie odpowiada i chyba przyjdzie mi w przyszłości wszystkie dokumenty pocztą wysyłać co trwa kilka dni
lili, bardzo dziękuję chyba się skuszę. A nie wysusza?

Kurczę tak sobie myślę, że ja to chyba mam jakieś szczęście do UC Warszawa Na około 20 paczek wszystkie przyszły bez cła

Skończył się Almond Blossom na Tru ..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 12:22   #3032
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez pifko Pokaż wiadomość
Dziewczyny odkąd okazało się że mój kanebo nadaje się tylko do kosza, nie mam czym się smarować… Proszę polećcie coś, jakiś krem , najlepiej całą serie… Mam cerę raczej suchą, lekko naczyńkową z tendencja do wągrów i zapychania… trudno mi coś dobrać bo jeśli jest coś odżywcze to zapycha , a jeśli do skóry tłustej to mam ściągniętą skórę a ten kanebo był dla mnie dobry , no ale przecież nie będę się smarować starociami,.. a w sklepach też już go nie ma..
Ja Ci polecę Hauschkę:
http://eu.strawberrynet.com/productD...48733&goChar=D
Ale na Tru jest droga więc raczej w polskich sklepach (ja kupiłan w necie, cefarm24).
To taka lekka emulsja, która nie obciąża skóry i nie zapycha. Ja mam suchą więc stosuję ja razem z Redermiciem, bo solo jest za lekka.
Tu recenzje z KWC- http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19714
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 12:29   #3033
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

czy może któraś z Wizażanek ma chęć na fluid Lancoma Teint Idole 01??
mam za suchą cerę do niego a do zakupu namówiła mnie koleżanka i teraz żałuję
fluid jest nie używany, ani razu nie próbowany
używam teraz próbki z Sephory, stąd moje opinie na jego temat
gdyby był ktoś chętny zapraszam na priv
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 12:34   #3034
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
nosku, pianka Biothermu jest bardzo fajna, świetnie myje twarz, zmywa makijaż, delikatnie pachnie (jak peeling z tej samej serii), wydaje się, że jest wydajna, skóra po niej jest bardzo świeża, a przede wszystkim wydaje się być bardzo, bardzo czysta, tak że polecam

ukrycior, zamawiałaś Eye Fly później niż ja, a dostałaś szybciej, no no no, ja się doczekać już nie mogę, mam nadzieję, że nie są przeterminowane

ja również mam wątpliwą przyjemność w kontaktach z UC na Łączyny, niby mało paczek mi oclili, bo jak dotąd tylko 2, ale za to ile się czeka na odprawioną paczkę! od jakiegoś czasu nie ma mnie w Warszawie, więc nie mogę osobiście załatwić spraw celnych i odebrać paczki i czekam, aż przyślą mi do rodzinnego domu
wciąż czekam na przesyłkę z perfumkami dla TŻ i dla mnie, zamówionymi 28 stycznia, dopuszczonymi do obrotu na terenie kraju 25 lutego, już 11 marca, a ja ciągle ich nie mam a teraz czekam na inną przesyłkę, którą zatrzymali u siebie i pewnie będę czekać pół roku
myślałam, że znajdę w necie jakiś adres mailowy do nich, przekopałam chyba wszystkie możliwe strony, fora itp. i już myślałam, że coś znalazłam (zapytanie przez stronę, niby jest jakiś mail, ale ja go nie widziałam, czekałam aż odpowiedzą), ale nikt nie odpowiada i chyba przyjdzie mi w przyszłości wszystkie dokumenty pocztą wysyłać co trwa kilka dni
Kurcze, przyszedł szybko, ale jest naprawdę dość suchy i martwi mnie to 2005.Z tym, że umalowałam się i wygląda to super, nie osypało się mimo tego, że na parę minut się położyłam...

Wiem, ze Kamisio używał Fly'a, może napisze jaką powinien mieć konsystencję.

Dostałam dziś jakąś ekstrakasę za fuchę. chyba fundnę sobie Enjoya, bo skoro zapachy tyle czasu lecą i jeszcze mogą sie załapać na UC to najwyższa pora...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 12:49   #3035
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
lili, bardzo dziękuję chyba się skuszę. A nie wysusza?

