BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-22, 17:16   #4681
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Przez powrót do starego wyglądu wcięło posty, więc chciałam tylko napisać, że mam Aloesa #2 na wymianę, bo dla mnie za ciemny.
Ja dziś miałam pokazać koleżance(tej od podrobionego Baviphata(-u?) co mi tu wczoraj doradziły "specjalistki" oczywiście przed tym powiedziałam ,że tu pytałam,dziś do niej przyszłam,wchodzimy na wizaż,ja do niej "czytaj"ona-"nic niema" wyszłam na wariatkę,teraz już napewno nie uwierzy że to ona ma podróbę

Edytowane przez kalina121
Czas edycji: 2011-04-22 o 17:21
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 17:20   #4682
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Właśnie,co do wyginięcia wczorajszych postow,to proszę o pw wizażankę,która pisała wczoraj że ma 18 ml srebrnego dr.jarta,bo chętnie bym przygarnęła.
Zaglądnij na moją wymiankę w podpisie
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 19:16   #4683
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez masia93 Pokaż wiadomość
Ja mam grzybkowy tylko że 1 i używam go od dwóch dni. Nawet matuje tylko za słabo kryje chociaż ja nie oczekuje mocnego krycia.
wlasnie mi glownie o mat chodzi krycie to tam przezyje
Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Pierwsze testy na szybko za mną
BB Skinfood Peach sake - Rewelacja! Żółciutki (co mi pasuje) i pięknie wtapia się w skórę, ładnie wyrównuje koloryt i matuje bardzo
korektor Salmon - Faaaaajny Wymaga przypudrowania i chyba będzie za jasny na wakacje i po (wzięłam #1) ale pięknie kryje i nie włazi w zmarszczki (przynajmniej na razie )
Cytrynowa maseczka (zakupiona oczywiście przez katOsu kusicielkę! :P) czeka na wieczór

W ciągu Skinfoodowym kliknęłam właśnie puder Peach Sake, taki prezent od Zajączka czy coś :PP
hym to teraz nie wiem czy brac ten korektor 01 czy 02 lepiej... a masz porownanie koloru korektora z Missha perfect cover?

Puder skinfood, korektor i puder do korektora znajdzie miejsce w mojej kosmetyczce szukam tylko jeszcze fajnego BB kremiku
ten fasolkowy nawet fajny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 19:22   #4684
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja dziś miałam pokazać koleżance(tej od podrobionego Baviphata(-u?) co mi tu wczoraj doradziły "specjalistki" oczywiście przed tym powiedziałam ,że tu pytałam,dziś do niej przyszłam,wchodzimy na wizaż,ja do niej "czytaj"ona-"nic niema" wyszłam na wariatkę,teraz już napewno nie uwierzy że to ona ma podróbę
A po co ja bedzies zna sile uswiadamiac. Nie chce wiedziec to niech sie cieszy, ze ma oryginalny i w nosie z nia
Nie nalezy nikogo na sile uszczesliwiac. Jesli bloga nieswiadomosc przynosi jej szczescie.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 19:32   #4685
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
A po co ja bedzies zna sile uswiadamiac. Nie chce wiedziec to niech sie cieszy, ze ma oryginalny i w nosie z nia
Nie nalezy nikogo na sile uszczesliwiac. Jesli bloga nieswiadomosc przynosi jej szczescie.
Masz rację już nie będę ,tym bardziej że ona nie chcę być uświadomiona

Ale przeraża mnie myśl ,że ona niewiadomo co smaruje sobie na twarz, i tak skład BB creamów jest trochę tajemniczy,nie da się odczytać tych krzaczków,a jej podróba to już w ogóle.

Edyt.-jakie ty masz ładne włosy!!!

Edytowane przez kalina121
Czas edycji: 2011-04-22 o 19:34
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 19:48   #4686
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

O ten zielony Baviphat wczoraj chodziło? Tu są zdjęcia:
http://town.baviphat.com/Review/Powe...ode=&NickName=
http://town.baviphat.com/Review/PRev...=10245&Num=995
http://town.baviphat.com/Review/PRev...=10245&Num=831
http://town.baviphat.com/Review/PRev...=10245&Num=901


A ja jeszcze w sprawie przesyłek. U ruby wybierając przesyłkę Economy Int'l Shipping wybierałam rejestrowaną, bo odbierałam ją jak list polecony (podpis itd), u bellogirl lub reallyhappyidea jest tak samo? Bello ma chyba wszędzie albo przy większości produktów właśnie tą formę przesyłki i to za darmo, ale tylko przy tych droższych produktach jest napisane w opisie aukcji "free tracking service". Więc jak to jest, bo chyba się pogubiłam.

