BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 15:17   #4531
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ja kupowałam u bbcreamworld i jestem zachwycona Paczka dotarła w tydzień
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 15:38   #4532
ojakamadra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 22
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Jestem (pozytywnie) zaskoczona kryciem Misshy PC, oczywiście nie obejdzie się bez korektora, czy drugiej warstwy, ale w porównaniu do podkładów uchodzących na wizażu za kryjące jest super.
Mam pytanie o Skin79 Oriental Gold (fioletowe opakowanie) - któremu odcieniowi misshy pc jest najbliższy i jak z kryciem czy świeceniem w porównaniu do niej? Widziałam też korektor w zestawie Oriental Gold, warty jest coś?

Czy w ogóle jest jakiś bb korektor, który nie ścierałby się przy nakładaniu kremów, nie wchłaniał i był nieporównywalnie lepszy od dostępnych w drogeriach?


edit: aha, jeszcze: czym się różni oriental gold bb od oriental plus?

Edytowane przez ojakamadra
Czas edycji: 2011-04-13 o 16:17
ojakamadra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 16:43   #4533
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Ja mam Lioele Water Drop i te kropelki na prawdę się pojawiają przez co do końca nie wiem jak go nakładać xD Jednak bardzo go lubię, ma miły zapach, wyrównuje koloryt i jest taki lekki ;]
Ja dzisiaj dostałam przesyłkę od bello, nie martw się może jutro dojdzie ;3
A kiedy Ci bello wysyłała paczke?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 16:56   #4534
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
A masz porównanie z Hot Pink ?
Mam właśnie hot pink i kusi mnie oriental, ale nie wiem czy warto
Kicia mi rozowy w ogole nie podszedl ale tez widocznie nie byl dla mojej cery... ja juz potrzebuje bardziej tresciwego kremu a rozowe u mnie ani nie kryly ani sie nie trzymaly za dobrze

rozowowe sa dla mlodszych cer, orientale dla troche starszych

z tego co widzialam na zdjeciu Hot Pink cudnie sie u Ciebie prezentuje tak wiec z orientalem mozesz jeszcze poczekac
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 17:42   #4535
Aisslin
Raczkowanie
 
Avatar Aisslin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 73
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez ojakamadra Pokaż wiadomość
Jestem (pozytywnie) zaskoczona kryciem Misshy PC, oczywiście nie obejdzie się bez korektora, czy drugiej warstwy, ale w porównaniu do podkładów uchodzących na wizażu za kryjące jest super.
Mam pytanie o Skin79 Oriental Gold (fioletowe opakowanie) - któremu odcieniowi misshy pc jest najbliższy i jak z kryciem czy świeceniem w porównaniu do niej? Widziałam też korektor w zestawie Oriental Gold, warty jest coś?
Najbliżej mu do Misshy 13, przed aplikacją wygląda na odrobinę ciemniejszy, ale na twarzy w sumie tak samo. Kryje słabiej, świeci się chyba troszkę bardziej, ogólnie jest bardzo przyjemny, ale odbieram go jako bardziej kremowy niż podkładowy (w przeciwieństwie do Misshy)
Aisslin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 18:22   #4536
ojakamadra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 22
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dzięki za odpowiedź. Będę kombinować z łączeniem kilku bb, w sensie jakiś kryjący (missha?) + mniej kryjący + puder . Poza tym zamówiłam ponoć rewelacyjny podkład Laury Mercier w żółtym odcieniu, który można nakładać warstwami i razem z innymi mazidłami - ehehe, będę się bawić. Niestety Missha #21 jest dla mnie trochę zbyt różowa, ale smarując również szyję wyglądałaby ok.
ojakamadra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 20:03   #4537
marrlen_n
Raczkowanie
 
Avatar marrlen_n
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 225
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

a ja zopytam sie tak czy ma ktos moze misshe signature 21 na wymiane lub w ogóle chce sie pozbyc, Napiszcie do mnie na priv
marrlen_n jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 22:45   #4538
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Lioele Water drop ma taki delikatny kolor który się dopasuje do cery. Zaczęłam go używać zaraz po lecie kiedy to pasowała mi Missha 21 jednak gdy teraz go nałożyłam to też był dobry, a cera mi się rozjaśniła do Misshy 13 ;] Jest on zdecydowanie jaśniejszy od Lioele Beyond the Solution.
Bello wysłała moją paczuchę 30 marca, szła 13 dni.
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 04:26   #4539
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma któraś Misshe PC 13 i Signature 13 żeby porównać kolory? Identyczne są?
Niby tak ale nie do konca ... tutaj jest porownanie
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 08:28   #4540
kasiapacz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 57
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Widzę, że ruby ma ostatnio negatywny pr, zastanawiające zwłaszcza po ostatnich ruchach bellogirl. Ja zamawiałam u ruby 1 kwietnia , dostałam paczkę 6 kwietnia, sama byłam zaskoczona szybkością. Więc może odwracanie się od ruby jest pochopne, nigdy się u niej jeszcze nie nacięlam.