Kurczę tak sobie myślę, że ja to chyba mam jakieś szczęście do UC Warszawa Na około 20 paczek wszystkie przyszły bez cła
Nie zauważyłam, by wysuszała, ale ja zaraz po umyciu buzi i wytarciu do sucha przecieram twarz tonikiem i nakładam krem W każdym razie przed nałożeniem kremu (Clinique - Moisturge Surge Extra) mam bardziej nawilżoną skórę, niż po... kremu nie polecam, gdyby ktoś się nim interesował! Skusiłam się na text na opakowaniu "Thirsty skin relief", a ja zamiast czuć ulgę, cierpię, bo skóra jest tak napięta i sucha

Faktycznie masz szczęście do UC Odkąd zamawiam max 2 rzeczy na raz tez nie mam problemów z UC, to moje pierwsze zamówienia zostały oclone, chyba przez to, że nie rozdzieliłam zamówień. Tak sobie przynajmniej tłumaczę Bo teraz wszystko szybciutko przychodzi bez interwencji UC

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Kurcze, przyszedł szybko, ale jest naprawdę dość suchy i martwi mnie to 2005.Z tym, że umalowałam się i wygląda to super, nie osypało się mimo tego, że na parę minut się położyłam...

Wiem, ze Kamisio używał Fly'a, może napisze jaką powinien mieć konsystencję.
Zobaczę, jak do mnie przyleci, czy też jest suchy w środku, ale jeśli dobrze wygląda na rzęsach i się nie osypuje to pewnie nie ma się czym martwić
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 12:50   #3036
pifko
Raczkowanie
 
Avatar pifko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 72
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ja Ci polecę Hauschkę:
http://eu.strawberrynet.com/productD...48733&goChar=D
Ale na Tru jest droga więc raczej w polskich sklepach (ja kupiłan w necie, cefarm24).
To taka lekka emulsja, która nie obciąża skóry i nie zapycha. Ja mam suchą więc stosuję ja razem z Redermiciem, bo solo jest za lekka.
Tu recenzje z KWC- http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19714
Truheard- ja też mam suchą skórę , więc jak bym używała tej emulsji hauschki tak jak ty, razem z Redermiciem, (on zawiera kwas hialuronowy) to musiała bym używać jakiś dobrych filtrów? .. Wybacz za pytanie ale w tej kwestii jestem całkowitym laikiem..
pifko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 12:52   #3037
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez pifko Pokaż wiadomość
Dziewczyny odkąd okazało się że mój kanebo nadaje się tylko do kosza, nie mam czym się smarować… Proszę polećcie coś, jakiś krem , najlepiej całą serie… Mam cerę raczej suchą, lekko naczyńkową z tendencja do wągrów i zapychania… trudno mi coś dobrać bo jeśli jest coś odżywcze to zapycha , a jeśli do skóry tłustej to mam ściągniętą skórę a ten kanebo był dla mnie dobry , no ale przecież nie będę się smarować starociami,.. a w sklepach też już go nie ma..
Ja też teraz jestem na etapie poszukiwania serii do pielęgnacji Uważam że kosmetyki z tej samej lini dają większe rezultaty.
Tylko ja mam cer mieszaną w kierunku tłustej, i do tego problem z suchymi skórkami.

Może macie jakieś propozycję.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 13:00   #3038
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez pifko Pokaż wiadomość
Truheard- ja też mam suchą skórę , więc jak bym używała tej emulsji hauschki tak jak ty, razem z Redermiciem, (on zawiera kwas hialuronowy) to musiała bym używać jakiś dobrych filtrów? .. Wybacz za pytanie ale w tej kwestii jestem całkowitym laikiem..
Wybrałam Redermic, bo ma 5% zawartości witaminy C, fajnie odżywia, ale ma silikony (wygładza) i nie wiem czy nie będzie Cię zapychał, skoro piszesz, że masz do tego skłonności. Ja mam akurat filtr 20spf Z LRP teraz, ale czasem zapomnę się nim posmarować i żyję Redermic ma wadę-farbuje! najpierw chciałam go stosować tylko na noc, ale po 2 odbarwionych poszewkach zrezygnowałam i przerzuciłam go na dzień.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 13:18   #3039
dixie
Raczkowanie
 