Używał ktoś kremów z Holika Holika albo Innisfree Eco Natural Green Tea BB Cream, Innisfree Eco Natural Suncare BB Cream, Innisfree Eco Natural Cover BB Cream? Te dwa ostatnie mnie kuszą.

Edytowane przez zygmus
Czas edycji: 2011-04-22 o 19:57
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 20:21   #4687
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie mi glownie o mat chodzi krycie to tam przezyje

hym to teraz nie wiem czy brac ten korektor 01 czy 02 lepiej... a masz porownanie koloru korektora z Missha perfect cover?

Puder skinfood, korektor i puder do korektora znajdzie miejsce w mojej kosmetyczce szukam tylko jeszcze fajnego BB kremiku
ten fasolkowy nawet fajny
Właśnie nie mam porównania i też miałam dylemat który numer wziąć... Mam raczej ciemniejszą karnacje (wszystko kupuje zawsze w typie Medium Beige) ale dla rozjaśnienia moich baaaardzo ciemnych sińców pod oczami wzięłam jednak 1 i na razie nie żałuję.

Powiem wam że po dwóch ciepłych dniach zarówno BB Peach Sake jak i Salmon spisują się świetnie

Mój TŻ jak mnie dziś zobaczył (nie widzieliśmy się kilka dni) to stwierdził,że jakoś tak inaczej wyglądam, promienieje...
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 20:21   #4688
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziękuję
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 20:32   #4689
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
O ten zielony Baviphat wczoraj chodziło? Tu są zdjęcia:
http://town.baviphat.com/Review/Powe...ode=&NickName=
http://town.baviphat.com/Review/PRev...=10245&Num=995
http://town.baviphat.com/Review/PRev...=10245&Num=831
http://town.baviphat.com/Review/PRev...=10245&Num=901


A ja jeszcze w sprawie przesyłek. U ruby wybierając przesyłkę Economy Int'l Shipping wybierałam rejestrowaną, bo odbierałam ją jak list polecony (podpis itd), u bellogirl lub reallyhappyidea jest tak samo? Bello ma chyba wszędzie albo przy większości produktów właśnie tą formę przesyłki i to za darmo, ale tylko przy tych droższych produktach jest napisane w opisie aukcji "free tracking service". Więc jak to jest, bo chyba się pogubiłam.

Używał ktoś kremów z Holika Holika albo Innisfree Eco Natural Green Tea BB Cream, Innisfree Eco Natural Suncare BB Cream, Innisfree Eco Natural Cover BB Cream? Te dwa ostatnie mnie kuszą.
Też mi się właśnie wydawało że bello ma zawsze rejestrowane paczki,bo ktoś już wspominał w tym wątku o tym
Tylko w takim razie to oznacza że powinna mieć numer przesyłki..
Nie chce dać bo nie ma,czy po prostu nie wysłała
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 20:35   #4690
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Edyt.-jakie ty masz ładne włosy!!!
Dzieki.
Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
A ja jeszcze w sprawie przesyłek. U ruby wybierając przesyłkę Economy Int'l Shipping wybierałam rejestrowaną, bo odbierałam ją jak list polecony (podpis itd), u bellogirl lub reallyhappyidea jest tak samo? Bello ma chyba wszędzie albo przy większości produktów właśnie tą formę przesyłki i to za darmo, ale tylko przy tych droższych produktach jest napisane w opisie aukcji "free tracking service". Więc jak to jest, bo chyba się pogubiłam.
U bello masz tylko przesylka free i tansze przesylki sa zwykle, a drozsze polecone.

