nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-20, 19:14   #2761
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

jestem i zdaje relacje
wiec tak - jestem zachwycona tym podkladem poki co wiadomo, ze to dopiero pierwszy dzien, ale:
+ idealny odcien dla mnie! pierwszy raz w zyciu mam tak dobrany odcien do skory
+ czego sie bardzo balam, a okazalo sie, ze nie bylo czego, czyli - super łatwo sie go naklada i rozprowadza (ja zrobilam to palcami)
+ przykryl WSZYSTKO (nawet zaczerwienienia po porannym wyciskaniu krostki ) i wyrownal pieknie koloryt
+ wreszcie TŻ sie na koszulce nie odbija moj podklad
+ wytrzymal caly dzien! pierwszy raz jakis podklad wytrzymal caly dzien na mojej buzi bez zadnych poprawek
wprawdzie pierwszy blysk czola pojawil sie po 5h od nalozenia, ale za to - jak nigdy - okolice dookola nosa i broda W OGOLE sie nie swiecily caly dzien a czolo leciutko sie swiecilo, tak, ze obylo sie bez pudru.

oby tak dalej
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 22:38   #2762
Andelulla
Przyczajenie
 
Avatar Andelulla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 7
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Brzoskfiniowa Pokaż wiadomość
Andelulla, a ten puder Maybelline Dream Mat Powder, 07 Sand Sable, pokrywa się z kolorem podkładu Revlona, Sand Beige? Właśnie szukam matującego pudru pod kolor Sand Beige i zastanawiam się czy ten byłby odpowiedni?
I jeśli tak to gdzie można go nabyć?
Właśnie jak go nakładam to w zasadzie tylko żeby podkreślić bo nie jest jakiś wybitnie ani jasny, ani ciemny i ładnie mi leży po nałożeniu Revlona więc ja mogłabym Ci z czystym sumieniem powiedzieć, że weź. Dałam recenzję na kosmetyk Maybelline.
Myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie, jak rano zrobię zdjęcia i wrzucę
Ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że pokrywa się bardzo ładnie przynajmniej na mojej twarzy. Nie pozostawia mi śladów tylko jakby wtapia się ( nie tworzy również maski, tylko sprawia, że mam delikatne policzki jakbym je czymś musnęła. Resztę opisałam we wcześniejszym poście)
Produkt kupiłam w zwykłym sklepie kosmetycznym Olimp u siebie, ale w drogeriach typu Rossman czy Naturella też powinnaś dostać

Edytowane przez Andelulla
Czas edycji: 2009-10-20 o 22:42
Andelulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 11:12   #2763
goosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar goosia:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 262
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

jak dotad uzywałam zwykłego revlona bez softlexu odcien sand beige , chce zamowic teraz w wersji softlex dla cery normalnej i zastanawiam sie czy odcien sand beige jest taki sam jak w tej starej wersji revlonu czy jest ciemniejszy, bo niewiem teraz czy zamowic buffczy sand beige
__________________
goosia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 13:53   #2764
Brzoskfiniowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 157
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Andelulla, dzięki za informacje i za zdjęcie też byłabym wdzięczna
Brzoskfiniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 19:42   #2765
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A ja mam 2 buteleczki Revlona Color Stay i jestem zadowolona 180 na cieplejsze dni,kiedy skóra bardziej opalona i 150 na zimę, kiedy jestem biała;p Lepszy od L'oreala, Astora, Rimmela i Eveline. Kryje w skali 1-10 na porządne 9 (jak dla mnie) tez mam krosteczki, wiecznie czerwone skrzydełka nosa i dziury po ospie
Nie używam juz na to ani korektora ani pudru, ale myślę, że w duecie albo tercecie kryją na 10! Co do wysuszania- czasami się zdarza,ze przy nosie są 'skórki',ale polecam Nivea Soft albo Happy Derm lekko po demakijażu i przed użyciem podkładu i wszystko będzie grało
Chyba Double Wear mocniej kryje i Dermablend, z tym, ze dermablend powoduje świecenie,taki jest bardziej oleisty jakby.
Ja w każdym razie Color Staya polecam!
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 11:42   #2766
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

jaki odcień Reclona CS będzie odpowiednikiem soft sable 105 Max Factora LP ?
w końcu znalazłam swój odcień na chłodniejsze dni ale Lasting Performance aż tak bardzo mnie nie zachwycił. Jabky ktoś wiedział bedę wdzięczna
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 12:12   #2767
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
jaki odcień Reclona CS będzie odpowiednikiem soft sable 105 Max Factora LP ?
w końcu znalazłam swój odcień na chłodniejsze dni ale Lasting Performance aż tak bardzo mnie nie zachwycił. Jabky ktoś wiedział bedę wdzięczna
105 to chyba soft beige? Też szukałam tego odcienia w Revlonie, ale dokładnie takiego samego nie znalazłam. Najbardziej zbliżone to 300 i 310 - 300 jest troszkę jaśniejszy od MF 105, a 310 troszkę ciemniejszy.
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 14:17   #2768
hypnose333
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 40
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