Avatar dixie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 403
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

no to ja sie dołącze do was dziewczyny... co prawda to dopieor moje 3 zamowienie z truskawki ale nie potrafiłam sie oprzec i kliknelam bambusa taka cena- nie kupic to grzech
dixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 13:45   #3040
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

z tego co pamietam kiedys pisałyscie tu o stronce na ktorej mozna sprawdzić daty produkcji mozecie mi podpowiedziec gdzie to znajde
__________________


israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl


Jestem Twoją klątwą i przekleństwem
niedokończoną przyjemnością
przegryziona wargą do krwi


poszukuje zapachów:
Serge Lutens
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 13:49   #3041
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

oj dziewczyny wziełam tego bambusa i martwie się co ja z nim będę robić nigdy nie używałam może ktoś polieci stronkę z poradami w użyciu bronzerów
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 13:55   #3042
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Przyleciał mój Eye Fly, zaraz się nim pomaluję Mój też ma kod 5001, ale nie wydaje mi się, by był suchy, chyba po prostu nabiera na szczoteczkę tyle tuszu, ile trzeba
Śliczny kolorek, piękne opakowanie, po prostu miodzio, ale jeszcze zobaczę, jak wygląda na moich rzęsach i dam znać
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 14:03   #3043
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam, by wysuszała, ale ja zaraz po umyciu buzi i wytarciu do sucha przecieram twarz tonikiem i nakładam krem W każdym razie przed nałożeniem kremu (Clinique - Moisturge Surge Extra) mam bardziej nawilżoną skórę, niż po... kremu nie polecam, gdyby ktoś się nim interesował! Skusiłam się na text na opakowaniu "Thirsty skin relief", a ja zamiast czuć ulgę, cierpię, bo skóra jest tak napięta i sucha

Faktycznie masz szczęście do UC Odkąd zamawiam max 2 rzeczy na raz tez nie mam problemów z UC, to moje pierwsze zamówienia zostały oclone, chyba przez to, że nie rozdzieliłam zamówień. Tak sobie przynajmniej tłumaczę Bo teraz wszystko szybciutko przychodzi bez interwencji UC



Zobaczę, jak do mnie przyleci, czy też jest suchy w środku, ale jeśli dobrze wygląda na rzęsach i się nie osypuje to pewnie nie ma się czym martwić
Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
Przyleciał mój Eye Fly, zaraz się nim pomaluję Mój też ma kod 5001, ale nie wydaje mi się, by był suchy, chyba po prostu nabiera na szczoteczkę tyle tuszu, ile trzeba
Śliczny kolorek, piękne opakowanie, po prostu miodzio, ale jeszcze zobaczę, jak wygląda na moich rzęsach i dam znać
Właśnie miałam okazję wypróbować go w ekstremalnych warunkach - po wyjściu na spacer okazało się, że coś pyli i łzy popłynęły ciurkiem, jakby kran odkręcić. Tusz na miejscu jest bez skazy, Kreseczka Stili też, tylko cień trochę cierpiał, ale moje zakupy truskawkowe nie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 14:06   #3044
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny, a w UC w Warszawie można odbierać paczki i czy muszę odebrać osobiście czy mogę wysłać po nią kogoś z rodziny?
Czuję w kościach,że przechwycili mojego maczka Opuścił HK 06.03 i do mnie nie dotarł Szampon Tigi kliknięty 08.03 dopiero dzisiaj został wysłany Strasznie się stresuję czy wszystko do mnie dojdzie
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 14:30   #3045
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a w UC w Warszawie można odbierać paczki i czy muszę odebrać osobiście czy mogę wysłać po nią kogoś z rodziny?
Czuję w kościach,że przechwycili mojego maczka Opuścił HK 06.03 i do mnie nie dotarł Szampon Tigi kliknięty 08.03 dopiero dzisiaj został wysłany Strasznie się stresuję czy wszystko do mnie dojdzie
Musisz dać tej osobie upoważnienie, że może odebrać za Ciebie paczkę. Daj najlepiej też swój dowód osobisty bo jest potrzebny nr i pesel.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 14:33   #3046
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dzięki SiS
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 14:45   #3047
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny, to jeśteście zadowolo z tektruskawy czy nie? Mam mieszane uczucia jak czytam, że dostajecie kosmetyki z krótkim deadlinem przydatności do użycia.
Jeszcze cienie czy róż to pal licho, no al enp błyszczyk czy pomadka to juz niekoniecznie...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 14:47   #3048
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Tylko ja mam cer mieszaną w kierunku tłustej, i do tego problem z suchymi skórkami.