U niektorych sprzedawcow mozna doplacic za polecony poza aukcja. Tak bylo u sprzedawcy, u ktorego ja kupowalam. Ale ja wzielam zwykla, nierejestrowana i doszlo bez problemu w 7 dni.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 20:45   #4691
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Do tej pory nakładałam bb na krem nawilżający i o ile z Elemongiem, Misshą i Lioele nie było problemu to Oriental nałożony na krem mnie wkurzał bo strasznie się świeciłam. Dzisiaj w ramach eksperymentu założyłam go na suchą skórę (po toniku, bez kremu) i było super, zero świecenia, bardzo ładny mat Nie wiem tylko czy nie używanie kremu pod bb to dobry pomysł
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 20:54   #4692
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Też mi się właśnie wydawało że bello ma zawsze rejestrowane paczki,bo ktoś już wspominał w tym wątku o tym
Tylko w takim razie to oznacza że powinna mieć numer przesyłki..
Nie chce dać bo nie ma,czy po prostu nie wysłała
Też mi się wydawało, że bello ma rejestrowane paczki, ale cały czas myślałam, że to właśnie Economy Int'l Shipping oznacza, że jest ona już rejestrowana, a teraz sama nie wiem.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
U bello masz tylko przesylka free i tansze przesylki sa zwykle, a drozsze polecone.

U niektorych sprzedawcow mozna doplacic za polecony poza aukcja. Tak bylo u sprzedawcy, u ktorego ja kupowalam. Ale ja wzielam zwykla, nierejestrowana i doszlo bez problemu w 7 dni.
Kupuję od dawna, u ruby dopłacam te 2,5$ i mam przesyłkę Economy Int'l Shipping, u ideaseller_kr 2$ i jest rejestrowana, u bello ta przesyłka jest darmowa i cokolwiek kupuję, to wszystko przychodzi rejestrowane (bez względu na cenę produktu), kupiłam u innego sprzedawcy, wybrałam Economy Int'l Shipping i przyszło normalnie... I nie wiem czy się kłócić o te kilka dolarów czy nie.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:20   #4693
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Też mi się wydawało, że bello ma rejestrowane paczki, ale cały czas myślałam, że to właśnie Economy Int'l Shipping oznacza, że jest ona już rejestrowana, a teraz sama nie wiem.



Kupuję od dawna, u ruby dopłacam te 2,5$ i mam przesyłkę Economy Int'l Shipping, u ideaseller_kr 2$ i jest rejestrowana, u bello ta przesyłka jest darmowa i cokolwiek kupuję, to wszystko przychodzi rejestrowane (bez względu na cenę produktu), kupiłam u innego sprzedawcy, wybrałam Economy Int'l Shipping i przyszło normalnie... I nie wiem czy się kłócić o te kilka dolarów czy nie.
To oni wszyscy troche kreca, na to wyglada.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Jesli w aukcji bylo napisane cos o tracking service to mozesz sie klocic, ale jesli nie to nie masz podstaw.
''International economy'' to jest podstawowa przesylka. Tracking service to oddzielna usluga.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:29   #4694
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
To oni wszyscy troche kreca, na to wyglada.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Jesli w aukcji bylo napisane cos o tracking service to mozesz sie klocic, ale jesli nie to nie masz podstaw.
''International economy'' to jest podstawowa przesylka. Tracking service to oddzielna usluga.
To jaka jest różnica między Standard Int'l Shipping a Economy Int'l Shipping? Standard jest darmowy, a Economy kosztuje 2,5$ lub więcej. Do tej pory wszystkie Economy przychodziły do mnie jako rejestrowane.

Edytowane przez zygmus
Czas edycji: 2011-04-22 o 21:35
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:07   #4695
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
To jaka jest różnica między Standard Int'l Shipping a Economy Int'l Shipping? Standard jest darmowy, a Economy kosztuje 2,5$ lub więcej. Do tej pory wszystkie Economy przychodziły do mnie jako rejestrowane.
Wszystkie przesylki u bello sa economy i jedne maja tracking service a inne nie.
Z tego co widze u rubyruby to standard jest platna dodatkowo 2 dolary, a economy darmowa.

Poniewaz wczorajszy wizaz zniknal, nie wiem czy to Ty wklejalas wiadomosc od bello czy ktos inny (wybacz, wstyd mi, skleroza), ze nie ma ''tracking service'', bo wartosc przesylki jest niska.

U mojego sprzedawcy bylo economy i ewentualna doplata za ''tracking service''. Nie byla rejestrowana (bez podpisu).
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:23   #4696
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Wszystkie przesylki u bello sa economy i jedne maja tracking service a inne nie.
Z tego co widze u rubyruby to standard jest platna dodatkowo 2 dolary, a economy darmowa.