To może i ja się wypowiem zamówilam Revlon colorstay do cery miesznaej/tłustej w kolorze 150 Buff dzisiaj przyszedl poki co mam go na twarzy od 3 godzin i jak narazie sie trzyma jakoś , kolor nawet bardziej mi odpowiada niz Estee lauder double wear 36 sand beige jest mnie zółty bardziej stonowany matowy beż .Jedyne do mu moge zarzucic to to ,ze na pewno troche mniej kryje od estee lauder double wear i wydaje mi sie ze jest lżejszy od klasycznego Revlona colorstay'a .Dokładniejsza relacje zdam wieczorem
hypnose333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 16:28   #2769
czarniutka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: województwo mazowieckie
Wiadomości: 30
Dot.: odcień Revlon Colorstay

Ja też mam problem z dobraniem odcienia. W mojej miejscowosci nie ma drogerii ze stoiskiem revlon, wiec musze wybrac nie testujac na sobie tylko zdajac sie na rady innych. Ja nie mam bardzo jasnej ani bardzo ciemniej cery. Raczej taka średnia, zwykle uzywam podkladow tych wpadajacych w beż a nie w róż. I tak sie zastanawiam, buff chyba bedzie dla mnie za jasny, ale z kolei widze ze sand beige chyba wpada w róż albo tylko mi sie tak zdaje.. Czy ktoras z Was, drogie wizazanki, moglaby mi doradzic? Czy buff jest bardzo jasny? a jak jest z kolorkiem sand beige? Bardzo prosze o porownanie tych dwoch odcieni...
czarniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 17:50   #2770
katarzyna sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 20
GG do katarzyna sz
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

hej dziewczyny jestem tu nowa ale powiem wam ze jeszcze niemialam tak idealnego podkladu jak revlon colorstay softlex!! Uzywam go teraz pierwszy raz ale wlasnie skonczylam ten revlon custome 5 odcieni i w porownaniu do sodtlexa jest do bani :P:P !! ale mam do was pyatnie czym sie rozni revlon colorstay softlex od revlon colorstay active ( tego w tubce???)???? pozdrawiam
katarzyna sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 19:24   #2771
Agun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cześć dziewczyny
Jestem nowa i paaaaargne zamowic sobie revlona, ale z tym wiaze sie milion pytan i obaw o ktorych nie bede teraz sie rozpisywac;p
Jutro jade do Konina poszukac w galerii probek Revlona colorstay z softflexem i jesli je dostane bede baaardzo happy no a jesli nie to bedzie gorzej;p
I pisze zeby zapytac sie Dimiti gdzie mozna nabyc probki w necie?
Sa na allegro? Moze znasz jakiegos dobrego sprzedawce? Poprosilabym o linka wtedy
nie chce kupic od razu calego opakowania gdyz moja twarz jest mocno pieprznieta;p I rzadko co jej odpowiada;p wiec wole probke
pozdrawiam serdecznie.
to forum jest genialne
Agun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 11:23   #2772
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
105 to chyba soft beige? Też szukałam tego odcienia w Revlonie, ale dokładnie takiego samego nie znalazłam. Najbardziej zbliżone to 300 i 310 - 300 jest troszkę jaśniejszy od MF 105, a 310 troszkę ciemniejszy.
dzięki za odpowiedz
chodzi mi o 105 (faktycznie to soft beige) w wakacje uzywałam 320 Revlona a teraz jest bardzo ciemny... chyba bym sie decydowała na 310
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 18:53   #2773
Agun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

mam próbki Buff dla obu rodzai cer.
Nalozylam troche -co jest glupie wiem, bo nie moge obiektywnie strwierdzic czy wszystko jest ok w sztucznym swietle ale generalnie jest baaaaardzo dobrze;D
no naprawde jetem zadowolona
boje sie tylko ze sciemnieje jak wczesniej dziewczyny pisaly...
jutro proba generalna
Agun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 12:38   #2774
Agun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

