Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-22, 22:12   #241
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Bardzo mnie kusi ten kompakttylko jak u niego z kryciem?wczoraj ogladałam parure w sepho. i zachwycił mnie...ale testowalam go tylko na dłoni więc nie wiem jak sprawdziłby sie na twarzy Wydaje mi sie, ze dosc widocznie rozświetli twarz bo ma sporo drobinek (ale bardzo malutkich)
Jeżeli pytasz również o Dior Forever, to ja widzę, że ten kompakt głównie sprawdza się na suchych skórach. Powiem jedno, ja go mam w kolorze 020, nie używam, bo mi coś kompakty nie podchodzą, ale to bardzo subiektywne.
Jeżeli lubisz samą formę suchych kompaktów, to Dior ma najcudowniejszą kolorystykę na świecie. 010 - jest baardzo jasny, wg mnie coś jak porcelana nr 01 z fluidów Lancome, czyli alabaster. 020 - to jasny czysty beż, cudowny odcień, bez różu ani niczego, 022 - ciepły opalony beż z dodatkiem różu. 030 - ciepły, opalony beż, ciemnawy już raczej, ale na lato mógłby być dobry. Mnie nauczyli w perf.,że cera ma być jasna, a wszelkie przybrązowienia, zaróżowienia robimy bronzerem lub różem Co do jakości - wiele osób jest zachwyconych tym kompaktem, bo się nie mazia, jak inne tłuste formy masełkowate. po prostu jedziesz tym pudrem i powstaje równomierna powłoka, ja niestety nie czuję się tak dobrze umalowana. Należy zauważyć, że przy rozszerzonych porach i mieszanej cerze, kompakt może wchodzić w pory i je podkreślać. Do poprawek nie nadaje się wcale, bo podkreśla pory. także jeżeli masz suchą skórę, to będzie strzał w 10, jeżeli mieszaną, może być pół na pół. ale kolorystyka cudna.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A z ciekawości - czemu Ci się nie podobał?
Bo wg mnie kolor jest przecudny
tylko wiesz jak my mamy , ja lubię wszystko delikatne, a czarny lakier kłóci się z moją naturą nie potrafiłam go nosić, tym bardziej, że wyrosłam z czerni i teraz same biele, pastele i inne landrynki ale to dobre, bo jeżeli Tobie coś nie pasuje kolorystycznie, to ja już wiem, że dla mnie jak ulał
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 22:37   #242
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Jeżeli pytasz również o Dior Forever, to ja widzę, że ten kompakt głównie sprawdza się na suchych skórach. Powiem jedno, ja go mam w kolorze 020, nie używam, bo mi coś kompakty nie podchodzą, ale to bardzo subiektywne.
Jeżeli lubisz samą formę suchych kompaktów, to Dior ma najcudowniejszą kolorystykę na świecie. 010 - jest baardzo jasny, wg mnie coś jak porcelana nr 01 z fluidów Lancome, czyli alabaster. 020 - to jasny czysty beż, cudowny odcień, bez różu ani niczego, 022 - ciepły opalony beż z dodatkiem różu. 030 - ciepły, opalony beż, ciemnawy już raczej, ale na lato mógłby być dobry. Mnie nauczyli w perf.,że cera ma być jasna, a wszelkie przybrązowienia, zaróżowienia robimy bronzerem lub różem Co do jakości - wiele osób jest zachwyconych tym kompaktem, bo się nie mazia, jak inne tłuste formy masełkowate. po prostu jedziesz tym pudrem i powstaje równomierna powłoka, ja niestety nie czuję się tak dobrze umalowana. Należy zauważyć, że przy rozszerzonych porach i mieszanej cerze, kompakt może wchodzić w pory i je podkreślać. Do poprawek nie nadaje się wcale, bo podkreśla pory. także jeżeli masz suchą skórę, to będzie strzał w 10, jeżeli mieszaną, może być pół na pół. ale kolorystyka cudna.
Ja nie bardzo jakoś mogę sie przekonac do uzywania płynnych podkładów ( tylko od świeta).Na codzien tylko i wyłacznie kompaktmam tłustą cere i zwyczajnie niekomfortowo czuje się z fluidem na twarzy
Wyrównuje jedynie koloryt skory własnie suchym kompaktem lub sypkim pudrem. Myślałam nad odcieniem nr 030 medium beige...ale on własnie jest ciepły a ja własciwie nie wiem jaką mam cere. Zawsze mam duzy problem z dobraniem odcieniaTypowow ciepłe jak i wpadające w roz odcienie nie sa dla mnie, i taki posredni(ani ciepły ani zimny) najgorzej znaleźć
A panie w perfumeri nie zawsze potrafia doradzićZazycza j słysze ze "dla pani to jakis jasny odcień"a po zakupie okazuje sie,ze po nalozeniu na całą twarz podkładu jest ona wyraznie jasniejsza i wyglądam jakbym miała maske na twarzydziwna jest ta moja cera