Missha PC odcień 21 był dla mnie ciut za jasny wiec zamówiłam odcień 23 ale tym razem Signature, niestety dla mnie jednak za ciemny

Zamawiała może któraś z Was kulki Misshy? Cena nie mała, zastanawiam się czy są podobne do meteorytów. Mam też chrapkę na jakiś krem z serii pielęgnacyjnej Misshy. Macie jakieś doświadczenia?

Edytowane przez kasiapacz
Czas edycji: 2011-04-14 o 17:43
kasiapacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 10:32   #4541
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Kicia mi rozowy w ogole nie podszedl ale tez widocznie nie byl dla mojej cery... ja juz potrzebuje bardziej tresciwego kremu a rozowe u mnie ani nie kryly ani sie nie trzymaly za dobrze

rozowowe sa dla mlodszych cer, orientale dla troche starszych

z tego co widzialam na zdjeciu Hot Pink cudnie sie u Ciebie prezentuje tak wiec z orientalem mozesz jeszcze poczekac
Dzięki
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 10:51   #4542
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez kasiapacz Pokaż wiadomość
Widzę, że ruby ma ostatnio negatywny pr, zastanawiające zwłaszcza po ostatnich ruchach bellogirl. Ja zamawiałam u ruby 1 kwietnia , dostałam paczkę 6 kwietnia, sama byłam zaskoczona szybkością. Więc może odwracanie się od ruby jest pochopne, nigdy się u niej jeszcze nie nacięlam.
ja od ruby kupuje caly czas i nie mam zadnego problemu... pomijajac, ze kupuje od dobrych paru miesiecy

a swoja droga to dosc dziwne te negatywy ... pochodza od osob, ktore maja po pare transakcji ( iu jednej z tych osob wyszystkie 10 opini pochodzi od ruby) i nagle kupuja od 10 do 20 produktow ... i wala rowno od gory do dolu negatywy... jak dla mnie podpada to rowno...

pomijajac, ze takimi sytuacjami powinien zajmowac sie ebay i przy platnosci paypalem ogolnie nie ma problemu z odzyskaniem pieniedzy...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 10:56   #4543
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez kasiapacz Pokaż wiadomość
Widzę, że ruby ma ostatnio negatywny pr, zastanawiające zwłaszcza po ostatnich ruchach bellogirl. Ja zamawiałam u ruby 1 kwietnia , dostałam paczkę 6 kwietnia, sama byłam zaskoczona szybkością. Więc może odwracanie się od ruby jest pochopne, nigdy się u niej jeszcze nie nacięlam.
Aż z ciekawości przejrzałam te komentarze i bardzo duża ilość pochodzi od 3 nowych osób z niewielkim dorobkiem, które nakupiły wręcz hurtową ilość produktów.
Część negatywów pewnie jest zasadna, ale trochę podejrzanie to wygląda .
Zdecydowana większość zamawiających jest jednak zadowolona.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 11:12   #4544
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Aż z ciekawości przejrzałam te komentarze i bardzo duża ilość pochodzi od 3 nowych osób z niewielkim dorobkiem, które nakupiły wręcz hurtową ilość produktów.
Część negatywów pewnie jest zasadna, ale trochę podejrzanie to wygląda .
Zdecydowana większość zamawiających jest jednak zadowolona.
No mnie właśnie też to zaciekawiło i troszkę to śmierdzi.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 11:26   #4545
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja od ruby kupuje caly czas i nie mam zadnego problemu... pomijajac, ze kupuje od dobrych paru miesiecy

a swoja droga to dosc dziwne te negatywy ... pochodza od osob, ktore maja po pare transakcji ( iu jednej z tych osob wyszystkie 10 opini pochodzi od ruby) i nagle kupuja od 10 do 20 produktow ... i wala rowno od gory do dolu negatywy... jak dla mnie podpada to rowno...

pomijajac, ze takimi sytuacjami powinien zajmowac sie ebay i przy platnosci paypalem ogolnie nie ma problemu z odzyskaniem pieniedzy...
Moze to faktycznie spisek knkurencji

Bo przeceiz to zaden problem zalozyc sobie kilka kont, kupic kilak produktow i nasmarowac same negatywy. jak komus bardzo zalezy na pozbyciu sie konkurencji to taki krok (niezbyt czysty) jest mozliwy.