No. Wyprobowalam. podoba mi sie
Kolor jest super.
Teraz zastanawiam sie jak znalezc na allegro te 100% oryginalne podklady revlon.
Bo ktos pisal ze podobno wiekszosc to poprostu bardzo dobre podrobki.
Kurcze... Moze wiecie kto ma te oryginalne?
Agun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 16:13   #2775
sapphire2907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Question Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam,
mam zamiar kupić podkład Revlona odcień buff, czy ktoś mógłby napisać jaki on jest w porównaniu do odcieni Loreal infallible? Może któraś z was miała podkład z loreala i umie go porównać Z loreala pasował mi kolor 125.
sapphire2907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 18:23   #2776
czarniutka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: województwo mazowieckie
Wiadomości: 30
Question Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam;P ja dzis zamowilam na allegro revlon colorstay dla cery tlustej, mam nadzieje ze ten podklad dobrze kryje, bo potrzebuje mocnego krycia i licze na niego Zamowilam kolor sand beige, oby nie okazal sie zbyt ciemny..
Czy ktoras z Was uzywala wlasnie tego koloru?
czarniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 18:41   #2777
Brzoskfiniowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 157
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Czarniutka19, niestety, podkład jakoś rewelacyjnie nie kryje, przynajmniej ten z softflexem. Na szczęście mi specjalnie krycie nie potrzebne, wystarczy żeby matował (mam problemy z napisaniem tego słowa, nie wiedzieć czemu). Ja używam teraz sand beige, jest wporządku
Brzoskfiniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 21:40   #2778
Andelulla
Przyczajenie
 
Avatar Andelulla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 7
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Brzoskfiniowa Pokaż wiadomość
Czarniutka19, niestety, podkład jakoś rewelacyjnie nie kryje, przynajmniej ten z softflexem. Na szczęście mi specjalnie krycie nie potrzebne, wystarczy żeby matował (mam problemy z napisaniem tego słowa, nie wiedzieć czemu). Ja używam teraz sand beige, jest wporządku
Brzoskwinka przepraszam Cię za to, że nie wstawiłam zdjęć, ale nie mam czasu. Postaram się jednak mimo wszystko wrzucić w weekend dwa zdjęcia, jeden sam z podkładem Revlona, a drugie po użyciu na to jeszcze pudru Maybelline ok? Strasznie mi głupio troszku, ale dotrzymam obietnicy i na weekend będziesz mieć zdjęcia Co ten brak czasu z człowiekiem robi

Czarna Sand Beige jest jasny, jak dla mnie na obecna porę jest bardzo dobry...gorzej będzie jak przyjdzie mi przywitać lato i zmienić kolor podkładu...
Andelulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 21:55   #2779
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez czarniutka19 Pokaż wiadomość
Witam;P ja dzis zamowilam na allegro revlon colorstay dla cery tlustej, mam nadzieje ze ten podklad dobrze kryje, bo potrzebuje mocnego krycia i licze na niego Zamowilam kolor sand beige, oby nie okazal sie zbyt ciemny..
Czy ktoras z Was uzywala wlasnie tego koloru?
to jeden z najczesciej uzywanych odcieni wpisz w szukadlo do tego watku to ci pelno postow wyskoczy

Cytat:
Napisane przez Agun Pokaż wiadomość
No. Wyprobowalam. podoba mi sie
Kolor jest super.
Teraz zastanawiam sie jak znalezc na allegro te 100% oryginalne podklady revlon.
Bo ktos pisal ze podobno wiekszosc to poprostu bardzo dobre podrobki.
Kurcze... Moze wiecie kto ma te oryginalne?
pierwsze czytam, ze to sa bardzo dobre podrobki