Szukam odcienia na lato

P.S. Zdecydowalas sie na Tea Rose?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-06-22 o 22:41 Powód: dopisek
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 22:48   #243
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

tak, leci do mnie od 2 dni chyba
mam nadzieję, że będzie cudny
030 - to jest ciemny odcień, owszem opalony, ale wiesz, ja lubię lekko opalone, ten jest moim zdaniem ciemno opalony. mogłabyś go stosować chyba tylko latem.
jak Tobie pasują pudrowe kompakty, to chyba warto spróbować. poza tym, mówię Ci, jasne wyglądają lepiej na skórze, masz taki świeży wygląd, a całą resztę korygujesz bronzerem, nie warto przyciemniać buźki, to postarza
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 22:52   #244
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
tak, leci do mnie od 2 dni chyba
mam nadzieję, że będzie cudny
030 - to jest ciemny odcień, owszem opalony, ale wiesz, ja lubię lekko opalone, ten jest moim zdaniem ciemno opalony. mogłabyś go stosować chyba tylko latem.
jak Tobie pasują pudrowe kompakty, to chyba warto spróbować. poza tym, mówię Ci, jasne wyglądają lepiej na skórze, masz taki świeży wygląd, a całą resztę korygujesz bronzerem, nie warto przyciemniać buźki, to postarza
Właśnie potrzebny mi jakiś na lato
Wiem, ze ciemny odcień postarza ale moja szyja i dekold są o jakies 2 tony ZAWSZE ciemniejsze od twarzy i jak naloze jasny podkład to wyglądam jakbym była chora albo słabo sie czuła Zresztą nie tylko ja to widze Nie nakładam ciemniejszych podkładów tylko staram sie aby szyja byla rowna twarzy
A ciemniejszego opalonego szukam tylko teraz na lato
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 23:19   #245
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Właśnie potrzebny mi jakiś na lato
Wiem, ze ciemny odcień postarza ale moja szyja i dekold są o jakies 2 tony ZAWSZE ciemniejsze od twarzy i jak naloze jasny podkład to wyglądam jakbym była chora albo słabo sie czuła Zresztą nie tylko ja to widze Nie nakładam ciemniejszych podkładów tylko staram sie aby szyja byla rowna twarzy
A ciemniejszego opalonego szukam tylko teraz na lato
to 030 jak nic
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 02:24   #246
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Właśnie potrzebny mi jakiś na lato
Wiem, ze ciemny odcień postarza ale moja szyja i dekold są o jakies 2 tony ZAWSZE ciemniejsze od twarzy i jak naloze jasny podkład to wyglądam jakbym była chora albo słabo sie czuła Zresztą nie tylko ja to widze Nie nakładam ciemniejszych podkładów tylko staram sie aby szyja byla rowna twarzy
A ciemniejszego opalonego szukam tylko teraz na lato
zwróć też uwagę na kompakty clarinsa, są piękne, a kolor 030 sandy beige to kolor, którego szukasz

wyglądają bardzo naturalnie, nie podkreślają mankamentów, oraz nie dają tynkowego wykończenia, do tego trwałe - naprawdę fajne kompakty