Poniewaz wczorajszy wizaz zniknal, nie wiem czy to Ty wklejalas wiadomosc od bello czy ktos inny (wybacz, wstyd mi, skleroza), ze nie ma ''tracking service'', bo wartosc przesylki jest niska.

U mojego sprzedawcy bylo economy i ewentualna doplata za ''tracking service''. Nie byla rejestrowana (bez podpisu).
Chyba Kachnaaaa wklejała wiadomość od bello o tym tracking service, to właśnie mi przypomniało o tych rodzajach przesyłki.

Ruby ma tak:
Standard Int'l Shipping - Bezpłatnie
Expedited Int'l Shipping - $25,00
Economy Int'l Shipping - $2,50
I zawsze wybierałam Economy i było rejestrowane, u bello też miałam rejestrowane przy Economy nawet jak w aukcji nie było mowy o "tracking service".

I teraz nie wiem czy jak u kogoś innego wybiorę Economy Int'l Shipping, to też jest rejestrowana czy nie?

Po 3 dniach używania popsuła mi się pompka w SkinFood Peach Sake
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:53   #4697
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

A ja mam próbki Lioele Triple i jest cudny. O niebo lepszy niż Beyond, kolor jest ciut jaśniejszy i o wiele lepiej się dopasowuje do koloru skóry. Nie wiem jak z trwałością bo ja nigdy nie wiem czy już zaczynam się świecić czy to ten normalny błysk bb creamu xD Na pewno będę płakać gdy próbki się skończą, zamierzam kupić pełne opakowanie.
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:21   #4698
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Chyba Kachnaaaa wklejała wiadomość od bello o tym tracking service, to właśnie mi przypomniało o tych rodzajach przesyłki.

Ruby ma tak:
Standard Int'l Shipping - Bezpłatnie
Expedited Int'l Shipping - $25,00
Economy Int'l Shipping - $2,50
I zawsze wybierałam Economy i było rejestrowane, u bello też miałam rejestrowane przy Economy nawet jak w aukcji nie było mowy o "tracking service".

I teraz nie wiem czy jak u kogoś innego wybiorę Economy Int'l Shipping, to też jest rejestrowana czy nie?

Po 3 dniach używania popsuła mi się pompka w SkinFood Peach Sake
Ups, Ja spojrzalam na ceny u spicygoods.
U spicygoods economy jest za darmo a standard 2 dolary.
''Economy shipping doesn't have tracking number... If is it possible, please use standard shipping (+$2) it's include # and shipping time will be faster than economy shipping''
Angielski w tej aukcji jest tragiczny. Napisalam dokladnie tak jak w aukcji.

Moja ''Economy'' nie byla rejestrowana.
Moglam doplacic, za ''tracking service''.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2011-04-22 o 23:23
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:25   #4699
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Właśnie nie mam porównania i też miałam dylemat który numer wziąć... Mam raczej ciemniejszą karnacje (wszystko kupuje zawsze w typie Medium Beige) ale dla rozjaśnienia moich baaaardzo ciemnych sińców pod oczami wzięłam jednak 1 i na razie nie żałuję.

Powiem wam że po dwóch ciepłych dniach zarówno BB Peach Sake jak i Salmon spisują się świetnie

Mój TŻ jak mnie dziś zobaczył (nie widzieliśmy się kilka dni) to stwierdził,że jakoś tak inaczej wyglądam, promienieje...
hym to wezme 01 02 sie dokupi najwyzej jak fajny korektor bedzie to przydadza sie dwa odcienie
no to widac te mazidla faktycznie sa cudne
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 23:37   #4700
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ups, Ja spojrzalam na ceny u spicygoods.
U spicygoods economy jest za darmo a standard 2 dolary.
''Economy shipping doesn't have tracking number... If is it possible, please use standard shipping (+$2) it's include # and shipping time will be faster than economy shipping''
Angielski w tej aukcji jest tragiczny. Napisalam dokladnie tak jak w aukcji.

Moja ''Economy'' nie byla rejestrowana.
Moglam doplacic, za ''tracking service''.
Jakby nie mogło być wszędzie tak samo...

Kusi mnie krem u reallyhappyidea. Wysyłka Economy kosztuje 5$, chyba muszę napisać maila z pytaniem czy to rejestrowana czy nie.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:41   #4701
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Jakby nie mogło być wszędzie tak samo...