Cytat:
Napisane przez Agun Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Jestem nowa i paaaaargne zamowic sobie revlona, ale z tym wiaze sie milion pytan i obaw o ktorych nie bede teraz sie rozpisywac;p
Jutro jade do Konina poszukac w galerii probek Revlona colorstay z softflexem i jesli je dostane bede baaardzo happy no a jesli nie to bedzie gorzej;p
I pisze zeby zapytac sie Dimiti gdzie mozna nabyc probki w necie?
Sa na allegro? Moze znasz jakiegos dobrego sprzedawce? Poprosilabym o linka wtedy
nie chce kupic od razu calego opakowania gdyz moja twarz jest mocno pieprznieta;p I rzadko co jej odpowiada;p wiec wole probke
pozdrawiam serdecznie.
to forum jest genialne
na allegro masz pelno probek wpiszesz tylko colorstay revlon i pelno wyskoczy posprawdzaj komentarze i juz mniej wiecej bedziesz wiedziala od kogo zamowic watpie zeby robili podrobki takich malenstw to sie nie oplaca po prostu za bardzo masz tez probki innych podkladow revlona wiec masz w czym wybierac mi podpasowal bardzo colorstay active, ale niestety nie ma dobrego koloru dla mnie teraz na zime z tego podkladu:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 22:06   #2780
Brzoskfiniowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 157
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Andelulla, doskonale Cię rozumiem W takim razie czekam na fotki
Brzoskfiniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 08:38   #2781
goosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar goosia:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 262
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja dzis odebralam paczuszke z revlonem zamowilam do cery normalnej w odcieniu sand beige i porownałam kolor ze zwykłym revlonem i ten z softlexem jest ciemniejszy
__________________
goosia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 08:58   #2782
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez goosia:) Pokaż wiadomość
ja dzis odebralam paczuszke z revlonem zamowilam do cery normalnej w odcieniu sand beige i porownałam kolor ze zwykłym revlonem i ten z softlexem jest ciemniejszy
bylo o tym w watku
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 12:02   #2783
elize07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

teraz ja potrzebuję pomocy... chcę kupić ten revlon tylko mam problem z odcieniem, w drogerii dostałam próbkę 180 sand beige i 330 natural tan. Okazało się ze 180 jest za jasny natomiast 330 za ciemny a w douglasie do cery mieszanej mają obecnie odcienie do 220 z jasnych i od 320 z ciemnych i mam problem który odcień pomiędzy nimi będzie dobry. Zastanawiam się nad medium beige i golden beige po waszych komentarzach tylko nie mogę znaleźć tych kolorków na żywo. Wcześniej używałam maybelline affinitone odcień rose beige i chciałabym zbliżony do niego odcień revlona. pomoże mi ktoś?
elize07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 13:51   #2784
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Agun Pokaż wiadomość
No. Wyprobowalam. podoba mi sie
Kolor jest super.
Teraz zastanawiam sie jak znalezc na allegro te 100% oryginalne podklady revlon.
Bo ktos pisal ze podobno wiekszosc to poprostu bardzo dobre podrobki.
Kurcze... Moze wiecie kto ma te oryginalne?
Ja bym powiedziała, że zdecydowana większość to jednak oryginały . Sama mogę polecić m.in. sprzedawców s_kaniszczak lub tobi_k1986.

Cytat:
Napisane przez Brzoskfiniowa Pokaż wiadomość
Czarniutka19, niestety, podkład jakoś rewelacyjnie nie kryje, przynajmniej ten z softflexem. Na szczęście mi specjalnie krycie nie potrzebne, wystarczy żeby matował (mam problemy z napisaniem tego słowa, nie wiedzieć czemu). Ja używam teraz sand beige, jest wporządku
Jak dla mnie, ten podkład bardzo dobrze kryje
Co do koloru Sand Beige, to rzeczywiście taki czysty jasny beż, ale nie mogę się jakoś do niego przekonać. Moja twarz wygląda w nim tak szaro i niezdrowo, ale dam mu jeszcze szansę

Cytat:
Napisane przez elize07 Pokaż wiadomość
teraz ja potrzebuję pomocy... chcę kupić ten revlon tylko mam problem z odcieniem, w drogerii dostałam próbkę 180 sand beige i 330 natural tan. Okazało się ze 180 jest za jasny natomiast 330 za ciemny a w douglasie do cery mieszanej mają obecnie odcienie do 220 z jasnych i od 320 z ciemnych i mam problem który odcień pomiędzy nimi będzie dobry. Zastanawiam się nad medium beige i golden beige po waszych komentarzach tylko nie mogę znaleźć tych kolorków na żywo. Wcześniej używałam maybelline affinitone odcień rose beige i chciałabym zbliżony do niego odcień revlona. pomoże mi ktoś?
Nie używałam nigdy Maybelline, ale jeśli szukasz coś pomiędzy tymi kolorami i w odcieniu żółtawym, to polecam Golden Beige (300).
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 14:34   #2785
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Wink Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez elize07 Pokaż wiadomość
teraz ja potrzebuję pomocy... chcę kupić ten revlon tylko mam problem z odcieniem, w drogerii dostałam próbkę 180 sand beige i 330 natural tan. Okazało się ze 180 jest za jasny natomiast 330 za ciemny a w douglasie do cery mieszanej mają obecnie odcienie do 220 z jasnych i od 320 z ciemnych i mam problem który odcień pomiędzy nimi będzie dobry. Zastanawiam się nad medium beige i golden beige po waszych komentarzach tylko nie mogę znaleźć tych kolorków na żywo. Wcześniej używałam maybelline affinitone odcień rose beige i chciałabym zbliżony do niego odcień revlona. pomoże mi ktoś?
a widzialas moze 250?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 14:36   #2786
czarniutka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: województwo mazowieckie
Wiadomości: 30
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ten nowy podklad jest tak bardzo zachwalany na forach.. myslalam ze naprawde super kryje hm.. ale juz zamowilam wiec po herbacie, co bedzie A co do koloru to troche mnie uspokoilyscie, bo myslalam ze sand beige jest naprawde ciemny. Ja potrzebuje takiego sredniego kolorku, bez rozowego odcienia(!!!)
czarniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 14:58   #2787
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała, że zdecydowana większość to jednak oryginały . Sama mogę polecić m.in. sprzedawców s_kaniszczak lub tobi_k1986.