Jeszcze te:

http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=1312#1312

tu recenzje:

http://www.makeupalley.com/product/s...ToneType=/ID=/
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 06:23   #247
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Ja podejrzewam, że może być sędziwy, gdyż sprzedawany jest bez pudełka(Unboxed). Ostatnio JT też były bez pudełka i są z roku 2005/2006. Wyszperałam w necie, że produkt ten zdobył jakąś nagrodę w roku 2005. I myślę czy będzie świeży, bo mnie zainteresował.
Ciekawa jestem czy jeśli zapytam się mailowo o kod produkcji to czy mi odpowiedzą? Chyba muszę spróbować.
Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
ja kupiłam ten krem lancome, jak dotrze sprawdze date
Dziewczynki prosze dajcie znac jak sie dowiecie jak z data tego kremiku, bo ja wciaz nad nim intensywnie mysle
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 08:26   #248
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
to 030 jak nic
dziekuje za rady
To teraz mam problem bo nie wiem na co sie zdecydowac. Bardzo spodobał mi sie jeszcze prisme Foundation Givenchy (ale nie ma go na tru), Parure Guerlain (03) oraz ten forever
Fajny jest tez podobno Compact Hydra Feel YSL (nawilzający do cer mieszanych). Na początku chyba lekko kremowy a potem na twarzy robi sie pudrowy. Nie testowałam go ale czytałam o nim bardzo dobre recenzje. Tylko kolorki wydają mi sie jakies dziwne
Myśle tez nad jakims fajnym sypańcem bo mój Clinique juz mi sie znudził troche Ale mało ktory sypaniec chyba tak kryje jak on ?

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
zwróć też uwagę na kompakty clarinsa, są piękne, a kolor 030 sandy beige to kolor, którego szukasz

wyglądają bardzo naturalnie, nie podkreślają mankamentów, oraz nie dają tynkowego wykończenia, do tego trwałe - naprawdę fajne kompakty

Jeszcze te:

http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=1312#1312

tu recenzje:

http://www.makeupalley.com/product/s...ToneType=/ID=/
Mówisz, ze dobre ? cena na truskawe całkiem przystepna
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-06-23 o 08:33 Powód: dopisek
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 08:51   #249
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
zwróć też uwagę na kompakty clarinsa, są piękne, a kolor 030 sandy beige to kolor, którego szukasz

wyglądają bardzo naturalnie, nie podkreślają mankamentów, oraz nie dają tynkowego wykończenia, do tego trwałe - naprawdę fajne kompakty

Jeszcze te:

http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=1312#1312

tu recenzje:

http://www.makeupalley.com/product/s...ToneType=/ID=/
a dla mnie ten kompakt Clarinsa o którym piszesz to zwykły puder Fajny do poprawek, ale nic poza tym

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
dziekuje za rady
To teraz mam problem bo nie wiem na co sie zdecydowac. Bardzo spodobał mi sie jeszcze prisme Foundation Givenchy (ale nie ma go na tru), Parure Guerlain (03) oraz ten forever
Fajny jest tez podobno Compact Hydra Feel YSL (nawilzający do cer mieszanych). Na początku chyba lekko kremowy a potem na twarzy robi sie pudrowy. Nie testowałam go ale czytałam o nim bardzo dobre recenzje. Tylko kolorki wydają mi sie jakies dziwne
Myśle tez nad jakims fajnym sypańcem bo mój Clinique juz mi sie znudził troche Ale mało ktory sypaniec chyba tak kryje jak on ?