Może macie jakieś propozycję.[/quote]
ja na te suche skórki polecałabym ci krem tłusty, albo półłusty firmy Iwostin zakupiony w aptece. oczywiście w twoim wypdku stosowany miejscowo na te suche miejsca. dla mnie to jedyny ratunek. koleznki z pracy najpierw sie opieraly przed kupnem, a teraz to ich najwazniejszy krem w kosmetyczce. polecam
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 14:51   #3049
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

pisałam juz ze mój tż uważa ze decalkulator ma nieuaktualniona bazę danych wobec tego może robić błędy....

poza tym, pojawił sie znów Lash Queen cętkowany, a ponieważ ostatnio pojawiał się by za godzinę zniknąć i stało się tak dwa razy w ciągu miesiąca - nie zwlekając kliknęłam go, zanim doleci akurat skonczę Iluzjonistę...

http://www.strawberrynet.com/product...4633&CatgId=17

aha i jak był ostatnio kosztował 78 pln a dziś 74 .....
i przynajmniej wiem, że nie jest przeterminowany
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 15:17   #3050
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny czy któraś ma z was lusterko podswietlane babyliss? własnie myśle o kupnie. ale ono kosztuje 330 zl. poradzcie proszę......bo to dla mnie duży wydatek ale może wart swej ceny.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 15:41   #3051
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

no, własnie odebrałam 7 przesyłek z Tru, świetnie ludzie na mnie na poczcie patrzyli, jak mi kobieta w okienku kartoniki przewiązane wstążeczkami wydawać zaczęła - miodzio

oczywiście jak zawsze bez cła, a wszystkie odprawione tego samego dnia przez mój kochany UC

nie mam czasu na rozpakowanie, ale jak tylko to zrobię dam znac, jak kody, przynajmniej te, które uda się sprawdzić
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 15:42   #3052
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mad, pochwal się co zamawiałaś
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 15:56   #3053
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
czy może któraś z Wizażanek ma chęć na fluid Lancoma Teint Idole 01??
mam za suchą cerę do niego a do zakupu namówiła mnie koleżanka i teraz żałuję
fluid jest nie używany, ani razu nie próbowany
używam teraz próbki z Sephory, stąd moje opinie na jego temat
gdyby był ktoś chętny zapraszam na priv
ale na sprzedaż czy na wymianę?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 15:58   #3054
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

a te paletke Lancome ktos zna, jak stara może ona byc?
http://eu.strawberrynet.com/productD...ecial&goChar=L
cena fajna, kolory eleganckie, przynajmniej na moim monitorze?
a moze ktos ma i zna te kolory
eh, szukam,szukam co by tu kliknac, choc nie powinnam w ciemno...

dzis testowalam swojego maczka Posy (z wczorajszej paczuszki) i jakos chyba za duzo machnelam pedzlem - tym do rozu INGLOTA - i mialam jedna wielka plame blyszcząca na policzku....kolor fajny, brudny roz, takie jakie lubie, ale ten blysk w sloncu....chyba meteorki dla mnie lepsze...

chcialabym byc mulatką...takim w każdym makijazu piknie


Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Nosku, ja w piatek kliknęłam bambusa i zapłaciłam kartą. Do dziś nie wysłali a płatność jest pending, z konta mi oczywiście ściągnęło. Jak zapytałam co jest grane to dostałam maila o podanie tego kodu, nie wiem teraz co mam zrobić?
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja tak mam niestety od dwóch dni W piątek kliknęłam bambusa i zapłaciłam kartą, do wszystkich już leci a ja mam właśnie pending
Reese i jak u Ciebie sie to skonczyło, bo ja niestety tez tak mam, zmowilam 10 marca bambusa dla Kasioli i dla siebie perfumy, potem w nocy juz 11 marca wlasciwie dla karolina1985 samego bambusa - w obu przypadkach jak zwykle ta sama karta...i co to drugie dla Karoliny juz wyslane od razu, a to pierwsze zero odzewu, tez status "Payment confirmation is pending"...pierwszy raz tak mam...
cale szczescie ze nie proszą o CVV mailem...eh, dlugo Ty czekalas?

