Która firma ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-15, 11:18   #1
nothingelsematterss
Raczkowanie
 
Avatar nothingelsematterss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 43

Która firma ?


Hej, na wstępie przepraszam jeżeli już był ten wątek, ale mam zamiar sobie kupić podkład i puder mineralny tylko z której firmy ? Myślałam nad tymi : Annabelle Minerals lub Everyday Minerals , czy używałyście któryś kosmetyków z tych firm ? , Mogłybyście którąś polecić ? Mam 16 lat, szukam kryjącego podkładu, ale nie mam pojęcia czy się sprawdzi.
nothingelsematterss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 13:40   #2
blondyneczka284
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Która firma ?

witam serdecznie!kosmetyki mineralne,mysle ze sa bardzo odpowiednie dla mlodej cery,moja corka ma 16 lat i mysle ze te kosmetyki ,nie zaszkodzily by jej cerze,osobiscie uzywa pudru mineralnego clinique,gdyz ma raczej cere tlusta,a puder ten maskuje jej niedoskonalosci mam nadzieje ze choc troszke pomoglam pozdrawiam
blondyneczka284 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 15:14   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Która firma ?

Cytat:
Napisane przez nothingelsematterss Pokaż wiadomość
Hej, na wstępie przepraszam jeżeli już był ten wątek, ale mam zamiar sobie kupić podkład i puder mineralny tylko z której firmy ? Myślałam nad tymi : Annabelle Minerals lub Everyday Minerals , czy używałyście któryś kosmetyków z tych firm ? , Mogłybyście którąś polecić ? Mam 16 lat, szukam kryjącego podkładu, ale nie mam pojęcia czy się sprawdzi.
To jest forum poświęcone kosmetykom mineralnym, więc jak sama nazwa wskazuje, piszą tu osoby używające wymienionych przez Ciebie marek. Informacji na ich temat szukaj w wątkach im poświęconych. W Twoim poście nie ma żadnych informacji na temat Twojej skóry, kolorystyki ani oczekiwanego efektu, więc właściwie to nie rozumiem, jakiej porady oczekujesz.

Cytat:
Napisane przez blondyneczka284 Pokaż wiadomość
witam serdecznie!kosmetyki mineralne,mysle ze sa bardzo odpowiednie dla mlodej cery,moja corka ma 16 lat i mysle ze te kosmetyki ,nie zaszkodzily by jej cerze,osobiscie uzywa pudru mineralnego clinique,gdyz ma raczej cere tlusta,a puder ten maskuje jej niedoskonalosci mam nadzieje ze choc troszke pomoglam pozdrawiam
Pudry mineralne Clinique są takie tylko z nazwy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 15:57   #4
nothingelsematterss
Raczkowanie
 
Avatar nothingelsematterss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 43
Dot.: Która firma ?

Jest napisane na górze, której firmy z tych dwóch co wymieniłam ktoś używał i którą może polecić. Nic specjalnego .. ` chimay

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Dziękuję bardzo ` blondyneczka284

Edytowane przez nothingelsematterss
Czas edycji: 2014-03-15 o 15:59
nothingelsematterss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 16:35   #5
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Która firma ?

Większość osób na tym forum używała wszystkich tych firm. Nie każdemu dana marka pasuje. Szczegóły są w wątkach poświęconych konkretnym markom. Jesteś po prostu nieprecyzyjna, chcesz żeby Ci ktoś coś polecił, nie mając ani jednej informacji na temat Twojej cery ani Twoich oczekiwań. To tak jakby wejść na forum o laptopach i zapytać "Polećcie no mi jakiegoś fajnego lapka".
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 21:41   #6
nothingelsematterss
Raczkowanie
 
Avatar nothingelsematterss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 43
Dot.: Która firma ?

I tak bym napisała ;]. Nie potrzebuje zbędnych komentarzy, więc lepiej nie dyskutować, pozdrawiam.
nothingelsematterss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 21:15   #7
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Która firma ?

Myślałam, że ferie się już skończyły

Zapraszam tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=621970
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=271653
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307212

Poczytaj, użyj wyszukiwarki, zapoznaj się z zawartością tego podforum, przestudiuj wątki dotyczące firm o które pytasz, a jak już sformułujesz konkretne pytania, to zadaj je we właściwym wątku. Zanim jednak zapytasz, zadaj sobie trud i sprawdź czy nie jesteś w stanie sama sobie znaleźć na nie odpowiedzi.

Moim zdaniem wątek jest dublem, ewentualnie bublem.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-16 22:15:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.