Kusi mnie krem u reallyhappyidea. Wysyłka Economy kosztuje 5$, chyba muszę napisać maila z pytaniem czy to rejestrowana czy nie.
No wlasnie. Najlepiej sie upewnic u sprzedawcy.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 01:01   #4702
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Nabrałam ochoty na Skinfooda Agave Cactus
Wklejam link do recenzji:
http://www.ebeautyblog.com/2011/04/s...am-review.html
Gąbeczki pewnie bym nie używała,bo pod względem higienicznym mam totalnego świra,a nie wiadomo co się w takiej może rozwijać po dłuższym użytkowaniu i nie praniu.
Ale odcień taki fajny,żółtyyy

__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 08:30   #4703
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziewczyny zainteresowały mnie BB kremy BRTC i niektóre produkty z TheFaceShop, ale jak wpisuje te nazwy w wyszukiwarce na ebayu to nic mi nie znajduje Nie wiem czy coś źle szukam Miała może któraś z Was kosmetyki z tych firm? Wiecie gdzie mogę je kupić?
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 09:03   #4704
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny zainteresowały mnie BB kremy BRTC i niektóre produkty z TheFaceShop, ale jak wpisuje te nazwy w wyszukiwarce na ebayu to nic mi nie znajduje Nie wiem czy coś źle szukam Miała może któraś z Was kosmetyki z tych firm? Wiecie gdzie mogę je kupić?
http://shop.ebay.pl/i.html?LH_AvailTo=163&_nkw=BRTC
http://shop.ebay.pl/i.html?_nkw=face....c0.m270.l1313
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 09:12   #4705
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziękuję!
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 11:27   #4706
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Kachnaaaa, który BB jest teraz Twoim faworytem ? Znalazłaś ideał, albo chociaż coś koło tego ? Bo chyba jesteśmy w podobnej tonacji.
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 12:34   #4707
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Właśnie nie mam porównania i też miałam dylemat który numer wziąć... Mam raczej ciemniejszą karnacje (wszystko kupuje zawsze w typie Medium Beige) ale dla rozjaśnienia moich baaaardzo ciemnych sińców pod oczami wzięłam jednak 1 i na razie nie żałuję.

Powiem wam że po dwóch ciepłych dniach zarówno BB Peach Sake jak i Salmon spisują się świetnie

Mój TŻ jak mnie dziś zobaczył (nie widzieliśmy się kilka dni) to stwierdził,że jakoś tak inaczej wyglądam, promienieje...
a mogłabyś może wrzucić jakieś zdjęcia tego sake, faktycznie może być fajny na lato, poza tym też chce, żeby tż mówił, że promienieje
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 15:15   #4708
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Kachnaaaa, który BB jest teraz Twoim faworytem ? Znalazłaś ideał, albo chociaż coś koło tego ? Bo chyba jesteśmy w podobnej tonacji.
A pamiętam,pamiętam nawet że te same tonacje jesteśmy
Ostatnio maziam się czasami missha signature 23 z próbki,ale jest troszkę za ciemna.
Typowo w żółć nie wpada,ale róż typowy to też nie jest.
Jednym słowem,w sumie nie polecam.
Od lutego czekam na lioele (najpierw toczyłam wojnę z jednym sprzedawca,teraz zamówiłam u bello i dalej nie przychodzi ) i czuję że ten BB mnie ujmie
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 15:49   #4709
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Po 3 dniach używania popsuła mi się pompka w SkinFood Peach Sake
Kurcze nie strasz... Jak sobie teraz z nim dajesz radę bez pompki?

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
a mogłabyś może wrzucić jakieś zdjęcia tego sake, faktycznie może być fajny na lato, poza tym też chce, żeby tż mówił, że promienieje
Swatcha chcesz czy buźkę z i bez?
nie wiem czy teraz znajdę czas,ale po świętach no problem :P
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 16:01   #4710
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Kurcze nie strasz... Jak sobie teraz z nim dajesz radę bez pompki?
To mi się wcisnęło i nie chciało wyjść, wyciągnęłam na siłę, teraz znowu nie chce się wciskać, ale trzeba trochę pokręcić, trochę pomęczyć się i jakoś się udaje. Szkoda by było gdyby całkiem się popsuła, bo na ciepłe dni ten krem bardzo mi odpowiada.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.