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Smierdzi i to bardzo. Raczej ja kupuje sie cos i nie jest sie zadowolonym to nie wraca sie do tego samego sprzedawcy. I raczej nie kupuje sie kolejnych 10 rzeczy tylko zeby wystawic kolejne negatywy.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Albo 5 razy pod rzad dokladnie ten sam komentarz.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 11:27   #4546
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Niby tak ale nie do konca ... tutaj jest porownanie
dzeki
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 11:57   #4547
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Zamawiałam u Ruby już 3 razy i nigdy nie miałam żadnych problemów :P Jeden użytkownik wystawił aż 29 negatywów
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:05   #4548
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

nie twierdzę z wszystkie negatywy są zasadne, mnie też zdziwiło i wzbudziło podejrzenia że raptem 2 osoby wystawiły tyle naraz. Ale są i przypadki negatywów od zwykłych kupujących, zresztą po opisie przygód Evek z ruby wolę wybrać sprzedawcę który takich jazd na swoim koncie nie ma
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:19   #4549
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cześć
Ja niestety nie polecam Ruby. Robiłam u niej zakupy 2 razy. Za pierwszym razem byłam zadowolona, za drugim niestety nie. Nie przysłała mi jednego z produktów i okłamała co do terminu wysyłki. Uważam, że jest nieuczciwa, ponieważ próbowała mnie namówić do zamknięcia sporu (mam bardzo mało komentarzy na ebay) mamiąc, że niby wyśle mi w zamian produkty, taa Oczywiście jak jej odpisałam, że mogę zamknąć spór jak otrzymam od niej produkt to przestała się odzywać. Unikała też przysłaniu mi numeru przesyłki. Paypal zwrócił mi pieniądze
Podsumowując, nie radzę
__________________
65

250
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 13:11   #4550
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Przyszłam wspomnieć, że Gingko BARDZO lubię~! A przypomnę, że raczej tak sobie wspominam znajomość z Misshą PC i Skin79 Pink.
Ale jakąś obszerniejszą recenzję nasmaruję kiedyś na blogu, bo teraz czasu nie mam, uczelnia wzywa!
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:24   #4551
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

ja miałam kupić u ruby, ale jedna wizazanka podsunęła mi link do ideaseller_kr (dzięki)-jest ciut tańszy od ruby (salmon o 10zł, missha pc 20ml o 3zł-zawsze to parę zł do przodu)) i akurat miał 100% pozytywów (dziś też) i jak piszecie, że dociera paczka w tydzień to wogóle super
aaa zamówiłam wczoraj a dziś mail, że wysłane

skusiłam się na misshe pc 23, bo boję się różu w 21 (choć zdania są podzielone, ale większość widzi róż) i lato się zbliża
gdybałam nad missha matte...bedzie na następny raz
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 14:12   #4552
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Przyszłam wspomnieć, że Gingko BARDZO lubię~! A przypomnę, że raczej tak sobie wspominam znajomość z Misshą PC i Skin79 Pink.
Ale jakąś obszerniejszą recenzję nasmaruję kiedyś na blogu, bo teraz czasu nie mam, uczelnia wzywa!
czyli zadowolona jesteś fajnie, tym bardziej nie mogę się doczekać przesyłki (choć dla mnie jest tylko 10ml gingko)

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
ja miałam kupić u ruby, ale jedna wizazanka podsunęła mi link do ideaseller_kr (dzięki)-jest ciut tańszy od ruby (salmon o 10zł, missha pc 20ml o 3zł-zawsze to parę zł do przodu)) i akurat miał 100% pozytywów (dziś też) i jak piszecie, że dociera paczka w tydzień to wogóle super
aaa zamówiłam wczoraj a dziś mail, że wysłane

skusiłam się na misshe pc 23, bo boję się różu w 21 (choć zdania są podzielone, ale większość widzi róż) i lato się zbliża
gdybałam nad missha matte...bedzie na następny raz
ideaseller jest ok
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 14:12   #4553
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziewczyny co robicie gdy podejrzewacie że ktoś sprzedał wam podróbę BB creamu?

Moja koleżanka (po moich opowieściach jak to ja jestem zadowolona ) kupiła sobie " taki sam" krem jak ja ,dziś spotkaliśmy się i i okazało się że jej jest raczej podróbą(kolor inny i opakowanie też trochę się różni), czuję się trochę winna ponieważ nic jej nie powiedziałam o sprzedających i ew.podróbach ,chciałabym jakoś jej pomóc odzyskać kasę,o ile to możliwe,dodam że zapłaciła przez paypal(o ile to coś da)

I co teraz ma robić? Wywalić krem do śmieci i zapomnieć czy spróbować coś z tym zrobić?