Mówisz, ze dobre ? cena na truskawe całkiem przystepna
też sie przypatrywałam temu YSL Hydra Feel Ale właśnie kolory jakies takie niefajne

Sypaniec, zdecydowanie Clarins 02-na lato idealny, Kate z pewnościa potwierdzi
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 09:47   #250
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
dziekuje za rady
To teraz mam problem bo nie wiem na co sie zdecydowac. Bardzo spodobał mi sie jeszcze prisme Foundation Givenchy (ale nie ma go na tru), Parure Guerlain (03) oraz ten forever
Fajny jest tez podobno Compact Hydra Feel YSL (nawilzający do cer mieszanych). Na początku chyba lekko kremowy a potem na twarzy robi sie pudrowy. Nie testowałam go ale czytałam o nim bardzo dobre recenzje. Tylko kolorki wydają mi sie jakies dziwne
Myśle tez nad jakims fajnym sypańcem bo mój Clinique juz mi sie znudził troche Ale mało ktory sypaniec chyba tak kryje jak on ?
prisme foundation givenchy ponoć jest bardzo dobry, napewno baardzo kryje. w ciemno go nie użyjesz i może być tak, że wykończysz jasne kwadraciki i zostanie ciemny,z którym nic nie zrobisz. ale wiele osób chwali. Guerlain miał swojego czasu najlepsze kompakty, ale ten nowy jest nieco gorszy od poprzednika i moje koleżanki są raczej średnio z niego zadowolone. Moja mama miała z kolei kiedyś kompakt ysl i był rewelacyjnie dobry, nie wiem, czy ten nowy też taki jest. ale wybór masz generalnie ogromny jeżeli borykasz się z rozszerzonymi porami, prawdę mówiąc, nie polecałabym Tobie forever.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 09:58   #251
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Hej

Dziewczyny, a może mogłybyście mi polecić dobra bazę pod makijaż lub podkład do cery naczynkowej ,mieszanej dla 45 -latki.Zależny mi,aby baza ta utrwalała makijaż ,może być liftingujaca napinająca Będę wdzięczna za pomoc
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 10:18   #252
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dziewczyny jest nowa oferta na tru
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:26   #253
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
prisme foundation givenchy ponoć jest bardzo dobry, napewno baardzo kryje. w ciemno go nie użyjesz i może być tak, że wykończysz jasne kwadraciki i zostanie ciemny,z którym nic nie zrobisz. ale wiele osób chwali. Guerlain miał swojego czasu najlepsze kompakty, ale ten nowy jest nieco gorszy od poprzednika i moje koleżanki są raczej średnio z niego zadowolone. Moja mama miała z kolei kiedyś kompakt ysl i był rewelacyjnie dobry, nie wiem, czy ten nowy też taki jest. ale wybór masz generalnie ogromny jeżeli borykasz się z rozszerzonymi porami, prawdę mówiąc, nie polecałabym Tobie forever.
Moje pory w jednym miejscu (pod dołkami, jakieś 1,5cm pod oczami) na części policzkow , dokładnie w miejscu gdzie nalezy nakładac róz moje pory nie są rozszerzone..są gignantyczne I nic nie jest w stanie ich zweżyć (na jesien ide na peelingi dermatologiczne...podobno mają troche je zmniejszyć). Więc ja juz nawet nie zwracam uwagi na to czy kompakt kryje czy podkreśla pory bo moje w tym miejscu i tak zawsze są widoczne heh
Givenchy ma super konsystencje Ciemny kwadracik zawsze mozna wykorzystać do modelowania kości policzkowych
Diora podobno nie nalezy uzywac na mokro a ja wlasnie kompakty lubie uzywac na mokro więc nie wiem czy sie na niego zdecydujechyba ze jako puder
Zdecyduje sie calbo na ten Prisme foundation albo na Parure
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:31   #254
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny, a może mogłybyście mi polecić dobra bazę pod makijaż lub podkład do cery naczynkowej ,mieszanej dla 45 -latki.Zależny mi,aby baza ta utrwalała makijaż ,może być liftingujaca napinająca Będę wdzięczna za pomoc
La Prairie rose illusion albo serum liftingujące kawiorowe z tej samej firmy.
baza rose illusion jest jak mniemam na bazie silikonów, jak wszystkie tego rodzaju produkty, powoduje powstanie takiej delikatnej powłoczki na skórze, przez co cera jest idealnie gładka w dotyku i optycznie rozświetlona. ładnie rozprowadzają się na niej wszyskie fluidy, jest baardzo wydajna. dostępna na Tru.