Jak dla mnie, ten podkład bardzo dobrze kryje
tez zamawialam u s_kaniszczak i podklad na pewno jest oryginalny

moim zdaniem bardzo dobrze kryje, a jednoczesnie wyglada naturalnie i trzyma sie caly dzien!! a ja mam sporo do ukrycia

Cytat:
Napisane przez czarniutka19 Pokaż wiadomość
Ten nowy podklad jest tak bardzo zachwalany na forach.. myslalam ze naprawde super kryje
moim zdaniem kryje bardzo dobrze, bo zakrywa krostki, zaskorniki, zaczerwienienia, a jednoczesnie nei robi maski na twarzy, wyglada naturalnie. ja wczesniej uzywalam Affinitone, ktory rowniez dobrze kryje, jednak u mnie szybko schodizl z twarzy i wygladal sztucznie.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 15:04   #2788
elize07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a widzialas moze 250?
na żywo nie, w piątek ma być jakaś dostawa to pójdę zobaczyć, zwłaszcza że teraz w douglasie jest chyba jakaś promocja bo kosztuje 59 zł. Na stronie revlona ten kolorek wydaje się ok więc też mógłby być tylko teraz mam trzy odcienie do wyboru a to nie rozwiązuje mojego problemu chciałabym coś bez odcienia różowego bo mam cerę naczynkową i więcej różu nie potrzebuję ale z drugiej strony nie chce też mieć żółtej twarzy...

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
tez zamawialam u s_kaniszczak i podklad na pewno jest oryginalny

moim zdaniem bardzo dobrze kryje, a jednoczesnie wyglada naturalnie i trzyma sie caly dzien!! a ja mam sporo do ukrycia



moim zdaniem kryje bardzo dobrze, bo zakrywa krostki, zaskorniki, zaczerwienienia, a jednoczesnie nei robi maski na twarzy, wyglada naturalnie. ja wczesniej uzywalam Affinitone, ktory rowniez dobrze kryje, jednak u mnie szybko schodizl z twarzy i wygladal sztucznie.
jaki odcień miałaś affinitone i jaki masz revlona?
elize07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 16:04   #2789
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez elize07 Pokaż wiadomość
na żywo nie, w piątek ma być jakaś dostawa to pójdę zobaczyć, zwłaszcza że teraz w douglasie jest chyba jakaś promocja bo kosztuje 59 zł. Na stronie revlona ten kolorek wydaje się ok więc też mógłby być tylko teraz mam trzy odcienie do wyboru a to nie rozwiązuje mojego problemu chciałabym coś bez odcienia różowego bo mam cerę naczynkową i więcej różu nie potrzebuję ale z drugiej strony nie chce też mieć żółtej twarzy...

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------



jaki odcień miałaś affinitone i jaki masz revlona?
250 jest troche ciemniejsza od 180 i w tej samej tonacji, bez rozu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 07:24   #2790
czarniutka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: województwo mazowieckie
Wiadomości: 30
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A mam do Was jeszcze takie pytanko.. Bo ja zamowilam ten podklad na allegro, tzn. zlozylam zamowienie u pewnej pani, napisalam do niej meila w jakim kolorze chce ten podklad i do jakiej cery. Nie dostalam od niej zadnej wiadomosci, nic mi nie odpisala, no i teraz nie wiem co zrobic
Poza tym, nigdy wczesniej nie zamawialam nic na allegro, a teraz musialam, bo revlon nie jest dostepny w zadnej drogerii w mojej miejscowosci. Nie wiem, czy wplacic pieniazki na konto tej osoby, skoro sie nie odezwala? Poradzcie, bo nie wiem co zrobic
czarniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.