Doradźcie coś ,proszę,szkoda żeby dziewczyna odrazu zniechęciła się do BB creamów.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 15:01   #4554
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co robicie gdy podejrzewacie że ktoś sprzedał wam podróbę BB creamu?

Moja koleżanka (po moich opowieściach jak to ja jestem zadowolona ) kupiła sobie " taki sam" krem jak ja ,dziś spotkaliśmy się i i okazało się że jej jest raczej podróbą(kolor inny i opakowanie też trochę się różni), czuję się trochę winna ponieważ nic jej nie powiedziałam o sprzedających i ew.podróbach ,chciałabym jakoś jej pomóc odzyskać kasę,o ile to możliwe,dodam że zapłaciła przez paypal(o ile to coś da)

I co teraz ma robić? Wywalić krem do śmieci i zapomnieć czy spróbować coś z tym zrobić?

Doradźcie coś ,proszę,szkoda żeby dziewczyna odrazu zniechęciła się do BB creamów.
Zakładając spór poprzez ebay i paypal jest opcja że 'towar nie jest zgodny z opisem',dalej Cię już pokierują,tam wszystko pisze
Też byłam do niedawna zielona w tych sprawach ale naprawdę dobrze jest wszystko wyjaśnione i jakos sobie poradziłam.
Powodzenia i wygranej walki życzę
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-04-14 o 15:03
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 15:06   #4555
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
czyli zadowolona jesteś fajnie, tym bardziej nie mogę się doczekać przesyłki (choć dla mnie jest tylko 10ml gingko)
kolor nr 2 jest jakby stworzony tylko dla mnie od czasow mineralow nie spotkalam sie z tak doskonalym kolorystycznie mazidlem. az sama nie moge w to uwierzyc.
niestety jest gesty. nie jakos zatrwazajaco, ale wolalabym, zeby byl w konsystencji aloe, czyli raczej lejacy. no coz, nie mozna miec wszystkiego
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:52   #4556
kasiapacz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 57
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziewczyny jak myślicie, skoro odcień Misshy 21 jest dla mnie za jasny, a 23 za ciemny to jaki BB jeszcze mogę wypróbować?

Ostatnio zamówiŁam też ze Skina 79 Skinny Mirror Pact, jak dla mnie super. Gąbka jest fantastyczna, taka mięciutka. Opakowanie ma swoje wady i zalety, może i Ładne, ale się strasznie palcuje i już nie wygląda tak uroczo, a poza tym się Łatwo rozsuwa.
kasiapacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 19:58   #4557
snape_girl
Raczkowanie
 
Avatar snape_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 118
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Znacie jakieś azjatyckie pudry, które utrwalają bb kremy ale nie matowią?

Teraz używam akurat pudru z e.l.f albo z biochemii urody ale one robią mat a mi właśnie chodzi o to żeby ten efekt rozświetlenia po bb pozostał.


I jeszcze tak w temacie kremów to nie polecam skin79 pink dla posiadaczek suchych cer. użyłam raz i mi mega przesuszył(na szczęście mam tylko mini 5ml)
snape_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 20:15   #4558
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez snape_girl Pokaż wiadomość
I jeszcze tak w temacie kremów to nie polecam skin79 pink dla posiadaczek suchych cer. użyłam raz i mi mega przesuszył(na szczęście mam tylko mini 5ml)
Ja mam suchą, na dodatek atopową i ze mną wszystko si.
No ale wiadomo, jednym podpasuje innym nie.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 05:48   #4559
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziewczyny - przybywam podzielic sie z Wami wrazeniami (pierwszymi) odnosnie BRTC Jasmin Water. Ogolnie krem testuje od 3 dni i z dnia na dzien coraz bardziej mi odpowiada Dzis (polozony na filtr z FaceShopu) wytrwal na mojej twarzy calusienki dzien, co jest normalnie szokiem nad szoki Kolor jest po bardzo rozowej stronie, aczkolwiek ladnie zlewa sie z twarza. Krem jest lekki w noszeniu, krycie srednie. Reszta plus zdjecia niebawem na blogu
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 10:45   #4560
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Dziewczyny - przybywam podzielic sie z Wami wrazeniami (pierwszymi) odnosnie BRTC Jasmin Water. Ogolnie krem testuje od 3 dni i z dnia na dzien coraz bardziej mi odpowiada Dzis (polozony na filtr z FaceShopu) wytrwal na mojej twarzy calusienki dzien, co jest normalnie szokiem nad szoki Kolor jest po bardzo rozowej stronie, aczkolwiek ladnie zlewa sie z twarza. Krem jest lekki w noszeniu, krycie srednie. Reszta plus zdjecia niebawem na blogu
kusicielka
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.