Serum liftingujące też jest dostępne i działa coś na zasadzie wypełniacza zmarszczek. mocno napina i ujędrnia skórę. ogólnie seria kawiorowa jest boska.
Zawsze też można zastosować serum normalizujące La Prairie i wtedy nie trzeba stosować żadnej bazy, bo ono matuje, idealnie wyrównuje niedoskonałości i cera sama z siebie robi się lepsza każdego dnia. cena na Tru - 300 zł, w perf. 700
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:34   #255
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Moje pory w jednym miejscu (pod dołkami, jakieś 1,5cm pod oczami) na części policzkow , dokładnie w miejscu gdzie nalezy nakładac róz moje pory nie są rozszerzone..są gignantyczne I nic nie jest w stanie ich zweżyć (na jesien ide na peelingi dermatologiczne...podobno mają troche je zmniejszyć). Więc ja juz nawet nie zwracam uwagi na to czy kompakt kryje czy podkreśla pory bo moje w tym miejscu i tak zawsze są widoczne heh
Givenchy ma super konsystencje Ciemny kwadracik zawsze mozna wykorzystać do modelowania kości policzkowych
Diora podobno nie nalezy uzywac na mokro a ja wlasnie kompakty lubie uzywac na mokro więc nie wiem czy sie na niego zdecydujechyba ze jako puder
Zdecyduje sie calbo na ten Prisme foundation albo na Parure
słuszna decyzja nie bierz forever, ani jako kompakt ani jako puder nie sprawdzi się na cerze z rozszerzonymi porami chociaż opinie super na kwc. jak weźmiesz pryzmy lub cokolwiek innego, daj znać, też jestem ciekawa

Mariola, a co nowego wyniuchałaś na Tru?
nie mów, że shimmerki, bo moje konto czeka na dostawę ;-)
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:34   #256
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jest nowa oferta na tru
gdzie gdzie??
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:54   #257
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Są poprzeceniane zestawy, głównie do make upu....ech, i znowu kuszą mnie rzeczy, których nie potrzebuję!
__________________
No brain,no pain.
Nie cierpię "włosków", "fryzurek", "ciałka", "kremików", "kolorków", "zapaszków" etc.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:54   #258
Bella206
Przyczajenie
 
Avatar Bella206
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
gdzie gdzie??
Chyba chodzi o zestawy purchawek:
http://us.strawberrynet.com/bonusPacksSpecials.aspx

Skusiłam się na Lancastera
Bella206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 11:03   #259
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Bella206 Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o zestawy purchawek:
http://us.strawberrynet.com/bonusPacksSpecials.aspx

Skusiłam się na Lancastera
ten krem deep revolcanic jest ekstra i ceny super krem został wprowadzony z 4 lata temu, miejmy nadzieję, że strasznych staruchów tam nie napakowali. mnie kusi zestaw decleor z olejkiem neroli ktoś wie może, kiedy toto zostało wprowadzone do obrotu? nie chciałabym skamieniałego starucha
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 11:05   #260
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
tylko wiesz jak my mamy , ja lubię wszystko delikatne, a czarny lakier kłóci się z moją naturą nie potrafiłam go nosić, tym bardziej, że wyrosłam z czerni i teraz same biele, pastele i inne landrynki ale to dobre, bo jeżeli Tobie coś nie pasuje kolorystycznie, to ja już wiem, że dla mnie jak ulał
to jak będziesz mieć cos czarnego, ciemnego itp, daj znać
Bo ja własnie dojrzewam do wymianki na pojedynczy granacik Diora, o którym już tu gdzieś pisałam
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 11:08   #261
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Kochani, a jaki eyeliner moglibyscie polecic?? dla prawdziwej amatorki, bedzie to moj pierwszy liner (pomijajac kredki do oczu), wiec musi byc latwy w obsludze prosze o jakies rady konkretne produkty
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 11:14   #262
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
to jak będziesz mieć cos czarnego, ciemnego itp, daj znać
Bo ja własnie dojrzewam do wymianki na pojedynczy granacik Diora, o którym już tu gdzieś pisałam
mam paletkę chanel coromandeles, czy coś takiego, nie wiem, czy by Ciebie zainteresowała, jest tam czarny, ochra i żółty (złoty). z małym ubytkiem.