Edytowane przez Maggie
Czas edycji: 2008-03-11 o 16:32
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 16:41   #3055
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez paooolka23 Pokaż wiadomość
z tego co pamietam kiedys pisałyscie tu o stronce na ktorej mozna sprawdzić daty produkcji mozecie mi podpowiedziec gdzie to znajde
Proszę
http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:05   #3056
inu
Raczkowanie
 
Avatar inu
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
pisałam juz ze mój tż uważa ze decalkulator ma nieuaktualniona bazę danych wobec tego może robić błędy....

poza tym, pojawił sie znów Lash Queen cętkowany, a ponieważ ostatnio pojawiał się by za godzinę zniknąć i stało się tak dwa razy w ciągu miesiąca - nie zwlekając kliknęłam go, zanim doleci akurat skonczę Iluzjonistę...

http://www.strawberrynet.com/product...4633&CatgId=17

aha i jak był ostatnio kosztował 78 pln a dziś 74 .....
i przynajmniej wiem, że nie jest przeterminowany
dzięki też kliknęłam!

a tak poza tym, to nie powinnam tu zaglądać, miałam nic już nie kupować w tym miesiącu!
inu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:17   #3057
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny pomóżcie proszę
Przed chwilą robiłam zakupy na tru , to moje początki. Stona się zawiesiła i sądziłam że zamówienie nie zostało przyjęte, bo wracało mnie cały czas do momentu autoryzacji (dane dotyczące karty). Okazało się dopiero po wejściu na skrzynkę pocztową, że mam 7 notification of payment . Co robić , co robić . Ja nie chcę aż tyle
Proszę o radę co mam biedna począć .
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:20   #3058
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
pisałam juz ze mój tż uważa ze decalkulator ma nieuaktualniona bazę danych wobec tego może robić błędy....

poza tym, pojawił sie znów Lash Queen cętkowany, a ponieważ ostatnio pojawiał się by za godzinę zniknąć i stało się tak dwa razy w ciągu miesiąca - nie zwlekając kliknęłam go, zanim doleci akurat skonczę Iluzjonistę...

http://www.strawberrynet.com/product...4633&CatgId=17

aha i jak był ostatnio kosztował 78 pln a dziś 74 .....
i przynajmniej wiem, że nie jest przeterminowany
jazmine, a czym się różni ten cętkowany od zwykłego?

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
no, własnie odebrałam 7 przesyłek z Tru, świetnie ludzie na mnie na poczcie patrzyli, jak mi kobieta w okienku kartoniki przewiązane wstążeczkami wydawać zaczęła - miodzio

oczywiście jak zawsze bez cła, a wszystkie odprawione tego samego dnia przez mój kochany UC

nie mam czasu na rozpakowanie, ale jak tylko to zrobię dam znac, jak kody, przynajmniej te, które uda się sprawdzić
a ja odebrałam aż 5 paczek!!! poszłam po 4 z wczorajszego awizo, a na miejscu okazało się, że od 5 marca moje oclone perfumki leżą na poczcie tylko listonosz nie zostawił awizo
tak więc już się nie martwię i jestem wręcz przeszczęsliwa zapłaciłam 45 zł za dopuszczenie perfum do obrotu

co do tuszu Eye Fly - fantastyczny! nie wiem, czy nie podoba mi się bardziej, niż Lash Queen, jutro zobaczę Hypnose Onyx nawet ubrałam się kolorystycznie pod fioletowy tusz
maczek Peony doszedł w stanie nienaruszonym, śliczny oczywiście, maznęłam się nim po polikach i wygląda bardzo ładnie - takiego efektu właśnie oczekiwałam
krem Biothermu pachnie bardzo przyjemnie, wieczorem się nim wysmaruję
i jutro wypróbuję odżywkę Tigi
no, to zdałam relację
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:29   #3059
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

mąż właśnie odebrał z poczty paczkę pewne z szachownicą i błyszczykami bo na Lancome jeszcze nie liczę. Jak przyjdzie to napiszę kamień z serca, jeszcze tylko Bamboo i będę szczęsliwa
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:35   #3060
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie proszę
Przed chwilą robiłam zakupy na tru , to moje początki. Stona się zawiesiła i sądziłam że zamówienie nie zostało przyjęte, bo wracało mnie cały czas do momentu autoryzacji (dane dotyczące karty). Okazało się dopiero po wejściu na skrzynkę pocztową, że mam 7 notification of payment . Co robić , co robić . Ja nie chcę aż tyle
Proszę o radę co mam biedna począć .
napisz do nich mailem, że to pomyłka, zamawiałaś raz to i to i chyba powinno być dobrze. A co zamówiłaś fajnego?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.