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Kochani, a jaki eyeliner moglibyscie polecic?? dla prawdziwej amatorki, bedzie to moj pierwszy liner (pomijajac kredki do oczu), wiec musi byc latwy w obsludze prosze o jakies rady konkretne produkty
mam taki eye-liner w pisaku YSL, czarny, maluje się dziecinnie łatwo równe cieniutkie kreseczki, ale ta czerń nie jest taka głęboka jak w linerach z tuszem osobno. także jeżeli chcesz coś dziecinnie prostego w obsłudze, to polecam linery w pisaku, może być ysl, ale jeżeli kreska ma być bardziej konkretna i ciemna jak smoła, to wybierz pędzelek maczany w tuszu. swojego czasu miałam bourjois i był naprawdę bardzo dobry. dziewczyny kupowały coś clinique również, ale nie wiem, jak to się sprawuje, bo mam tylko 1 kosmetyk clinique buttermilk i kończy się w zastraszającym tempie myślę, że łącznie 4 m-ce i nie będzie cienia.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 11:17   #263
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Kochani, a jaki eyeliner moglibyscie polecic?? dla prawdziwej amatorki, bedzie to moj pierwszy liner (pomijajac kredki do oczu), wiec musi byc latwy w obsludze prosze o jakies rady konkretne produkty
Shiseido, który się pojawia na tru (niestety rzadko) ze względu na cudny pędzelek - twardy i precyzyjny lub coś z clinique (super kolory, pędzelek mi się mniej podoba).
Shiseidem macham jak szalona piękne kreski mimo, ze rękę do linerów mam bardzo kiepską, szczególnie do pisaków
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 11:19   #264
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Kochani, a jaki eyeliner moglibyscie polecic?? dla prawdziwej amatorki, bedzie to moj pierwszy liner (pomijajac kredki do oczu), wiec musi byc latwy w obsludze prosze o jakies rady konkretne produkty
Ja polecam DiorLinera z taką końcówką pędzelkiem. Łatwo się maluje, można cieniej, grubiej, jak się chce.
Miałam wcześniej ArtLinera Lancome z końcówką gąbeczką i był ciut gorszy, bo czasem malował zbyt grubo.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 11:38   #265
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Shiseido, który się pojawia na tru (niestety rzadko) ze względu na cudny pędzelek - twardy i precyzyjny lub coś z clinique (super kolory, pędzelek mi się mniej podoba).
Shiseidem macham jak szalona piękne kreski mimo, ze rękę do linerów mam bardzo kiepską, szczególnie do pisaków
tez polecam ten liner, ma brazowy i czarny i jestem bardzo zadowolona- jest idealny do grubszych kresek(bo cienkie to juz chyba nie w modzie).
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 11:48   #266
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Shiseido, który się pojawia na tru (niestety rzadko) ze względu na cudny pędzelek - twardy i precyzyjny lub coś z clinique (super kolory, pędzelek mi się mniej podoba).
Shiseidem macham jak szalona piękne kreski mimo, ze rękę do linerów mam bardzo kiepską, szczególnie do pisaków
Clinique też mam, ale nie uważam, aby był dobry dla osoby początkującej.
Mnie na początku łatwiej się maziało miękkim pędzelkiem niż twardym pędzelkiem
No ale w sumie co kto lubi

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
mam paletkę chanel coromandeles, czy coś takiego, nie wiem, czy by Ciebie zainteresowała, jest tam czarny, ochra i żółty (złoty). z małym ubytkiem.
Pewnie by interesowało - wiem, o której paletce mówisz
To może przejdziemy do jakiegoś wątku wymiankowego z tym? Albo na PW
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 12:06   #267
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Shiseido, który się pojawia na tru (niestety rzadko) ze względu na cudny pędzelek - twardy i precyzyjny lub coś z clinique (super kolory, pędzelek mi się mniej podoba).
Shiseidem macham jak szalona piękne kreski mimo, ze rękę do linerów mam bardzo kiepską, szczególnie do pisaków
ja mam I Clinique i Shiseido. Z obu jestem bardzo zadowolona Pędzelek Shiseido-genialny.
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 12:43   #268
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

przyłączam się do fanek Diorskin Forever Compact. zdradziłam z nim DP i ML Chanel, i już przy nim zostałam co prawda nie matuje na tak długo jak DP/ML ale dużo lepiej kryje oraz dużo łatwiej przy pomocy kilku warstw zapewnić nim krycie mniejszych fragmentów twarzy. nie powoduje też uczucia wysuszenia skóry zaraz po nałożeniu. co do kolorów: jest ich bodajże 9 (przynajmniej tyle udało mi się naliczyć ), wszystkie dostępne na Tru (chyba że akurat się skończą jak teraz mój nr 22 wrr..). kolory kończące się na 2 (22,32) mają domieszkę różu, kolory z 3 (23,33) mają odcień pomarańczowy/brzoskwiniowy. nie wiem co powiedzieć o tych kończących się na 0 (10,20,30), wydaje mi się że to po prostu czyste beże
krótko i na temat ja ze swojej strony szczerze polecam
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 12:50   #269
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
przyłączam się do fanek Diorskin Forever Compact. zdradziłam z nim DP i ML Chanel, i już przy nim zostałam co prawda nie matuje na tak długo jak DP/ML ale dużo lepiej kryje oraz dużo łatwiej przy pomocy kilku warstw zapewnić nim krycie mniejszych fragmentów twarzy. nie powoduje też uczucia wysuszenia skóry zaraz po nałożeniu. co do kolorów: jest ich bodajże 9 (przynajmniej tyle udało mi się naliczyć ), wszystkie dostępne na Tru (chyba że akurat się skończą jak teraz mój nr 22 wrr..). kolory kończące się na 2 (22,32) mają domieszkę różu, kolory z 3 (23,33) mają odcień pomarańczowy/brzoskwiniowy. nie wiem co powiedzieć o tych kończących się na 0 (10,20,30), wydaje mi się że to po prostu czyste beże
krótko i na temat ja ze swojej strony szczerze polecam
littlefrog, a jaką masz cerę suchą, czy mieszaną?

btw, jeżeli ktoś ma chrapkę na dior forever nr 020 z ubytkiem rzędu 5 proc., zapraszam do wątku, ja nie wiem, co z tym zrobić mi nie pasuje.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 12:57   #270
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
przyłączam się do fanek Diorskin Forever Compact. zdradziłam z nim DP i ML Chanel, i już przy nim zostałam co prawda nie matuje na tak długo jak DP/ML ale dużo lepiej kryje oraz dużo łatwiej przy pomocy kilku warstw zapewnić nim krycie mniejszych fragmentów twarzy. nie powoduje też uczucia wysuszenia skóry zaraz po nałożeniu. co do kolorów: jest ich bodajże 9 (przynajmniej tyle udało mi się naliczyć ), wszystkie dostępne na Tru (chyba że akurat się skończą jak teraz mój nr 22 wrr..). kolory kończące się na 2 (22,32) mają domieszkę różu, kolory z 3 (23,33) mają odcień pomarańczowy/brzoskwiniowy. nie wiem co powiedzieć o tych kończących się na 0 (10,20,30), wydaje mi się że to po prostu czyste beże
krótko i na temat ja ze swojej strony szczerze polecam

coraz bardziej mi sie podoba ten komakt

a jak go używasz na sucho czy na mokro
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.